co można znaleźć na rynku od wschodnich sąsiadów ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-20, 20:54   #1
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748

co można znaleźć na rynku od wschodnich sąsiadów ?


Zrobiłam dzisiaj spacer z rodziną po miejskim targowisku i zajrzałam do "turystów" zza wschodniej granicy handlujących czym się da, w tym również kosmetykami. Zastanawiam się jak to jest, że leżą u nich na stoliku takie marki jak Dior, Bourjours, Loreal i nne znane marki. Wygląd zewnętrzny tych kosmetyków jest taki jak tych drogich w sklepie. Niczego sobie nie kupiłam, bo nie mam potrzeb, a ceny były w granicach 15 zł róż bourjour, 35,-cienie (paleta) Diora.

Zastanowiło mnie to, a spytać o to nie wypadało , oryginały czy podróbki ?? Jeśli oryginały to skąd je mają ? kradzione, przemyt ??? Za wschodnią granicą o to nie trudno i taki wariant myślę, ze również jest możliwy. Czy może zwyczajnie podróbki.

Jak myślicie ? A może wiecie jakie kosmetyki krążą po bazarach u wschodnich sąsiadów.
Przenosząc to na grunt motoryzacyjny to w Rosji jeżdżą niezłe fury jak na biedny kraj i bynajmniej to nie są podróby aut, a 100% oryginały Może z kosmetykami też tak jest ???
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 22:09   #2
nuitarii
Raczkowanie
 
Avatar nuitarii
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 187
Dot.: co można znaleźć na rynku od wschodnich sąsiadów ?

35zł za cienie Diora? Normalnie taka paletka kosztuje 250zł! Na pewno podróba. Porównywałam ceny w sklepach zagrancznych i różnica może wynosić jakieś max. 80zł mniej. (np. w Niemczech Dior kosztuje 190zł w przeliczeniu z euro)
__________________
Ha!
nuitarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:34.