Dojrzała kobieta :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-06-07, 09:12   #61
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Moje
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 09:22   #62
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Miszka, są cudne

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 09:33   #63
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Miszka ależ słodziaki
No właśnie się zastanawuam nad tym żelowym.
Kamlisa podpowiedz

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 10:56   #64
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Ten też zobacz Aussie:
https://www.beautypedia.com/products...5D%3D5%26p%3D1
lub ten:
https://www.beautypedia.com/products...5D%3D5%26p%3D1
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 10:57   #65
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Chodzi za mną ten zroszony blask
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 11:11   #66
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Doberek

Moszka cudowne malenstwa

Wlasnie ucieklam z plazy....slonce pali jak szalone, morze plaskie niczym taledz z zupa i zero wiatru.... normalnie nie da sie polezec
Chyba zagonie rodzine do spaceru...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 11:15   #67
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Jej Sova zazdroszczę.
Na ile zostajecie?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-06-07, 14:18   #68
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Dojechaliśmy do domu po 3 h. Nie było tak źle. trasa zajmuje nam zazwyczaj ok 2h, latem dłużej z uwagi właśnie na wspomniane korki czy inne utrudnienia drogowe.
...a ja właśnie uciekłam z tarasu wyszłam poopalać nogi ale nie dałam rady, skwar. Pogoda owszem typowo wakacyjna jednak niekoniecznie kojarzy się leżeniem na tarasie
swoją drogą zdążyłam na tym tarasie zjeść ok 1 kg truskawek U nas truskawki można dostać po 7,5 zł to kupiłam 2 kg. A że przesada też może mieć zły wpływ na zdrowie to właśnie się o tym przed chwileczką przekonałam. Rozbolał mnie brzuch. I cierpię ale jak tu odmówić sobie przyjemności

Kama rozumiem Ciebie doskonale Ja mam takiego ojca. Tyle że tato suszy głowę nie mi a mojej mamie. A temat jedzenia ( za gorące, za twarde, za słone ...) to juz klasyka gatunku Trudnym człowiekiem był i jest. A życie mojej mamy to życie pod jego dyktando. Rozmowa z mamą niestety niczego nie wnosi albo inaczej do niczego nie prowadzi. Więc przestałam się wtrącać...co nieczęsto jednak mi się zdarza

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
Szukam dobrego kremu do opalania bo przecież mamy prawie lato. Co polecacie?

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
bardzo lubię pielęgnację do twarzy Cell Fusion ( ich produkty trochę przy rozsmarowywaniu bielą ale sa niezawodne) a do ciała najczęściej wracam do Lancaster ( oby nie zmienili nuty zapachowej...mantra).

Sova rozbawiła mnie cena tych chusteczek... Niestety wczasowicze dostają po kieszeni. Ceny poszybowały w górę jak ta słoneczna pogoda My stołując sie w restauracji zrezygnowaliśmy ze śniadań i kolacji. Wywindowali tak mocno ceny że można by po tym długim weekendzie pójść z torbami Dotychczas obiad zamykaliśmy kwotą 150 zł obecnie na trzyosobową rodzinę to za mało. Owszem można zjeść przysłowiową rybę z frytkami... co kto lubi... ale mój łosoś z "niokki' zdrożał o 4 zł. Powiecie: niedużo, owszem nie szokuje ale rachunek juz tak...
Z drugiej strony mniejsze miejscowości sa jednak tańsze, przekonaliśmy sie o tym jeżdżąc na rowerach po okolicy. Ceny nie są tak odrealnione, można zjeść już w rozsądnej cenie a nie takiej z kosmosu

Miszka powtórzę: słodziaki mogłabym przygarnąć jedną kuleczkę

Gosia przepiękną okolica

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2021-06-07 o 14:20
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 14:26   #69
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Plaża z sobotniego dnia… i przykładowe ceny nad morzem…

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2021-07-13 o 17:56
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 14:30   #70
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :)

LaMary, to ceny naprawdę niczego sobie A smaczne jedzonko?

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 14:35   #71
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
LaMary, to ceny naprawdę niczego sobie A smaczne jedzonko?

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka
Niestety smaczne ich łosoś jest wyborny. Pozwoliłam sobie raz (RAZ tylko) Swoje kubki smakowe uwodziłam ich tańszymi zupami, też mają pyszne... no ale to tylko zupka... i zazwyczaj zjedzona na "kolację"

Zresztą zauważyliśmy, że goście hotelowi (znani też z TV) jedzą "na mieście". Ciekawi mnie ile tam kosztuje obecnie doba hotelowa?
My chociaż juz za nocleg nie musimy płacić.

