Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-06, 17:20   #451
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez TaLoyd Pokaż wiadomość
105 nude... Jest trochę za jasny ale wygląda bardzo ładnie. Zdrowo. Może u Ciebie też by pasował?





Everlasting diora forever przypomina....
Miałam próbke i za ciemna, to samo 103 A którys za rozowy z kolei
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-06, 17:38   #452
TaLoyd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 89
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

103 też za ciemny?😢

To Ty jesteś jednak sporo jasniejsza niż ja.



Szkoda naprawdę dobry jest ten everlasting , chyba lepszy od Diora.... Na bank też lepiej kryje.
TaLoyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-06, 17:48   #453
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez TaLoyd Pokaż wiadomość
103 też za ciemny?😢

To Ty jesteś jednak sporo jasniejsza niż ja.



Szkoda naprawdę dobry jest ten everlasting , chyba lepszy od Diora.... Na bank też lepiej kryje.
Nie wiem już jak to było, którys za ciemny a którys za rozowy, wiec moze to 103 za rozowy był.
No ja NC10 z maca, to jasny dość odcien.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-06, 18:03   #454
TaLoyd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 89
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Z drugiej strony 170 zł w kieszeni 🙃🙂
TaLoyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-06, 18:11   #455
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez TaLoyd Pokaż wiadomość
Z drugiej strony 170 zł w kieszeni 🙃🙂
Wiesz, w przypadku Clarinsa wolalaby wydac te 170 Tak samo jak w przypadku Guerlain Tenue
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-07, 06:07   #456
TaLoyd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 89
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Ehhhhh Guerlain 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢 😢😢😢😢





Ja niestety nie jestem w stanie dobrać u nich koloru , nawet mocno naciągając ... I przymykając oko...



U mnie takim ukochanym podkładem był parure de lumiere,😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 robił taka baby face.... Niesamowity byl.





Dziś od rana testuje undercover.... Konsystencja shoseido wska... Krycie... Sama nie wiem 🙃🙃🙃🙃 w sumie podobne do synchro

---------- Dopisano o 06:07 ---------- Poprzedni post napisano o 06:00 ----------

Corii, lepiej sprawdza Ci się undercover czy klasyczny forever?
TaLoyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-07, 09:47   #457
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez TaLoyd Pokaż wiadomość
Ehhhhh Guerlain 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢 😢😢😢😢





Ja niestety nie jestem w stanie dobrać u nich koloru , nawet mocno naciągając ... I przymykając oko...



U mnie takim ukochanym podkładem był parure de lumiere,😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 robił taka baby face.... Niesamowity byl.





Dziś od rana testuje undercover.... Konsystencja shoseido wska... Krycie... Sama nie wiem 🙃🙃🙃🙃 w sumie podobne do synchro

---------- Dopisano o 06:07 ---------- Poprzedni post napisano o 06:00 ----------

Corii, lepiej sprawdza Ci się undercover czy klasyczny forever?
Az mnie naszło zeby wziąć jeszcze raz próbkę Tenue
Ostatnio dałam rade z podkładem Aqua Nude tym w plastiku. Najjasniejszy deczko za ciemny ale jest super i da sie przymknąć oko na minimalna różnice.

Parure to był hit, oczywiście za ciemny
Teraz maja Gold, ale kolory i ich ilość to tragedia

Forever lepiej. Undercorver widoczniejszy bardziej ale tez krycie jakby lepsze miał.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-07, 11:01   #458
TaLoyd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 89
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Gold u mnie nienajlepiej wyglądał niestety...

Fakt że gdy go kupiłam byłam 22 letnią dziewoja więc wydał mi się widoczny i oblepiający....



Po czasie nie miałam też dużo lepszych wrażeń, wgl większość podkładów które mają w nazwie... Liftingujacy, anti Agę ect wygląda na mnie źle.



