Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71 - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-22, 09:29   #2641
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość

Ja wczoraj miałam sweterek z merino i marynarkę i było mi aż za ciepło








Tak asortyment jest podzielony na kategorie np. 5 rzeczy za 100zl (swetry, spodnie bluzki i coś jeszcze) albo 5za 25 (bielizna i akcesoria). Pewnie jest coś jeszcze, bo widziałam jeszcze kurtki, ale już byłam spóźniona na ladies i tylko tak z ciekawości weszłam i przeszukałam jeden wieszak pewnie gbybym dłużej szperała, to wpadłoby więcej rzeczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja wczoraj zerknelam do cubusa ale takich ofert nie było. Chyba 2 wieszaki na 70%reszta na minus 40%. Spodobała. Ki się bluza kremowa w kwiaty dresowa ale oczywiście rozmiaru nie było... Sweterki merino tylko męskie były chyba że na szybko przeoczyłam.
Zo to w Hebe miałam do kupienia kulka kosmetyków naturalnych na. Prezent i była promocja z szafy za grosz dobrać 1 rzecz za 50 złotych wydane. W szafie oprócz piłek plażowych itp były Równie kremy do rąk bandi. Więc dostałam extra 2 kremy bo zakupy robiłam. Na 2x 50 zeta. Jeszcze wpadł dodatkowo krem IWant BB z promo za 2 duszki. Więcej grzechów nie pamiętam..... Muszę się ogarnąć trochę bo za dużo wydaje....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-22, 11:39   #2642
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
znacie markę Biologique Recherche? a konkretnie ich lotiony z kwasami?
mam ochotę, ale nie wiem czy jest sens płacić taką kasę (50 ml za 99 zł, 150 ml już 230 zł, a 250 345 zł )
pierwszy raz usłyszałam o tych lotionach na kanale Magdaleny Lach, ale przyznam, ze czuję się skuszona
Ja nie znam marki, ale Magda jest bardzo rzetelna w swoich recenzjach, ja jej ufam tylko trzeba brać poprawkę na to, że ona kwasi się codziennie, od długiego czasu. Ja z jej polecenia kupiłam lotion Alpha H Liquid Gold i jest super najpierw kupiłam miniaturę 50 ml (czy jakoś tak) a potem kupiłam pełnowymiarowe opakowanie

Dziewczyny, które mają Golda w S. i urodziny w październiku - czy któraś już dostała bon urodzinowy?
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-22, 15:06   #2643
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

za wszystkie zakupy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-22, 20:23   #2644
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Ja nie znam marki, ale Magda jest bardzo rzetelna w swoich recenzjach, ja jej ufam tylko trzeba brać poprawkę na to, że ona kwasi się codziennie, od długiego czasu. Ja z jej polecenia kupiłam lotion Alpha H Liquid Gold i jest super najpierw kupiłam miniaturę 50 ml (czy jakoś tak) a potem kupiłam pełnowymiarowe opakowanie

Dziewczyny, które mają Golda w S. i urodziny w październiku - czy któraś już dostała bon urodzinowy?
no właśnie ostatnio mam wrażenie, że nie mówi nic złego o swoich pielęgnacyjnych testowanych kosmetykach, a niemożliwe, zeby wszystko jej pasowało
ale na ten lotion mam chętke, a jak b y był za mocny to można zwilżonym wacikiem nakładać i jest wtedy łagodniejszy (trik ze strony topestetic)
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-22, 20:52   #2645
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

lancome hydra zen 15 ml na testy w dobrej cenie...ja nie jestem fanka L. i ten krem juz mialam/ bez zachwytu/ ale jak ktos chce testowac to fajny miniak.


