Ciągle się boję o naszą miłość - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-10-24, 15:57   #1
Ezetera_15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 23

Ciągle się boję o naszą miłość


Hej. Mam taki problem. Ciągle się boję o miłość mojego chłopaka co do mnie. Nie odpisuje mi kilka godzin, ja już panikuje że on chce zerwać, że mnie nie kocha. Nie wierzę w to, że ktoś może mnie kochać, to jest dla mnie ewenement. Budzę się rano i pomimo że do mnie pisze zawsze dzień dobry kochanie, to ja się i tak boję że to się skończy, nie mogę się skupić na pracy bo ciągle o tym myślę i się smucę,myślę o tym ciągle w ciągu dnia. Ciągle się tym martwię. Czuję,że muszę być przy telefonie cały czas,bo się boję, że mu nie odpisze jak do mnie napisze i np się zdystansuje albo urwie kontakt,dlatego ciągle patrzę na telefon. Chodzę na terapię i psycholog mi mówi,że mu nie ufam w jego miłość a skoro jestem z nim w relacji powinnam mu ufać, bo to podstawa ale tyle osób w życiu(chłopaków szczegółnie)mnie zghostowało, że bardzo się boję, że to się powtórzy i nie mogę żyć normalnie. A chłopak ciągle mnie zapewnia,że kocha i że już ma pierścionek i chce ślubu,że mu się marzy a mi tak ciężko w to uwierzyć. Jak mam z tym walczyć?
Ezetera_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-24, 22:09   #2
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Ciągle się boję o naszą miłość

Cytat:
Napisane przez Ezetera_15 Pokaż wiadomość
Hej. Mam taki problem. Ciągle się boję o miłość mojego chłopaka co do mnie. Nie odpisuje mi kilka godzin, ja już panikuje że on chce zerwać, że mnie nie kocha. Nie wierzę w to, że ktoś może mnie kochać, to jest dla mnie ewenement. Budzę się rano i pomimo że do mnie pisze zawsze dzień dobry kochanie, to ja się i tak boję że to się skończy, nie mogę się skupić na pracy bo ciągle o tym myślę i się smucę,myślę o tym ciągle w ciągu dnia. Ciągle się tym martwię. Czuję,że muszę być przy telefonie cały czas,bo się boję, że mu nie odpisze jak do mnie napisze i np się zdystansuje albo urwie kontakt,dlatego ciągle patrzę na telefon. Chodzę na terapię i psycholog mi mówi,że mu nie ufam w jego miłość a skoro jestem z nim w relacji powinnam mu ufać, bo to podstawa ale tyle osób w życiu(chłopaków szczegółnie)mnie zghostowało, że bardzo się boję, że to się powtórzy i nie mogę żyć normalnie. A chłopak ciągle mnie zapewnia,że kocha i że już ma pierścionek i chce ślubu,że mu się marzy a mi tak ciężko w to uwierzyć. Jak mam z tym walczyć?
Udać się do psychiatry/terapeuty w celu leczenia nerwicy

Sent from my BV9800Pro using Tapatalk
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-24, 23:27   #3
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 028
Dot.: Ciągle się boję o naszą miłość

[1=b7c523c48d685fff13c5db5 a9d3e58ccf0b35a9f_65555d0 8413b4;88963360]Udać się do psychiatry/terapeuty w celu leczenia nerwicy

Sent from my BV9800Pro using Tapatalk[/QUOTE]Rada brzmi okrutnie, ale jest prawdziwa. Jeśli strach nie pozwala Ci normalnie żyć, szukaj pomocy. Bo w końcu i siebie i chłopaka zamęczysz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-25, 10:28   #4
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Ciągle się boję o naszą miłość

Dziewczyna już chodzi na terapię.
W jakim jesteś wieku?
W jakim wieku jest partner?
Kłócicie się?
Jak długo trwa związek?
Mieszkacie razem?
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-25, 10:51   #5
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Ciągle się boję o naszą miłość

Szczerze mówiąc jeśli takie sytuacje utrudniają ci normalne funkcjonowanie to chyba jest już sprawa dla psychiatry, a nie tylko psychoterapeuty. Być może cierpisz na jakieś zaburzenia, które należałoby ustabilizować najpierw farmakologicznie, żebyś potem spokojnie mogła pracować na terapii.