Wyjątkiem jest extra forming Clarins i kawiorowy ła prairie. Ja mam undercover 7 godzin już... Wygląda okey ale czy tak żebym go kupiła.... Chyba nie. Jest naprawdę podobny do shoseido synchro skin lasting z tym że shoseido lepiej kryje.... Jest też bardziej plastyczny, więc zapewne go nie kupię.... Ja mam forever ochotę nałożyć 😁😁😁😁😁😁😁😁 a nie wzięłam ani ociupinki... Mam ze sobą tylko odlewke undercover i odrobinę ( na aplikację) Velvet a od Chanel... Chce i wydenkowac ale tego dziada to nie lubiłam...
TaLoyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-07, 13:29   #459
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez TaLoyd Pokaż wiadomość
Gold u mnie nienajlepiej wyglądał niestety...

Fakt że gdy go kupiłam byłam 22 letnią dziewoja więc wydał mi się widoczny i oblepiający....



Po czasie nie miałam też dużo lepszych wrażeń, wgl większość podkładów które mają w nazwie... Liftingujacy, anti Agę ect wygląda na mnie źle.



Wyjątkiem jest extra forming Clarins i kawiorowy ła prairie. Ja mam undercover 7 godzin już... Wygląda okey ale czy tak żebym go kupiła.... Chyba nie. Jest naprawdę podobny do shoseido synchro skin lasting z tym że shoseido lepiej kryje.... Jest też bardziej plastyczny, więc zapewne go nie kupię.... Ja mam forever ochotę nałożyć 😁😁😁😁😁😁😁😁 a nie wzięłam ani ociupinki... Mam ze sobą tylko odlewke undercover i odrobinę ( na aplikację) Velvet a od Chanel... Chce i wydenkowac ale tego dziada to nie lubiłam...
Bo Gold jest do cery dojarzałej, jest dosyć tresciwy. Tez go testowałam kilkanascie lat temu i wtedy nie wygladał dobrze, źle.
Teraz lepiej, ale w sumie mam podobne wrazenia co do pokładów liftingujacych, jak Ty Moze one dla jeszcze starszych cer?

Velvet chanelowy nijak mi nie pasowal jzu od pierwszej próbki, za to z tym Teint Ultra polubiłam sie bardzo, i pomyslec, ze byl na wylocie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-07, 14:01   #460
TaLoyd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 89
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Na wylocie?



Fajowy jest skubany.

Ja z podkładami Chanel lubię się ogólnie średnio. Kolorystyka słaba. Formuły.... No szału nie ma... Vitalumere aqua jest świetny, ale poza nim jakoś tak sobie.... Testowalas ich nowy longl g lasting?



Btw balsam rozświetlający dr Ireny Eris to sztos... Zapach delikatny ale zostaje na długo....no i te drobinki. Śliczne... Mi latem odpowiada, że są delikatnie widoczne.... Wakacje rzadza się swoimi prawami 😊🤘✌️

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Zapach ma zadbanej kobiety.... Mnie perfumy przy 40 stopniach nokautują 😶 a dobrze pachnieć choć trochę 😂

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Co do liftingujacych nie wiem.... Moja mama np wygląd a lepiej w lekkim macie typu vitalumere aqua np niż w podkładach liftingujacy CH... Z takich anti age pięknie jej sie spisuje tylko Lancome teint visionare. Poza tym używa tego co ja tylko mniej, no ale komuś pasować muszą , ktoś je kupuję.... Poza nami - na próbę
TaLoyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-07, 14:47   #461
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez TaLoyd Pokaż wiadomość
Na wylocie?



Fajowy jest skubany.

Ja z podkładami Chanel lubię się ogólnie średnio. Kolorystyka słaba. Formuły.... No szału nie ma... Vitalumere aqua jest świetny, ale poza nim jakoś tak sobie.... Testowalas ich nowy longl g lasting?



Btw balsam rozświetlający dr Ireny Eris to sztos... Zapach delikatny ale zostaje na długo....no i te drobinki. Śliczne... Mi latem odpowiada, że są delikatnie widoczne.... Wakacje rzadza się swoimi prawami 😊🤘✌️

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Zapach ma zadbanej kobiety.... Mnie perfumy przy 40 stopniach nokautują 😶 a dobrze pachnieć choć trochę 😂