https://www.douglas.pl/Nowości-Piele...000089604.html
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-22, 21:16   #2646
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Od dwóch dni stosuje dermokapsulki Dr. Eris clinic way - czerwone kapsułki. I jestem zakochana przepiękne pachnie i cera jest taka gładka. Mam 5 szt z boxa z apteki do z. Jestem bardzo miło zaskoczona i chyba kupię 30dniowa kuracje.
za wszystkie zakupy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-22, 21:21   #2647
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
znacie markę Biologique Recherche? a konkretnie ich lotiony z kwasami?
mam ochotę, ale nie wiem czy jest sens płacić taką kasę (50 ml za 99 zł, 150 ml już 230 zł, a 250 345 zł )
pierwszy raz usłyszałam o tych lotionach na kanale Magdaleny Lach, ale przyznam, ze czuję się skuszona


Ja slyszalam same zachwyty nad tonikiem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-22, 22:29   #2648
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Coś Syforka się ociąga z rzuceniem jakiegoś boxa, a kupiłabym co nieco. Zapasy mi tak stopniały, że nie mam żadnego kremu pod oczy .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 05:51   #2649
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Coś Syforka się ociąga z rzuceniem jakiegoś boxa, a kupiłabym co nieco. Zapasy mi tak stopniały, że nie mam żadnego kremu pod oczy .
ja też chcę kończy mi się olejek do demakijażu, eyeliner bym kupiła na zapas i pewnie coś jeszcze
mogę Ci wysłać jakiś krem
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 06:49   #2650
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Też mi zapasy stopniały. Chce fajny box z Sephora, minizamówionko z Clinique, jakąś pomyłkę w MAC. No nie przeżyję bez nowości...

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------

Potrzebna mi tylko kolorówka z Syforki i tusz z Clinique miniaturki, bo z pielęgnacją przerzuciłam się na polskie kosmetyki naturalne

---------- Dopisano o 07:49 ---------- Poprzedni post napisano o 07:40 ----------

Oktawio Polecam bomby witaminowe dla dziadka. Takie koktajle owocowo-warzywne. Organizm ma duże możliwości regeneracji. Można opóźnić procesy.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 07:02   #2651
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Też mi zapasy stopniały. Chce fajny box z Sephora, minizamówionko z Clinique, jakąś pomyłkę w MAC. No nie przeżyję bez nowości...

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------

Potrzebna mi tylko kolorówka z Syforki i tusz z Clinique miniaturki, bo z pielęgnacją przerzuciłam się na polskie kosmetyki naturalne

---------- Dopisano o 07:49 ---------- Poprzedni post napisano o 07:40 ----------

Oktawio Polecam bomby witaminowe dla dziadka. Takie koktajle owocowo-warzywne. Organizm ma duże możliwości regeneracji. Można opóźnić procesy.
To nie pierwszy nowotwór w naszej rodzinie, kiedy mama była chora przeczytałam wiele, wiele książek i publikacji i wiem, jaką moc mają przyprawy, owoce czy warzywa
Stosuję już to na dziadziu
Zapomniałam tylko o koktajlach wzmacniających, dzięki wielkie za przypomnienie
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-23, 07:43   #2652
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Ja slyszalam same zachwyty nad tonikiem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Czuje sie skuszona i jak tylko cokolwiek skoncze zamawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 09:18   #2653
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Coś Syforka się ociąga z rzuceniem jakiegoś boxa, a kupiłabym co nieco. Zapasy mi tak stopniały, że nie mam żadnego kremu pod oczy .
Ja też! ja też czekam na boxa w tym czasie dzielnie zużywam kosmetyki którymi wcześniej gardzilam. Ale z zapasów niewiele mi zostało, więc wyczekuje i obym się nie zawiodła
Dzień dobry :-D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 09:20   #2654
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
znacie markę Biologique Recherche? a konkretnie ich lotiony z kwasami?
mam ochotę, ale nie wiem czy jest sens płacić taką kasę (50 ml za 99 zł, 150 ml już 230 zł, a 250 345 zł )
pierwszy raz usłyszałam o tych lotionach na kanale Magdaleny Lach, ale przyznam, ze czuję się skuszona

Znamy markę, miałam kilka kremów i innych rzeczy, lotiony też miałam i bardzo polecam, mam wrażliwą cerę i nic się nie działo Ogólnie bardzo polecam tę markę, naprawdę mają super produkty tylko ceny trochę wysokie
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."


Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2019-09-23 o 09:24
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 09:27   #2655
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Ja też! ja też czekam na boxa w tym czasie dzielnie zużywam kosmetyki którymi wcześniej gardzilam. Ale z zapasów niewiele mi zostało, więc wyczekuje i obym się nie zawiodła
Dzień dobry :-D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dokładnie mi też topnieją zapasy, ale kremów mam .. dużo
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 10:10   #2656
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
ja też chcę kończy mi się olejek do demakijażu, eyeliner bym kupiła na zapas i pewnie coś jeszcze
mogę Ci wysłać jakiś krem
Dzięki, ale dusza łowcy się odzywa - upolować coś z fajnymi giftami .
Z Doz-u masz ten poprzedni box czy aktualny, zielony? Interesuje mnie czy warto dobijać do tych 250 zeta? Ale chyba nie, bo to family care i pewnie większość to jakieś dzieciowe gadżety. Ktoś dostał ?

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Ok, znalazłam zawartość .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 10:17   #2657
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Dzięki, ale dusza łowcy się odzywa - upolować coś z fajnymi giftami .
Z Doz-u masz ten poprzedni box czy aktualny, zielony? Interesuje mnie czy warto dobijać do tych 250 zeta? Ale chyba nie, bo to family care i pewnie większość to jakieś dzieciowe gadżety. Ktoś dostał ?

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Ok, znalazłam zawartość .
ja mam wcześniejszy - różowy byłam w niego bardzo zadowolona. Jak bym teraz miała coś do zamówienia, to bym dobiła

Edytowane przez korinka3
Czas edycji: 2019-09-23 o 10:19
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 11:50   #2658
Tasienkaaa
Rozeznanie
 
Avatar Tasienkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 702
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
To nie pierwszy nowotwór w naszej rodzinie, kiedy mama była chora przeczytałam wiele, wiele książek i publikacji i wiem, jaką moc mają przyprawy, owoce czy warzywa
Stosuję już to na dziadziu
Zapomniałam tylko o koktajlach wzmacniających, dzięki wielkie za przypomnienie

To i ja się wtrącę...Polecam książki Stefanii Korżawskiej i zioła, zioła, zioła... Moja mama miała raka ponad 4 lata temu, przed szpitalem bardzo mało jadła, po ziołowych kąpielach poprawił się apetyt, ogólnie całe samopoczucie. Ogólnie świetne jest odkwaszenie organizmu, oczyszczenie. Od tamtej pory mama stosuje zioła. Mama tez pije nalewkę z rzęsy wodnej Św. Hildegardy. W domu mam tyle książek zielarskich, że biblioteka może się schować Ściskam cię mocno i dziadzia, wiem, jaka ta choroba jest okropna, nie dotyczy tylko osoby chorej, ale i całej rodziny. Buziaki
Tasienkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 12:55   #2659
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Tasienkaaa Pokaż wiadomość
To i ja się wtrącę...Polecam książki Stefanii Korżawskiej i zioła, zioła, zioła... Moja mama miała raka ponad 4 lata temu, przed szpitalem bardzo mało jadła, po ziołowych kąpielach poprawił się apetyt, ogólnie całe samopoczucie. Ogólnie świetne jest odkwaszenie organizmu, oczyszczenie. Od tamtej pory mama stosuje zioła. Mama tez pije nalewkę z rzęsy wodnej Św. Hildegardy. W domu mam tyle książek zielarskich, że biblioteka może się schować Ściskam cię mocno i dziadzia, wiem, jaka ta choroba jest okropna, nie dotyczy tylko osoby chorej, ale i całej rodziny. Buziaki
Dziękuję

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Mój 15 letni piesek od dawna ma takie guzy na podniebieniu, wiedzieliśmy, że to nowotworowe. Ale ze względu na wiek i arytmię, operacja jest wykluczona. Wczoraj wyskoczył jej ogromny bąbel na policzku, TŻ pojechał do weterynarza i jedyne co pani mogła zrobić, to dać zastrzyk na uśmierzenie bólu

Do tego od jakiegoś czasu TŻ buja się z sąsiadem, stolarnia na czas wyjaśniania jest zawieszona.

