Opakowanie Meteorytów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-17, 12:13   #1
VioletJewel
Raczkowanie
 
Avatar VioletJewel
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 465
GG do VioletJewel

Opakowanie Meteorytów


Hej dziewczyny!Chciałabym kupić sobie puder w kulkach Guerlain Meteorites, ale zastanawia mnie jedna rzecz- dlaczego niektóre "puszki" sa ewidentnie wykonane z metalu i plastiku, natomiast niektóre wygladają, jakby "puszka" była wykonana z tekturki? Czy to mi się tylko wydaje? Pozdrawiam i z góry dziękuję za każdą odpowiedź!
VioletJewel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 12:19   #2
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Opakowanie Meteorytów

Opakowania meteorytów wykonane są z tektury .
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 12:21   #3
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Opakowanie Meteorytów

Pudełka meteorytow dostepnych w polsce są tylko i wylacznie wykonane z tekturki kredowej Nie widzialam jeszcze meteorytow w metalowym puedlku. Powiedziano mi ze meteoryty w plastikowych opakowaniach zostały wycofane (?). Jest to definitywnie puder do uzytku domowego ze wzgledu na takie wlasnie opakowanie. Ale wbrew pozorom jest ono dosc solidne Bedzie sluzyc Ci kilka lat o ile nie bedziesz nosic go w torebce.
Mialam wersje beige chic i klasyczna(bez numerka) - wszystkie pelnowymiarowe,kupione w PL i w tekturowych puszkach.

Mialam jeszcze mianiaturke i tylko ta byla w plastiku.
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 12:35   #4
VioletJewel
Raczkowanie
 
Avatar VioletJewel
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 465
GG do VioletJewel
Dot.: Opakowanie Meteorytów

Anetko, Psycha, bardzo Wam dziękuję! Mnie najbardziej podoba się wersja Pink Fresh Pozdrawiam!
VioletJewel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 12:40   #5
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Opakowanie Meteorytów

Ja mam ta wersje bez numerka ale nie jestem zadowolona, zapach jest okropny, jak pudry z bazarku ruskiego, mam juz na oku inne kuleczki
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 12:50   #6
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Opakowanie Meteorytów

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed
Ja mam ta wersje bez numerka ale nie jestem zadowolona, zapach jest okropny, jak pudry z bazarku ruskiego, mam juz na oku inne kuleczki
Ze mną jest na odwrót,już się nie mogę doczekać kolejnej limitowanki,jaka by nie była z pewnością kupię ,a ten zapach
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 13:59   #7
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Opakowanie Meteorytów

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed
Ja mam ta wersje bez numerka ale nie jestem zadowolona, zapach jest okropny, jak pudry z bazarku ruskiego, mam juz na oku inne kuleczki
okropny? Zapach meteorytow byl jedyna rzecza ktora utrudniala mi ich psychiczny proces pozbywania sie..
Kuleczki są drogie i jakosci tych bazarkowych (moim zdaniem).. ale ich zapach mnie uzaleznil... Kulek juz nie mam(uff) ..ale zapach pamietam co do szczegolu Najpiekniejszy zapach kosmetyku kolorowego jaki dotad poznalam.. podobnie uzaleznia zapach rozu divinora
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-17, 14:12   #8
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Opakowanie Meteorytów

Cytat:
Napisane przez psycha
okropny? Zapach meteorytow byl jedyna rzecza ktora utrudniala mi ich psychiczny proces pozbywania sie..
Kuleczki są drogie i jakosci tych bazarkowych (moim zdaniem).. ale ich zapach mnie uzaleznil... Kulek juz nie mam(uff) ..ale zapach pamietam co do szczegolu Najpiekniejszy zapach kosmetyku kolorowego jaki dotad poznalam.. podobnie uzaleznia zapach rozu divinora
Więc dla mojego dobra tego różu testować nigdy nie będę ,bo zauważyłam,że ostatnio uzależniam się od kosmetyków Guerlain .
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 14:19   #9
VioletJewel
Raczkowanie
 
Avatar VioletJewel
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 465
GG do VioletJewel
Dot.: Opakowanie Meteorytów

No właśnie, a jak z nimi jest jeśli chodzi o jakość? Bardzo rozświetlają? Kolor jest trwały i dyskretny (ładnie stapia się ze skórą) czy powstaje efekt raczej bazarowy?
VioletJewel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 14:39   #10
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Opakowanie Meteorytów

