Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część IX - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-05, 11:04   #61
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

kolejne show Rutkowskiego.. brzmi świetnie , ale chyba nierealnie?
W ten sposób można byłoby poznać historię każdego zaginięcia, a przecież tak się nie dzieje...
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 20:25   #62
kasienkaaa1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 33
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Mieszka ktoś z Was w trójmieście ? przeszukują tą plaże ? wiadomo coś... ?
kasienkaaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 21:08   #63
wiewi85
Raczkowanie
 
Avatar wiewi85
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 32
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

na plaży dzisiaj nie byłam więc nic nie wiem. Ale w Gdańsku generalnie cisza na ten temat.
Jedyne co to jakieś 20 min temu na niebie było widać jakieś dziwne 3 światełka latające nisko gdzieś w okolicach parku reagana właśnie. Wyglądało to tak jakby 2 (helikoptery?) spuszczały coś w dół, ale pojęcia nie mam co to było. No bo chyba nikt nie wprowadził w życie tego poronionego pomysłu z kamerą termowizyjną.
__________________


metamorfoza START!
* walka o zdrowe piękne włosy
-zapuszczam
-piję pokrzywę
-piję drożdże
-olejowanie

* walka o piękną figurę
*samorealizacja
wiewi85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 07:57   #64
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez wiewi85 Pokaż wiadomość
na plaży dzisiaj nie byłam więc nic nie wiem. Ale w Gdańsku generalnie cisza na ten temat.
Jedyne co to jakieś 20 min temu na niebie było widać jakieś dziwne 3 światełka latające nisko gdzieś w okolicach parku reagana właśnie. Wyglądało to tak jakby 2 (helikoptery?) spuszczały coś w dół, ale pojęcia nie mam co to było. No bo chyba nikt nie wprowadził w życie tego poronionego pomysłu z kamerą termowizyjną.
To jest tylko "mowa-trawa". I nic ponadto.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 13:21   #65
wiewi85
Raczkowanie
 
Avatar wiewi85
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 32
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
To jest tylko "mowa-trawa". I nic ponadto.
ale co jest mowa trawa? z tą kamerą?
__________________


metamorfoza START!
* walka o zdrowe piękne włosy
-zapuszczam
-piję pokrzywę
-piję drożdże
-olejowanie

* walka o piękną figurę
*samorealizacja
wiewi85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 13:40   #66
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Polska McCann...
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 16:50   #67
dekra
Rozeznanie
 
Avatar dekra
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

ehh 3 lata. Strasznie długo.. Zresztą mam wrażenie,że juz wszyscy szukają jej zwłok a nie samej dziewczyny. Cały czas mam nadzieję,że znajdzie się żywa
dekra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-07, 19:08   #68
kasienkaaa1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 33
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Nom dokladnie wszyscy sa juz zrezygnowani - a co jesli ta dziewczyna jest gdzies w innym kraju i czeka na pomoc ehh tylko jak tu pomoc... tu jest historia dziewczyny uprowadzonej ze statku... po latach ktos znalazl jej zdjecie w internecie a pozniej znalazl sie swiadek ktory ja widział ... pokazywali to na polsat crime - zaginieni z Beth Holloway, jak ktoś troszke zna angielski to moze sobie obejrzeć - http://www.youtube.com/watch?v=LQ_OZ93qPHM
kasienkaaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 00:16   #69
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
kolejne show Rutkowskiego.. brzmi świetnie , ale chyba nierealnie?
W ten sposób można byłoby poznać historię każdego zaginięcia, a przecież tak się nie dzieje...

Moim zdaniem sa b male szanse aby mieli zdjecie akurat z tego miasta i z tej godziny.Niewiadomo w jakich odleglosciach czasowych takie zdjecia satelitarne sa robione.Nie sadze ze sa to zdjecia z dokladnymi wydarzeniami w kazdym zakatku swiata bo technologia jeszcze nie jest na takim poziomie.Dochodzi tez kwestia dlugosci przechowywania takich zdjec-po 3 latach mozliwe ze ich juz nie ma.Ale moge sie mylic i trzymam kciuki aby akurat te zdjecia byly
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 09:50   #70
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,1...wiadomosc.html
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 17:37   #71
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez wiewi85 Pokaż wiadomość
ale co jest mowa trawa? z tą kamerą?
Tak, tak właśnie myślę.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-09, 14:16   #72
kasienkaaa1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 33
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

http://fakt.onet.pl/Zaginiecie-Iwony...,224869,1.html i co dzieje sie cos na tej plazy czy nie dzieje ? :|
kasienkaaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 20:31   #73
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

ale przecież dopiero po 10 latach można uznać zaginioną osobę za zmarłą
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 20:40   #74
dekra
Rozeznanie
 
Avatar dekra
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
ale przecież dopiero po 10 latach można uznać zaginioną osobę za zmarłą
Tak ale z tego co czytam ona jedynie chce w jakiś sposób pożegnać się ze swoją córką a nie formalnie uznać ją za zmarła..
dekra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 20:59   #75
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

wcale się w pewien sposób matce nie dziwię że chciałaby urządzić jej taki symboliczny pogrzeb, szanse na jej odnalezienie żywej są znikome a i z odnalezieniem zwłok może być olbrzymi problem.

