Uniwersytet Łódzki część III - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-08, 20:48   #61
dobrusia8e
Zadomowienie
 
Avatar dobrusia8e
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 372
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

***
__________________

PM 2020

Edytowane przez dobrusia8e
Czas edycji: 2018-12-27 o 20:57
dobrusia8e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 21:24   #62
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

Cytat:
Napisane przez dobrusia8e Pokaż wiadomość
Nie miało się szkolenia bibliotecznego?
Jeśli mówimy o samodzielnym szkoleniu to nie. Zasada typu pytanie-odpowiedź, więc widać efekty

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Cytat:
Napisane przez franka72 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim, mam pewne pytanie dotyczące USOSa, bo kompletnie nie ogarniam Do tej pory kiedy się loguje nie mam tam właściwie nic, wygląda tak jak 1wszego dnia po zalogowaniu, żadnych wpisanych/podpiętych zajęć, planu. Moja koleżanka z innego kierunku ma już chociażby wpisane tam wszystkie zajęcia, więc nie wiem czy coś jest nie tak i jeśli tak to co mam z tym zrobić...
Na WZ mam normalnie grupy itp. plan zapewne jak rok temu pojawi mi się za chwilkę, na filologu póki co cisza i pustka, nawet przedmiotów nie mam zdefiniowanych, bo sami chyba nie wiedzą jakie są i kiedy
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 11:35   #63
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

Cytat:
Napisane przez dobrusia8e Pokaż wiadomość
Nie miało się szkolenia bibliotecznego?

U nas mówią w dziekanacie, że ważona po ECTSach.

Jaki wydział? Nie na każdym wydziale będzie wszystko tak samo uzupełnione. Ja np. nie widziałam u nikogo z eksocu wypełnionego planu, a u siebie już w ogóle

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------


Ja też nie mam, a składam Póki nie każą mi płacić za składanie podań to co mi tam
Ja miałam składać ale jak bym dostała to by mi ucięli socjalne więc żadna dla mnie różnica czy je będę miała czy nie.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 12:33   #64
casus_belli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 467
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

Wg regulaminu różnego rodzaju stypendia nie zaliczają się do dochodów, więc nie wiem, czy na pewno by ucięli
casus_belli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 12:38   #65
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

Cytat:
Napisane przez casus_belli Pokaż wiadomość
Wg regulaminu różnego rodzaju stypendia nie zaliczają się do dochodów, więc nie wiem, czy na pewno by ucięli
Nie jestem pewna czy mi się wliczają do dochodu do stypendium socjalnego ale do alimentów wypłącanych z funduszu alimentacyjnego już pewnie tak.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 12:47   #66
casus_belli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 467
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

Chamskie to trochę, dostawać po łapach za dobre wyniki. Niezwykle to motywuje do dalszej wytężonej pracy ku chwale ojczyzny.
casus_belli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 12:48   #67
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

niestety w tym kraju przepisy są tak ułożone żeby pomagać jak najmniej.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-09, 18:18   #68
dobrusia8e
Zadomowienie
 
Avatar dobrusia8e
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 372
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

***
__________________

PM 2020

Edytowane przez dobrusia8e
Czas edycji: 2018-12-27 o 20:57
dobrusia8e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 21:22   #69
Zuzanka3
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanka3
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 301
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

Hej Wiadomo coś już bardziej konkretnie na temat OD której są we wtorek na Ek-Socu godziny dziekańskie/ rektorskie?
Zuzanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 22:16   #70
serenavanderwoodsen
Zadomowienie
 
Avatar serenavanderwoodsen
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 421
GG do serenavanderwoodsen
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

rektorskie są 9:30- 12:30
serenavanderwoodsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 13:19   #71
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

no u nas nikt nic nie wie o tych godzinach, nawet nie ma żadnej oficjalnej informacji

a co w końcu z tą średnią? koleżanka była dziś w dziekanacie, który w niczym nie pomógł. gdy zapytała się jaką to jej babeczka odpowiedziała, że sama powinna to wiedzieć lub spisać z usosa (nigdy nie widziałam, żeby u nas się wyświetlała średnia..) a gdy poprosiła o sprawdzenie usłyszała, że oni to później robią.

