Singielki po 30, co robicie w weekendy? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-11-08, 13:53   #31
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Singielki po 30, co robicie w weekendy?

Cytat:
Napisane przez Kamyla500 Pokaż wiadomość

Nie lubię tych sztucznych aktywności, które do mnie nie pasują typu fitness lub wyjścia
Mam tak samo. Lubię takie zwykłe czynności, na które zwyczajnie w inne dni brakuje czasu.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 08:37   #32
Versace_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 188
Dot.: Singielki po 30, co robicie w weekendy?

Ja sporo czytam, gotuję staram się poszerzać horyzonty. Obecnie myślę jeszcze o jakichś studiach podyplomowych.
Versace_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 10:47   #33
Olinala
Przyczajenie
 
Avatar Olinala
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11
Dot.: Singielki po 30, co robicie w weekendy?

trzeba znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Ja poza sportem (kitesurf, ścianka) lubię robić wycieczki do lasów naprawdę fajna sprawa - no i naturalny antydepresant.
__________________
Mrówka,
Nie mówiąc nikomu ani słówka,
Chociaż nie była zbyt rosła,
Wzięła stół i do szkoły zaniosła





Olinala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-01, 02:54   #34
AdHd1986
Rozeznanie
 
Avatar AdHd1986
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: południowy zachód
Wiadomości: 672
Dot.: Singielki po 30, co robicie w weekendy?

Cytat:
Napisane przez Olinala Pokaż wiadomość
trzeba znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Ja poza sportem (kitesurf, ścianka) lubię robić wycieczki do lasów naprawdę fajna sprawa - no i naturalny antydepresant.
Odkąd "spotkałam" w lesie wariata całego we krwi to mi las przeszedł... A do tego kolega mnie nastraszył dzikami, a wie co mówi, bo zawodowo jest związany z lasami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
jest między nami gra, gra jak świat stara....
AdHd1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-01, 20:13   #35
476bc3dbac029ec3a9e93a7df5eb47c70ae0ad31
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 313
Dot.: Singielki po 30, co robicie w weekendy?

Cytat:
Napisane przez AdHd1986 Pokaż wiadomość
Odkąd "spotkałam" w lesie wariata całego we krwi to mi las przeszedł...

[/URL]
Mam tak samo od czasu, kiedy przeczytałam reportaż o joggerce, która została zamordowana w parku w biały dzień. Nie odważyłabym się iść sama do lasu
476bc3dbac029ec3a9e93a7df5eb47c70ae0ad31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-28, 19:42   #36
Lady09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 137
Dot.: Singielki po 30, co robicie w weekendy?

Jak temat jest aktualny to moje zajęcia:
jak jest ładna pogoda: rower, rolki, długie spacery (po drodze lody itp.) troszkę fotografuję, zakupy spożywcze.

w razie gorszej pogody/zimy: gotuję aby mieć spokój początkiem tygodnia z obiadami, trochę się uczę języka

Od czasu do czasu dołączam do wyjść z ludzmi (eventy z fb), potanczyć, posiedzieć, lub wychodzę z koleżankami jak mają czas. Kiedyś częsciej, teraz mimo, że nie każdy ma rodzinę to ciężko się zgrać bo każdy coś tam swojego ma;-)

no i sporo czasu w necie oczywiście spędzam. Filmy, fora itd. Czasem mam taki weekend że tylko obowiązki domowe i reszta dnia seriale.

a czy w tygodniu robicie coś jeszcze po pracy? Ja jedynie jakiś fitness i padam spać. Myślę teraz jednak żeby koncem tygodnia robić zakupy, pranie, żeby już weekend mieć całkiem wolny.

Czy raczej indywidualnie spędzacie czas czy robicie coś aby kogoś poznać?
Lady09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 18:36   #37
elkiza81
Zakorzenienie
 
Avatar elkiza81
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 335
Dot.: Singielki po 30, co robicie w weekendy?

Dawniej spędzałam soboty aktywnie. Wypad do kosmetyczki, sport - basen, siłownia, długie spacery z psem.

Od kilku miesięcy spędzam czas z książką, ucząc się języków obcych i sprzątając mieszkanie. Byle do stycznia.
__________________
27.02.2019
Publikacja pierwszego utworu na forum wizaz.pl
elkiza81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-01-24, 16:31   #38
Mystique90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 21
Dot.: Singielki po 30, co robicie w weekendy?

Cześć!

Ja też do lasu nie poszłabym sama - mam słabą orientację w terenie. Zginęłabym tam i już.

W weekendy wysypiam się - rano zalegam w łóżku z książką lub czytam internety, a jak mam ochotę się ruszyć to idę do kuchni po kawę i zalegam dalej. Nadrabiam zaległości filmowe i książkowe. Inspiracji szukam w poradnikach typu "Kultowe filmy/książki, które musisz zobaczyć/przeczytać" itp.