w końcu jak to w Polityce było napisane że komendant czy ktoś tam z policji uznał że sprawa jest śmierdząca, nic dziwnego że wielu porównuje to ze sprawą Olewnika, tam też członkowie Pruszkowa czy Wołomina twierdzili że sprawa jest śmierdząca i nie dlatego że brali w niej udział a dlatego bo "grube psy" za to odpowiadają, tu może nie policja odpowiada ale ktoś wysoko ustawiony może maczał w tym palce lub ktoś z jego krewnych stąd tak żałosne działania policji.

polecam książkę "Olewnik, śmierć za 300 tysięcy", działania policyjne są dość podobne do tych z jego uprowadzenia, widać że policja niczego nie nauczyła się od tamtej głośnej sprawy, a może nauczyła i już nie popełnia tak prostych błędów w kryciu własnych towarzyszy.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 22:12   #76
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
polecam książkę "Olewnik, śmierć za 300 tysięcy", działania policyjne są dość podobne do tych z jego uprowadzenia, widać że policja niczego nie nauczyła się od tamtej głośnej sprawy, a może nauczyła i już nie popełnia tak prostych błędów w kryciu własnych towarzyszy.
Dzięki za polecenie książki, nie słyszałam o niej.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 10:05   #77
Cecilia89
Zadomowienie
 
Avatar Cecilia89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Są jakieś nowe informacje o Iwonie?
__________________
"Moda przemija, styl pozostaje." - Gabrielle Chanel
Projekt PRAWO JAZDY (30/30)
Urodziłam ślicznego, zdrowego bobaska
Cecilia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 07:56   #78
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

http://www.fakt.pl/Policja-bedzie-sz...,225531,1.html
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 09:30   #79
glamorous90
Recenzentka Miesiąca - Maj 2020
 
Avatar glamorous90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mazury ;)
Wiadomości: 708
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część


Ehh ciekawe czy cokolwiek się wyjaśni po tych poszukiwaniach

Oglądał ktoś może przedwczoraj interwencję na Polsacie ? Mówiono o brutalnym gwałcicielu i zabójcy młodej dziewczyny z Gdańska, podawano też kilka podobnych tragedii w okolicach Gdańska, które mogły być dokonane przez tą samą osobę. Jak myślicie, może Iwona padła ofiarą tego samego człowieka ?
__________________

01.07.2014 =>
glamorous90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-14, 09:31   #80
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez glamorous90 Pokaż wiadomość
Ehh ciekawe czy cokolwiek się wyjaśni po tych poszukiwaniach

Oglądał ktoś może przedwczoraj interwencję na Polsacie ? Mówiono o brutalnym gwałcicielu i zabójcy młodej dziewczyny z Gdańska, podawano też kilka podobnych tragedii w okolicach Gdańska, które mogły być dokonane przez tą samą osobę. Jak myślicie, może Iwona padła ofiarą tego samego człowieka ?
ja oglądałam i od razu pomyślałam o Iwonie
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 10:25   #81
glamorous90
Recenzentka Miesiąca - Maj 2020
 
Avatar glamorous90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mazury ;)
Wiadomości: 708
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez _agg_ Pokaż wiadomość
ja oglądałam i od razu pomyślałam o Iwonie

Zwłaszcza, że teren zaginięcia i zbrodni jest bardzo podobny - tereny leśne, parki, krzaki itp.
__________________

