cienie, cienie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-08, 18:13   #1
karolinaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karolinaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 150

cienie, cienie


Co sądzicie na temat cieni "targowych" czy jeśli mają niskie ceny 2zł-4 zł czy moga być dobre?/ a szczególnie prosze wypowiedź na temat cieni vollare. Czym malujecie oczka konkretnie. I moje ostanie pytanie jeśli się nigdy nie malowało i ma się jasną cerę to czym można ją ożywic róż ,puder ale jaki i jak malować?? wiem że to mogą być śmieszne pytania ale ja dopiero rozpoczynam malowanie i potrzebuję kilku porad .
karolinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 19:28   #2
pytajnik
Raczkowanie
 
Avatar pytajnik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Grajewo / Bydgoszcz
Wiadomości: 418
Wyślij wiadomość przez ICQ do pytajnik
Dot.: cienie, cienie

hej ja mam jedne cienie z vollare nie byly drogie wlasnie akurat mam takie szare z blyszczacymi drobinkami w sam raz na impreze i musze powiedziec ze poki co nie narzekam. Pozdrawiam
pytajnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 19:40   #3
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: cienie, cienie

tez kiedys mialam te cienie... szare, matowe i musze przyznac ze byly nawet dobre A jezeli chodzi o ozywienie koloru skóry, to proponuję Ci puder w kulkach brązujący
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 20:04   #4
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: cienie, cienie

Ja niestety nie jestem przekonana do tanich cieni. Zauważyłam , ze są nietrwale, barwy ich pozostawiają wiele do życzenia a też nie jestem pewna co do ich składu.
natomisat co do ożywienia twarzy ,wszystko zalezy od tego jakim jestes typem ( lato, jesień, zima, wiosna) i jaką masz twarz ( szczupła, czy raczej chciałabyś nieco wyszczuplić).Ogólnie do takich celów służą róże, ale ich kolor zalezy własnie od wyzej wymienionych czynników. Można tez użyć pudru brązującego.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 20:27   #5
NiUśKa_
Rozeznanie
 
Avatar NiUśKa_
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa/Słupsk
Wiadomości: 711
Dot.: cienie, cienie

ja mam cienie volare, taki jasny brąz ze złotymi drobinkami. i przyznam, ze jestem zadowolona. fakt, ze nie uzywam ich czesto ale u mnie nawet drozsze cienie szybko sie zbieraly w zgieciu powieki, takze wole zaplacic mniej, jak efekt za wieksza kase mam taki sam...

moze gdybym czesto sie malowala to inwestowalabym w lepsze...bo na codzien to tylko tusz
NiUśKa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 20:40   #6
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: cienie, cienie

Witam. Ja mam cienie "Volare" i jestem z nich zadowolonaZ tanszych cieni mam tez"Virtual" z Joko(perlowe) placilam za nie ok 6zl i moim zdaniem tez sa dobre i godne polecenia
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 20:51   #7
karo-la
Wtajemniczenie
 
Avatar karo-la
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: cienie, cienie

Z Vollare mam cieni mnóstwo i czekam na święta jak odwiedzę rodziców i zaopatrzę się w kolejne 20 kilka-mam cienie,kulki brązujące, perłowe, błyszczyk...Nawet bez bazy u mnie dają radę- co z tego że za 2-3zł? też dobre Jak chcesz zobaczyć efekty to zajżyj na Moje Makijaże-używałam tu Vollare w kilku makijażach, inne dziewczyny też.
A jak nie jesteś przekonana to kładź je na dobrą bazę-Inglota, Art Deco,Lumene,Dax...
__________________








karo-la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-08, 21:06   #8
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Dot.: cienie, cienie

Cienie Ruby Rose są bardzo tanie, a naprawdę rewelacyjne. Cena nie zawsze idzie w parze z jakością, warto o tym pamiętać
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 21:15   #9
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: cienie, cienie

Forum Moje Makijaże będzie tu pomocne A co do doboru i używania podkładu, pudrów itd. to na stronie www.wizaz.pl są instrukcje i wyszukiwarka tez powinna cos podrzucić
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 21:16   #10
Blablak
Zadomowienie
 
Avatar Blablak
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 959
Dot.: cienie, cienie

Cytat:
Napisane przez kamilak
Cienie Ruby Rose są bardzo tanie, a naprawdę rewelacyjne. Cena nie zawsze idzie w parze z jakością, warto o tym pamiętać
Racja, Ruby Rose są genialne jak na swoją cenę.
Blablak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 21:17   #11
karo-la
Wtajemniczenie
 
Avatar karo-la
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: cienie, cienie