Cytat:
Napisane przez VioletJewel
No właśnie, a jak z nimi jest jeśli chodzi o jakość? Bardzo rozświetlają? Kolor jest trwały i dyskretny (ładnie stapia się ze skórą) czy powstaje efekt raczej bazarowy?
Jeśli o mnie chodzi,efekt nie jest w żadnym wypadku bazarowy.Jest delikatny a zarazem cera naprawdę jest upiększona,opalizuje,szcz ególnie,gdy nałoże Winter Radiance.Beige Chic są moim zdaniem najdelikatniejsze,nadają się na całą twarz,Pink Fresh używam jako różu.Jedynie więcej nie kupię Mythic,moja buzia po nich jest za różowa a nie mam zamiaru wyciągać różowych kulek,pozostałe kulki w nich są jakies neutralne,mało intensywne .
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 15:54   #11
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Opakowanie Meteorytów

No moze bazarowego efektu nie dają ale jak na swoją cenę to są marnej jakości, a zapach mnie poprostu odpycha....jak stara pudernica. Chociaz znam tez gorsze zapachy- ostatnio jechalam w korku za samochodzikiem ktory przewozil jakies nieswieze miecho to dopiero bylo okropne. No ale wracajac do tematu, jesli mam wydawac takie pieniazki i nie byc zadowolona to za ta cene wole kupic sobie tak zachwalane przez wizazanki kuleczki i pudry apc- i bede miala kilka kolorkow
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-17, 16:07   #12
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Opakowanie Meteorytów

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed
No moze bazarowego efektu nie dają ale jak na swoją cenę to są marnej jakości, a zapach mnie poprostu odpycha....jak stara pudernica. Chociaz znam tez gorsze zapachy- ostatnio jechalam w korku za samochodzikiem ktory przewozil jakies nieswieze miecho to dopiero bylo okropne. No ale wracajac do tematu, jesli mam wydawac takie pieniazki i nie byc zadowolona to za ta cene wole kupic sobie tak zachwalane przez wizazanki kuleczki i pudry apc- i bede miala kilka kolorkow

Masz rację,każda z nas jest inna i każdej odpowiada coś innego.Osobiście nie mam porównania z innymi,meteoryty to jedyne pudry w tej formie jakie kiedykolwiek miałam.Nie używałam nigdy słynnych APC.Może kiedyś spróbuję,na razie póki co pozostaję przy Guerlain
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 16:32   #13
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Opakowanie Meteorytów

Kazdy ma swoj gust, to prawda, ja w kazdym razie sie zawiodlam i ponownie ich nie kupie
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 16:32   #14
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Opakowanie Meteorytów

Guerlain w przeciwienstwie do APC pozostaje pol-transparentny, ladnie komponuje sie z podkladem i jesli "lekki"... pastelowe kulki APC maja dziwny zapach(chemiczny) i rozjasniaja podklad,dodatkowo wydają się byc "ciezkie"..same kulki w dotyku sa jak z "gliny",takie "niedosuszone".. .. Z guerlain'em mialam taki problem ze te drobinki osiadaly mi sie po kilku h w porach, zapadly sie w podklad Gdyby te drobinki nie tworzyly "mini-kraterow" to bylby dla mnie puder idealny.. bo nie jest zły i cuuudownie pachnie i to opakowanie... ale taki efekt za tak ogromne pieniadze.. datego porownalam go jakosciowo z bazarkowymi.. tymi mozna osiagnac taki sam efekt, ale za normalne pieniadze

Nie mialam okazji jeszcze sprobowac wersji pink fresh i tutaj szczerze mowiac bym sie jednak znowu skusila...ale 33g to za duzo, szkoda mi kasy..
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 16:42   #15
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Opakowanie Meteorytów

Ja nie chce sie klocic ale dla mnie guerlain troche spadl na psy przez ten puder, w do tej pory kochalam ich na zaboj za cienie i khol Ale nic...dam im jeszcze jedna szanse...widzialam ich propozycje na jesien 2006 i jestem w stanie im wybaczyc to "szalenstwo" z meteorytami
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 16:53   #16
VioletJewel
Raczkowanie
 
Avatar VioletJewel
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 465
GG do VioletJewel
Dot.: Opakowanie Meteorytów

Dzięki dziewczyny za wszystkie opinie! Sama obecnie waham się pomiędzy kolorem Winter Radiance a Pink Fresh, obu na pewno sobie nie kupię Wydaje mi się, że jeśli chodzi o Pink Fresh to po rozdzieleniu kuleczek jedne mogą slużyć za róż, a inne za rozświetlacz. A Winter Radiance to chyba tylko jako rozświetlacz i to do jasnej karnacji. Oj, tak czy siak strasznie mnie nęcą
VioletJewel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 16:59   #17
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Opakowanie Meteorytów

miałam Winter Radiance, użyłam jeden raz ( no może dwa) i doszłam do wniosku, że wyglądam jak upstrzona brokatem choinka - koszmar

za to lubie wersje Beige Chic, jest duzo delikatniejsza, tez są drobinki, ale subtelniejsze i bez obaw uzywam na całą twarz

piekne były kuleczki reflects de nacre - zreszta mozna je zobaczyc na moim ulubionym meteorytowym zdjęciu

http://makeupalley.com/product/helpf....asp/r=821755/
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 17:02   #18
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Opakowanie Meteorytów

