NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2. - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-08-27, 09:30   #2641
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-27, 09:48   #2642
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam, że jesteśmy takim zamożnym społeczeństwem, że każdego stać na wakacje i jeszcze wyjazdy w ciągu roku.

Zaraz tam 'zamożnym' Znam takich, co zaciągają pożyczkę żeby jechać na urlop koniecznie za granicę. Niepojęte dla mnie, ale przecież nie wszystko muszę rozumieć


Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Zarzuć jakimiś "ciekawymi" opiniami

Ja mam ciekawy przykład.
W podstawówce jeździłam do babci na wakacje na wieś. Moje starsze koleżanki pragnąc brązu, smarowały się benzyną (!) i opalały na dachu np. garażu.
Schodziły stamtąd po paru godzinach wyglądając jak mulatki.
To było straszne.
Teraz są w wieku 40 + i wyglądają jak emerytki.

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Dokładnie

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2019-08-27 o 09:57
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-27, 10:07   #2643
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta

No tak, zapomniałam o kredytach, o ja głupia, że nie biorę kredytu na wakacje. No to my mamy trochę inaczej. Ja lubię pojechać, ale gdzieś, gdzie robi się coś totalnie innego niż na co dzień. Czyli np w góry, żeby zdobywać szczyty, albo za granicę, żeby chłonąć zupełnie nowe miejsca, kuchnię, kulturę ogólnie. Natomiast pojechanie po to, żeby łazić po polskich miastach albo leżeć na plaży to koszmar dla nas. Ale tak naprawdę często mamy inne priorytety finansowe niż wakacje i np. w zeszłym roku nigdzie nie byliśmy, bo braliśmy ślub, więc kasa poszła na to i wynajem/umeblowanie mieszkania. I sporo osób z naszego otoczenia miało wielkie zdziwko, że jak to tak, bez podróży poślubnej. No i teraz też nie pojechaliśmy nigdzie, bo się połamałam i ważniejsze od wyjazdu jest, żebym miała sprawną rękę, co niektórych też dziwi!
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-27, 11:08   #2644
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Z tym opalaniem to ludzie wymieniają się przepisami jak szybko złapać brąz i co pomaga na to - masło, margaryna, benzyna, smalec i inne cuda o których zapomniałam. Flirty? A po co? Przecież mam złapać opaleniznę a nie wrócić blada. Inna wersja brązu niż prawie czerń jest nieprzewidziana, bo podchodzi pod bladość. Coś po opalaniu? A po co? Ale jak skóra schodzi to płacz i zgrzytanie zębów i szukać na gwałt czegoś co pomoże. Opalanie od 10 do zachodu słońca zamiast doczytać, że słońce opaleniznę najlepiej rozdaje 6-9 a później najłatwiej złapać poparzenia i udary. Tu też płacz bo trzeba marnować tyyyyyle czasu na pogotowiu zamiast na słońcu leżeć. Tak najogólniej.

Ja wolę podzielić urlop na dwie części - tydzień w kwietniu i tydzień we wrześniu/październiku. Odpocznę w miarę aktywnie i w miarę święta wrócę do roboty. Nie lubię siedzieć 2 tygodni w jednym miejscu, wolę 2-3 dni coś tam zobaczyć, spróbować. Reszta - w domu coś tam zrobić na spokojnie, po troszku , zalegność na kanapie z książką, pójść na spacer i nie wiadomo kiedy wrócić. P 2 tygodniach czuję tak samo zmęczona jakbym go nie miała. Nie stać mnie na wyjazdy, które mnie interesują. Egipt, Turcja i inne gorące miejscówki nad basenem mnie nie interesuje. Włochy, Hiszpanię czy Francję chętnie bym zobaczyła, ale pod warunkiem, że będzie tam ukropu, czyli poza sezonem. A pożyczki brać na zasadzie zastaw się a pokaż się to jakoś nie dla mnie, przynajmniej nie po to aby pojechać do Tunezji by tyłek moczyć w basenie w trybie all inlusiv czy aby święta były wypasione.

