Pytanie do - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Zadbaj o zdrowie intymne

Notka

Zadbaj o zdrowie intymne Wiesz, w jaki sposób skutecznie i bezpiecznie zadbać o swoje zdrowie intymne? Nasz ekspert rozwieje Twoje wątpliwości!

 
 
Narzędzia
Stary 2013-06-24, 15:42   #1
luucy5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3

Pytanie do Pana doktora


Witam! Moim problemem są nawracające co pare miesięcy silne bóle w prawym dole brzucha, nie pomagają żadne leki, ból trwa zawsze ok 24 h i w końcu przechodzi. Miałam kilka razy robione usg i nic nie wykazało, w tym roku już dwa razy odwiedziłam ginekologa i wszystko dobrze. Są to bóle skurczowe, przechodzące na parę sekund by za chwilę powrócić. Dodatkowo często zdarza się że miesiączka przesunie mi się np o 2tyg. Kolejnym niepokojącym mnie objawem jest dziwna wydzielina , o którą zapomniałam zapytać doktora. Mam ją już od paru miesiecy, jest biała nieprzezroczysta, taka jakby ,,glutowata", wygląda jak katar i występuje przy wejsciu do pochwy (widze ją za każdym razem na papierze przy podcieraniu). Mam podobno małą nadżerkę , czy ona może być przyczyną? Miałam w między czasie cytologie robioną więc chyba jakies zakażenie by wykazało? Przeszkadza mi to w czasie stosunku, ponieważ jest dość sucho przez nią i lepko. Z góry dziękuje za wszelkie wskazówki w jakim kierunku mogłabym się jeszcze przebadac i czy może to miec cos wspólnego z tymi bólami brzucha.

Edytowane przez luucy5
Czas edycji: 2013-06-24 o 15:44
luucy5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 09:23   #2
Jacek Tulimowski
Raczkowanie
 
Avatar Jacek Tulimowski
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 75
Dot.: Pytanie do Pana doktora

Konieczna weryfikacja szyjki macicy-cytologia, posiew, kolposkopia. Po badaniach w dalszej kolejności wykluczenie ENDOMETRIOZY.
Jacek Tulimowski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 21:29   #3
luucy5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Dot.: Pytanie do Pana doktora

cytologię miałam w lutym, już po jednym z ataków bólu i po tym jak zaobserwowałam ten śluz i wszystko chyba dobrze (robiłam prywatnie i Pani miała zadzwonić gdyby coś było nie tak- nie zadzwoniła), parę godzin po innym z ataków, kiedy byłam w szpitalu w trakcie konsultacji ginekologicznej doktor też stwierdził , że z tej strony wszystko ok, postaram się może prywatnie wykonać jeszcze raz badania.
luucy5 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Zadbaj o zdrowie intymne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:36.