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

a i czy liczyć angielski i wf?
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-10, 13:32   #72
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
no u nas nikt nic nie wie o tych godzinach, nawet nie ma żadnej oficjalnej informacji

a co w końcu z tą średnią? koleżanka była dziś w dziekanacie, który w niczym nie pomógł. gdy zapytała się jaką to jej babeczka odpowiedziała, że sama powinna to wiedzieć lub spisać z usosa (nigdy nie widziałam, żeby u nas się wyświetlała średnia..) a gdy poprosiła o sprawdzenie usłyszała, że oni to później robią.

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

a i czy liczyć angielski i wf?

Gdzieś na jakiejś stronie pisał ktoś, że arytmetyczna liczona jest niby tylko dla I roku magisterki, a reszta liczone ma z ECTSami.
Liczyć, liczyć przecież też jest z tego ocena.
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 13:47   #73
dobrusia8e
Zadomowienie
 
Avatar dobrusia8e
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 372
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

***
__________________

PM 2020

Edytowane przez dobrusia8e
Czas edycji: 2018-12-27 o 20:57
dobrusia8e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 10:21   #74
fioletowystorczyk
Raczkowanie
 
Avatar fioletowystorczyk
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 237
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

Chyba już wiem o co wszystkim studentom chodziło... kiedy ja zdawałam maturę, wszyscy mówili mi, co ty się maturą przejmujesz, zobaczysz co to znaczy sesja na studiach, przez ostatni tydzień mam zadane tyle, że siedzę i ciągle coś czytam, robię, uczę się. Jedna babka jest taka wredna, że ręce opadają. Wprost powiedziała kto ze studentów jej przypadł do gustu, a kto nie ;/?! W listopadzie mamy nie iść na jakiś wykład, żeby pójść do niej i zaliczyć egzamin ustny z trzech książek historycznych, no każda ma po 800 stron to jeszcze luz, bo cały miesiąc, ale najgorsze jest to, że tylko tydzień wcześniej wysyła osobom przed ćwiczeniami książki, z których mają poprowadzić zajęcia. Powiedziała, że w sumie każdy może wybrać sobie sam, nie musi czekać na jej propozycję, ale nie gwarantuje nam, że nas z tego materiału przepyta. Wspomniała także, że to z jej przedmiotu jest największy przesiew na tym kierunku, w związku z czym liczy, że u nas będzie to samo. Podsumowując chyba się trochę przeraziłam i podłamałam oraz zmieniam zdanie : czytanie książek, to wcale nie jest czysta przyjemność
fioletowystorczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 15:26   #75
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

fioletowystorczyk to nie zazdroszczę
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 15:30   #76
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

Cytat:
Napisane przez fioletowystorczyk Pokaż wiadomość
Chyba już wiem o co wszystkim studentom chodziło... kiedy ja zdawałam maturę, wszyscy mówili mi, co ty się maturą przejmujesz, zobaczysz co to znaczy sesja na studiach, przez ostatni tydzień mam zadane tyle, że siedzę i ciągle coś czytam, robię, uczę się. Jedna babka jest taka wredna, że ręce opadają. Wprost powiedziała kto ze studentów jej przypadł do gustu, a kto nie ;/?! W listopadzie mamy nie iść na jakiś wykład, żeby pójść do niej i zaliczyć egzamin ustny z trzech książek historycznych, no każda ma po 800 stron to jeszcze luz, bo cały miesiąc, ale najgorsze jest to, że tylko tydzień wcześniej wysyła osobom przed ćwiczeniami książki, z których mają poprowadzić zajęcia. Powiedziała, że w sumie każdy może wybrać sobie sam, nie musi czekać na jej propozycję, ale nie gwarantuje nam, że nas z tego materiału przepyta. Wspomniała także, że to z jej przedmiotu jest największy przesiew na tym kierunku, w związku z czym liczy, że u nas będzie to samo. Podsumowując chyba się trochę przeraziłam i podłamałam oraz zmieniam zdanie : czytanie książek, to wcale nie jest czysta przyjemność
No cóż, zderzenie z rzeczywistością Tak to już jest, poczekaj aż sesja przyjdzie, wtedy taka ilość materiału jak masz teraz to będzie pikuś. Ale spokojnie, dasz radę.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 15:48   #77
casus_belli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 467
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

Spokojnie
Wredne małpy zdarzają się wszędzie. Poza tym, człowiek to takie zwierzę, które bardzo szybko się przyzwyczaja, pamięć się wyrabia. Do pierwszej sesji jesteś już w stanie wchłonąć 3x więcej informacji niż do wszystkich matur razem wziętych. Mało tego, odzyskujesz życie towarzyskie z nawiązką.
casus_belli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 15:59   #78
fioletowystorczyk
Raczkowanie
 