Cytat:
Napisane przez VioletJewel
Dzięki dziewczyny za wszystkie opinie! Sama obecnie waham się pomiędzy kolorem Winter Radiance a Pink Fresh, obu na pewno sobie nie kupię Wydaje mi się, że jeśli chodzi o Pink Fresh to po rozdzieleniu kuleczek jedne mogą slużyć za róż, a inne za rozświetlacz. A Winter Radiance to chyba tylko jako rozświetlacz i to do jasnej karnacji. Oj, tak czy siak strasznie mnie nęcą
Winter radiance opalizuja na rozowo I fajnie wyglądją na całej twarzy. Pinkt Fresh, mawiają dziewczyny, ze nadają się jedynie jako roż.. wiec ja bym na Twoim miejscu wziela Winter Radiance Mialam odsypke od Czarnego Elfa.. i fajne nawet byly Jesli kupujesz na allegro obczaj white pearls
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 17:04   #19
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Opakowanie Meteorytów

i jeszcze niesamowicie fajne były Pluie de Nacres, czy jakos tak, wiem, że któraś z wizażanek je chyba miała i opisywała na forum
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-17, 17:25   #20
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Opakowanie Meteorytów

Cytat:
Napisane przez psycha
Jesli kupujesz na allegro obczaj white pearls
O właśnie, czy ktoś już kupił sobie white pearls? Na fotkach wyglądają zupełnie jak moje ulubione Pluie de Nacre z perłowym refleksem, na które czaiłam się tak długo, aż zniknęły z perfumerii i mam psińco. Może któraś Wizażanka potrafi je porównać?


A jeśli chodzi o opakowania, to były dotąd trzy rodzaje:
  1. płaskie, plastikowe, z wieczkiem oklejonym papierem (ono nie jest metalowe )
  2. wysokie, z kredowego kartonu, z kartonowym wieczkiem (bez metalowego pierścienia i metalowego denka i wierzchu)
  3. j.w., ale z metalowym pierścieniem, denkiem i wierzchem wieczka
Pierwsze funkcjonowało mniej więcej do 2000 roku, drugie bardzo krótko, do jakiegoś 2001/2002, trzecie jest do dzisiaj.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Pluie de Nacres2.jpg (11,4 KB, 24 załadowań)
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 17:36   #21
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Opakowanie Meteorytów

Według mnie Winter Radiance nadaje się na całą twarz,nie przesadzając nie uzyska się efektu świetlistej choinki.Może odrobinę dodają rózowego odcienia ale bardzo delikatnie i świeżo w porównaniu z Pink Fresh,tych na cała twarz odradzam.Swoją drogą jestem ciekawa bardzo jakie w tym roku na zimę będą meteoryty .Chętnie bym sobie na zapas kupiła Winter Radiance (mam wrażenie,że bardzo szybko się zużywają),ale powstrzymuje mnie przyszła sezonówka .
PS.White Pearls bardzo chcę,ale obawiam się zakupów na aukcjach,tym bardziej,że do tej pory widziałam tam tylko pojedyńcze sztuki.
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 17:56   #22
VioletJewel
Raczkowanie
 
Avatar VioletJewel
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 465
GG do VioletJewel
Dot.: Opakowanie Meteorytów

Noor - dziekuję za szczegółowe wyjaśnienia
Madlaine - WIELKIE dzięki za link do tego fantastycznego zdjęcia!!!
Psycha, Anetka- dziekuję za opinie!!!!!!!
W takim razie chyba skusze się na Winter Radiance, a myślicie, że do opalonej cery bedą pasować? White Pearls chyba niewiele sie od nich różnią, z tego, co widzę na zdjęciach.
VioletJewel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 19:29   #23
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Opakowanie Meteorytów

Winter Radiance są "transparentne".. ale rozowy refleks na opalonej cerze.. ? Wydaje mi się ze sa przeznaczone dla bladych twarzy..
Na opalonej cerze ladnie sie prezentuje "złotko" ..czyli tutaj beige chic..
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 21:03   #24
VioletJewel
Raczkowanie
 
Avatar VioletJewel
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 465
GG do VioletJewel
Dot.: Opakowanie Meteorytów

Ekhem z tego wynika, że miałam błędne wyobrażenie o meteorytach. Zawsze myślałam, że kolorów kuleczek nie miesza się razem pędzlem, tylko nakłada selektywnie- np. co różowe to na policzki, co złote/białe to do rozświetlania, a ciemniejsze odcienie do naturalnego korygowania kształtu twarzy itd.. Tak wszystkie naraz na gębę to masakra!
VioletJewel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 21:08   #25
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Opakowanie Meteorytów

Cytat:
Napisane przez VioletJewel
Ekhem z tego wynika, że miałam błędne wyobrażenie o meteorytach. Zawsze myślałam, że kolorów kuleczek nie miesza się razem pędzlem, tylko nakłada selektywnie- np. co różowe to na policzki, co złote/białe to do rozświetlania, a ciemniejsze odcienie do naturalnego korygowania kształtu twarzy itd.. Tak wszystkie naraz na gębę to masakra!