Ślub w wykonaniu moim i męża - cywilny, tylko najbliższa rodzina (rodzice, rodzeństwo z mężem/żoną i dzieciakami) i świadkowie. Zamiast hucznego wesela - obiad. W podróż poślubną pojechaliśmy nad nasze morze na kilka dni, bo oboje nie byliśmy. Zaoszczędzone pieniądze poszły na mieszkanie. Później ile razy słyszeliśmy, że to nasze wejście w wspólne życie było marne bez białej sukni, porządnego ślubu (wypytywanie każdego z osobna, że pewnie to drugie ma dziecko i jest po rozwodzie, biedna/y ), białej sukni, hucznego wesela. Pal licho, że nasze związki z kościołem to dalekie od ideału i branie w nim ślubu to byłby śmiech na sali, ja nigdy nie marzyłam o białej sukni a wesele nigdy nas nie interesowało. Ludzie do tej pory mają używanie, tych co najmniej powinno interesować najbardziej to przeżywają.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-27, 11:16   #2645
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-27, 12:29   #2646
szepty_lasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 566
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Ślub w wykonaniu moim i męża - cywilny, tylko najbliższa rodzina (rodzice, rodzeństwo z mężem/żoną i dzieciakami) i świadkowie. Zamiast hucznego wesela - obiad. W podróż poślubną pojechaliśmy nad nasze morze na kilka dni, bo oboje nie byliśmy. Zaoszczędzone pieniądze poszły na mieszkanie. Później ile razy słyszeliśmy, że to nasze wejście w wspólne życie było marne bez białej sukni, porządnego ślubu (wypytywanie każdego z osobna, że pewnie to drugie ma dziecko i jest po rozwodzie, biedna/y ), białej sukni, hucznego wesela. Pal licho, że nasze związki z kościołem to dalekie od ideału i branie w nim ślubu to byłby śmiech na sali, ja nigdy nie marzyłam o białej sukni a wesele nigdy nas nie interesowało. Ludzie do tej pory mają używanie, tych co najmniej powinno interesować najbardziej to przeżywają.
O matko, ale masz ludziska w swoim otoczeniu. Co kogo to interesuje...
Miałam taki sam ślub jak Ty - urząd, kilkanaście gości, sukienka z sieciówki. Z niezaproszonych NIKT nie skomentował (a przynajmniej nie bezpośrednio do mnie). Od zaproszonych słyszałam że fajnie zrobiliśmy, wszystko pod siebie i bez żadnej presji. A podróż poślubna to był właśnie ten ciepły kraj no nie przemyślałam wtedy
szepty_lasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-27, 13:15   #2647
Eveen
Rozeznanie
 
Avatar Eveen
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 512
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Wyszlam na chwle z firmy i o matko, jaka duchota. Dajcie mi juz jesień.
Eveen jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-27, 19:53   #2648
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-27, 20:50   #2649
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Czasy, że miało się jeszcze sporo znajomych z przypadkowych spotkań, jakiś imprez i jeszcze starało się być w miarę towarzyskim. Ślub był w czasie gdy zaczynała się naturalna selekcja z przypadkowych znajomości na bardziej stałe. Więc często przypadkiem usłyszało się to i owo, rzadziej ktoś prosto w oczy powiedział.

Powietrze nagrzało się wystarczająco aby noc była ciepła Dzisiaj słyszałam, że w przyszłym tygodniu temperatura ma spaść nawet o 10*. Mam nadzieję, że nastąpi to wcześniej.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-27, 22:07   #2650
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Nam się marzyło wejść do urzędu prosto z ulicy, podpisać papiery i być może pójść na obiad do jakieś knajpki, ale o takim obrocie spraw to jeszcze możemy pomarzyć. Poszliśmy po mniejszej linii oporu.



Czasy, że miało się jeszcze sporo znajomych z przypadkowych spotkań, jakiś imprez i jeszcze starało się być w miarę towarzyskim. Ślub był w czasie gdy zaczynała się naturalna selekcja z przypadkowych znajomości na bardziej stałe. Więc często przypadkiem usłyszało się to i owo, rzadziej ktoś prosto w oczy powiedział.

