Jutro jade sobie kupić jakieś cienie do powiek ( bo mam w domu same brązy) tylko .... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-05, 18:16   #1
kirsza
Raczkowanie
 
Avatar kirsza
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 471
Red face

Jutro jade sobie kupić jakieś cienie do powiek ( bo mam w domu same brązy) tylko ....


doradzcie jakie kolory mam zakupic? Jakie kolory mi pasuja?

I jeszcze jedno ja mam oczka szeroko rozstawione czy blisko??

Moze sie da jakies zrobic makijaze mi przykladowe z zastosowaniem roznych kolorow cieni?

Z gory Wam dziewczynki dziękuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02117.JPG (118,8 KB, 190 załadowań)
kirsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 20:52   #2
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: Jutro jade sobie kupić jakieś cienie do powiek ( bo mam w domu same brązy) tylko ....

kolory chyba zimne ( turkusy, b łekity, róże, fiolety itd.) ale jak na ciebie patrzę to sobie myślę, że super byłoby ci w prostej grzywce i wycieniowanych włosach /wiem ,że to nie na temat ;> /
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 20:56   #3
agnieszka k
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wypłoszewo
Wiadomości: 3 576
Send a message via Skype™ to agnieszka k
Dot.: Jutro jade sobie kupić jakieś cienie do powiek ( bo mam w domu same brązy) tylk

Cytat:
Napisane przez pocahontas69
ale jak na ciebie patrzę to sobie myślę, że super byłoby ci w prostej grzywce i wycieniowanych włosach /wiem ,że to nie na temat ;> /
potwierdzam!!
aha i oczy masz szeroko rozstawione wg mnie.
__________________



Essence mania trwa


agnieszka k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 21:01   #4
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Jutro jade sobie kupić jakieś cienie do powiek ( bo mam w domu same brązy) tylko ....

Wystarczy przejrzeć przyklejone u góry forum wątki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=80449
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 21:08   #5
hanny007
Rozeznanie
 
Avatar hanny007
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 616
Dot.: Jutro jade sobie kupić jakieś cienie do powiek ( bo mam w domu same brązy) tylko ....

mi pierwsze co przyszło do głowy to turkus uważam że było by ci w nim BOSKO , ogólnie stawiam na ostre kolory , wyraziste takie jak twoja uroda ( moze zaszalejesz z fuksją)
poza tym zastanawiam się jak by było ci w zgniłej albo butelkowej zieleni , mogło by byc ciekawie
hanny007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 21:53   #6
kirsza
Raczkowanie
 
Avatar kirsza
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 471
Dot.: Jutro jade sobie kupić jakieś cienie do powiek ( bo mam w domu same brązy) tylko ....

dzieki za rady...no ja tez o turkusie myslalam ale no nie wiem...a poza tym ja mam takie cos glupie..ze mi musi raczej cien pasowac do ciuchow a z tym turkusem moze byc ciezko bo nic w takim kolorze nie mam, niebieskich ciuchow tez nie mam...hmm..cos wymysle......

a wlosy? sama nie wiem cos musze z nimi zrobic ale wlasnie nie wiem co
kirsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 09:10   #7
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Jutro jade sobie kupić jakieś cienie do powiek ( bo mam w domu same brązy) tylko ....

zdecydowanie prosta grzyweczka a cienie turkusowe i zielone
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-06, 11:08   #8
aga.vip022
Zadomowienie
 
Avatar aga.vip022
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 225
Dot.: Jutro jade sobie kupić jakieś cienie do powiek ( bo mam w domu same brązy) tylko ....

popieram
__________________
aga.vip022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 19:53   #9
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Jutro jade sobie kupić jakieś cienie do powiek ( bo mam w domu same brązy) tylko ....

Jakie kupiłas w końcu cienie?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 20:07   #10
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Jutro jade sobie kupić jakieś cienie do powiek ( bo mam w domu same brązy) tylko ....