Avatar fioletowystorczyk
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 237
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

Dzięki bardzo za miłe słowa . Ale powiem wam, że nie podejrzewam siebie o taki wyczyn (tzn. że jestem w stanie wchłonąć 3x więcej materiału niż do wszystkich matur ale może faktycznie i u mnie tak będzie). Pozostaje mi czekać na efekty jednocześnie zakuwając.....
fioletowystorczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 16:22   #79
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

Cytat:
Napisane przez fioletowystorczyk Pokaż wiadomość
Dzięki bardzo za miłe słowa . Ale powiem wam, że nie podejrzewam siebie o taki wyczyn (tzn. że jestem w stanie wchłonąć 3x więcej materiału niż do wszystkich matur ale może faktycznie i u mnie tak będzie). Pozostaje mi czekać na efekty jednocześnie zakuwając.....
Jesteś w stanie, wierz mi
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-11, 16:44   #80
casus_belli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 467
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

Kiedy przed sesją zebrałam wszystkie materiały, jakie były mi potrzebne na historię pomyślałam: kiepski żart.
Na pierwszym roku mają tendencję do wrzucania różnych wstępów, podstaw, wprowadzeń i przedmiotów ogólnych. Dalej jest już łatwiej (ofc nie licząc kierunków typu medycyna). Poza tym nabywasz umiejętności selekcji informacji, szybkiego "czytania" (rzut okiem na pierwsze zdanie akapitu i już wiesz, czy warto czytać dalej ) i innych sztuczek ułatwiających życie.
casus_belli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 16:59   #81
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

Cytat:
Napisane przez casus_belli Pokaż wiadomość
Kiedy przed sesją zebrałam wszystkie materiały, jakie były mi potrzebne na historię pomyślałam: kiepski żart.
Na pierwszym roku mają tendencję do wrzucania różnych wstępów, podstaw, wprowadzeń i przedmiotów ogólnych. Dalej jest już łatwiej (ofc nie licząc kierunków typu medycyna). Poza tym nabywasz umiejętności selekcji informacji, szybkiego "czytania" (rzut okiem na pierwsze zdanie akapitu i już wiesz, czy warto czytać dalej ) i innych sztuczek ułatwiających życie.
Też nauczyłam się czytać w ten sposób
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 17:46   #82
serenavanderwoodsen
Zadomowienie
 
Avatar serenavanderwoodsen
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 421
GG do serenavanderwoodsen
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

fioletowystorczyk, co studiujesz, bo zapomniałam? ok, już wyszukałam, że stosunki

Też mam trochę zapieprz. Mnóstwo czytania, a jednak podręczników się nie czyta jak książki i ja sobie potrzebuję przy okazji robić notatki, bo bez to jakoś tak . Najgorzej, że nadal nie ma tych głupich umów, więc wszystko w pdfach. Przydałby się tablet.
Ale za to tak naprawdę część przedmiotów będę mieć zaliczonych jeszcze przed świętami, na chwilę obecną chyba nic mi się nawet na sesję nie szykuje.

Edytowane przez serenavanderwoodsen
Czas edycji: 2014-10-11 o 17:48
serenavanderwoodsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 18:15   #83
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

Cytat:
Napisane przez serenavanderwoodsen Pokaż wiadomość
fioletowystorczyk, co studiujesz, bo zapomniałam? ok, już wyszukałam, że stosunki

Też mam trochę zapieprz. Mnóstwo czytania, a jednak podręczników się nie czyta jak książki i ja sobie potrzebuję przy okazji robić notatki, bo bez to jakoś tak . Najgorzej, że nadal nie ma tych głupich umów, więc wszystko w pdfach. Przydałby się tablet.
Ale za to tak naprawdę część przedmiotów będę mieć zaliczonych jeszcze przed świętami, na chwilę obecną chyba nic mi się nawet na sesję nie szykuje.
Jezu, jak to możliwe, że przed świętami? ja przed świętami to będę po pierwszych kołach.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 18:24   #84
fioletowystorczyk
Raczkowanie
 
Avatar fioletowystorczyk
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 237
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

