"Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz też to zrobić"- THERM-LINE pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum Recenzentek Therm Line

Notka

Forum Recenzentek Therm Line 50 Recenzentek testuje preparat Therm Line Fast. Zapraszamy do wspólnej dyskusji na temat preparatów Therm Line. Klub Therm Line

 
 
Narzędzia
Stary 2015-02-18, 10:33   #1
nieszkaa1
Przyczajenie
 
Avatar nieszkaa1
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 15
Thumbs up

"Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz też to zrobić"- THERM-LINE pomocy!


Cześć wszystkim! jak sie okazało równiez zostałam testerką THERM LINE ku swojemu wielkiemu zaskoczeniu. Wypełniłam ankiete i nie spodziewajac sie że to właśnie jak zostane 1 z 50ciu innych dziewczyn które przetestuja ten suplement nie sprawdzałam wyników.... Nagle dzwoni kurier i mówi,że ma dla mnie przesylke..hmm? przesyłke? przeciez nieczego nie zamawiałam...otwieram a tam 2 opakowania THERM LINE zaskoczenie bylo ogromne! dostałam sie! ..teraz tylko zeby pomogło zgubić te kg które przez ciąże przybyły i nioe chcą odejść..... życze wszystkim powodzenia i jak również sobie-cudownych efektów
__________________

"...Jestem nędzarzem, posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u Twych stóp, stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach…"
nieszkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 20:14   #2
nieszkaa1
Przyczajenie
 
Avatar nieszkaa1
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 15
Thumbs up Dot.: "Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz też to zrobić"- THERM-LINE pomocy!

dziś pierwsza tabletka THERM LINE i 60 min na biezni samopoczucie super...przyznam szczerze że obawiałam sie jaka bedzie reakcja mojego organizmu na ten suplement ,ale co sie okazało czułam sie po nim świetnie Pobudzona , pełna energi,gotowa do działania takze jak narazie jest super,co bedzie dalej? zobaczymy . Licze na super efekty dzięki THERM LINE i aktywności fizycznej + ..... zero słodyczy i fast food'ów
__________________

"...Jestem nędzarzem, posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u Twych stóp, stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach…"
nieszkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 09:12   #3
nieszkaa1
Przyczajenie
 
Avatar nieszkaa1
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 15
Dot.: "Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz też to zrobić"- THERM-LINE pomocy!

Hej! ja juz po śniadanku. W ruch poszedł twarożek i ciemne pieczywko,ahh uwielbiam te z ziarnami do tego woda z cytrynką i oczywiście THERM LINE by metabolizm działał na najwyższych obrotach . Po południu w planach znowu bieżnia i 30 min "siłowych". Zainwestowałam do tego w pas neoprenowy na brzuch,więc zobaczymy jak sie bedzie spisywał jako dodatek do mojej aktywności Potrzebuje zgubić przynajmniej -10kg i licze,że THERM LINE mi w tym baaardzo pomoże

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie" ---

-- takim oto pozytywnym akcentem kończe dzisiejszy wpis
__________________

"...Jestem nędzarzem, posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u Twych stóp, stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach…"
nieszkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 12:23   #4
nieszkaa1
Przyczajenie
 
Avatar nieszkaa1
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 15
Dot.: "Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz też to zrobić"- THERM-LINE pomocy!

Witam wszystkich ponownie bo krótkiej nieobecności spowodowanej awarią sprzętu (czyt.laptop) nie mialam dostępu do internetu a tym samym do forum,żeby coś "dziubnąć" w temacie,a więc nadrabiam od dziś bo już wszystko pięknie "hula"

Jeśli chodzi o TLF zażywam jak napisał producent czyli 1 tabletka 2x dziennie. Dyskomfortu żadnego nie odczuwam po tych tabletkach nadal,zauważyłam natomiast większe parcie na pęcherz,że tak to nazwe. Oprócz tego że cześciej chodze do wc nic innego się "nie dzieje". Po tabletkach czuje się świtnie, mam dużo energii i jak zawsze na biezni biegam 60 min tak teraz nie jest dla mnie żadnym problemem wytrzymac 120min a kiedy schodze mam jeszcze wiele energii to wykorzystania na inne rzeczy. Dodam,że mam 2,5 roczne dziecko także jest co robić całymi dniami,tym bardziej że siły mam mnóstwo dzięki THERM LINE startuje z wagi 83 i licze na utrate choćby -10kg na początek . Ogółem moim zamiarem jest -15kg




__________________

"...Jestem nędzarzem, posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u Twych stóp, stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach…"
nieszkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 21:31   #5
nieszkaa1
Przyczajenie
 
Avatar nieszkaa1
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 15
Dot.: "Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz też to zrobić"- THERM-LINE pomocy!