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2021-06-07 o 14:38
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-07, 14:46   #72
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

To jeszcze rzut oka na inne menu, z innej restauracji…

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2021-07-13 o 17:56
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 15:16   #73
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
Gosia cudnie u was. A ty dzielnie dajesz radę. Podziwiam i dopinguję
Kamlisa współczuję, a na zupę pomidorową chętnie bym się wprosiła sama zastanawiam się co to będzie za xxx lat. Starość nie jest fajna. A co z mamą podczas waszych wakacji?
Miszka niezły koszt za sanatorium.

Kończy się długi weekend od jutra pobudka o 6 rano, w tydzień dłuuugi jest
Nie pisałam wam. Musimy wszystkie 8 wyrywać u młodego. We wtorek mamy konsultację u dentysty. Strach mnie ogarnia. One jeszcze nie wyrżnięte, ale krzywo rosną i jak nie usuniemy to cały układ popsuje efekt właśnie co ściągniętego aparatu.
LaMary i jak na drodze?

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Sova 7,5 za małą paczkę chusteczek? Wow

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
współczuję
My wybieramy się 11.06 do ortodonty założyć córce aparat ortodontyczny. Koszt samego aparatu to 6 tys. owszem jest też w cenie 4 tys. ale przy wadzie córki, do noszenia ok 3 lata. jest tez w cenie 4,4tys. jednak przy każdej wizycie coś tam trzeba z tym aparatem robić bo nie przesuwa się w pionie czy poziomie... (Kama ratuj bo nie pamiętam...) i wspomniany za 6 tys. który będzie "tylko" na 1,5 roku, bedą również rzadsze wizyty, co 3-4 m-ce. Koszt zdjęcia samego aparatu na dzień dzisiejszy to kwota 800 zł. Każda wizyta ( najrzadsza przy najdroższym aparacie) to na razie: 170 zł. Płacąc pełną kwotę: czyli 9tys. nie muszę martwić się o dodatkowe koszty i wzrost cen, który na pewno nastąpi... jednak i tak padłabym, gdybym nie siedziała na krześle
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 15:35   #74
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

30.5 C czyli lato w pełni u mnie
Gotuję młodą kapustę z marchewką i koperkiem. Lubicie?
LaMary dzięki, zaraz posprawdzam kremy. Ceny niezłe, ale już się w sumie przyzwyczaiłam że nad morzem drogo...

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
współczuję

My wybieramy się 11.06 do ortodonty założyć córce aparat ortodontyczny. Koszt samego aparatu to 6 tys. owszem jest też w cenie 4 tys. ale przy wadzie córki, do noszenia ok 3 lata. jest tez w cenie 4,4tys. jednak przy każdej wizycie coś tam trzeba z tym aparatem robić bo nie przesuwa się w pionie czy poziomie... (Kama ratuj bo nie pamiętam...) i wspomniany za 6 tys. który będzie "tylko" na 1,5 roku, bedą również rzadsze wizyty, co 3-4 m-ce. Koszt zdjęcia samego aparatu na dzień dzisiejszy to kwota 800 zł. Każda wizyta ( najrzadsza przy najdroższym aparacie) to na razie: 170 zł. Płacąc pełną kwotę: czyli 9tys. nie muszę martwić się o dodatkowe koszty i wzrost cen, który na pewno nastąpi... jednak i tak padłabym, gdybym nie siedziała na krześle
Pewnie piszesz o tym samoligatorującym. Mlody też go nosił. We wrześniu 2019 kosztował 5 tys, wizyty co 2 miesiące 120zł, czyszczenie raz na 6m-cy 180zł, zdjecie aoaratu i retinery 1tys

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 16:26   #75
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dojrzała kobieta

Idę na popołudniową drzemkę Ten wiek tak ma Żartuje .Od zawsze śpię popołudniu . Czasem 15 min , czasem godzinę . Tak mnie zaprogramowali Ale mam newsa . Ku ogólnemu rozbawieniu emoji28]Prosiłam męża by w drodze powrotnej wstąpił do apteki i kupił mi wodę Uriage . Ten biedny poprosił o wodę do picia Przez najbliższy okres mam wykluczone proszenie o zakupy w aptece


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Aussie -lubicie La Mary koszta po zbóju takiego aparatu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2021-06-07 o 16:29
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 16:35   #76
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Jej Sova zazdroszczę.
Na ile zostajecie?
Do soboty.... w sobote lecimy do Gdanska i zostajemy do niedzieli i w niedziele wieczorem do domu...od wtorku praca...
I chociaz.mnie czasem drazni jezdzenie wkolo komina to zaczyna mi tej pracy brakowac haha

