Jak zmywać oczy. Demakijaż oczu - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-04, 17:27   #31
rozanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 284
Dot.: Jak zmywać oczy. Demakijaż oczu

polecam nivee visage ,delikatny ,przyjemny zapach i skuteczne działanie
__________________
Nie idź na kompromis ,jeśli chodzi o Ciebie samego...
Jesteś wszystkim co masz .

J.Joplin



https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=419726
MOJA WYMIANKA
rozanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 16:11   #32
kicorynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 56
Angry Dot.: Jak zmywać oczy. Demakijaż oczu

polecam z L'oreala dwufazowy. Nivea mi podraznił oczy.
kicorynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 13:19   #33
magnoliaa
Raczkowanie
 
Avatar magnoliaa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 75
Dot.: Jak zmywać oczy. Demakijaż oczu

Witam! Mam problem z demakijażem oczu. Nie mogę używać tłustych i gęstych płynów do demakijażu, bo strasznie puchną mi po nich oczy. Używam więc rzadkich, wodnistych płynów (np. l'oreal do oczu wrażliwych). Problem w tym, że te płyny bardzo wysuszają mi skórę wokół oczu. Czuję, że jest nadmiernie ściągnięta i robią mi się załamki gdy się uśmiecham. Po jakimś czasie wszystko oczywiście się rozprostowuje (mam 20 lat i dość elastyczną skórę), ale mnie to niepokoi. Dodam, że ogólnie mam cerę mieszaną i na pozostałych częściach twarzy nie mam problemów ze zbytnią wrażliwością. Mógłby ktoś polecić jakiś dobry specyfik?
__________________
Nawet pomyślny wiatr nie sprzyja temu kto nie ma określonego celu.
magnoliaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-17, 12:38   #34
Paletka44
Raczkowanie
 
Avatar Paletka44
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 42
Dot.: Jak zmywać oczy. Demakijaż oczu

Cytat:
Napisane przez magnoliaa Pokaż wiadomość
Witam! Mam problem z demakijażem oczu. Nie mogę używać tłustych i gęstych płynów do demakijażu, bo strasznie puchną mi po nich oczy. Używam więc rzadkich, wodnistych płynów (np. l'oreal do oczu wrażliwych). Problem w tym, że te płyny bardzo wysuszają mi skórę wokół oczu. Czuję, że jest nadmiernie ściągnięta i robią mi się załamki gdy się uśmiecham. Po jakimś czasie wszystko oczywiście się rozprostowuje (mam 20 lat i dość elastyczną skórę), ale mnie to niepokoi. Dodam, że ogólnie mam cerę mieszaną i na pozostałych częściach twarzy nie mam problemów ze zbytnią wrażliwością. Mógłby ktoś polecić jakiś dobry specyfik?
Hmm... no nie wiem, może ten - http://www.vichy.pl/produkty-nawilza...ale/p2802.aspx - napisane jest że jest przeznaczony do wrażliwej skóry. Próbowałaś?
Paletka44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 16:54   #35
szyszzzkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3
Dot.: Jak zmywać oczy. Demakijaż oczu

a probowalas moze czegos takiego: http://blogowourodowo.pl/glov-czyli-...dy-to-mozliwe/ ?? demakijaz jest wtedy bardzo delikatny, no i odchodzi problem wlokien z platkow kosmetycznych, ktore zaplatuja sie w rzesy ja sobie bardzo chwale
szyszzzkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 19:20   #36
Agnieszka_02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 253
Dot.: Jak zmywać oczy. Demakijaż oczu

Oczu nie można pocierać. Najlepiej przyłożyć mocno nasączony płatek kosmetyczny na około 20 sekund do powieki i poczekać. Niestety do demakijażu intensywnie pomalowanego oka mi schodzi nawet 10 płatków na jedną powiekę. Teraz używam płynu do demakijażu oczu od Bielendy expert czystej skóry.
Agnieszka_02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 14:43   #37
Zurawinka2
Przyczajenie
 
Avatar Zurawinka2
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 23
Dot.: Jak zmywać oczy. Demakijaż oczu

Szczerze dla mnie płyny miceralne to odkrycie. Używam Garniera "czysta skóra" przykładam czekam chwilę i mi ładnie schodzi bez pocierania i bez tłustej warstwy
__________________
Mój blog Jak rozpieszczać swoje ciało . Zapraszam. www.beautyinstead.blogspot.com
Zurawinka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-20, 21:12   #38
nerveuse
Raczkowanie
 
Avatar nerveuse
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 482
Dot.: Jak zmywać oczy. Demakijaż oczu

Potwierdzam, ja też mam Garniera płyn micelarny - ten z różową nakrętką dla wrażliwców i wszystko co ma zejść schodzi bez problemu
nerveuse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 02:43   #39
askooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
Dot.: Jak zmywać oczy. Demakijaż oczu

Cześć dziewczyny!
Mam ten sam problem - mega delikatna skóry w okolicach oczu... Przeważnie nie miewam problemów z twarzą, mogę stosować wiele różnych kremów, toników, podkładów itp. itd., ale z demakijażem oczu mam wielki problem. Próbowałam już wiele płynów i mleczek, obecnie jestem na etapie chyba jednego z najtańszych płynów dwufazowych z Rossmanna - Rival de Loop. Po pierwszym zastosowaniu myślałam, że jest super, ale później zaczęłam dostawać czerwone, przesuszone plamy, no i jakimś cudem praktycznie za każdym razem płyn dostaje mi się do oczu i strasznie szczypie ;/ Z wieloma innymi było podobnie.
Poprzednie posty są 2002/03 czy 2007/09 roku, więc dlatego zapytam ponownie - jak zmywacie tusz i kreskę z powieki? Jeszcze nie znalazłam kosmetyku, który by mi to zrobił bez pocierania oka co powoduje ww. skutki... HELP
askooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 10:01   #40
nerveuse
Raczkowanie
 
Avatar nerveuse
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 482
Dot.: Jak zmywać oczy. Demakijaż oczu

Cytat:
Napisane przez askooo Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Mam ten sam problem - mega delikatna skóry w okolicach oczu... Przeważnie nie miewam problemów z twarzą, mogę stosować wiele różnych kremów, toników, podkładów itp. itd., ale z demakijażem oczu mam wielki problem. Próbowałam już wiele płynów i mleczek, obecnie jestem na etapie chyba jednego z najtańszych płynów dwufazowych z Rossmanna - Rival de Loop. Po pierwszym zastosowaniu myślałam, że jest super, ale później zaczęłam dostawać czerwone, przesuszone plamy, no i jakimś cudem praktycznie za każdym razem płyn dostaje mi się do oczu i strasznie szczypie ;/ Z wieloma innymi było podobnie.
Poprzednie posty są 2002/03 czy 2007/09 roku, więc dlatego zapytam ponownie - jak zmywacie tusz i kreskę z powieki? Jeszcze nie znalazłam kosmetyku, który by mi to zrobił bez pocierania oka co powoduje ww. skutki... HELP
a próbowałaś tego różowego płynu micelarnego garniera do skóry wrażliwej? Makijaż ładnie schodzi i nie szczypie w oczy
nerveuse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-29 11:01:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:06.