plamienie po clotrimazolum - pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-11, 19:36   #1
KatarzynaJ
Raczkowanie
 
Avatar KatarzynaJ
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Michelin
Wiadomości: 168
Unhappy

plamienie po clotrimazolum - pomocy


Wczoraj pierwszy raz użyłam clotrimazolum w tabletkach i dzisiaj mam plamienie, takie raczej jasne, to mój 14 dzień cyklu, przy 29-31 dniowych i myślałam, że może to plamienie owulacyjne (tylko, że podobno takie plamienie jest brunatne - ale mogę się mylić) i teraz nie wiem, czy ta tabletka mogła coś tam uszkodzić, zadrapać, jakieś naczynko pękło, bo jest dosyć duża i twarda no i nie wiem czy dzisiaj, skoro jest to plamienie, to mogę na noc dalej to stosować? Nie wiem już sama - dodam tylko, że od poniedziałku byłam chora, jakieś zatrucie potem lekka gorączka, brzuch mnie nie boli, raczej w krzyżu, i jakby zmęczona się czuję. No ale wracając do tematu bo się rozpisuję, może któraś z was miała tak po clotrimazolum albo p. doktor coś poradzi tak "na sucho" ? Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.
KatarzynaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 19:41   #2
asia26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Z Poznania
Wiadomości: 1 208
GG do asia26 Send a message via Skype™ to asia26
Dot.: plamienie po clotrimazolum - pomocy

trudno mi powiedzieć czy po tym leku moze takie coś wystąpić zobacz czy nie ma w ulotce mzoe informacji czy krwawienie mzoe sie pojawić.
A jak nie to będziesz musiał isc do lekarza bo wydaje mi sie malo prawdopodobne żeby mogło coś Ci się tam podraznić przez clortimazolum i zacząc krwawić

pzdr
asia26
asia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 19:53   #3
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: plamienie po clotrimazolum - pomocy

Wydzielina z pochwy w czasie owulacji ma przeważnie konsystencję kiślu i może być zabarwiona od krwi. Po zastosowaniu Clotrimazolum może ono, brzydko mówiąc "wyciekać", i może to mieć różowawy kolor. Czy ty masz plamienie, czyli krwawienie? Clotrimazolum nie mogło nic pokaleczyć, może zadrapałaś się paznokciem, podczas aplikacji?
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 20:09   #4
KatarzynaJ
Raczkowanie
 
Avatar KatarzynaJ
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Michelin
Wiadomości: 168
Dot.: plamienie po clotrimazolum - pomocy

To jest plamienie, nie jest tego dużo, a może i zadrapałam...tak mi się wydawało, ale to dopiero dzisiaj popołudniu zauważyłam. Pewnie, że pójdę do lekarza, dzięki dziewczyny
KatarzynaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 20:19   #5
eve_malutka
Zadomowienie
 
Avatar eve_malutka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 332
GG do eve_malutka
Dot.: plamienie po clotrimazolum - pomocy

Nie przejmuj sie Na poczatku tak moze byc , jesli plamienei nie zniknie do tygodnia to wtedy zglos sie do lekarza
eve_malutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 19:06   #6
KatarzynaJ
Raczkowanie
 
Avatar KatarzynaJ
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Michelin
Wiadomości: 168
Dot.: plamienie po clotrimazolum - pomocy

Cytat:
Napisane przez eve_malutka
Nie przejmuj sie Na poczatku tak moze byc , jesli plamienei nie zniknie do tygodnia to wtedy zglos sie do lekarza
Ale na początku czego ?
KatarzynaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 01:15   #7
Cynthiia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: plamienie po clotrimazolum - pomocy