W Ustroniu znalazlam smazalnie gdzie maja dorsza po 89zl/kg smazonego a wszedzie w granicach 95zl... u "nas" w Sianozetach tez ceny rozne ale jest mala smazalnia schowana troszke i tez 89zl/kg...do przelkniecia.... chociaz znalazlam w Ustroniu mala wedzarnie i zdecydowanie wole rybe wedzona..... wlasnie wrocilismy ze spaceru z kolejna porcja trewala i karmazyna wedzonego.....
Nie wiem ile jest stopni ale wole nie wiedziec.... jest cieplo i slonecznie a to dla mnie najwazniejsze w planie dzisiaj proseco i zachod slonca...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 17:05   #77
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dojrzała kobieta

Dziewczyny, jak Gosia napisała, w poròwnaniu do tego, co u nas te ceny nie sa złe (lub nam się tak wydaje). Ja za dorsza (wielkości 3 paluszkòw rybnych) zapłaciłam w sobotę ròwnowartość 89 zł, piwo ròwnowartość 26 zł. Do tego napiwek Czyli mòj rachunek, jedna osoba - ròwnowartość 130 zł. A co by było, gdybyśmy chciały posiedzieć dłużej... Jedna z dziewczyn nie mogła z nami iść, więc wróciłyśmy do domu jubilatki...

Za to aparat i cała pòźniejsza ‘obsługa’ u nas za darmo

Miszka, pieski cudne

Edytowane przez uklika
Czas edycji: 2021-06-07 o 17:08
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 17:21   #78
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Dobrze,że ja ze wszystkich ryb -zawsze wybieram tą słodką np.szarlotkę na ciepło z lodami

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Cudne są,no cudne.
W ogóle owczarki szkockie Coliie są takie majestatyczne i piękne w swojej szacie.

Jeden dzisiaj otworzył oczka
Prawie szampana odpaliłam

Zamykam wcześniej butik , lecę do nich...
Liczę każdego:Leo junior,Lea,Luna,Lambo,Luc k,Lac..
Całusiam mordki,podstawiam pod cyca..
Mamusię i ojca dopieszczam smakołykami,bo tacy troskili z nich rodzice..

Przyjdzie mi płakać jak przyjdzie czas rozstania

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Sova trafiliście na piękną pogodę.
Korzystaj.
Idz wieczorkiem na ta herbatę.
Knajpa na molo...

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Uklika w te wakacje planujesz PL?
Mieszkasz w Anglii?
Wybacz nie pamięć

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2021-06-08 o 08:06
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 18:11   #79
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Miszka no ja Cie podziwiam...ja bym nie mogla miec szczeniakow bo bym nie umiala znalezc im odpowiedzialnego i dobrego domu...pewnie nie oddalabym zadnego.....
Mam kilka krokow do bistro przy samej plazy gdzie podaja schlodzone piwko i winko.... raz na jakis czas nie zaszkodzi
W ogole na plazy i deptaku spotykam mega duzo buldogow francuskich.... czasem jakis mops sie trafi...ale buldozie pychole z daleka juz rozpoznaje... a w zeszlym tyg mielismy sasiadow z dobermanem...ale tak grzecznego psa juz dawno nie widziałam a do tego byla mega pocieszna i przyjacielska


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-07, 18:25   #80
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Gosia, jestes...nie do zdarcia...Przeciez jest Ci ciezko i masz bole w nocy i jeszcze masz siłe na wędrowki...? Tytan nie kobieta
Miszka, no własnie - przedszkole to przenoszalnia wszystkich mozliwych i niemozliwych zarazkow..
Pytałąs wczesniej o zabiegi na szyje - trudna okolica, bo cienka skora, stały ruch, brak podsciołki tłuszczowej. chyba cudow nie ma, ja tam ostatnio robiłam mezo, ale to tak bardziej dla spokoju sumienia. Psiaki słodkie, choc na razie w niczym nie przypominaja mamy Niemowlaki jeszcze...
Na moja mame to ponarzekam, jak mi znowu wbije szpilke, ale i tak nie moge sie za bardzo skarzyc..Dzis miałam na fotelu...dziadka w jej wieku. 90 na karku - no klasyczny dziadek, ledwo chodzi, ledwo mowi, dociera do niego co ktores słowo, taki w typie zdziecinnienia...No i moja mama - dzis ugotowała ziemniaki, podgrzała kotlety i przeprowadziła przy stole dyskusje o zmianach w ustawie o fotowoltaice...Potem poszła na balkon sie opalac, krotkie spodenki, kapelusz...Inna bajka...nawet zupe zjadła, jak rozcienczyłam i dodałam słodkiej smietanki No i chciałabym tak wygladac w jej wieku, szczerze mowiac - widuje znacznie gorsze 70/...
Holiki nie uzywałam, biore na urlop, razem z arden
A z samoopalaczy nadal kroluja balsamy arbuzowe z saint tropez...
Ceny oszalały, znajoma planowała w ubiegłym roku urlop z rodzina, jakis apartament, chyba przy morzu. miało kosztowac 5 tys. w tym roku, to samo miejsce, czas, ilosc osob - chcieli...9,5 Spasowała. beda szukac gdzie indziej.
aparaty sa drogie, ja moge polecac te z invisaligne - jednak najwygodniejsze, krotsze leczenie, mniejsza szansa na niedokladnosci i powikłania. ja jestem zadowolona