Jakiś czas temu dostał awans, po 9 dni od objęcia stanowiska w pracy był wypadek. TŻ nie miał z tym nic wspólnego, ktoś dopuścił pracowników do pracy pomimo przekroczonych nadgodzin. TŻ miał nie być pociągnięty do odpowiedzialności, bo o tym nie wiedział, nikt go nie poinformował i pracował na tym stanowisku za krótko, miało rozejść się po kościach.
Zaraz po powrocie z Rodos, TŻ dostał naganę, bo kogoś ukarać musieli. Zabrali mu premię na pół roku - 800 zł miesięcznie...
Napisał odwołanie, ale go nie złożył, bo życzliwy dyrektor doradził, że to kopanie się z koniem.
Dzisiaj został zawieszony na 2 tygodnie, nie dostanie wynagrodzenia za ten czas.
I zastanawiam się co dalej?
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-23, 13:35   #2660
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dziękuję

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

...
Oj ale macie kumulację oby wszystko wyszło na prostą

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Dzięki Kjd3 (albo przez nią ) zamówiłam DO Z - pudełko za mną chodziło od kilku dni W sumie to lepsza oferta niż box w Sephorze jak wyliczyłam na szybko to wartość wyszła ok. 250zł samego boxa dodatkowo jest kod -15% jesien2019.
Zamówiłam sobie dermokapsułki Dr. Eris

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Znamy markę, miałam kilka kremów i innych rzeczy, lotiony też miałam i bardzo polecam, mam wrażliwą cerę i nic się nie działo Ogólnie bardzo polecam tę markę, naprawdę mają super produkty tylko ceny trochę wysokie
Chwal się kochana zakupami z wczasów bo Wy chyba już w domku po wojażach?

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
lancome hydra zen 15 ml na testy w dobrej cenie...ja nie jestem fanka L. i ten krem juz mialam/ bez zachwytu/ ale jak ktos chce testowac to fajny miniak.


https://www.douglas.pl/Nowości-Piele...000089604.html
fajna oferta, ale też nie przepadam za L. Wolałabym EL
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 13:48   #2661
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dzięki Kjd3 (albo przez nią ) zamówiłam DO Z - pudełko za mną chodziło od kilku dni W sumie to lepsza oferta niż box w Sephorze jak wyliczyłam na szybko to wartość wyszła ok. 250zł samego boxa dodatkowo jest kod -15% jesien2019.
Zamówiłam sobie dermokapsułki Dr. Eris [COLOR="Silver"]
Od rana miałam zapakowany koszyk, ale nie klikałam, bo coś jeszcze miałam kupić. A że moja pamięć, jest wątpliwej jakości, to niemoglam sobie przypomnieć co to było... No a teraz, mimo przekroczenia progu box już się nie dodaje... Czyżby ktoś zgarnął ostatniego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 13:51   #2662
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dziękuję

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Mój 15 letni piesek od dawna ma takie guzy na podniebieniu, wiedzieliśmy, że to nowotworowe. Ale ze względu na wiek i arytmię, operacja jest wykluczona. Wczoraj wyskoczył jej ogromny bąbel na policzku, TŻ pojechał do weterynarza i jedyne co pani mogła zrobić, to dać zastrzyk na uśmierzenie bólu

Do tego od jakiegoś czasu TŻ buja się z sąsiadem, stolarnia na czas wyjaśniania jest zawieszona.

