Dermacol - gdzie w Zielonej Górze i jaki kolor - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-04, 08:16   #1
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485

Dermacol - gdzie w Zielonej Górze i jaki kolor


Jak w temacie Zielonogórzanki, wiecie może, gdzie można dostać dermacol w naszym mieście? Nawet nie mam pojęcia, gdzie można go szukać.

Drugie pytanie, w razie zamawiania przez internet i niedostępności testerów w sklepie - jaki kolor wybrać? Planuję stosować go jako korektor, punktowo na "niespodzianki" i jakos nie mogę dobrać nic z palety. Mam jasną cerę, aktualnie używam Rimmel Recover 100 i odcień jest idealny - 103 jest już za lekko za ciemny, u mnie nadaje raczej lekką opaleniznę.

I trzecie : Czy dermacol nałożony na podkład kryje podobnie jak Maybelline Everfresh (tu odcień najjaśniejszy). Dotychczas używałam tego korektora i byłam właściwie zadowolona. Chciałam przeżucic się na cos tańszego, podobnie dobrze kryjacego i nie wiem, czy ta zmiana nie wyjdzie mi na złe - bo z opisów konsystencji dermacolu przez wizażanki wyobraziłam sobie coś o konsystencji a'la Tointex Czy położony jako korektor wygląda jakoś w miarę naturalnie, czy jak kropka tłustego, brązowego kremu? Wiem, że pytanie jest głupie, ale naprawdę sie nad tym zastanawiam

Z góry dziękuję za odpowiedź
joyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 10:40   #2
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Dermacol - gdzie w Zielonej Górze i jaki kolor

Hej, ja widziałam kiedyś Dermacol w małej drogerii blisko ratusza. Postaram się opisać miejsce. Jak będziesz na ul. Lisowskiego, tam gdzie jest księgarnia językowa, to skręć w prawo i idź prosto jakieś 50 m. Po lewej stronie jest taki mały sklepik kosmetyczny z tańszymi kosmetykami. Tam 2 lata temu kupiłam Dermacol. Jeszcze jest 1 miejsce, gdzie też go widziałam. Jeśli dobrze pamiętam, to ul. Reja. Idzie się tam tą samą drogą, którą opisałam, tylko jeszcze kawałek dalej, aż do skrzyżowania i jest to,jeśli dobrze pamiętam, ul. Reja. Po drugiej stronie ulicy jest drogeria, w której też są tańsze kosmetyki i zawsze jak tam jestem, jest Dermacol.
Jeśli masz b. jasną cerę, to polecam odcień 211, do b. jasnej, chłodnej cery (sama mam taką i tylko ten odcień mi pasuje). Paleta kolorów jest w jakimś wątku o Dermacolu, poszukaj w wyszukiwarce. Nie wiem, czy w tych sklepach, które wymieniłam, są testery, ale spytać można.
Co do krycia, to Dermacol kryje na pewno lepiej niż Everfresh, ale są to 2 różne korektory. Everfresh jest o wiele lżejszy i jest płynny, a Dermacol to coś w rodzaju pasty do butów. Jak się nałoży odrobinkę, dosłownie tyle, by pobrudzić opuszek palca, to go wcale nie widać,a kryje wszystko. Trzeba go delikatnie wklepać i przypudrować, bo jest tłustawy. Jest to b. dobry korektor, tylko trzeba umiejętnie się nim posługiwać, nauczyć się go.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:57.