Co uważacie za największe sukcesy w Waszym życiu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-21, 12:37   #1
almero
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 22

Co uważacie za największe sukcesy w Waszym życiu?


Co uważacie za największe sukcesy w Waszym życiu? I ile macie lat?
almero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-21, 13:34   #2
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Co uważacie za największe sukcesy w Waszym życiu?

1. Moja córeczka jest dla mnie najważniejszym sukcesem wiem że brzmi to jak tekst ozm ale po długich staraniach o ciążę i stracie pierwszej serio tak uważam.
2. To że wyciągnęłam TŻ z niezłego bagna i dzięki mnie jest tu gdzie jest i odnosi własne sukcesy
3. Że nie zabiłam jeszcze teściowej (żart)

Aha, mam 25 lat
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016



Edytowane przez Fantasmagori
Czas edycji: 2017-05-21 o 13:36
Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-21, 14:10   #3
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Co uważacie za największe sukcesy w Waszym życiu?

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
1. Moja córeczka jest dla mnie najważniejszym sukcesem wiem że brzmi to jak tekst ozm ale po długich staraniach o ciążę i stracie pierwszej serio tak uważam.
2. To że wyciągnęłam TŻ z niezłego bagna i dzięki mnie jest tu gdzie jest i odnosi własne sukcesy
3. Że nie zabiłam jeszcze teściowej (żart)

Aha, mam 25 lat
życzę dalszych sukcesów

jestem szczęśliwa i planuję ten stan utrzymać
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-21, 14:38   #4
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Co uważacie za największe sukcesy w Waszym życiu?

Cytat:
Napisane przez almero Pokaż wiadomość
Co uważacie za największe sukcesy w Waszym życiu? I ile macie lat?
Moja córka, mój mąż, my jako rodzina to największy sukces w moim życiu.

Mniejsze sukcesy to dla mnie, że ukończyłam szkołę z wyróznieniem, że dalej się kształce, to że mam pracę. Sukcesem było tez dla mnie że zrobiłam prawo jazdy (8 lat temu).

Mniejsze sukcesiki to kilka wygranych konkursów szkolnych, zawodowych.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-21, 15:52   #5
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Co uważacie za największe sukcesy w Waszym życiu?

- nie narzekam na swoją pracę (cel od dziecka)
- samodzielna wyprowadzka
- podjęcie działań w leczeniu
- zrozumienie siebie i wreszcie pogodzenie się ze sobą i innymi wokół mnie
- nie przejmuję się już rzeczami, na które nie mam wpływu
- czasem odpuszczam
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-21, 17:29   #6
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Co uważacie za największe sukcesy w Waszym życiu?

może nie tyle sukcesy, co jestem niezmiernie dumna z mojej dotychczasowej edukacji. napisałam bardzo ambitną pracę inżynierską, magisterską oraz 3 artykuły odnośnie ich. spędziłam w sumie w laboratorium niemal 1000 godzin robiąc swoje badania od A do Z samodzielnie. począwszy od banalnego naważania do najbardziej zaawansowanych urządzeń na wydziale. sama wyłapałam i rozwiązałam wszystkie niespodzianki, które wychodziły po drodze. byłam dobra do tego stopnia, że mimo znacznej ilości chętnych na studia doktoranckie, 7 doktorów i profesorów proponowało mi robienie u siebie doktoratu na super wymyślnych warunkach.
wiem, że się opisałam jak głupia ale jeśli chodzi o ten temat, to duma mnie rozpiera
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-22, 06:35   #7
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Co uważacie za największe sukcesy w Waszym życiu?

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
wiem, że się opisałam jak głupia ale jeśli chodzi o ten temat, to duma mnie rozpiera
E tam, bardzo fajnie się czyta takie opisy. Masz z czego być dumna

Ja wierzę, że mój sukces jeszcze przede mną. Póki co chyba jest nim samodzielne życie.
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-22, 08:00   #8
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Co uważacie za największe sukcesy w Waszym życiu?

Moja rodzina była, jest i będzie największym osiągnięciem w moim życiu-nic się nie może do tego nawet zbliżyć. Mam tylko nadzieję, że całe życie uda nam się utrzymać to szczęście.
No tak, zapomniałam-mam 37lat.
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA

Edytowane przez golgie
Czas edycji: 2017-05-22 o 08:54
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 19:48   #9
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Co uważacie za największe sukcesy w Waszym życiu?

mam 26 lat.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 20:20   #10
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Co uważacie za największe sukcesy w Waszym życiu?