Przepraszam za dłuższą nieobecność, ale chyba nie mam czasu ;/ Jeju zazdroszczę wam, że już te wszystkie umiejętności posiadacie, ja się czuje jak w przedszkolu, wydawało mi się, że dużo umiem, a okazuje się, jakie mam braki., a więc uczę się wszystkiego od początku. Tak jak mówiłam na dzień dzisiejszy mnie to przerasta i chyba boję się kolejnego spotkania z krwawą M. Tak zgadza się, studiuje stosunki, nie trzeba było wyszukiwać odpowiedziałabym bez problemu, tyle że z opóźnieniem
fioletowystorczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 18:34   #85
casus_belli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 467
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

W takim razie witam koleżankę po fachu
Niestety z pierwszym stopniem nie pomogę, bo nie studiowałam w Łodzi.
casus_belli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 18:55   #86
fioletowystorczyk
Raczkowanie
 
Avatar fioletowystorczyk
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 237
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

Cytat:
Napisane przez casus_belli Pokaż wiadomość
W takim razie witam koleżankę po fachu
Niestety z pierwszym stopniem nie pomogę, bo nie studiowałam w Łodzi.
Witam, witam No mówi się trudno. Ja to na dzień dzisiejszy nawet nie myślę o II stopniu, moja przyszłość na sm, stoi pod wielkim znakiem zapytania. Dostałam na pocztę spis lektur i teraz głowie się, którą wybrać żeby podołać na tym egzaminie ustnym u M.
fioletowystorczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 18:58   #87
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Jezu, jak to możliwe, że przed świętami? ja przed świętami to będę po pierwszych kołach.
Wiesz, że sam w to nie wierzyłem? Dopóki nie zobaczyłem siatki drugiego kierunku gdzie będę mieć teraz aż 1 egzamin. 3 przedmioty ponoć kończę jakoś w okresie świąt.
Na drugim też nie tak najgorzej, bo się jakoś koło grudnia kończy ze 3 przedmioty.


A ty fioletowystorczyk się tak nie przejmuj. Minął dopiero 2 tydzień wiadome, że mózg musi się przyzwyczaić na "nowo" do wchłaniania informacji i tak jak ktoś już pisał do stycznia będziesz się śmiać z przerażenia, które miałaś podczas nauki do matury. Bo to będzie pikuś wtedy.
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives

Edytowane przez maacieek
Czas edycji: 2014-10-11 o 19:00
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 18:59   #88
casus_belli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 467
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

Mogę zapytać jaki to przedmiot? jak wolisz, to może być priv
casus_belli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 19:08   #89
fioletowystorczyk
Raczkowanie
 
Avatar fioletowystorczyk
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 237
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

Obyście wszyscy mieli racje , bardzo bym tego chciała. A jest tutaj jakiś spec od histy, który powie mi, czy wybierając dane lektury utopie się czy sobie ułatwie? Czy nie bardzo?
fioletowystorczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 19:30   #90
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Uniwersytet Łódzki część III

Cytat:
Napisane przez maacieek Pokaż wiadomość
Wiesz, że sam w to nie wierzyłem? Dopóki nie zobaczyłem siatki drugiego kierunku gdzie będę mieć teraz aż 1 egzamin. 3 przedmioty ponoć kończę jakoś w okresie świąt.
Na drugim też nie tak najgorzej, bo się jakoś koło grudnia kończy ze 3 przedmioty.


A ty fioletowystorczyk się tak nie przejmuj. Minął dopiero 2 tydzień wiadome, że mózg musi się przyzwyczaić na "nowo" do wchłaniania informacji i tak jak ktoś już pisał do stycznia będziesz się śmiać z przerażenia, które miałaś podczas nauki do matury. Bo to będzie pikuś wtedy.
Bardzo bym chciała. Niestety jak porównywałam licencjat z inżynierką, to ja mam 400 godzin prawie a licencjat już na pierwszym roku ma 200 a potem spada. 200 to ja będę miała w semestrze dyplomowym.
Nie można mieć wszystkiego, a bardzo bym chciała mieć spokój już przed świętami Za to szykuję się na 4 egzaminy oficjalne + 2 niby zaliczenia ale wykładowcy postanowili zrobić egzamin. Jeszcze jednego przedmiotu nie miałam, będę miała dopiero w poniedziałek i też się okaże czy wpadnie jeszcze jeden egzamin.
Wykończę się w tym semestrze
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-26 04:17:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:32.