Powietrze nagrzało się wystarczająco aby noc była ciepła Dzisiaj słyszałam, że w przyszłym tygodniu temperatura ma spaść nawet o 10*. Mam nadzieję, że nastąpi to wcześniej.
No niestety ochłodzenie podobno dopiero za tydzień. U mnie teraz na dworze jest 25 stopni Nienawidzę tego uczucia rozpływania się na łóżku. Mnie ostatnie dni bardzo przypominają czerwiec. A widziałam pod prognozą komentarze, że całe lato powinno być takie jak teraz. Chyba umarłabym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 04:33   #2651
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Wstaję i czuję się jak zombie. Zamulam okrutnie.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-28, 07:34   #2652
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Jak ja się cieszę, że dzisiaj mam wolne Z pół nocy straciłam, bo praktycznie co chwila budziłam się a na zaśnięcie trzeba było trzeba poczekać. Dopiero po 4 zasnęłam na dłużej.

Też co słyszę co chwilę, że taka pogoda powinna trwać przez całe lato Na szczęście częściej pojawiają się głosy, że jednak powinno częściej być chłodniej, że taka pogoda jak teraz to przesada, zwłaszcza na dłuższą metę.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 07:59   #2653
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 08:09   #2654
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cieszę się, że nie mam teraz urlopu. Chętnie by się gdzieś wyjechało, pozwiedzało, ale zanim do tego ostatniego doszło to najpierw trzeba dojść do siebie po podróży co w takich warunkach jest strasznie ciężkie.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 08:13   #2655
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Niestety ja muszę dzisiaj wyjść i to na 15, więc w apogeum gorąca. Naprawdę zazdroszczę wszystkim, którzy w taki upał umieją funkcjonować i nie są zlani potem. Mnie wystarczy, że przejdę się do głupiego sklepu i już jestem mokra na plecach, czerwona na twarzy itd.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 08:18   #2656
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Niestety ja muszę dzisiaj wyjść i to na 15, więc w apogeum gorąca. Naprawdę zazdroszczę wszystkim, którzy w taki upał umieją funkcjonować i nie są zlani potem. Mnie wystarczy, że przejdę się do głupiego sklepu i już jestem mokra na plecach, czerwona na twarzy itd.
Tak samo jak ja. Niestety, nie jest nam dane lepsze przystosowanie do gorącego lata.
Ja zaraz idę do sklepu po większe zakupy. Już mi się nie chce.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 08:35   #2657
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 09:32   #2658
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Tak samo jak ja. Niestety, nie jest nam dane lepsze przystosowanie do gorącego lata.
Ja zaraz idę do sklepu po większe zakupy. Już mi się nie chce.

No chyba nie, nie sądzę, żebym się przystosowała. Na szczęście w sklepie byłam wczoraj, więc dzisiaj nie muszę iść.


Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Nie martw się, jestem jeszcze ja . Mnie wystarczy tylko trochę gorąca i już jestem upocona. Cieszę się, że mam klimatyzator w mieszkaniu. Ze względu na rehabilitację pracuję teraz z domu, bo codziennie muszę wychodzić na zabiegi w środku dnia i naprawdę zbawieniem jest to, że chociaż przy komputerze mam chłodno. Polecam wszystkim zimnolubnym, mnie to ratuje życie w takie dni jak ostatnio. Marzę o domu z klimatyzacją w każdym pomieszczeniu
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 10:22   #2659
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
No chyba nie, nie sądzę, żebym się przystosowała. Na szczęście w sklepie byłam wczoraj, więc dzisiaj nie muszę iść.





Nie martw się, jestem jeszcze ja . Mnie wystarczy tylko trochę gorąca i już jestem upocona. Cieszę się, że mam klimatyzator w mieszkaniu. Ze względu na rehabilitację pracuję teraz z domu, bo codziennie muszę wychodzić na zabiegi w środku dnia i naprawdę zbawieniem jest to, że chociaż przy komputerze mam chłodno. Polecam wszystkim zimnolubnym, mnie to ratuje życie w takie dni jak ostatnio. Marzę o domu z klimatyzacją w każdym pomieszczeniu
Jaki masz klimatyzator ? i jak z rachunkami za prąd ? Bardzo poszły w góre ? :Roza: z góry dzięki za odp
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-28, 10:41   #2660
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Pokaż wiadomość
Jaki masz klimatyzator ? i jak z rachunkami za prąd ? Bardzo poszły w góre ? :Roza: z góry dzięki za odp