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Co do liftingujacych nie wiem.... Moja mama np wygląd a lepiej w lekkim macie typu vitalumere aqua np niż w podkładach liftingujacy CH... Z takich anti age pięknie jej sie spisuje tylko Lancome teint visionare. Poza tym używa tego co ja tylko mniej, no ale komuś pasować muszą , ktoś je kupuję.... Poza nami - na próbę
W sensie, że miałam go zbyć, bo uzylam z 2 razy i lipa, ale to widać moja cera była jakas kapryśna, bo teraz juz parę razy miałam na ryjku i super sie spisuje

No własnie w Chanel przeważnie albo kolor lipa, albo podkład źle leży, ten Tenue wyjątkowo ok. Vitalumiere Aqua zuzyłam kiedys całe opakowanie i bardzo dobrze wspominam go
Jeszcze miałam jakiegoś chanela, który był chimeryczny - raz było ok innym razem lipa. Nie mogę sobie przypomniec w tej chwili nazwy, ale wycofali go kiedyś. A Les Beiges z kolei to chyba najgorszy podkład, jaki testowałam z chanel
Za to miło wspominam ich baze pod pokdład LeBlanc, zastanawiam się czy sie nie skusić znowu. Ale może najpierw próbke, bo po latach róznie może być, na bank zmienieli w niej coś, wiec wiesz.
A który to nowy long lasting Chanel?

O, to fajnie ze Erisiak tak czy przypadł do gustu
Ja lubię, jak podkłady pieknie pachną

No to może jednak wiek wiekiem, ale od typu cery najwięcej zależy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-08, 05:02   #462
TaLoyd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 89
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Chodzi mi o nową wersję perfection lumiere....

Tamten miałam i co tu kryć był słaby...



Wgl ja lubię kryjące long lastingi... Tak przynajmniej w stopniu średnim plus 😉😊☺️🙂



Nie lubię zwykle za to za bardzo kryjących podkładów rozświetlających... Zwykle źle u mnie wyglądają.





Btw tak zawzięcie wczoraj testowałam że Zostałam z Velvet na jedną aplikacje .... A wracam w sobotę 😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣



Cóż .... Odpocznę od makijażu 😀
TaLoyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-08, 06:01   #463
wrzosova
Rozeznanie
 
Avatar wrzosova
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 905
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cześć dziewczyny co myślicie o pokładzie m.a.c face and body? Potrzebuje jakiegoś solidnego podkładu na wesele w lipcu- więc upał. Ale i do późniejszego noszenia. Moja cera przetluszcza się w strefie T i dużo podkładów mi się mega ciastkuje na nosie. Myślicie,że to dobry zakup?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'Rzadko myślimy o tym, co mamy, lecz zawsze o tym, czego nam brak.'
A.Schopenhauer
wrzosova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-08, 07:32   #464
TaLoyd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 89
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Przy cerze przetluszczajacej się , na imprezę nie polecam. Moze kaprysić. Jest to podkład bardzo rozświetlający.

---------- Dopisano o 07:32 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

Trwały owszem, bardzo dobry ale trzeba by bardzo dobrze przygotować pod niego cerę
TaLoyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-08, 09:16   #465
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez TaLoyd Pokaż wiadomość
Chodzi mi o nową wersję perfection lumiere....

Tamten miałam i co tu kryć był słaby...



Wgl ja lubię kryjące long lastingi... Tak przynajmniej w stopniu średnim plus 😉😊🙂



Nie lubię zwykle za to za bardzo kryjących podkładów rozświetlających... Zwykle źle u mnie wyglądają.





Btw tak zawzięcie wczoraj testowałam że Zostałam z Velvet na jedną aplikacje .... A wracam w sobotę 😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣



Cóż .... Odpocznę od makijażu 😀
A to nie, bo ja sie z ta seria nie lubię

Ja kiedyś tez w takich gustuje najbardziej i takich mam najwiecej ale ostatnio satynowe wykończenia do mnie również przemawiają.

O kurcze ja kiedyś ponad tydzień nie malowałam ryjka, to jak potem ładnie wyglądał sam z siebie jak odpoczął gdyby nie przebarwienia to bym i dłużej sie nie malowała tylko saute łaziła

Wytachalam z czeluści dawno nie uzywany Becca Ultimate Coverage i fajnie wyglada a ostatnio jak nakładałam to poszła i dlatego schowałam go głęboko w szufladę i na odstrzał przeznaczyłam
Ciekawe czy jego nowa formuła jest lepsza od starej. Opakowanie tez jyz ma inne.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-08, 13:11   #466
TaLoyd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 89
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Ja w sumie dlatego już nie maluję się codziennie....