Odkąd jestem sama segreguję kosmetyki pod kątem pierwszeństwa zużycia i regularnie robię sobie spa.

Dzisiaj pomalowałam paznokcie na piękny czerwony kolor. Mimo, że na home office nikt mnie nie widzi to... właściwie dlaczego nie? O wiele przyjemniej się klepie po klawiaturze zadbanymi dłońmi.

Jak jest ładna pogoda to szukam ciekawych miejsc na spacer. Nie lubię chodzić sama, bo jak widzę szczęśliwe pary, rodziny z dziećmi i ogólnie nie-pojedynczych, to czasem mi smutno, że ja taka pojedyncza. Zabieram więc aparat i robię zdjęcia. Mam zajętą głowę i ręce. Nie czuję się jak ostatni singiel na ziemi. Jak było ciepło brałam kocyk do parku i książkę. Siłownie na świeżym powietrzu to też fajna opcja na spędzanie czasu.

Założyłam blog. Czasem coś tam naskrobię.

Przez tą pandemię ciężko jest poznać kogoś nowego, ale jak tylko to będzie możliwe zapiszę się na jakiś niewirtualny kurs weekendowy. Może spróbuję czegoś zupełnie nowego?
Mystique90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-04, 13:04   #39
Kremowa_pianka
Przyczajenie
 
Avatar Kremowa_pianka
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 22
Dot.: Singielki po 30, co robicie w weekendy?

Teraz za wiele możliwości nie ma jeśli chodzi o atrakcje bardziej komercyjne. Ale uwielbiam chodzić na samotne spacery po mieście, poznawać nowe zakątki, obserwować jak żyje miasto.
Kremowa_pianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-20, 17:47   #40
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 971
Dot.: Singielki po 30, co robicie w weekendy?

Długie spacery z psem, czytanie, nauka hiszpańskiego, leżenie na hamaku, pielęgnowanie ogrodu...
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-28, 11:55   #41
Michiko_1
Raczkowanie
 
Avatar Michiko_1
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 55
Singielki, jaka macie rutyne dnia? Jak dbacie o siebie?

Chce cos zmienic w swoim zyciu, wiec pytam


*Co robicie w ciagu dnia, jak sobie go organizujecie?

*Jak sie relaksujecie wieczorami (dni pracy) i w weekendy?

* Jak dbacie o swoje ciala? Co robicie? Jestescie zadowolone ze swojego wygladu na ten moment? Chodzicie do fryzjera regularnie?

* Jakie macie hobby?

* Jak sie odzywiacie?

* Czy jestescie szczesliwe w swoim zyciu? Co dziala? Co nie dziala?

* Czy macie problem z wiekiem? Ze oh mam juz xxx lat wiec nic mnie juz nie czeka? np: nowa kariera, miasto. Czy wiek nie jest problemem?

Pozdrawiam
Michiko_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-29, 20:08   #42
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Singielki, jaka macie rutyne dnia? Jak dbacie o siebie?

Cytat:
Napisane przez Michiko_1 Pokaż wiadomość
Chce cos zmienic w swoim zyciu, wiec pytam


*Co robicie w ciagu dnia, jak sobie go organizujecie?

*Jak sie relaksujecie wieczorami (dni pracy) i w weekendy?

* Jak dbacie o swoje ciala? Co robicie? Jestescie zadowolone ze swojego wygladu na ten moment? Chodzicie do fryzjera regularnie?

* Jakie macie hobby?

* Jak sie odzywiacie?

* Czy jestescie szczesliwe w swoim zyciu? Co dziala? Co nie dziala?

* Czy macie problem z wiekiem? Ze oh mam juz xxx lat wiec nic mnie juz nie czeka? np: nowa kariera, miasto. Czy wiek nie jest problemem?

Pozdrawiam
Cześć, kiedyś popełniłam wpis w SM o holistycznym selfcare. Nie chce mi się przepisywać, więc wrzucam screeny, może Cię coś zainspiruje.

Co do zadowolenia - rok temu miałam figurę jak z pokazów Victoria's Secret... ale dlatego, że byłam chora. Fajnie by ją było mieć jedząc ciastka, ale ja wolę ciastka. Teraz też wyglądam dobrze, tylko muszę już bardziej myśleć co na siebie zakładam jeśli chcę wyglądać super. Np do krótkiej mini luźne kozaki, a nie szpilki. Rurki mi już nie służą, ale dzwony robią robotę.
Chodziłam regularnie do stylisty, ale z uwagi na lockdowny i koszmarne ceny u dobrego profesjonalisty zaczęłam czytać, oglądac tutoriale i kombinowac sama, aż nauczyłam się robić taki efekt jak stylistka, fryzjerskimi kosmetykami. Podobnie sprawa ma się z paznokciami. Potrzeba matką wynalazków. Tylko rzęsy musi mi zakładać pani w salonie.