Klimatyzator dostałam w prezencie, więc nie mam pojęcia, co to za model. Jest tylko napisane, że to "VACO", więc niewiele pomogę. Z rachunkami na razie nie wiem jak będzie, bo mieszkanie wynajmuję i mam stałą opłatę za prąd/wodę itd. Dopóki właściciel milczy to widocznie mieścimy się w limicie.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 12:34   #2661
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 675
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Ja wczoraj robiłam coś przy stole w pomieszczeniu gdzie nie mam wentylatora. Nie dość, że było mi duszno, sukienka przyklejała mi się do tyłka to pan w radiu powiedział: "Cieszmy się bo do końca wakacji będzie pięknie i goraco" W domu na korytarzu mam 27 stopni i czuję się fatalnie, a co dopiero na zewnątrz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Niestety ja muszę dzisiaj wyjść i to na 15, więc w apogeum gorąca. Naprawdę zazdroszczę wszystkim, którzy w taki upał umieją funkcjonować i nie są zlani potem. Mnie wystarczy, że przejdę się do głupiego sklepu i już jestem mokra na plecach, czerwona na twarzy itd.
Ja jutro muszę wyjść bo jestem umówiona na 15:15 i nie ukrywam, że trochę się boję. Mam jakieś 10min na przystanek i jeszcze kiszenie się w autobusie. O tym, że muszę przejść przez rozkopane centrum miasta już nie wspomnę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 12:48   #2662
hayir
Raczkowanie
 
Avatar hayir
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Pcim Dolny
Wiadomości: 468
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

a ja dziś wyszłam z praktyk, tylko wodę piłam i kołowało mi się w głowie, stwierdziłam że te pratyki i studia mogę rzucić, liczy się moje zdrowie, z resztą i tak tylko tam sprzątam, wynoszę śmieci albo gruz, nic przydatnego w nowej pracy się nie uczę, chyba że obsługa kerchera się zalicza
ogólnie jest kiepsko, mama się źle czuje, po operacji serca jest, ja też słabo, kiedy te upały mają się skończyć?
hayir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 17:52   #2663
halinken
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 296
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Pokaż wiadomość
Jaki masz klimatyzator ? i jak z rachunkami za prąd ? Bardzo poszły w góre ? :Roza: z góry dzięki za odp
Ja od siebie powiem, że klimatyzatora zaczęliśmy używać w zeszłe lato i ku memu zdziwieniu rachunki wzrosły bardzo nieznacznie (a ubiegłe lato pamiętamy jakim było koszmarem, więc chodził non stop). Zobaczymy jak będzie w tym roku, w końcu ceny mają wzrosnąć, może nie być tak różowo

Jednak dla mnie to jedyny ratunek żeby jakoś funkcjonować. Chłodzimy tylko w sypialni i naprawdę jest różnica. Da się normalnie spać i oddychać. Mój to jakiś stary Sharp, swoje lata już ma, ale daje radę (i mam nadzieję, że się nie zepsuje). Pewnie te nowsze modele są jeszcze oszczędniejsze.
halinken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 18:51   #2664
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Dziś rano w TV pan mówił: "piękna końcówka wakacji", a pogodynka zachęcała do cudnych kąpieli słonecznych...
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 19:23   #2665
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez hayir Pokaż wiadomość
kiedy te upały mają się skończyć?

Podobno od wtorku ma być wyraźnie chłodniej.

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Dziś rano w TV pan mówił: "piękna końcówka wakacji", a pogodynka zachęcała do cudnych kąpieli słonecznych...

Świry
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 19:35   #2666
Donatella_Rosa
Zadomowienie
 
Avatar Donatella_Rosa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 531
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Dziś było jeszcze gorzej niż wczoraj. Ja naprawdę juz jestem załamana tą pogodą. Mam nadzieje, ze to ostatni rzut upałów bo chyba nie wytrzymam.
Dla pocieszenia powiem, że wczoraj pogodynka w TVN o ochłodzeniu w przyszłym tygodniu mówiła jako o chwili wytchnienia i ukojenia, a nie o tragedii narodowej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Donatella_Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 19:36   #2667
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 19:38   #2668
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Poszłam na basen i ukradli mi tam klapki. Biednemu i spoconemu zawsze wiatr w oczy

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 19:38   #2669
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 19:41   #2670
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Poszłam na basen i ukradli mi tam klapki. Biednemu i spoconemu zawsze wiatr w oczy

Wybacz, ale bardzo mnie to rozbawiło


Może jeszcze są Kuboty w Biedrze ?

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Byle do wtorku
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-28 18:55:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:22.