Poza lekkimi cieniami pod oczami to nie mam żadnych przebarwień . Nigdy się nie opalałam ( pierwszy rok jestem tak opalona i tylko na ciele) nie mam większych problemów z cerą... Gdy maluję się mniej ten efekt jest o wiele lepszy gdy jednak to zrobię a bez makijażu też wtedy lepiej.



Wgl z wiekiem lubię siebie bez makijażu , dobrze się czuje bez.



Jak po kilku dniach walne taki everlasting i czerwone usta , mam pewną randkę z własnym mężczyzna 😂😂😂😂😂 wie że coś się dzieje 😂😂😂😂😂 jak nie było czasu na kolację tak jest , nawet otwarta kwiaciarnia się wtedy znajdzie.



Btw ... Nie kupiłam nic na lotnisku.... Jestem dzielną kobietą 😁😂😂🤣😃😄😅



Mi podkłady z becca sprawują się okey ☺️🙂🙂🙂🙂🙂



Top 5 podkładów?
TaLoyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 10:17   #467
TaLoyd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 89
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Tak się ostatnio zastanawiałam które to moje ulubione... I ja chyba po prostu lubię mieć wybór 😁😀☺️🙂🤗



Wgl muszę w końcu zbyć to czego nie używam 🤔🤔🤔🤔 póki świeże . Kupię coś w to miejsce.

Podkład y których nie używasz sprzedajesz czy wymienisz?



Ja mam do zbycia



Bobbi Brown serum foundation 00 alabaster ( mam dwa&#128514

Long lasting



I jeszcze liftingujacy shoseido i ich bb cream ale ten nawilżający. Muszę je zbyć póki świeże. Kupię w ich miejsce coś innego 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 może ten undercover jednak......😉😊😂😁
TaLoyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-11, 11:09   #468
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Ja mam przebarwienia. Jeszcze pare lat temu spokojnie mogłam bez makijażu chodzić i tak było, bo bardzo długo nie malowałam sie w ogóle. Na starość mam odwrotnie - zaczęłam

Sprzedaje albo wymieniam, zależy co pójdzie pierwsze

Ja na lotniskach nic nie kupuje przeważnie. Zdarzyło mi sie do tej pory ze raz kupiłam cos na lotnisku.

Z Beccy tylko ten Coverage mam. Innych nie testowałam.

Uuuu, nie ma mowy nie pokuszę sie na top 5
Po prostu w różnych okresach różne podkłady wygladaja lepiej lub gorzej. Mogę tylko powiedzieć, ze jest jeden podkład, który mnie nigdy nie zawiódł, taki pewniak, to właśnie Pro long maca. Ale o tym zdaje sie juz pisałam
No i tez lubię miec wybór, duży wybór
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-11, 12:14   #469
maritka_89
Przyczajenie
 
Avatar maritka_89
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

U mnie najlepiej sprawdza się podkład z rimmela, nie świeca sie przede wszystkim.
maritka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-12, 06:19   #470
TaLoyd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 89
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️ pro longwear jest zacny....

To ja jak wrócę chyba sprzedam. Będę miała z głowy , już raczej do nich nie wrócę tzn póki się nie przeterminuja 😊😊😊





Ja teraz nie dosypiam więc chyba nic na mnie dobrze się nie prezentuje.

Muszę kupić jakiś żel aloesowy... Mi pomaga na podrażnioną skórę





Z Rimmel pamiętam tylko wake me up i był fajny 😉😊
TaLoyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-12, 11:05   #471
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez TaLoyd Pokaż wiadomość
 pro longwear jest zacny....

To ja jak wrócę chyba sprzedam. Będę miała z głowy , już raczej do nich nie wrócę tzn póki się nie przeterminuja 😊😊😊





Ja teraz nie dosypiam więc chyba nic na mnie dobrze się nie prezentuje.