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2021-06-07 o 18:35
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 18:54   #81
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Przypominam sobie Kama, że już kiedyś wspominałaś o aparacie invisaligne. zapytam, dzięki Nie znam się, syn ma proste zęby, my również (wymagają tylko wybielenia) a córka krzywe


Wodę Uriage bardzo lubię, niekoniecznie pić bo słonawa, jak woda wysokozmineralizowyana
Właśnie zamówiłam esencję, którą zachwalasz. Zobaczymy... bardzo lubiłam tę z Esthederm. Chociaż to chyba tonik był a nie esencja

Jeszcze a propos samoopalaczy. Wiecie, ze od zeszłego roku w ogóle nie używam. Łapałam słońce na tarasie i stopniowo opaliłam się. Właściwie to zasługa pracy zdalnej
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 19:12   #82
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Sova, również zauważyłam, już w zeszłym roku, modę na buldożki francuskie. Trafiłaś z pogodą idealnie.

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2021-07-13 o 17:56
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 19:24   #83
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

La Mary również lubię Esthederm.
I Dermaquest lubię .
Kremidło jest treściwe,dobrze natłuszcza..

Służą mi oba zachwalane przez Ciebie

Uriage......
....jak to trzeba precyzyjnie dopowiedzieć,żeby nie było nieporozumień.


W życiu,na forum i do męża.


Ale zrobił mi dzień



Kama Ty w tych loczkach będziesz najpiękniejszą 70+


Sova no też mi to było widzisz....
Ale ile by mnie omineło,trzeba szukac pozytywów.


Dopytam o ta szyję.
Miałam dziś zadzwonić i zapomniałam.

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2021-06-08 o 08:06
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 19:51   #84
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Dojrzała kobieta :)

La Mary ja to w ogole mam swira na punkcie buldozkow.... nasza psica byla buldozka...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 20:12   #85
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Aussie trzymam kciuki za jutro.
Pewnie młody przeżywa,jak i Ty

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Przeglądam maski nocne:


https://www.topestetic.pl/dermaquest...miny-c-4-57-ml



https://www.topestetic.pl/korres/gre...-twarzy-100-ml


Miałam serum z tej linii.
Dokupiłam nawet druga butelkę ,co rzadkością u mnie..


Ta brzmi ciekawie:


https://www.topestetic.pl/holika-hol...jagodami-90-ml

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2021-06-07 o 20:20
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 20:24   #86
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

za maskami calonocnymi w postaci zelu ( holika) nie przepadam - testowałam pare i wszystkie były raczej lepkie. o ile od biedy wytrzymam to w ciagu dnia, na te 15-20 min, to lepienie sie noca do poduszki...brr...
jako nawilzacz uzywam teraz to
https://www.douglas.pl/pl/p/3001038672
jest...oryginalny,przezro czysty, wyglada, jak masc albo przezroczysta galaretka. niezle sie rozprowadza, przyzwoicie chłania, nawilza. co mi nie do konca pasuje - zapach. nie twierdze, ze preferuje kremy zupełnie bezzapachowe, ale akurat nuty perfum, wody kolonskiej...? na poczatku mysałam, ze mi zostało z psikniecia woda na pzredramiona, ale nie...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 22:11   #87
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Szukam maski nocnej,nie koniecznie w żelu.
Takiego powera nocnego z widocznymi rezultatami przy porannej toalecie.

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Dermaquest jest w tubie,to na plus.
Ale drogie i się waham czy warto.
Powinni robić mniejsze tubki,na wypadek wpadki zakupowej,nie bolałoby mnie serce

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

https://www.topestetic.pl/erno-laszl...-opuncji-40-ml
Cena zaporowa! i jeszcze słoik

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Nie wydam tyle na maseczkę.
Jakaś tania,dobry skład,działająca cuda.
Czy ja wymagam zbyt wiele
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-08, 07:20   #88
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Dzień dobry

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-08, 07:39   #89
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Dzień dobry
Gpsou jak samopoczucie?

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-08, 07:46   #90
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Aussie, tak sobie, ciężka ta końcówka. Dzięki, że pytasz
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-18 08:25:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:26.