Pomóżcie mi się zmienić !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-02-12, 11:58   #1
Ailisha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 4
GG do Ailisha

Pomóżcie mi się zmienić !!!


Hej, zwracam się do was z prośbą o pomoc w metamorfozie. Jak na razie ciężko mi to szło, ale mam zamiar to poprawić.
Proszę o każdą nawet najmniejszą poradę. Wlosy na zdjęciu mają swój orginalny kolor, a aktualnie są czrne z odcieniem granatowego. Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.
Ailisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-12, 13:07   #2
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: Pomóżcie mi się zmienić !!!

witaj.
pierwsze co rzuca mi się w oczy, to to, że masz pociągłą twarz i fryzurę, która to jeszcze podkreśla.powinnaś zmienić fryzurę w taki sposób, aby twarz wydawała się bardziej okrągła.na przykład skracając włosy powyżej brody i układając je tak, żeby były bardziej roztrzepane niż przylizane.poza tym myślę że dobrym rozwiązaniem byłaby grzywka, bo czoło masz dosyć wysokie.ona również optycznie skróciłaby twarz.
drugą rzeczą która rzuca mi się w oczy jest to że jesteś taka...smutna.więcej życia, kolorów, uśmiechu.
to takie bardzo ogólne uwagi.zaraz poszperam w necie, aby wynaleźć Ci jakieś zdjęcia z fryzurkami.
pozdrawiam.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-12, 13:31   #3
vaniljA
Raczkowanie
 
Avatar vaniljA
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 87
GG do vaniljA
Re: Pomóżcie mi się zmienić !!!

YO!
Faktycznie, masz pociągłą buźkę i dobrze było by optycznie nadać jej delikatnie okrąglejszych rysów, ale to co zwróciło moją uwagę ( na pierwszej fotce), to ładnie zarysowane kości policzkowe , ale do tego za chwilkę wrócę. Co do fryzurki, nie wiem jak się czujesz w tych ciemnych włoskach, jak napisałaś czarny z granatem, ale ja widziałabym cię właśnie w takim naturalnym brąziku (ciemnym), plus jakieś słomkowe, grubsze pasemeczka w niewielkiej ilości, co ładnie rozpromieniło by buźkę. Zwłaszcza, że masz dość delikatny odcień skórki i wierzę, iż pięknie Ci będzie w jaśniejszych kolorkach . Masz wysokie czułko, tak więc mogłaby pomóc jakaś fryzurka z lekką grzyweczką, zaczesaną na bok, lub po prostu z grzywką, na które jest teraz szał . Fryzurka powinna zakrywać uszy, długość do bródki byłaby ok . Wracając do Twojej buźki, powinnaś uwydatnić plastyczność swoich rysów, muśnij kości policzkowe różem...No i brewki hmmm fajnie jakby były ciutke grubsze i ciemniejsze. To tyle z mojej skromnej wypowiedzi, trzymaj się cieplutko!!!
vaniljA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-12, 13:33   #4
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: Pomóżcie mi się zmienić !!!

chodziło mi mniej więcej o coś takiego.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-12, 14:11   #5
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: Pomóżcie mi się zmienić !!!

i jeszcze jedno-myślę, że czarny z granatowym połyskiem to nie jest najlepszy kolor dla Ciebie.powinnaś postawić raczej na ciepłe odcienie.dobry byłby na przykład brąz przełamany miodowym balejażem.coś takiego jak na zdjęciu 3 mogłoby również być dobre.tylko może ciut jaśniejsze, o ton, dwa.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-12, 23:00   #6
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Pomóżcie mi się zmienić !!!

tak mysle ze 2 i 3 ! Koko masz super oko!
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-13, 12:39   #7
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: Pomóżcie mi się zmienić !!!