Muszę kupić jakiś żel aloesowy... Mi pomaga na podrażnioną skórę





Z Rimmel pamiętam tylko wake me up i był fajny 😉😊
Tylko domyć BB albo pedzle z Pro longa to horror

No sprzedaj jak najszybciej, bo szkoda by było aby sie zmarnował.

Od pewnego wieku, jak człowiek nie dośpi, to nic nie pomoże, cera wyglada zle.

Akurat Wake Up testowałam i tradzedy u mnie było widoczny, spływający, świecący
Za to ten w czerwono-białej tubce był ok, tylko za ciemny nieco.

Bylam w dougu i Pani ze stoiska Bobbi zachwalała mi ten podkład serum co chyba zbywasz dała mi próbkę, ciekawa jestem jak podpasuje mi i czy w ogóle jaki kolor zbywasz?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 10:36   #472
TaLoyd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 89
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

00 alabaster.. dla mnie totalnie za jasny.

Jak będzie Ci pasował a masz coś zbyt ciemnego to możemy się wymienić.



Mam też odcień Sand ale aktualnie to nawet on jest za jasny.



Ja ostatnio nakładam makijaż głównie palcami... Tak mi jakoś wszystko ostatnio lepiej leży.



Btw muszę Flap ropa kupić bo języczkowy mi się definitywnie znudził

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Ps serum foundation jest spoko bo jak na nawilżający podkład to jest trwały... No i opakowanie ma ładne niemniej chyba nie będę go używać. Ostatnio mam nawrot long lastingowy...
TaLoyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 14:17   #473
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez TaLoyd Pokaż wiadomość
00 alabaster.. dla mnie totalnie za jasny.

Jak będzie Ci pasował a masz coś zbyt ciemnego to możemy się wymienić.



Mam też odcień Sand ale aktualnie to nawet on jest za jasny.



Ja ostatnio nakładam makijaż głównie palcami... Tak mi jakoś wszystko ostatnio lepiej leży.



Btw muszę Flap ropa kupić bo języczkowy mi się definitywnie znudził

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Ps serum foundation jest spoko bo jak na nawilżający podkład to jest trwały... No i opakowanie ma ładne niemniej chyba nie będę go używać. Ostatnio mam nawrot long lastingowy...
No na mnie by obleciał. Z tym, ze nie mam nic ciemnego na wymianke
Ale najpierw musze potestować go. A dzisiaj nałozyłam z próbki Pro Longa wodoodpornego maca i wyglada Ze az chcę go znowu A pamietasz jak dopiero co pisałam wyzej, ze jest chimeryczny. Wiec pouzywam probki do konca i zdecyduję, to była by 3 tubka kupiona (po 2 poprzednich sprzedanych) Ale ponoc do 3 razy sztuka

Palcami nakładałam jak zaczynałam przygode z makijazem i już jakos nie lubie w ten sposób nakładac podkładów

Jezyczkowych pedzli nie lubie do podkładów

A jak w przyszłosci znowy Ci sie zachce tego Bobika serum?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 14:39   #474
TaLoyd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 89
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Nie musi być ciemnego 😂😂😂😂 ja wszystko chętnie przetestuję , może być coś niechcianego Ja wszystko to tak bardziej z ciekawości , chęci nowości, czy przypomnienia sobie czegoś. Także jak Cię zachęci i będziesz miała coś na odstrzał to możemy się wymienić do testów.

Są mixery, poza tym u mnie sporo rzeczy się dobrze adaptuje ale ten Bobbik nie...



Wiesz jak mi się zachce znowu to nadal go mam tylko w kolorze sand.😎😎😎😎😎😎😎😎



Ja palcami maluje się często, nie do końca sprawdzają się u mnie za to gąbki, wolę pędzle.... Jest coś takiego bardzo kobiecego w pedzlach. Na szybko jadę z palcami, gdy chcę się pomiziac to sięgam po pędzel.



Ostatnio jednak palce.... Btw nie mam się już czym malować na wyjeździe 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
TaLoyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 14:45   #475
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez TaLoyd Pokaż wiadomość
Nie musi być ciemnego 😂😂😂😂 ja wszystko chętnie przetestuję , może być coś niechcianego Ja wszystko to tak bardziej z ciekawości , chęci nowości, czy przypomnienia sobie czegoś. Także jak Cię zachęci i będziesz miała coś na odstrzał to możemy się wymienić do testów.