Moim największym sukcesem jest osiągnięcie życiowej stabilizacji, znalezienie swojego miejsca w świecie.
Uszczegolowujac: odcięcie się od toksycznej rodzinki, pójście swoją drogą w życiu, domek z mężem, dziećmi i psem, dobra praca dajaca i satysfakcję finansowa i satysfakcję z tego co robię.

Stabilizacja, ale nie stagnacja.
Rozwijam się, ale nie mam już tego pędu, tej potrzeby żeby ciągle coś w życiu zmieniać, za czymś gonic.

Mam 34 lata.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 20:35   #11
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Co uważacie za największe sukcesy w Waszym życiu?

Myślę i... nie wiem. Niby wszystko jest ok: mam fajną pracę, dość dobrze płatną, skończyłam studia, wyprowadziłam się z domu, jestem zdrowa i żyję tak jak chcę. Ale sukcesów żadnych nie mam. Chyba najbardziej na tym polu brakuje mi rodziny i własnego mieszkania.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-23, 20:57   #12
vilka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 659
Dot.: Co uważacie za największe sukcesy w Waszym życiu?

Mam 24 lata. Na dzień dzisiejszy to przede wszystkim:


-wykształcenie
-oszczędności
vilka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 21:46   #13
LanaFlo20
Rozeznanie
 
Avatar LanaFlo20
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 522
Dot.: Co uważacie za największe sukcesy w Waszym życiu?

Mam 24 lata. Cieszę się, że z dobrym wynikiem skończyłam studia, że jestem w stanie poradzić sobie finansowo, ale czy jest to jakiś wielki sukces, to nie wiem Mam nadzieję, że prawdziwe sukcesy dopiero przede mną i chodzi mi tutaj zarówno o życie osobiste, jak i pracę
LanaFlo20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-19, 21:13   #14
Natalie_Alex
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 1 199
Sukcesy

Co uważacie za swój największy sukces? Zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym
Natalie_Alex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-19, 22:32   #15
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Sukcesy

Wszystko jeszcze przede mną. Nie jestem jeszcze na emeryturze
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 07:54   #16
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Sukcesy

Ja raczej nie mam sukcesów. Nie wiem, co mogłabym tak określić.
Prawko na prawie każdy, studia co drugi, dzieci nie mam, leku na raka nie wymyśliłam, pokoju na świecie nie zaprowadziłam, na Marsa nie poleciałam



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 08:38   #17
Lukrovana
Raczkowanie
 
Avatar Lukrovana
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 127
Dot.: Sukcesy

Dla mnie sukcesem jest fakt, że w swoim wieku mam za sobą dobre studia, zaraz po studiach znalazlam prace w zawodzie, realizuje sie i zyje spokojnym zyciem
Lukrovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 10:57   #18
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Sukcesy

Strasznie mnie bawi nazywanie sukcesem takich trywialnych rzeczy jak skończenie studiów czy znalezienie pracy. Żeby mówić o sukcesie, musiałabym co najmniej zostać znanym pisarzem albo dostać Nobla z jakiejś dziedziny. Tak to po prosty sobie żyję.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 11:24   #19
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Sukcesy

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Strasznie mnie bawi nazywanie sukcesem takich trywialnych rzeczy jak skończenie studiów czy znalezienie pracy. Żeby mówić o sukcesie, musiałabym co najmniej zostać znanym pisarzem albo dostać Nobla z jakiejś dziedziny. Tak to po prosty sobie żyję.
Kazdy odbiera 'sukces' na swoj sposob. Osobiscie uwazam, ze warto doceniac i traktowac jak sukcesy nawet drobiazgi, czy rzeczy trywalne dla innych.

Poza tym, kazdy swoj sukces moze mierzyc tym ile czasu/energii poswiecil by cos osiagnac oraz na ile byl do tego zdeterminowany.

A wiec dodajac kolejna rzecz trywialna ode mnie:

Za swoj sukces uwazam:
uniezaleznienie sie finansowo od rodzicow w wieku 18 lat, a jednoczesnie skonczenie studiow i poprowadzenie swojej kariery zawodowej tak, ze mam teraz swietna (dla mnie) prace, w ktorej sie spelniam.
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-20, 11:55   #20
jola1000
Rozeznanie
 
Avatar jola1000
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 762
Dot.: Sukcesy

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Strasznie mnie bawi nazywanie sukcesem takich trywialnych rzeczy jak skończenie studiów czy znalezienie pracy. Żeby mówić o sukcesie, musiałabym co najmniej zostać znanym pisarzem albo dostać Nobla z jakiejś dziedziny. Tak to po prosty sobie żyję.

