Konopa czy Siódema? (Katowice) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-22, 17:07   #1
lemurspodnotredame
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1

Konopa czy Siódema? (Katowice)


Stoję przed wyborem szkoły średniej i zastanawiam się nad lo II oraz lo VII. Są tu absolwenci którejś z tych szkół, którzy są w stanie szczerze o nich opowiedzieć? Szczerość pełni tu słowo klucz, albowiem znam już opinie ze stron szkół i dni otwartych, jednak wiem, że to wszystko może mieć niewiele wspólnego z rzeczywistością.

Wysoki poziom i dobre przygotowanie do matury są dla mnie ważne, ale równie mocno cenię sobie atmosferę. Z dwojga złego wolę mieć nieco niższy wynik z matury, o którym i tak kiedyś zapomnę, niż zniszczone trzy lata, które mają w zwyczaju nawiedzać koszmarem złych wspomnień przez długi czas. W związku z tym prosiłabym o uwzględnienie w opinii stopnia ludzkości nauczycieli, wrażenia i towarzyszące wam przez tamten czas emocje, a także wzmianki o absurdalnych i ograniczających punktach regulaminu, jeśli takowe pojawiają się w którejś z instytucji.

Z góry dziękuję za każdą, nawet najbardziej zwięzłą opinię, każda odpowiedź jest dla mnie bardzo ważna
lemurspodnotredame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-22 18:07:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:05.