Są mixery, poza tym u mnie sporo rzeczy się dobrze adaptuje ale ten Bobbik nie...



Wiesz jak mi się zachce znowu to nadal go mam tylko w kolorze sand.😎😎😎😎😎😎😎😎



Ja palcami maluje się często, nie do końca sprawdzają się u mnie za to gąbki, wolę pędzle.... Jest coś takiego bardzo kobiecego w pedzlach. Na szybko jadę z palcami, gdy chcę się pomiziac to sięgam po pędzel.



Ostatnio jednak palce.... Btw nie mam się już czym malować na wyjeździe 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Problem w tym, że własnie wsio ostatnio używam Ewentualnie ta Becca ale nei wiem czy bys chciała

No tak, zapomnialam ze 2 odcienie masz

Z nakładaniem podkładów to jest tak, ze duzo zalezy od samego podkładu. Jeden wygląda lepiej nałożony gabka, drugi pędzlem, trzeci wklepany. Pro Longi palców raczej nie lubia, przynajmniej nie macowy Ale juz F&B owszem

Jak nic nie ma pod ręka, to palce zawsze sa na podorędziu, to etz fakt

a co do wodoodpornego pro longa - jak tak patrze to lepiej nawet wyglada niz Shiseido BB spv50
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 17:10   #476
TaLoyd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 89
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

A pewnie, ze becce bym przytuliła 😂😊 potraktowałbym sobie na nowo . Mi on pasował , choć z tego co pamiętam to ona tak solidnie zastyga, trochę jak dw.





O tak face and body to kocha palce!!

Choć w upały np nakładam go już pędzlem i on wtedy trzymał się super długo, miał też bardziej satynowe wykończenie. Fajny był.



Palce lubi też ła mer... Bardzo, no i shoseido ze swoją konsystencja moim zdaniem też zyskuje cięższe podkłady lubią już moim zdaniem bardziej pędzel jeśli nie chcemy z nich max wydobyć



Co do wodoodpornego maca on nie zastyga aż tak jak shoseido, ma mniej oczywiste wykończenie. Przez to że nie zastyga aż tak to na koniec dnia trochę mniej fakturę skóry widać.



Niemniej shoseido ma ten solidny filtr i jest dużo bardziej odporny na wszystko niż MAC więc to tak ... Na dwoje babka wróżyła. Mi też shoseido spisał się.... Przy całym dniu nad basenem... Calusim. Razem z pływaniem i umizgiwaniem się do chłopa .. w tej cenie. Jakość jest ultra.
TaLoyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 17:58   #477
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez TaLoyd Pokaż wiadomość
A pewnie, ze becce bym przytuliła 😂😊 potraktowałbym sobie na nowo . Mi on pasował , choć z tego co pamiętam to ona tak solidnie zastyga, trochę jak dw.





O tak face and body to kocha palce!!

Choć w upały np nakładam go już pędzlem i on wtedy trzymał się super długo, miał też bardziej satynowe wykończenie. Fajny był.



Palce lubi też ła mer... Bardzo, no i shoseido ze swoją konsystencja moim zdaniem też zyskuje cięższe podkłady lubią już moim zdaniem bardziej pędzel jeśli nie chcemy z nich max wydobyć



Co do wodoodpornego maca on nie zastyga aż tak jak shoseido, ma mniej oczywiste wykończenie. Przez to że nie zastyga aż tak to na koniec dnia trochę mniej fakturę skóry widać.



Niemniej shoseido ma ten solidny filtr i jest dużo bardziej odporny na wszystko niż MAC więc to tak ... Na dwoje babka wróżyła. Mi też shoseido spisał się.... Przy całym dniu nad basenem... Calusim. Razem z pływaniem i umizgiwaniem się do chłopa .. w tej cenie. Jakość jest ultra.
Tylko ja mam kolor Shell, nie byłoby problemu?
Jutro zacznę testy tego Bobika, Pani dała tyciu tyciu, wieć sądzę, ze na raz tylko starczy


Teraz jakbym miała wybierac co kupić - PLW wodoodporny czy Shiseido BB to padłoby zdecydowanie na maca Musze obadac kolor NW13. Ale pewno za rozowy bedzie.


