Czy droższe kosmetyki do włosów są faktycznie lepsze? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-17, 09:14   #1
elancholia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 18

Czy droższe kosmetyki do włosów są faktycznie lepsze?


Tak się składa że na skutek ciągłego prostowania (mam falowane-lekko kręcone) zniszczyły mi się włosy, więc obcięłam je niedawno z tego powodu do ramion, bo chcę odbudować, ale samo obcięcie to zdecydowanie za mało. Przeglądałam kosmetyki do zniszczonych włosów na stronach profesjonalnych sklepów fryzjerskich, i widzę że niektóre są nawet po 150-190 zł. Zazwyczaj używam takich po 30 zł (np. odżywka Garnier, Sublimia haircare w sprayu itd.), i owszem - muszę powiedzieć że są dobre, no, ale jak się przegięło z prostowaniem, i do tego nie dostarcza odpowiednich składników z pożywienia to problem jest cięższy. Sprawdzone tabletki już mam, ale szukam czegoś od zewnątrz.
Zastanawiam się czy faktycznie takie kosmetyki kosztujące ponad setkę/koło dwustu zł są skuteczniejsze, czy nie warto inwestować?
Czy mogłaby się wypowiedzieć jakaś pani która testowała najróżniejsze i ma porównanie, albo wiedzę na ten temat?
elancholia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 09:27   #2
Jaagodzianka
Smakowita ;)
 
Avatar Jaagodzianka
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 412
Dot.: Czy droższe kosmetyki do włosów są faktycznie lepsze?

Cytat:
Napisane przez elancholia Pokaż wiadomość
Tak się składa że na skutek ciągłego prostowania (mam falowane-lekko kręcone) zniszczyły mi się włosy, więc obcięłam je niedawno z tego powodu do ramion, bo chcę odbudować, ale samo obcięcie to zdecydowanie za mało. Przeglądałam kosmetyki do zniszczonych włosów na stronach profesjonalnych sklepów fryzjerskich, i widzę że niektóre są nawet po 150-190 zł. Zazwyczaj używam takich po 30 zł (np. odżywka Garnier, Sublimia haircare w sprayu itd.), i owszem - muszę powiedzieć że są dobre, no, ale jak się przegięło z prostowaniem, i do tego nie dostarcza odpowiednich składników z pożywienia to problem jest cięższy. Sprawdzone tabletki już mam, ale szukam czegoś od zewnątrz.
Zastanawiam się czy faktycznie takie kosmetyki kosztujące ponad setkę/koło dwustu zł są skuteczniejsze, czy nie warto inwestować?
Czy mogłaby się wypowiedzieć jakaś pani która testowała najróżniejsze i ma porównanie, albo wiedzę na ten temat?
Moze nie chodzi o cene, ale faktycznie profesjonalne produkty, ktorych uzywaja fryzjerzy sa lepsze.
Jaagodzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 12:22   #3
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 363
Dot.: Czy droższe kosmetyki do włosów są faktycznie lepsze?

Kiedy farbowałam włosy to też tak myślałam, kupowałam dużo różnych masek, odżywek, też tych jak dla mnie droższych, wierząc w ich cudowne działanie. Teraz mam naturalne włosy i ... sama jestem zdziwiona, bo ostatnio pierwszy raz kupiłam maskę z Lidla Cien i włosy są super. Tak naprawdę to pewnie i bez odżywki byłoby ok. Wszystko tak naprawdę zależy od kondycji włosa, zabiegów, jakie na nich stosujemy. Kiedy ktoś wypali włosy mocną farbą to nie ma cudów, by odżywka zrobiła z nich zdrowe, lśniące włosy.
Ja teraz głównie zabezpieczam przed słońcem, po basenie itd.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-18, 12:30   #4
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Czy droższe kosmetyki do włosów są faktycznie lepsze?

to zależy, bo nie wszystkie droższe kosmetyki do włosów są lepsze.
Wiadomo, produkty fryzjerskie są okej.
Ale też z tańszych jak np maska z altery z granatem jest bardzo fajna
Polecam też fryzjerską odżywkę do wlosów z keratyną z INDOLA.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-18, 20:20   #5
clementysia
Raczkowanie
 
Avatar clementysia
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 30
Dot.: Czy droższe kosmetyki do włosów są faktycznie lepsze?

Przejdź się może do sklepu fryzjerskiego i powiedz pani, jakie masz włosy one tam chyba przechodzą szkolenia i trochę już o tym wiedzą. Są też produkty fryzjerskie po 30-40 zł, nie za kilkaset i ja sama miałam kiedyś maskę za około 35 zł, już nie pamiętam nazwy, a pojemnik dawno w koszu, ale była super, więc nie musisz od razu wydawać aż tak dużych pieniędzy.
clementysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 22:04   #6
KentuckyG
Raczkowanie
 
Avatar KentuckyG
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 306
Dot.: Czy droższe kosmetyki do włosów są faktycznie lepsze?

Zawsze patrzę po składach, nie po cenach.
KentuckyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-20 23:04:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:43.