Duże podrażnienie po depilacji górnej wargi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-26, 20:08   #1
520e9fa08ae1bc214e9791a511b2f1aa28026103_5edec31e58a4d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 78

Duże podrażnienie po depilacji górnej wargi


Cześć.
Włoski depiluję plastrami z woskiem Joanna, już od 5 lat, średnio co 3 tygodnie. Przez 4 lata było wszystko w porządku, zaczerwienienie drugiego dnia już schodziło i skóra była w normalnym stanie.
Od jakiegoś roku czuję o wiele większe podrażnienie, piecze przez pare godzin, zaczerwienienie trwa z 3 dni, a co najgorsze, jak dotykam skórę, nie wiem jak to nazwać, czuję taki jakby martwy naskórek? Skóra nie jest taka miękka jak zawsze, tylko twardsza i po 2 dniach zaczyna się złuszczać, po 5 dniach od tego wszystko wraca do normy, ale strasznie mnie to denerwuje, bo wcześniej tak nie miałam. Czego powinnam używać żeby jak najszybciej pozbyć sie takiego efektu? Nie wiem dlaczego nagle się tak zadzialo i już tak zostało. Po depilacji zawsze smaruje oliwką dołączoną do opakowania, a przez następne dni staram się to miejsce nawilżać. Może nie powinnam już stosować plastrów z woskiem?
520e9fa08ae1bc214e9791a511b2f1aa28026103_5edec31e58a4d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-26, 21:52   #2
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: Duże podrażnienie po depilacji górnej wargi

U mnie jedyną rzeczą, po któej nie mam podrażnienia jest trymer z Rossmana. Kosztuje niecałe 20 zł, a super przycina, nie pozostawia żadych śladów, a włoski jak odrastają nie są wcale mocniejsze, czy ciemniejsze, tak jak mówi wiele osób Włos jest po prostu ścięty, dlatego daje takie złudzenie.
Ja polecam
KZag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-27, 08:36   #3
KosmetyczkaPielegniarki
Raczkowanie
 
Avatar KosmetyczkaPielegniarki
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 126
Dot.: Duże podrażnienie po depilacji górnej wargi

ja mam to samo - po każdej depilacji woskiem plastrami Joanny -również mam krosty. Nie wiem w czym tkwi rzecz.. jeszcze pudruję pudrem dla niemowląt wąskik, przed przyklejeniem plastra. Depiluję też inne miejsce plastrami i tylko tam zawsze mi coś wyskoczy... Z tego powodu, teraz stosuję zestaw rozjaśniający Sally Hansen, ale mam zamiar pójść na nitkowanie..
KosmetyczkaPielegniarki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-27 09:36:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:23.