"rumience"- na policzkach i brodzie a makijaz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-26, 18:59   #1
wisienk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: k@rtonik
Wiadomości: 69

"rumience"- na policzkach i brodzie a makijaz


mam 18 lat i mam tzw rumience-policzki, broda sa zaczerwienione.w domu sa mniej czerwone niz jak przyjde z dworu ( np z mroznej pogody).ale i tak sa .oczywiscie od czasu do czasu sie maluje i nie uzywam zbyt znanych marek typu maxfaktor czy rimmel, tylko kupuje pudry, cienie ,fluidy lub tusze na bazarku bo tansze sa.nie uzywam rozu bo tak jak napisalam mam rumience a to sie mija z celem...ale niestety przeszkadzaja mi te rumience i w malowaniu rowniez. na pojedyncze zaczerwienienia czy na chrostki czasem kupie korektor (do makijazu)i uzyje go a jak nie mam to odrazu zafluiduje sie i uzyje pudru. gdy sie pomaluje to wygladam normalnie a jak przyjde z dworu to odrazu mam czerwone polika i brode. dodam ze mam mieszana cere-nos wydaje sie tlusty i jest z takimi czarnymi "malymi punkcikami"(nie wiem jak to nazwac) ,czolo normalne a reszta sie wydaje sucha.
mam tez takie mniej zaczerwienone miesca(niz policzki i broda)-okolice przez uszami i pomiedzy brwami.
ja z tym sobie mozna poradzic?mozna sie pozbyc takich efektow(specyfikami kosmetycznymi)?nie mam tradziku na twarzy ani zadnych pryszczy czy syfkow.wiekszosc moich kolezanek-ma tradzik czy syfki ale nie ma tak jak ja rumiencow.
wisienk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 17:56   #2
enigma1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Polska centralna
Wiadomości: 1 531
Dot.: "rumience"- na policzkach i brodzie a makijaz

mam identyczny proble. ja używałam wielu tanich kosmetyków ale żaden nie był zbyt dobry. jeśli zaoszczędzisz dość pieniędzy to polecam mocno kryjące podkłądy albo kosmetyki do makijaży kamuflującego(są dość drogie). możesz spróbować dermacol - cena ok 11 zł, bardzo mocno kryje ale często zapycha pory. poczytaj o nim tu:

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=2595

mocno kryjący jest też Podkłąd Revlon Colorstay bez pompki:

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/produkt.php?produkt=3

możesz spróbować vichy dermablend, podkłąd pierre renee, podkłąd firmy kryolan, firmy dermacolor. i wszystkich tych podkładach są infornacje w reecenzjach kosmetyków. jest też bardzo dobru korektor- kamuflaż art deco. ja teraz go używam i nie wyobrażam sobie bez niego życia. jest doskonały ( cena 40 zł) wart swojej ceny. doskonale pokrywa wszystko co chcesz ukryć, nie tworzy maski, nie zapycha porów i jest bardzo wydajny. powinnaś spróbować. mam nadzieję,że Ci troszkę pomogłam i że znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie
enigma1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:26.