01.07.2014 =>
glamorous90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 14:04   #82
kasienkaaa1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 33
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Też o tym pomyślałam :| wiecie co.... juz 2 raz widze pod artykułem o Iwonie komenatrz
"Przeprowadziłam ponownie ekspertyzę teleradiestezyjną w związku z zaginięciem Iwony Wieczorek i uzyskałam takie wyniki: * dziewczyna nie żyje; *wracając z dyskoteki 17 lipca 2010 roku większą część drogi do domu miała już za sobą, ślad umyka na obszarze pomiędzy ul.Kołobrzeską a Al.Jana Pawła II *wygląda na to, że wsiadła do samochodu osoby którą znała *pojechali w okolicę Bielkowa tj 3,5 km na wschód od miejscowości Kolbudy Górne *tam zamyka się cała sprawa * Proszę szukać na terenie Bielkowa/teren kanałów las itd * Iwona chyba miała romans z żonatym mężczyzną, być może była w ciąży...(?) *tam została pozbawiona życia i zwłoki zakopano... informacje na temat rzekomych świadków, którzy gdzieś tam widzieli zaginioną, mogą być pomyłką albo celowym działaniem w celu zmylenia policji. Nie wykluczone, że policja nieświadomie depcze komuś po piętach ! Podejrzenia sprawców typuje w kręgu znajomych Iwony/ich proszę dokładnie sprawdzić" - wiem że podobnych komentarzy były setki ale czytając to... pomyslałam sobie, że ktoś kto wie co się stało z Iwoną a boi się ujawnić... może dawać wskazówki w takich komentarzach :|
kasienkaaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 09:21   #83
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez kasienkaaa1991 Pokaż wiadomość
Też o tym pomyślałam :| wiecie co.... juz 2 raz widze pod artykułem o Iwonie komenatrz
"Przeprowadziłam ponownie ekspertyzę teleradiestezyjną w związku z zaginięciem Iwony Wieczorek i uzyskałam takie wyniki: * dziewczyna nie żyje; *wracając z dyskoteki 17 lipca 2010 roku większą część drogi do domu miała już za sobą, ślad umyka na obszarze pomiędzy ul.Kołobrzeską a Al.Jana Pawła II *wygląda na to, że wsiadła do samochodu osoby którą znała *pojechali w okolicę Bielkowa tj 3,5 km na wschód od miejscowości Kolbudy Górne *tam zamyka się cała sprawa * Proszę szukać na terenie Bielkowa/teren kanałów las itd * Iwona chyba miała romans z żonatym mężczyzną, być może była w ciąży...(?) *tam została pozbawiona życia i zwłoki zakopano... informacje na temat rzekomych świadków, którzy gdzieś tam widzieli zaginioną, mogą być pomyłką albo celowym działaniem w celu zmylenia policji. Nie wykluczone, że policja nieświadomie depcze komuś po piętach ! Podejrzenia sprawców typuje w kręgu znajomych Iwony/ich proszę dokładnie sprawdzić" - wiem że podobnych komentarzy były setki ale czytając to... pomyslałam sobie, że ktoś kto wie co się stało z Iwoną a boi się ujawnić... może dawać wskazówki w takich komentarzach :|
Wątpię, takie osoby można namierzyć bardzo szybko.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 14:36   #84
kasienkaaa1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 33
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

No niby tak, ale... niektóre osoby myślą że przez internet sa anonimowe... takich wiadomości... komentarzy od wróżek itp pewnie były setki... tylko że każdy czytając takie coś, myśli że to bzdury prawda... a może gdzieś ktoś w ten sposób 'daje znać'. Mieli szukać i co... znów mówią koniec sierpnia, początek września.... a czas jak zwykle leci :|
kasienkaaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 20:31   #85
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Nie chce mi się wierzyć , że Rutkowski coś wskóra.
Niestety.
Przy tym, jak ktoś ją widział we Francji czytałam długie artykuły na Onecie o całej tej sprawie, i dużo rzeczy zostało zatajonych przez matkę, jej złe stosunki z Iwoną , to , że mogła być na sponsoringu i jakoś dziwnie ja myślę, że to były porachunki własnie na tym tle, albo zwiała.
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 21:17   #86
kasienkaaa1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 33
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
Nie chce mi się wierzyć , że Rutkowski coś wskóra.
Niestety.
Przy tym, jak ktoś ją widział we Francji czytałam długie artykuły na Onecie o całej tej sprawie, i dużo rzeczy zostało zatajonych przez matkę, jej złe stosunki z Iwoną , to , że mogła być na sponsoringu i jakoś dziwnie ja myślę, że to były porachunki własnie na tym tle, albo zwiała.
Możesz coś więcej napisać ? albo masz link do tych artykułów? co tam pisało ?
kasienkaaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 06:57   #87
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez kasienkaaa1991 Pokaż wiadomość
Możesz coś więcej napisać ? albo masz link do tych artykułów? co tam pisało ?
nie jestem w domu do końca sierpnia i niestety mam tu strasznie słaby net nie jestem w stanie tego odnalezć, wszystkie artykuły znajdowały się na Onecie. Jakby zbiór wszystkich informacji .
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 07:53   #88
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

http://fakt.onet.pl/Gangster-z-Gdans...,225795,1.html
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 09:10   #89
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Hmmm...no ciekawe. Gdyby to nie był "Fakt", który lubi sensacje, to inaczej bym do tego podeszła. A tak to poczekam na rozwój tych wydarzeń.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 09:31   #90
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Hmmm...no ciekawe. Gdyby to nie był "Fakt", który lubi sensacje, to inaczej bym do tego podeszła. A tak to poczekam na rozwój tych wydarzeń.
dokładnie gdyby to nie był FAKT i nie news od Rutkowskiego to może bym uwierzył że to może być poważny trop, lecz w to nie wierzę, po prostu ktoś znowu chce namieszać w tej sprawie takimi tropami.
przypadkowa ofiara gangsterów, oj tak nakryła jak kiosk okradają i pozbyli się świadka, a Rutkowski wielki milicjant nie wie że po takim newsie wielcy gangsterzy uciekną z kraju wcześniej przenosząc zwłoki, cóż głupota tego pana w okularkach aż poraża i nic dziwnego że od Olewników to tylko kasę brał, za to że wymyślał coraz to nowsze tropy.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-15 18:46:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:46.