Lily Lolo, Bare Minerals? Co wybrać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-14, 23:07   #1
przykrotakzyc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 5

Lily Lolo, Bare Minerals? Co wybrać?


Aktualnie tocze walkę z wypryskami więc wszystkie produkty mam odłożone. Stan ulega poprawie więc żywię ogromne nadzieje.
Jako ekstremalny bladzioch chciałam zakupić azjatycki krem BB gdy wpadłam na kosmetyki mineralne. Skład i opinie zaczarowaly mnie no.
A potem masa firm i nie wiem którą wybrać.
Lily Lolo, Bare Minerals, Youngblood I kilka innych.
Dziewuszki które najlepsze według was? Byłabym wdzięczna za krótkie uzasadnienie a nie "bo tak".
Mam ogromne cienie pod oczami z którymi radzą sobie jedynie wybrańcy.
Wolę postawić na naturalność. Więc dobrze żeby coś zakrywaly jednak. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
przykrotakzyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-15, 01:48   #2
Lirriel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Zabierzów
Wiadomości: 1 751
Dot.: Lily Lolo, Bare Minerals? Co wybrać?

Bare minerals nie mają jasnych odcieni, poza tym mają, jak na 'prawdziwe mineralne podkłady', dość dyskusyjny skład - zabierają bizmut, który może niesamowicie podrażniać. Mi w bare minerals nie pasowały nawet pędzle (drapią!), ostatecznie do dziś został mi wyłącznie płaski pędzelek do korektora i odsypka różu TRUE, który wykorzystuję jako cień nude do oczu. I tyle. Cała reszta poszła w świat. Swędziała mnie skóra.
Lily lolo z kolei bardzo słabo kryją, możesz wypróbować jeszcze annabelle minerals, nasze swojskie, polskie minerałki, na pewno lepsze cenowo od LL i BM.
Co do kremów BB, testowałam parę, wszystkie były mi za ciemne, za różowe lub zbyt szare. Miałam pełne wymiary Lioele Triple Solution i Beyond solution, nie byłam zadowolona. Oba różowe, ciężkie, maskowate, musiałam się strasznie wysilać, żeby nie mieć maski na buzi. Więc zanim zdecydujesz się na pełny wymiar, testuj próbki i oglądaj zdjęcia w necie, najlepsze są takie, które porównują kolory bb-kremów z kolorami najbardziej znanych podkładów, typu MAC czy Bourjois.
Lirriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-16, 02:15   #3
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Lily Lolo, Bare Minerals? Co wybrać?

przykrotakzyc - leniuchu, całe forum jest właśnie o minerałach, różnicach, wadach i zaletach, co może pasować i co wybrać. Pomijając fakt, że warto zrobić własne rozeznanie, niż oczekiwać podania na tacy, to nawet nie ma rozwiązania, które można podać na tacy. Każdy jest inny i co innego lubi. Wszystko, o co pytasz zostało wielokrotnie tu napisane.

Lirriel, nie wszystkie odcienie BM są dostępne w Polsce, są jasne, ale fakt- bladziochów brak. Tak, ich pędzle do prochów koszmarnie drapią, lepsze są te do produktów w kamieniu. Bizmut może wywoływać podrażnienia, ale nie demonizowałabym jego właściwości.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 12:45   #4
soleil5
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 20
Dot.: Lily Lolo, Bare Minerals? Co wybrać?

A czy bizmut oprócz tego, że wywołuje podrażnienia to jest szkodliwy dla skór/zdrowia jako substancja czy jeśli nas nie podrażni możemy uznać, że jest okej?
soleil5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 15:32   #5
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Lily Lolo, Bare Minerals? Co wybrać?

Tak. Niektórzy nawet na mikę są uczuleni.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 23:24   #6
przykrotakzyc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 5
Dot.: Lily Lolo, Bare Minerals? Co wybrać?

Pierwszy i ostatni raz zadawalam pytanie na telefonie (laptop jutro wraca z naprawy) a przeglądanie czegokolwiek na nim jest męką.
Obiecuję poprawę a zdecydować zdecyduję się chyba na Lily Lolo jednak.
Przepraszam
przykrotakzyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-20 00:24:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:32.