O to chodzi by nakładać wszystkie naraz,ale spokojnie,kolory są idealnie dobrane,zresztą na twarzy jako tako kolorów nie widać .
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 21:26   #26
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Opakowanie Meteorytów

Cytat:
Napisane przez VioletJewel
Ekhem z tego wynika, że miałam błędne wyobrażenie o meteorytach. Zawsze myślałam, że kolorów kuleczek nie miesza się razem pędzlem, tylko nakłada selektywnie- np. co różowe to na policzki, co złote/białe to do rozświetlania, a ciemniejsze odcienie do naturalnego korygowania kształtu twarzy itd.. Tak wszystkie naraz na gębę to masakra!
Jesli chcesz miejscowo korygowac i miejscowo rozswietlac, to radze kupic osobno bronzer i rozswietlacz
Winter Radiance tez nadaje się do miejscowego rozswietlania, ale nigdy nie otrzymasz takiego efektu jak w reklamach. Nie ma sensu moim zdaniem rozdzielac kulek.. ewentualnie mozna wyjąc kilka jednego koloru by dostosowac mieszanke do wlasnej karnacji. Ja np. wyciagnelam z wersji klasycznej wszystkie rozowe poniewaz potrzebowalam puder dla bladolicej..ale tak tez pozbylam sie polowy pudelka pudru.

Przejdz sie do sklepu i pobaw sie testerem
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 21:48   #27
VioletJewel
Raczkowanie
 
Avatar VioletJewel
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 465
GG do VioletJewel
Dot.: Opakowanie Meteorytów

Ale jajka, po prostu nie przypuszczałam, że się wszystkie naraz miesza! Rozumiem, jeśli są to Beige Chic, ale już efekt Mystic to w ogóle trudno mi sobie wyobrazić Eeee no to niepotrzebnie się napaliłam :/ Pewnie one tylko tak ładnie wygladają, ale efekt jest taki sobie, a może i dziwny. A ja sobie wyobrażałam, że nie wiadomo jak cerę rozświetlają i w ogóle
VioletJewel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 21:50   #28
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Opakowanie Meteorytów

Mnie jakos nie zachwycily winter radiance-pachna srednia pozatym uczulaja-uzylam je moze raz i leza-moim zdaniem przereklamowany produkt.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 22:36   #29
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Opakowanie Meteorytów

Cytat:
Napisane przez VioletJewel
Ale jajka, po prostu nie przypuszczałam, że się wszystkie naraz miesza! Rozumiem, jeśli są to Beige Chic, ale już efekt Mystic to w ogóle trudno mi sobie wyobrazić Eeee no to niepotrzebnie się napaliłam :/ Pewnie one tylko tak ładnie wygladają, ale efekt jest taki sobie, a może i dziwny. A ja sobie wyobrażałam, że nie wiadomo jak cerę rozświetlają i w ogóle

Powiem Ci, ze ja się własnie tak ciężko rozczarowałam efektem meteorytów, że szkoda gadać. Dorwałam wersję Pink Fresh i Beige Chic, wymieszałam pięknie i..
efekt zerowy
jakbym przecierała twarz czystym pędzlem! No, może jak się mocno uparłam i prawie wcierałam w siebie ten pyłek z pędzelka to było widać delikatną, transparentną poświatę na skórze.
No to wymieniłam się częścią ze znajomą, która ma wersję Mythic. Dorzuciła mi jednym słowem zielone i fioletowe meteoryty. W efekcie otrzymałam pachnący megamiks kolorystyczny, który i tak na buzi jest niewidoczny zupełnie

Nie mogę zrozumieć tych achów i ochów nad tym kosmetykiem, niestety. Co nie zmienia faktu, że "kulkuję" się nim prawie codziennie. Dla zasady.
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 09:44   #30
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Opakowanie Meteorytów

Cytat:
Napisane przez spray
Nie mogę zrozumieć tych achów i ochów nad tym kosmetykiem, niestety. Co nie zmienia faktu, że "kulkuję" się nim prawie codziennie. Dla zasady.
Popieram w 100% i tez sie kulkuje dla zasady bo skoro juz je kupilam to trzeba je zuzyc, ale na twarzy praktycznie ich nie widac, nie jest to efekt o jakim marzylam
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:57.