pomoooocyy :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-09, 16:37   #1
shayness
Przyczajenie
 
Avatar shayness
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: sosnowiec.
Wiadomości: 21
Question

pomoooocyy :(


Witam,
piszę na forum, ponieważ nie mogę uzyskać pomocy w perfumerii z tego względu, iż w większości panie tam pracujące mówią to, co klient chce uslyszeć byleby tylko sprzedać jak najdroższy kosmetyk. Przejdę do sedna sprawy. Szukam od dłuższego czasu odpowiedniego podkładu. Mam cerę tłustą ze skłonnością do pojawiania się niedoskonałości, jednak nie jest ich wiele , ponieważ dbam o cerę jak tylko mogę Z tego względu szukam podkładu średnio kryjącego, lekkiego, który trzyma się długo i nie tworzy efektu maski i wyglada naturalnie, nie zapycha i matuje. Mama zaproponowała mi podkład Revlon Colorstay i w ostateczności mogę go używać, jednak wolałabym podkład troche bardziej lekki i matujący. Baardzo proszę o pomoc. A i jeszcze jedno. Zależałoby mi również na pudrze matującym w kamieniu. Chciałam spróbować z MAC'iem, ale proszę o polecenie czegoś jeszcze.

Z góry dziękuję.
__________________
shayness.
shayness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 19:59   #2
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: pomoooocyy :(

Kochana takich watkow jest na forum milion. Uzyj wyszukiwarki i zajrzyj na kwc - tam sa odpowiedzi na Twoje wszystkie pytania.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 22:52   #3
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: pomoooocyy :(

Ja polecam estee lauder double wear light. Jest wlasnie srednio kryjacy, bardzo naturalny, matuje i dlugo sie trzyma na twarzy.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 11:11   #4
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: pomoooocyy :(

Ja mam podobna cere i po wielu latach poszukiwan i wydaniu fortuny na drogie podklady, spotkala mnie niespodzianka. Siostra dala mi probke T-balance Oriflame. Kosztuje moze ze 20 zlotych, ale lepszego nigdy nie mialam. Wyrownuje koloryt skory, w ogole nie czuc go na twarzy, nie sciera sie nie maze ubran, matuje. Kiedy zaczelam go uzywac roznica byla szalona. Kolezanki myslaly ze nie mam makijazu, tylko doskonala skore.
kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:09.