Ja akurat uważam identycznie, dla mnie sukces to duże słowo. Nie uważam że osiągnęłam w życiu jakiś sukces i wcale mi z tego powodu nie smutno
jola1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 12:24   #21
amelka_karmelka
Przyczajenie
 
Avatar amelka_karmelka
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 9
Dot.: Sukcesy

PRAWDA! To co wyżej jest super w punkt!
__________________
TŻ - 6 lat
amelka_karmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-22, 20:27   #22
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Sukcesy

Dla mnie największym sukcesem jest to, że doszłam do takiego momentu w życiu, że to ja decyduje czy pracuje czy nie, z kim i na jakich zasadach. To, ze nie musze naginac sie do kogokolwiek. I takie poustawanie życia, że żyje bez stresu.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-23, 07:03   #23
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Co uważacie za największe sukcesy w Waszym życiu?

Nigdy nie miałam wyznaczonego konkretnego celu, po którym nic by mnie już nie czekało, czułabym się spełniona i nic więcej bym już nie chciała od życia, a więc i swoich osiągnięć nie traktuję jako jakieś wielkie sukcesy. Traktuję je jako drogę, etap i ciągły rozwój. Ogólnie słowo "sukces" kojarzy mi się z osiągnięciem czegoś po czym można przestać się starać. Może błędne skojarzenie, ale ogólnie nie lubię tego słowa.
Co jest w tym momencie moim największym osiągnięciem? Skończyłam studia, które dają mi dobrą, stabilną pracę, ale nie zwalniają z ciągłej nauki, więc jakoś szczególnie nie odczuwam tego, że zakończyłam oficjalną edukację. Mam wspaniałego narzeczonego i tworzymy świetny związek, ale cały czas nad nim pracujemy. Jesteśmy niezależni finansowo, ale wciąż musimy ciężko pracować i liczyć wydatki jeśli chcemy coś odłożyć. Nie mam czegoś takiego, że mogę usiąść i powiedzieć sobie, że w danej strefie życia osiągnęłam już wszystko i mogę spokojnie sobie żyć dalej. Zawsze znajdzie się coś, nad czym można pracować, co można zrobić lepiej. Satysfakcjonują mnie moje osiągnięcia, ale nie nazwałabym je "sukcesem".
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-23, 12:54   #24
Trzpiotka91
Raczkowanie
 
Avatar Trzpiotka91
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 183
Dot.: Co uważacie za największe sukcesy w Waszym życiu?

Nie mam wielkich wymagan - mam dosc spokojne zycie gdzie moge i pracowac i realizowac swoje pasje bez głodowania w połowie miesiaca, wiecej mi do szczescia nie trzeba.
Trzpiotka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-23, 14:42   #25
Thalia123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 3
Dot.: Co uważacie za największe sukcesy w Waszym życiu?

Zaliczona matura na pięć, jak śpiewa Lady Pank A tak serio, to dwa porody naturalne, ładne mieszkanie i całkiem niezła praca. Wiele od życia nie chce
Thalia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-23, 17:58   #26
Evrith
Raczkowanie
 
Avatar Evrith
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 477
Dot.: Co uważacie za największe sukcesy w Waszym życiu?

To, że jestem zadowolona ze swojej osobowości i podejścia do życia, i że potrafię o siebie zadbać. Patrząc na okoliczności, mogłam zostać zgredem, ofiarą w toksycznym związku, psychicznym wrakiem, totalną pierdołą, mogłam zrobić wiele rzeczy, których tak naprawdę nie chciałam – a jednak miałam odwagę się stawiać, wiele kwestii przepracowałam, żyję sobie "po swojemu", rozwijam zainteresowania i nie tracę ciekawości świata, potrafię szanować innych ludzi... ale lat 25, więc może jeszcze zdziadzieję.
Evrith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 20:44   #27
Natalie_Alex
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 1 199
Dot.: Sukcesy