Cytat:
Napisane przez kirsza
dzieki za rady...no ja tez o turkusie myslalam ale no nie wiem...a poza tym ja mam takie cos glupie..ze mi musi raczej cien pasowac do ciuchow a z tym turkusem moze byc ciezko bo nic w takim kolorze nie mam, niebieskich ciuchow tez nie mam...hmm..cos wymysle......

a wlosy? sama nie wiem cos musze z nimi zrobic ale wlasnie nie wiem co

cienie turkusowe ladnie sie prezentuja z brazowymi ubrankami wiec sie nie przejmuj nie musisz wygladac "jak jezioro" bez przesady musi pasowac,ale nie musi byc takie same bo sie robi nudne...
pzdr

ps. tez jestem za miana fryzurki!
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 20:24   #11
kirsza
Raczkowanie
 
Avatar kirsza
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 471
Dot.: Jutro jade sobie kupić jakieś cienie do powiek ( bo mam w domu same brązy) tylko ....

no wiem powiem Wam ze nie moglam znalesc turkusu!! ponoc bradzo chodliwy kolor, kupilam fioletowe....i eyeliner z bell taki zloto srebrny ale nie wiem czy dobrze zrobilam...wogole jakis taki wybor cieni byl taki sobie, .....ale musze za tym turkusem sie dalej rozejrzec.....kurcze co takie zle te wlosy mam ?)
kirsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-06, 21:14   #12
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Jutro jade sobie kupić jakieś cienie do powiek ( bo mam w domu same brązy) tylko ....

nie masz zlych wloskow tylko fryzurka wydaje mi sie hmm przyklepana ciut? ladnie wygladasz w rozuszczonych ale bym zaczesala je do tylu ten przod a nie robila przedziek jakos ma warzenie ze po przedzialku wlosy sa takie jakeis bardziej klapniete a jak sie przod zaczesze do tylu to takie bardziej puszyste
pzdr

wydaje mi sie ze w fioleciuku i sreberku tez bedzie Ci ladnie,chcoaiz nie wiem czemu chcesz zrezygnowac z brazow? osobiscie uwazam ze przy Twoim typie urody sa najlepsze i wcale chlodne nie sa az tak potrzebne tlyko dla odmiany bo tez Ci w nich ladnie

pzdr drugi raz hehe
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 07:16   #13
kirsza
Raczkowanie
 
Avatar kirsza
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 471
Dot.: Jutro jade sobie kupić jakieś cienie do powiek ( bo mam w domu same brązy) tylko ....

nie ja z brazow nie rezygnuje ale nieraz potrzebuje odmiany j cos zrobie z wloskami tylko one sa strasznie rzadkie teraz biore skrzypo vite moze na to moze ( i wypadaka strasznieeeeeeeeeeeeeeeee e) pozdro
kirsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 09:21   #14
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Jutro jade sobie kupić jakieś cienie do powiek ( bo mam w domu same brązy) tylko ....

mi skrzypowita guzik dala :/ ale na wypadanie dobry byl dla mnie "radical" farmony
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 09:32   #15
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: Jutro jade sobie kupić jakieś cienie do powiek ( bo mam w domu same brązy) tylko ....

Bardzo ładna jesteś,a włoski mi sie podobaja,fryzurka też,ja też mam same brązowe cienie,jestem od nich uzależniona chyba wiem że mam duzo ale dalej kupuję,a ciebie widze w turkusach
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 18:24   #16
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Jutro jade sobie kupić jakieś cienie do powiek ( bo mam w domu same brązy) tylko ....

A jeśli nie grzywka to przynajmniej przedziałek rób na boku. Baaardzo ładna z Ciebie dziewczyna
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 14:47   #17
enigma1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Polska centralna
Wiadomości: 1 531
Dot.: Jutro jade sobie kupić jakieś cienie do powiek ( bo mam w domu same brązy) tylko ....

mi wyglądasz na zimę południową. zajrzyj tu:
makijaż dla typu kolorystycznego ZIMA-POŁUDNIOWA: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=93876

wogole myślę ze będzie Ci ładzie we wszystkich intensywnych kolorach. tylko uważaj na niebieski bo może trochę zgasić kolor Twoich oczu
enigma1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:25.