Jakiś czas temu dostał awans, po 9 dni od objęcia stanowiska w pracy był wypadek. TŻ nie miał z tym nic wspólnego, ktoś dopuścił pracowników do pracy pomimo przekroczonych nadgodzin. TŻ miał nie być pociągnięty do odpowiedzialności, bo o tym nie wiedział, nikt go nie poinformował i pracował na tym stanowisku za krótko, miało rozejść się po kościach.
Zaraz po powrocie z Rodos, TŻ dostał naganę, bo kogoś ukarać musieli. Zabrali mu premię na pół roku - 800 zł miesięcznie...
Napisał odwołanie, ale go nie złożył, bo życzliwy dyrektor doradził, że to kopanie się z koniem.
Dzisiaj został zawieszony na 2 tygodnie, nie dostanie wynagrodzenia za ten czas.
I zastanawiam się co dalej?
odwołanie od nagany można złożyć w terminie 7 dni
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 13:52   #2663
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
odwołanie od nagany można złożyć w terminie 7 dni
Tyle już minęło...
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 14:01   #2664
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Oj ale macie kumulację oby wszystko wyszło na prostą

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Dzięki Kjd3 (albo przez nią ) zamówiłam DO Z - pudełko za mną chodziło od kilku dni W sumie to lepsza oferta niż box w Sephorze jak wyliczyłam na szybko to wartość wyszła ok. 250zł samego boxa dodatkowo jest kod -15% jesien2019.
Zamówiłam sobie dermokapsułki Dr. Eris

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------


Chwal się kochana zakupami z wczasów bo Wy chyba już w domku po wojażach?


no już w domu i już w pracy niestety, a zakupy no trochę przywieźliśmy z Wysp Zielonego Przylądka to standardowo magnes i nic ciekawego, bo tam w sumie nic nie ma, z Monachium też nic specjalnego, Lord jakieś tam gadzety z BMW i z Alpiny, za to z Toskanii ... no wiadomo wina trochę na zimę , mieszkaliśmy u pary, która produkuje własną oliwę więc sporo oliwy , trochę kosmetyków lokalnych, jakichś z santorini i jakieś tam z florencji serum , poza tym płaszcz Burberry i sweterek Roberto Cavalii Ogólnie wakacje baaardzo udane i cieszymy się, że na Wyspach byliśmy tylko tydzień a potem tydzień w Toskanii i kilka dni w Monachium, zawsze to jakieś urozmaicenie, bo 2 tyg na Wyspach to zdecydowanie za długo ( tam za bardzo nie ma co zwiedzać, a my nie lubimy tylko leżeć na plaży czy przy basenie )
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 14:02   #2665
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Od rana miałam zapakowany koszyk, ale nie klikałam, bo coś jeszcze miałam kupić. A że moja pamięć, jest wątpliwej jakości, to niemoglam sobie przypomnieć co to było... No a teraz, mimo przekroczenia progu box już się nie dodaje... Czyżby ktoś zgarnął ostatniego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może wrzuciłaś do koszyka jakiś lek, który eliminuje boxa.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 14:07   #2666
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Może wrzuciłaś do koszyka jakiś lek, który eliminuje boxa.
Właśnie nic takiego nie robiłam... Odświeżyłam stronę i teraz w żaden sposób i się nie dodaje...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 14:14   #2667
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Właśnie nic takiego nie robiłam... Odświeżyłam stronę i teraz w żaden sposób i się nie dodaje...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przed chwilą robiłam symulację i wszedł , próbuj.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 14:26   #2668
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Przed chwilą robiłam symulację i wszedł , próbuj.
Ok, będę próbować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-24, 06:59   #2669
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-24, 07:10   #2670
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Ok, będę próbować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Musisz mieć coś co wyklucza boxa, jak przejdziesz dalej do wyboru sposobu przesyłki -to na czerwono będziesz miała wypisane produkty do których box nie wchodzi: np. vigantolleten.
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-04 11:09:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:58.