I wydaje mi się, że to nie jest twój pierwszy wątek na ten temat. Powielanie próśb nie zmieni rad, które otrzymasz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-25, 11:16   #6
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 855
Dot.: Ciągle się boję o naszą miłość

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;88963782]Szczerze mówiąc jeśli takie sytuacje utrudniają ci normalne funkcjonowanie to chyba jest już sprawa dla psychiatry, a nie tylko psychoterapeuty. Być może cierpisz na jakieś zaburzenia, które należałoby ustabilizować najpierw farmakologicznie, żebyś potem spokojnie mogła pracować na terapii.

I wydaje mi się, że to nie jest twój pierwszy wątek na ten temat. Powielanie próśb nie zmieni rad, które otrzymasz.
[/QUOTE]

Jak wyżej.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-25, 15:28   #7
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Ciągle się boję o naszą miłość

Cytat:
Napisane przez karola11 Pokaż wiadomość
Dziewczyna już chodzi na terapię.
W jakim jesteś wieku?
W jakim wieku jest partner?
Kłócicie się?
Jak długo trwa związek?
Mieszkacie razem?
Poprawka: napisała, że chodzi.
Jak naprawdę jest, nie wiesz.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-10-25, 20:34   #8
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Ciągle się boję o naszą miłość

Cytat:
Napisane przez Ezetera_15 Pokaż wiadomość
Hej. Mam taki problem. Ciągle się boję o miłość mojego chłopaka co do mnie. Nie odpisuje mi kilka godzin, ja już panikuje że on chce zerwać, że mnie nie kocha. Nie wierzę w to, że ktoś może mnie kochać, to jest dla mnie ewenement. Budzę się rano i pomimo że do mnie pisze zawsze dzień dobry kochanie, to ja się i tak boję że to się skończy, nie mogę się skupić na pracy bo ciągle o tym myślę i się smucę,myślę o tym ciągle w ciągu dnia. Ciągle się tym martwię. Czuję,że muszę być przy telefonie cały czas,bo się boję, że mu nie odpisze jak do mnie napisze i np się zdystansuje albo urwie kontakt,dlatego ciągle patrzę na telefon. Chodzę na terapię i psycholog mi mówi,że mu nie ufam w jego miłość a skoro jestem z nim w relacji powinnam mu ufać, bo to podstawa ale tyle osób w życiu(chłopaków szczegółnie)mnie zghostowało, że bardzo się boję, że to się powtórzy i nie mogę żyć normalnie. A chłopak ciągle mnie zapewnia,że kocha i że już ma pierścionek i chce ślubu,że mu się marzy a mi tak ciężko w to uwierzyć. Jak mam z tym walczyć?
to mi wyglada na jakiegos rodzaju nerwice
musisz zrozumiec ze nic nie zalezy od ciebie jesli facet zechce odejsc to odejdzie twoje ciagle sprawdzanie telefonu,obsesyjne myslenie o nim nic tu nie zmieni
nie jest zdrowe uzaleznianie swojego szczescia od zainteresowania drugiej osoby,idz do specjalisty bo forum ci tu nie pomoze ,twoje zachowanie prawdopodobnie wykonczy ten zwiazek ,malo kto wytrzyma taki nacisk jaki ty wywolujesz
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 08:01   #9
Jogurtowe_love
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 294
Dot.: Ciągle się boję o naszą miłość

Miałam podobnie i to wynika niestety z mojej przeszłości, gdzie byłam wielokrotnie odrzucana przez ludzi, dokuczano mi w szkole, wychowywałam się bez ojca. Ciężko sobie samemu przetłumaczyć że nie każda nowa osoba potraktuje Cię tak jak tamte. Mi ciągle od czasu do czasu pojawiają się takie myśli pomimo terapii i tego że jestem w udanym związku, pare lat po ślubie itp. Zależy jaki mam dzień. Jak mam słabszy to odczytana i nieodpisana wiadomość do męża odpala lawinę fatalnego samopoczucia. To nie jest coś co zniknke z dnia na dzień. Ważne żeby wiedzieć skąd to Ci się bierze i jak na to reagować żeby nie krzywdzić siebie i partnera. Ta rada od Twojego psychologa też taka trochę powierzchowna, albo tak brzmi z tego co napisalaś. To że jesteś z nim i powinnaś mu ufać to pewnie sama wiesz, ale łatwo powiedzieć gorzej zrobić.
Jogurtowe_love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-26 08:01:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:59.