A, coś mi się przypomniało- matow Vollare rewelacyjnie się rozkładają wilgotnym aplikatorem-można je w ten sposób wykańczać (cieniom moczenie nie służy, a one takie taniutkie są...)
__________________








karo-la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-09, 13:41   #12
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: cienie, cienie

nie polecam Ci jakichkolwiek cieni targowych, moga spowodować uczulenie, wysypkę, krostki,a pozatym chyba są nienajlepszej jakości, i co za tym idzie nie trzymają się jakoś rewelacyjnie na powiece, a oto chyba przede wszystkim nam chodzi kupując cienie, żeby fajnie się trzymały

ja osobiście polecam Ci cienie Inglota i Maybelline, nie są drogie, kupisz je za ok. 7zł. - 15zł. zależy czy chcesz łączone, błyszczące, pojedyncze czy matowe na ich jakość nie narzekam, ale dla mnie i tak najlepsze są cienie w płynie i tu bezkonkurencyjnie wygrywa Maybelline Cool Effect ( niestety wycofane ). Pozdrawiam
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 15:00   #13
sky1980
Rozeznanie
 
Avatar sky1980
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 724
Dot.: cienie, cienie

mam w swojej kosmetyczce mnostwo targowych cieni,bo tylko takie moge uzywac,po zastosowaniu firmowych cieni takich jak loreal, Maybelline czy bourjois mam tak podrazniona skore powiek ze szok,po sciagnieciu makijazu mam cale powieki czerwone i pieczace...wiem jedno to co firmowe cienie maja w skladzie dzieki Bogu te targowe nie maja i to mnie ratuje
acha wcale to nie oznacza ze targowe sa gorsze !!
sky1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 18:12   #14
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: cienie, cienie

Kiedyś miałam vollare bordowy i był całkiem OK U mnie na bazarze sprzedają i kosztują góra 4-5zł. Są świetne Ale i tak nie równają się z ukochanymi Inglotami... mmm
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 21:08   #15
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: cienie, cienie

Ja mam brązowy cień Vollare, na powiekach wyglada ladnie, ale jest bardzo nietrwaly, szybko znika z powiek, wiec wiecej nie kupię cieni tej firmy Pozdrawiam.
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 07:39   #16
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: cienie, cienie

Wedlug mnie nie ma sensu kupowac tak tanich cieni bo w tym przypadku cena idzie w parze z jakoscia. Lepiej jest wydac pare zlotych wiecej. Ja kupilam potrojne cienie Virtual Joko i jestem z nich naprawde zadowolona a zaplacilam ok.7 zl.

Jesli chodzi o makijaz to najlepiej poczytac troche o tym, na poczatek troche teorii, ktora znajdziesz w roznych kobiecych serwisach, a potem poogladac fotki, szczegolnie kobitek ktore maja taki sam typ urody. W ogole pierwszy krok to okreslenie czy jestes latem, zima, wiosna czy jesienia. Na poczatek lepiej nie przesadzac z makijazem, najlepszy jest taki, ktory nie wymaga doskonale opanowanej techniki czyli np. tusz+ bezbarwny blyszczyk+ odrobina podkladu i roz. Malowanie oczu, rysowanie kresek i cieniowanie nie sa latwe i lepiej zostawic na sam koniec. Pomocne bedzie forum Moje makijaze
asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 10:38   #17
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: cienie, cienie

Jeśli chodzi o cienie targowe mi raczej nieodpowiadają, chociaż zdarzaja się wyjątki.
Jesli chodzi o makijaż jako sam w sobie jak już asiulka123 wspomniała najlpiej zacząć od najłatwiejszych w obsłudze i jednocześnie najważniejszyh rzeczy - podkład, tusz do rzęs i błyszczyk. Powinnaś określic typ kolorystyczny, aby dobrać odpowiednie kolory no i określić jaką masz cerę aby znaleźć odpowiedni podkład (broń boże nie rób czegoś takiego, że kupujesz podkład za ciemny, żeby wydawać się opaloną = będziesz pomarańczowa ). Na odpowiednio dobrany kolor podkładu można nałożyć puder rozświetlający, albo ożywić cerę brązującym. Taki makijaż może i nie jest wymyślny i nie wygląda tak pięknie jak makijaże karo-li, Rei czy innych naszych cudownych wizażanek (patrz moje makijaże), ale wydobywa z twarzy najładniejsze cechy i ukrywa niedoskonałości
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 12:52   #18
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: cienie, cienie

Ja mam 2 cienie Firmy "Margaret Cosmetics" , kupiłam je w sklepie "Wszystko po 4 złote" za 3 złote, bo były mi potrzebne do szkoły (wykonywałam darmowe make-upy na dyskotece szkolnej ) a że okazały się naprawdę bardzo dobre, to używam ich z chęcią! To są takie jakby "kratki" jedne pola kratek to cień ciemniejszy, matowy, inne pola to cień jasny, z brokatem, wszysko w jednych kolorkach. Mam dwa kolorki: zgniły zielony i pomarańczowo-złoty. Są naprawdę super, długo się utrzymują! Szkoda tylko, że ten pomarańczowo-złoty koleżanka mi pokruszyła i 2 odcienie się zmieszały... Polecam je! Chyba niedługo sobie kupię jeszcze jeden taki cień
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 06:15   #19
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: cienie, cienie

Cytat:
Napisane przez Blablak
Racja, Ruby Rose są genialne jak na swoją cenę.
zgadzam się Ruby Rose są bardzo dobre, uwielbiam ich sypkie cienie, dają naprawde świetny efekt, niestety o prasowanych nie mam zbyt dobrego zdania, ale sypkie naprawdę polecam
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-12, 15:37   #20
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666
Dot.: cienie, cienie

...