Gdzięs czytałam, ze podkłady nakładane pedzlem/jajem trzymaja sie dłuzej, bo palce to sebum etc, co skraca trwałosc podkładu i wpływa na jego wyglad.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 18:40   #478
TaLoyd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 89
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Nie, ja sobie przyciemnianie.a jak pokocham kupię ci mniejszy.takze sobie sprawdź i jak najdzie Cię ochota na dalsze testy to zrobimy wymianę.



Kusisz tym maczkiem 🤗😍😍😍😍

Ja ten shoseido lubię ale gdy chcę super wyglądać to go nie wybieram

.... O ile mogę liczyć na jego trwałość o tyle potrafi wyglądać sucho , dość ciężko ect synchro skin np nigdy zawsze wygląda okey. Czasami jak solidniejszy makijaż ale efekt jest wow więc wybaczam bo skóra też ma różne dni.



Tak ja jestem przekonana że to tak jest iż palce ujmują trwałości. Trwałości i krycia , z tym że ja nie mam problemów z utrzymaniem się podkładów. U mnie synchro spokojnie trwa 12 h , mogę przypudrować i nosić dalej. Mam suchą cerę wiec akurat tu mi obojętne.



Hmmmmmmmm tak mnie teraz zadtanawia ten maczek ale ja i tak mam wszystkiego już za dużo i obiecałam sobie , że nie kupuję 🤐🤐🤐🤐

Wymienić okey , ale próbuje nie przytulać nic dodatkowo do końca wakacji.
TaLoyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 18:50   #479
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez TaLoyd Pokaż wiadomość
Nie, ja sobie przyciemnianie.a jak pokocham kupię ci mniejszy.takze sobie sprawdź i jak najdzie Cię ochota na dalsze testy to zrobimy wymianę.



Kusisz tym maczkiem 🤗😍😍😍😍

Ja ten shoseido lubię ale gdy chcę super wyglądać to go nie wybieram

.... O ile mogę liczyć na jego trwałość o tyle potrafi wyglądać sucho , dość ciężko ect synchro skin np nigdy zawsze wygląda okey. Czasami jak solidniejszy makijaż ale efekt jest wow więc wybaczam bo skóra też ma różne dni.



Tak ja jestem przekonana że to tak jest iż palce ujmują trwałości. Trwałości i krycia , z tym że ja nie mam problemów z utrzymaniem się podkładów. U mnie synchro spokojnie trwa 12 h , mogę przypudrować i nosić dalej. Mam suchą cerę wiec akurat tu mi obojętne.



Hmmmmmmmm tak mnie teraz zadtanawia ten maczek ale ja i tak mam wszystkiego już za dużo i obiecałam sobie , że nie kupuję 🤐🤐🤐🤐

Wymienić okey , ale próbuje nie przytulać nic dodatkowo do końca wakacji.
Jasne, jak coś to napisze

A bo sam mnie skubany kusi Tylko wiem, jaki on zmienny jest, ale moze własnie dobrze mieć tubkę na półce, w koncu ma tylko 25 ml a kosztuje chyba najwiecej z macowych

O, i tu jest sedno Shiseidziaka - on jest dobry na wyjazdy, na basen, nad morze etc A Nourishing jest dobry jak sie chce dobrze wygladać, pod warunkiem, ze akurat nie ma focha No i on tez do wody spokojnie.

Ja im dalej w czas, tym bardziej skóra mi się sucha robi, takze za parę lat może być tak, że zmieni mi sie w podkładach o 180 stopni

Ciekawe, czy dasz radę nie przytulać juz nic z podkładów
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 19:52   #480
TaLoyd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 89
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Oki to sie zgadzamy.

Ciekawa jestem jak Ci się sprawdzi.

Spróbuję się trzymać, ale pewnie będzie ciężko😂😂😂😂😂



No ten maczek mało ekonomiczny i ... Mi jakoś dużo go schodziło na buzie🤔🤔🤔??? Czy ja tylko mam takie wrażenie?
TaLoyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-23 03:37:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:31.