Dzisiejszy dzień spędziłam bez ćwiczeń,ale za to przy malowaniu pokoju dziecka,także jakiś większy ruch został wykonany a co za tym idzie-nie próżnowałam bo w końcu do lata juz bardzo niedaleko,a pogoda coraz lepsza
Wchodząc na znany wszystkim "twarzowy"portal zauważyłam,że piątek wychodzi nowy shape z płytką Sylwii Wiesenberg jest to wspaniała wiadomość,bo jej ćwiczenia są pełne życia i energii,którą bedzie można spożytkować po dziennej dawce THERM LINE Zatem czekam niecierpliwie i do swojej bieżni co 2 dzień dorzucam Sylwie

__________________

"...Jestem nędzarzem, posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u Twych stóp, stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach…"
nieszkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 08:05   #6
nieszkaa1
Przyczajenie
 
Avatar nieszkaa1
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 15
Dot.: "Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz też to zrobić"- THERM-LINE pomocy!

..A więc tak... dziś z ciekawości stanełam na wage bo od zażywania tabletek minął u mnie już tydzień. Efekt? bez szału,że tak powiem... spadek jedynie 0,5 kg . Mam nadzieje,że to przez to iż to DOPIERO tydzień i organizm się "rozkręca". Słodkiego czy tłustego od tygodnia nie jem .. ćwicze... więc licze że do końca kuracji efekt będzie lepszy...

__________________

"...Jestem nędzarzem, posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u Twych stóp, stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach…"
nieszkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 17:35   #7
nieszkaa1
Przyczajenie
 
Avatar nieszkaa1
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 15
Dot.: "Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz też to zrobić"- THERM-LINE pomocy!

Hej hej Jak już co niektórym wiadomo,dziś wyszedł magazyn shape z dvd z ćwiczeniami Sylwii Wiesenberg ja już swój dorwałam i jutro zaczynam swój miesiąc z tą płytką

Dziś tylko przeglądłam po krótce na czym bedzię polegał i będzie to znakomity "rzezbik" nóg i pośladków zażywając przy tym Therm Line nie ma opcji żeby efektów nie było,a przynajmniej na to licze. Dzis ćwiczenia odpuszczam bo coś mnie bierze,także wcześniej pod kocyk z ciepłą herbatką z cytrynką i myśle,że na jutro będe jak nowo narodzona i gotowa do walki o nową JA z pomocą oczywiście therm line fast
__________________

"...Jestem nędzarzem, posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u Twych stóp, stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach…"
nieszkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-07, 18:16   #8
nieszkaa1
Przyczajenie
 
Avatar nieszkaa1
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 15
Dot.: "Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz też to zrobić"- THERM-LINE pomocy!

Chwila nieobecności ,bo czasu było mało... przy małym dziecku często tak bywa,do tego ćwiczenia... Płyta shape przetestowana kilka razy ,wycisk niesamowity, a biorąc jeszcze TLF serducho chce wyskoczyć,bo właśnie taki dyskomfort ostatnio odczuwam ... może to przejdzie ,moze to przejsciowe bo przeciez wczesniej nic nie odczuwałam oprócz wiekszej energii . No zobaczymy ... dziś na spokojnie. Bierznia 60 min + seria brzuszków i do przodu!

__________________

"...Jestem nędzarzem, posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u Twych stóp, stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach…"
nieszkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 12:10   #9
nieszkaa1
Przyczajenie
 
Avatar nieszkaa1
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 15
Dot.: "Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz też to zrobić"- THERM-LINE pomocy!

Więc tak po chwilowej nieobecności musze stwierdzić ,że TLF nie jest dla mnie niestety.... początek był zaskakująco dobry ,ale z czasem mój organizm sie sprzeciwił( mdłości,bóle głowy,szybsze bicie serca) i jeśli dalej tak będzie to będe musiała zrezygnować z suplementacji .... ze spadkiem też szału nie ma,bo to zaledwie 3 kg...
__________________

"...Jestem nędzarzem, posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u Twych stóp, stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach…"
nieszkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum Recenzentek Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-19 13:10:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:13.