Wiem, że ten wątek jest dość stary, ale nie wiem co mam zrobić... Jestem przy trzeciej globulce Clotrimazolu, biorę je na noc, a dopiero późnym wieczorem przed zastosowaniem czwartej zobaczyłam dość obfitą plamę na bieliźnie. Nie wiem czy to krew, czy jakieś plamienie... Raczej po tych właśnie globulkach... Ale nie wiem czy przerwać czy je brać... Szukałam w necie i wygląda na to, że niejedna z nas tak ma, chociaż w na ulotce w skutkach ubocznych nie ma ani słowa o plamieniu...
Cynthiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-14, 15:27   #8
XFuNkYGiRlX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10
Dot.: plamienie po clotrimazolum - pomocy

też to mam...właśnie dzisiaj rano zauważyłam dziwną różowawo-krwawą wydzielinę (na noc zaaplikowałam clotrimazolum) .Od razu zadzwoniłam do mamy i powiedziała,że tak może występować po 2 czy 3 tabletce.To złuszczanie śluzówki.Normalny objaw (choć nie występuje u każdego) Ta tabletka ma za zadanie oczyścić wszystko w środku.Potem wypływa na zewnątrz,czasem resztki tabletki wymieszane z krwią.Stąd ten kolor
XFuNkYGiRlX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 19:04   #9
agnieta85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: plamienie po clotrimazolum - pomocy

mi się własnie też to przytrafiło, kurcze powinni dopisać, że to plamienie to częsty efekt, a ja w panice co się dzieje, dzięki dziewczyny za informacje
agnieta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 23:39   #10
maugorzatat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Dot.: plamienie po clotrimazolum - pomocy

Też się przestraszyłam tego plamienia, rzeczywiście powinni coś o tym napisać w ulotce bo jest to mocno niepokojący objaw.... ale tabletki w przeciwieństwie do maści którą stosowałam dość często, pomagają niemal na następny dzień
maugorzatat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 16:21   #11
magdulaaa
Rozeznanie
 
Avatar magdulaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Misthaven
Wiadomości: 638
Dot.: plamienie po clotrimazolum - pomocy

Jestem trochę w szoku. Wcześniej, przy nieprawidłowej cytologii, dostałam tabletki dopochwowe na receptę i nie miałam takich problemów... Wczoraj kupiłam Gineintima w tabletkach i krem Clotrimazolum. Rano zauważyłam, że leci mi krew. Nie miałam pojęcia o co chodzi. Oczywiście wpisałam w google hasło i skierowało mnie na ten wpis wizażowy. Skoro mówicie, że to normalne to przestałam się aż tak denerwować, jednak jest to bardzo dziwne, że po zastosowaniu kremu coś mi się 'złuszcza', tak jak to napisała Pani kilka postów wyżej. Nie mam pojęcia o co chodzi ale skoro ktoś też był w podobnej sytuacji to chyba nie ma się za bardzo czym przejmować?
__________________
Nihil fit sine causa
magdulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-29, 16:27   #12
Ania O 86
Raczkowanie
 
Avatar Ania O 86
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 72
Dot.: plamienie po clotrimazolum - pomocy

A nie jest to na pewno plamienie owulacyjne???Ja takie plamienia miałam w kazdym cyklu i nie zawsze były to ciemne plamienia.Idz do Gina to sie uspokoisz
Ania O 86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 20:59   #13
magdulaaa
Rozeznanie
 
Avatar magdulaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Misthaven
Wiadomości: 638
Dot.: plamienie po clotrimazolum - pomocy

Na pewno nie jest to plamienie owulacyjne. Stosuję plastry Evra i nigdy nie miałam problemu z plamieniem między okresem oraz nierównym cyklem, nawet przed stosowaniem plastrów.
Może to uczulenie na jakiś składnik tabletki? Nie mam pojęcia.. Niestety teraz weekend i muszę czekać do poniedziałku aby udać się do ginekologa. Ta niewiedza jest straszna. Myślałam, że znajdę jakąś podpowiedź w internecie ale nic...
__________________
Nihil fit sine causa
magdulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-29 21:59:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:02.