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Strasznie mnie bawi nazywanie sukcesem takich trywialnych rzeczy jak skończenie studiów czy znalezienie pracy. Żeby mówić o sukcesie, musiałabym co najmniej zostać znanym pisarzem albo dostać Nobla z jakiejś dziedziny. Tak to po prosty sobie żyję.
Wiesz, mogą być studia i studia.
Ale generalnie zgadzam się. Studia są dopiero początkiem drogi zawodowej. Bez względu na to, czy rozpatrujemy je w kategorii sukcesu czy nie, po nich oczekujemy raczej kolejnych i kolejnych sukcesów, których chyba nigdy za wiele.
Natalie_Alex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-25, 07:07   #28
6610e975c85461a73511d7b83bf3e01cd5d91d24_6487a38504e0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 105
Dot.: Sukcesy

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Strasznie mnie bawi nazywanie sukcesem takich trywialnych rzeczy jak skończenie studiów czy znalezienie pracy. Żeby mówić o sukcesie, musiałabym co najmniej zostać znanym pisarzem albo dostać Nobla z jakiejś dziedziny. Tak to po prosty sobie żyję.
O, jaki ładny toksyczny umniejszacz
6610e975c85461a73511d7b83bf3e01cd5d91d24_6487a38504e0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-26, 23:25   #29
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Sukcesy

[1=6610e975c85461a73511d7b 83bf3e01cd5d91d24_6487a38 504e0b;87198534]O, jaki ładny toksyczny umniejszacz [/QUOTE]

Co nie?

Dla mnie sukcesem jest to, że uważam za osobiste osiągnięcie co mi się podoba, nie zważając na opinię innych.

Może to być prawko, możliwość włóczykijowania tam, gdzie mi się podoba, piątki na studiach, zrobienie ciekawej podyplomówki (ogólnie z wykształcenia jestem zadowolona) nie bycie zgorzkniałym, harmonijne utrzymywanie kontaktu z innymi ludźmi, poznałam masę fajnych osób (a kiedyś byłam baardzo anti-social), wyrobienie sobie jakiegoś braku służalczości wobec kogokolwiek, przede wszystkim brak uzależnienia emocjonalnego czy psychicznego od kogokolwiek (w sumie do końca nie wiem, jak to wyjaśnić), jakiś progres psychiczny, z którego jestem zadowolona.

Ogólnie kiedyś byłam osobą dosyć nerwową, przejmującą się nawet rzeczami które nie są ode mnie zależne, miałam tendencje do zakupoholizmu (w tym fast fashion), miewałam częstsze dolegliwości zdrowotne. Wkurzali mnie ludzie, nie byłam wyrozumiała.

Ogólnie nadal bardzo lubię się uczyć, doskonalić, rozwijać, dociekać i poszukiwać. Jakoś zaakceptowałam rzeczy, których nigdy nie zmienię. Nie sięgam gwiazd za wszelką cenę (a już w szczególności za cenę zdrowia i spokoju), nie biegam już jak pies z wywieszonym jęzorem uj wie za czym tak naprawdę (zabrzmi to pewnie sztampowo, ale wymagania społeczne np. z racji wieku czy płci, wymagania rodziców lub od potencjalnych partnerów mnie nie dotyczą i serio, nigdy nie było mi z tym tak dobrze jak teraz). Ale też nie bujam się bezcelowo po tym świecie jak burek bez pana. Umiem się postawić, nie pozwalam, by ktoś mi wchodził w paradę.

Niekiedy czuję, jakby z gardła wypadł mi jakiś knebel, bo nie boję się wypowiadać swojego zdania, nie boję się trudnych rozmów, konfrontacji z innymi ludźmi, np. starszymi, wyżej postawionymi od siebie itp. Straciłam śmieszny, sztuczny, odruchowy i fałszywy respekt wobec różnych autorytetów, kierowników, profesorów, księży (nie mylić z brakiem szacunku czy bycie chamskim), to po prostu ludzie tacy sami jak ja, nikt lepszy czy gorszy.
I gra gitara.
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-27, 09:10   #30
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Sukcesy

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Strasznie mnie bawi nazywanie sukcesem takich trywialnych rzeczy jak skończenie studiów czy znalezienie pracy. Żeby mówić o sukcesie, musiałabym co najmniej zostać znanym pisarzem albo dostać Nobla z jakiejś dziedziny. Tak to po prosty sobie żyję.
Dla każdego sukcesem jest coś innego.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-27 17:49:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:49.