Ideał w moim domu ;-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Depilatory Braun Silk-épil 7

Notka

Depilatory Braun Silk-épil 7 sprawdź opinię wizażanek

 
 
Narzędzia
Stary 2014-07-08, 20:34   #1
kaniakara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 9

Ideał w moim domu ;-)


Ogromna niespodzianka i niesamowite szczęście że właśnie w moje ręce trafiło to cudo !!!

Depilator Marki Braun Silk-epil 7 5377

Depilator jest po prostu idealny pod każdym względem począwszy od wyglądu po funkcję jakie spełnia!!!Używałam go na suchą skórą jak i mokrą,ja wybieram tą drugą opcję czyli podczas kąpieli gdy nóżki są dobrze zwilżone wówczas komfort podczas depilacji jest nie wyczuwalny co jest wielkim plusem,świetnym dodatkiem jest lampka umożliwiająca dokładne golenia co wieczorem jest niezastąpione przy moich słabych oczkach dodatkowy plus za ustawienie preferowanej prędkości:
"I" ekstra delikatnie
"II" ekstra skutecznie
Przyznam iż jak dla mnie dwie opcje są dobre aczkolwiek opcja II jest naprawdę świetna co daje szybki i skuteczny efekt dokładnej depilacji,natomiast opcja I (ekstra delikatnie) jest idealna dla osób zaczynających swoją przygodę z depilatorem ponieważ jest bardzo delikatna lecz oczywiście nie mniej skuteczna co sprawia iż pierwsze depilacje nie będą męczarnią lecz czystą przyjemnością ponieważ depilator ten jest bardzo delikatny i bardzo przyjemny w obsłudze.
Dodatkowe nasadki są idealnie wyprofilowane do golenia np.pach czy okolic bikini ale i również niechcianego "wąsika" co sprawia iż depilator ten moim zdaniem zasługuje na miano "PRODUKT ROKU"

Szczoteczka oczyszczająca do twarzy BraunSilp-epil 5357

Dodatkowy prezent w postaci szczoteczki do twarzy sprawił mi ogromną radość ponieważ marzyłam o produkcie oczyszczającym i masującym do twarzy i oczywiście się nie zawiodłam ponieważ szczoteczka jest świetna,doskonale oczyszcza skórą pozostawiając ją miękką i delikatną w dotyku ale i również doskonale sprawdza się przy masażu skóry twarzy dzięki czemu produkty pielęgnacyjne lepiej działają na skórze (ja stosowałam maseczkę zaraz po użyciu szczoteczki ) i muszę przyznać że skóra po tym zabiegu jest w dużo lepszej kondycji mam wrażenie że składniki odżywcze produktów wnikają głęboko w skórę a nie jak dotychczas działały tylko powierzchownie.

Chciałabym bardzo podziękować za możliwość przetestowania tak rewelacyjnych produktów jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i zaszczyt że mogłam znaleźć się w gronie szczęśliwców
Jeszcze raz bardzo dziękuję

Edytowane przez kaniakara
Czas edycji: 2014-07-08 o 20:57
kaniakara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 15:59   #2
madienfofo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Rzeszowa
Wiadomości: 2
Dot.: Ideał w moim domu ;-)

Ja również jestem zachwycona
__________________
1 procent podatku
madienfofo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-08, 09:46   #3
don_katarzyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 5
Dot.: Ideał w moim domu ;-)

Muszę przetestować..
don_katarzyna jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Depilatory Braun Silk-épil 7


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-08 09:46:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:02.