Witaj Ailisha,
Masz ładne rysy twarzy ale z tego co widze na zdjęciach to Ty chyba tego nie dostrzegasz. Poza tym Twoja fryzurka skutecznie je ukrywa zamiast podkreślać ich piękno.
Proponuje Ci przejście na brąz (np. czekoladowy bo ten na zdjęciach jest troszke smutny - jakby z nutą szarosci - a granat jest dla Ciebie za ciemny). Poza tytm koniecznie inna fryzurka - przedziałek na bok, włosy w lekkim nieładzie - postrzępione.
Masz bardzo ładne usta więc możesz je podkreslic nakładając pomadkę, a na środek odrobinę błyszczyka.
Ja bym Cię widziała w cieniach w kolorze 'brudnego' różu, grafitu, brązu, ciemnej zieleni.
Jeżeli preferujesz makijaż naturalny wybierz beż i brąz (polecam cienie Art Deco i Isa Dora - w zestawach po 2)- ciemny kolor nałóz w zewnętrznych kącikach - nie kładź koloru 'płasko' jak na zdjęciu nr. 2 - staraj się wycieniować oko.

Pozdrawiam
Sam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (84,8 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 19.jpg (13,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 23.jpg (32,9 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (16,1 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (18,0 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f_krotka.jpg (10,8 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg krotk.jpg (39,6 KB, 2 załadowań)
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-02-13, 17:43   #8
Ailisha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 4
GG do Ailisha
Re: Pomóżcie mi się zmienić !!!

Hej Samanta, dziękuję ci bardzo za rady, ale jest tylko jeden mały problem. JA NIE MAMZIELONEGO POJĘCIA JAK SIĘ ROBI MAKUIJAŻ !!! Jedyne co omiem to nałużyć cień, ale żeby zrobić coś więcej to już klapa. Gdy się czasem maluję to używam właśnie brązowego cienia do powiek i brązowej szminki. Dzięki.
Ailisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-13, 17:43   #9
Ailisha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 4
GG do Ailisha
Re: Pomóżcie mi się zmienić !!!

Hej Samanta, dziękuję ci bardzo za rady, ale jest tylko jeden mały problem. JA NIE MAMZIELONEGO POJĘCIA JAK SIĘ ROBI MAKUIJAŻ !!! Jedyne co omiem to nałużyć cień, ale żeby zrobić coś więcej to już klapa. Gdy się czasem maluję to używam właśnie brązowego cienia do powiek i brązowej szminki. Dzięki.
Ailisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-13, 19:19   #10
Spinja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 72
GG do Spinja
Re: Pomóżcie mi się zmienić !!!

Hej, hej Ailisha. Piszę, coby tak sobie pogadać...
Sensownie, jak dziewczyny, nie poradzę, bo do tego trzeba daru. Chcę za to powiedzieć, że fajnie jest zmieniać coś w sobie (jeśli się tego chce, a Ty chcesz ) i się upiększać, coby się czuć wspaniale ze sobą, ale warto robić to stopniowo. Coby nie było tak, że po 3 dniach metamorfoz nie rozpoznajesz tej laski tam w lustrze.
I tak, możesz, na przykład, wybrać sie do fryzjera, poszaleć z włosami (te pomysły dziewczyn są super!), a za jakiś czas, gdy "poczujesz się" we fruzurze, pomyśleć o jakimś pasującym wesołym makijażu, polepszającym humor Albo jeszcze lepiej, jakbyś znów podesłała fotkę na Wizaż, a my po achach i ochach mogłybyśmy podrzucić parę pomysłów Poza tym wiosna idzie, na szczęście nadal z modą na kolory, więc jeślibyś uzupełniała szafę, to nie tylko granatem i czernią, ale i wiśniowym, różowym, zielonym i jakim tylko chcesz! Pozdrawiam i życzę udanych przeobrażeń, Ag. (Akcja Kolory na Wiosnę!
Spinja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 12:24   #11
dyniaziom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 32
Dot.: Pomóżcie mi się zmienić !!!

hej mam na imię justyna chciałabym prosić o radę w związku z makijażem. nie potrafię dobrać sobie odpowiedniego koloru cieni do powiek, żadne mi nie pasują. mam ten sam problem z błyszczykiem do ust. mam małe usta, jaki kolor wybrać by mi pasował i równocześnie powiększał optycznie usta? chciałabym coś zmienić w moim wyglądzie może mogłybyście mi coś poradzić? dołączam fotki, pozdrawiam dzięki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg BURSA 232.jpg (98,2 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BURSA 185.jpg (97,4 KB, 4 załadowań)
dyniaziom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:09.