Lubię mój wiek... właściwie "z wiekiem" jest coraz fajniej. Coraz mniej muszę, coraz więcej mogę i coraz bardziej mam wywalone Wszystko co robię, robię dla siebie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg IMG_1413.jpeg (95,6 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg IMG_1414.jpeg (99,0 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg IMG_1415.jpeg (109,2 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg IMG_1416.jpeg (108,0 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg IMG_1417.jpeg (97,0 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg IMG_1418.jpeg (105,3 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg IMG_1419.jpeg (108,5 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg IMG_1420.jpeg (119,8 KB, 89 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-05, 18:12   #43
lavieenrose789
Rozeznanie
 
Avatar lavieenrose789
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 879
Dot.: Singielki, jaka macie rutyne dnia? Jak dbacie o siebie?

Cytat:
Napisane przez Michiko_1 Pokaż wiadomość
Chce cos zmienic w swoim zyciu, wiec pytam


*Co robicie w ciagu dnia, jak sobie go organizujecie?

*Jak sie relaksujecie wieczorami (dni pracy) i w weekendy?

* Jak dbacie o swoje ciala? Co robicie? Jestescie zadowolone ze swojego wygladu na ten moment? Chodzicie do fryzjera regularnie?

* Jakie macie hobby?

* Jak sie odzywiacie?

* Czy jestescie szczesliwe w swoim zyciu? Co dziala? Co nie dziala?

* Czy macie problem z wiekiem? Ze oh mam juz xxx lat wiec nic mnie juz nie czeka? np: nowa kariera, miasto. Czy wiek nie jest problemem?

Pozdrawiam
Ale ładna lista w punktach Aż muszę przekleić.

*Co robicie w ciagu dnia, jak sobie go organizujecie?
W tygodniu pracuję i moje życie jest temu podporządkowane od momentu pobudki do ok. 18. Wieczorem po pracy jem, siedzę trochę na kompie prywatnie (oglądam ciuchy itp), staram się prawie codziennie gdzieś wyjść (zakupy, specjalnie wybieram się np. do sklepu, do którego mam 2 km i jest fajna droga spacerowa). Po zakupach staram się coś przyrządzić na śniadanie i obiad do pracy na drugi dzień. Dzwonię czasem do rodziców, piszę do koleżanek itp.
*Jak sie relaksujecie wieczorami (dni pracy) i w weekendy?
Niestety mam z tym problem, ciężko mi się wyłączyć po pracy, która jest wymagająca i wracam wciąż "nakręcona". Czasem idę do wanny z książką, robię sobie paznokcie słuchając czegoś na YT (kanały dotyczące zdrowia/związków/psychologii).
* Jak dbacie o swoje ciala? Co robicie? Jestescie zadowolone ze swojego wygladu na ten moment? Chodzicie do fryzjera regularnie?
Dbam o swoje ciało nie krytykując go zbytnio Jestem na diecie od paru tygodni i schudłam 7 kg, poza tym od niedawna szczotkuję ciało na sucho rano przed prysznicem i podoba mi się to. Chodzę do fryzjera co parę miesięcy na farbowanie i cięcie, co kilka tygodni sama robię sobie odrost i mam ładne włosy. Co jakiś czas robię sobie manicure hybrydowy (sama w domu, bo mam zestaw, a w moim mieście robienie u kogoś jest drogie). Nie zawsze mam zrobione paznokcie i czasem szkoda mi na to czasu czy chęci brak.

* Jak sie odzywiacie?
Jestem na diecie ketogenicznej od 6 tygodni.
* Czy jestescie szczesliwe w swoim zyciu? Co dziala? Co nie dziala?
Jestem szczęśliwa, choć nie zawsze radosna Brak mi życia w parze, jako singielka robię wszystko sama, to już nie czas na psiapsiółki i też nie jestem typem takiej osoby. Poza tym chciałabym założyć rodzinę i ten temat wisi. A tak to wszystko jest dobrze.
* Czy macie problem z wiekiem? Ze oh mam juz xxx lat wiec nic mnie juz nie czeka? np: nowa kariera, miasto. Czy wiek nie jest problemem?
Gdybym tylko chciała, mogę to zrobić. Jak wyżej pisalam - nie wiem co z tematem założenia rodziny, poza tym wierzę, że czeka mnie fajne życie i nie mam presji, żeby coś tam przeżywać, zwłaszcza teraz w covidzie. Nie mam już pretensji do siebie, że np. bezproduktywnie spędziłam wieczór czy coś w tym rodzaju.
lavieenrose789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-01, 09:13   #44
kszykszykszy
Raczkowanie
 
Avatar kszykszykszy
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 195
Dot.: Singielki po 30, co robicie w weekendy?

Ostatnio byłam oglądać sobie roślinki, bo był festiwal kwiatów i roślin. Jestem bardzo w temacie, więc mogłam na spokojnie się przejść, pooglądać, pogadać z ludźmi którzy mają podobne zainteresowania. Ogólnie się odstresowałam
kszykszykszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-01 10:13:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:43.