Edytowane przez FirstLady
Czas edycji: 2011-04-11 o 16:18
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 21:26   #21
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: cienie, cienie

No pewnie, że dawały Bo za darmo :P Ale chyba im się nawet podobało I bardzo dobrze, uwielbiam paćkać innych, a tu tyyyle modelek... Ale nie zarobiłam na tym nic, to było w "czynie społecznym", jako że działąm w Samorządzie Uczniowskim
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 21:33   #22
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666
Dot.: cienie, cienie

...

Edytowane przez FirstLady
Czas edycji: 2011-04-11 o 16:16
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 23:32   #23
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: cienie, cienie

Cytat:
Napisane przez FirstLady
a to bieda. ja raz malowalam swojej kolezance usta blyszczykiem, po tym jak moja druga kolezanka tak jej pomalowala, ze powyjezdzala na zeby, brode, jezyk, wszystko upackala. a ja rowniutko najgorzej to komus malowac rzesy, ale kiedy ogladm tvn style to widze, ze tam ta pani, nie wiem jak ona sie nazywa, jak maluje modelkom rzesy, to robi to tak ostroznie, i szczerze mowiac, srednio potem te rzesy wygladaja. aha, i jeszcze ciezko chyba sie robi komus kreski, trudno ulozyc dobrze dlon, zeby nie wlozyc czasem kredki do oka (ale lepsze to niz wsadzic gabeczke od blyszczyku do gardla :-P ;-))
dokladnie ja tez nie potrafie komys malowaz rzes a jak ogladam np . chce byc piekna to ta wizazystka maluje przy zamknitych oczach modelki ale te rzesy to sa potem takie jak 'musniete' tuszem a nie wytuszowane swoja droga w pierwszym numerze JOY modelki (z makijazami) rzesy mialy tragiczne fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjj jjjjjjjjjjjj obejrzyjcie to zwatpicie w profesjonalizm tego kogod kto je packał...
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 23:58   #24
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: cienie, cienie

Ja bym się bała kupować cienie na rynku.W końcu tu chodzi o nasze oczy.Czy te produkty w ogóle były testowane i mają jakieś atesty?Watpię.Widziałam te produkty vollare,ale oni chyba nawet swojej strony internetowej nie mają
Takie tandetne mi się to wydaje.
Natomiast wiele dobrego słyszałam o cieniach eveline(tanie i polskie) i może nawet się skuszę
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 21:02   #25
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666
Dot.: cienie, cienie

...

Edytowane przez FirstLady
Czas edycji: 2011-04-11 o 16:10
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 21:20   #26
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: cienie, cienie

Prawie każde tanie cienie utrzymają się dosyć długo na powiece która wcześniej zostało potraktowana podkładem i pudrem Vollare wytrzymał u mnie prawie cały dzień
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 21:42   #27
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666
Dot.: cienie, cienie

...

Edytowane przez FirstLady
Czas edycji: 2011-04-11 o 16:07
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 21:48   #28
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: cienie, cienie

właśnie!!najgorzej jak cienie podrazniaja oczy!!ale ostatnio kupiłam sobie sypkie cienie Joko..nazywają się Winter Glamour - gwiezdny pył.Na moich oczkach utrzymuja sie dosyć długo i pieknie sie błyszczą!!no i co najważniejsze nie podrażniają.Polecam..Tylk o ze nie ma z nich na razie duzego wyboru jesli chodzi o kolory..ale pudełeczko ciekawe:P
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 11:17   #29
Ursa Minor
Przyczajenie
 
Avatar Ursa Minor
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 27
Dot.: cienie, cienie

Cytat:
Napisane przez Blablak
Racja, Ruby Rose są genialne jak na swoją cenę.
Też polecam Ruby Rose, można kupić odjazdowy zestaw 48 - cieni i mieć zabawę przez parę ładnych miesięcy....

Raz kupiłam cienie Carpe Diem - tych nie polecam strasznie grubo się nakładają i takie..... niefajne. Dałam za nie 5 zł (cztery kolory), nie dają się ze sobą mieszać, ani nakładać warstwowo tylko się ciapią.....
Ursa Minor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 11:20   #30
Ursa Minor
Przyczajenie
 
Avatar Ursa Minor
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 27
Dot.: cienie, cienie

Zapomniałam jeszcze dodać, że Bell wypuściła teraz cienie w musie. Ponoć świetne - vide - opisy kosmetyków.
Sama jeszcze ich nie miałam, kosztują ok. 14zł.
Ursa Minor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:11.