Synek tatusia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-05-09, 18:05   #1
Takajedna84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 2

Synek tatusia


Witam wszystkie forumowiczki. Wraz z mężem bardzo szybko zostaliśmy rodzicami, mieliśmy po 21 lat. Mamy 17 letniego syna. Od jakiś 4 lat syn ma dosłownie obsesję na punkcie ojca. Ja właściwie nie istnieję. Jestem kimś w rodzaju niewidzialnej służby, kucharki, sprzątaczki. W żadnym razie kimś, z kim należałoby się liczyć. Jeżeli ja proszę, przypominam, błagam, żeby syn zrobił porządek w pokoju - zero reakcji. Wystarczy, że mąż powie "młody, ale tu burdel" - w pół godziny wszystko lśni. Kiedy ja mówię, żeby brudne buty zdjął i nie chodził po domu, bo brudzi podłogę - zero reakcji. Ale wystarczą dwa słowa męża - "młody, klapki" a syn idzie i zdejmuje buty. W dodatku teraz zrobili sobie z naszej starej szopy w ogrodzie "męską jaskinię". Tydzien ją malowali, z zewnątrz i wewnątrz. Mają tam laptopa, który łapie internet z domu, więc mają netflixa i jakieś tam inne kanały, ogrzewanie, mąż nawet tam prąd podprowadził. I tam spędzają całe dnie. Albo tam, albo przy samochodzie. Ja wiem, rozumiem, staram się zrozumieć, że chłopcy mają swoje zabawki i chcą mieć swoją przestrzeń, ale ten lekceważacy stosunek syna do mnie sprawia, że czuję się jak wredna baba, która jest już tak upierdliwa i nieznośna, że trzeba było sobie szopę w ogrodzie urządzić, byle już ani na nią nie patrzeć, ani z nią nie przebywać. Pzepraszam za chaotyczność tego postu, bo generalnie chodziło mi o zachowanie syna, ale mąż w tym wszystkim też mnie wkurza.
Takajedna84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-10, 20:15   #2
Takajedna84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 2
Dot.: Synek tatusia

Nikt nie ma podobnych doświadczeń?
Takajedna84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-13, 23:43   #3
farfarae
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 797
Dot.: Synek tatusia

A jak traktuje Cię mąż? Czy syn nie podłapał tych zachowań od niego? Jak mąż reaguje na zachowanie syna wobec Ciebie?
farfarae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-14 00:43:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:25.