puder? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-01, 15:47   #1
connie
Zadomowienie
 
Avatar connie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 084

puder?


Hej

Dziewczyny, nigdy nie używałam pudru, tylko make-up. Wydawalo mi sie, że puder zatka mi pory i spowoduje wysyp pryszczy lub wysuszy skóre. Po lekturze wizazu doszlam jednak do wniosku, ze sie chyba mylilam. Moze jednak puder nie jest taki zly, moze lepszy od podkladu?

Mam dosc problematyczna skore, sklonna do alergii, do roznego rodazju niespodzianek, sucha a jednoczesnie czasem przetluszczajaca sie (naprawde zalezy od tygodnia i nie jest to cera mieszana nawet, tylko raz taka, raz taka :/ ). Jaki puder byscie mi polecily i jakie macie wogole doswiadczenia z pudrami?

Z gory dziekuje za wszelkie odpowiedzi
__________________
Wymiana
connie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 11:15   #2
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Dot.: puder?

Witaj;-)

Co masz na myśli pisząc make'up...? domyślam się, że chodzi o podkład;-)

Pudru nie da się porównać z podkładem i powiedzieć co jest lepsze bo są to dwie różne rzeczy i spełniają różne zadania.
Jeżeli masz twarz skłonną do świecenia możesz oprócz podkładu użyć matującego pudru, który przedłuży makijaż i zmatuje skórę.
Jeżeli wybierasz sie na jakąś imprezę możesz użyć pudru rozświetlającego (nakładając go np. na kości policzkowe) itd.
W ofercie firm kosmetycznych znajdziesz pudry sypkie i prasowane (te ostatnie są bardziej praktyczne jeżeli chodzi o noszenie ich w torebce. Ja osobiscie w domu mam sypki, a w torebce prasowany;-)

Co do wyboru kosmetyku polecam forum KWC- tam zapoznasz się z ofertą rynkową i opiniami wizażanek co do jakości kosmetyków. Na pewno znajdziesz coś dla siebie w odpowiednim przedziale cenowym.

pzdr
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 13:35   #3
connie
Zadomowienie
 
Avatar connie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: puder?

Dziekuję bardzo za odpowiedź Pisząc make-up miałam na myśli podkład. Właśnie studiuję uważnie KWC i chyba tak długo nie będę wiedzieć jak moja twarz zareaguje na puder, aż sie nie przełamię i go nie użyję
__________________
Wymiana
connie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:08.