Podanie o przeniesienie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-16, 07:55   #1
Sylwuska16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 21

Podanie o przeniesienie


Jak ładnie sformułować powód?
Bo wiem jak to powiedzieć ale nie wiem jak napisać.
Na kierunku na który chce się przenieść mogłabym się uczyć o instytucjach kultury min. O teatrze i kinie a ja to kocham, myślałam tez o aktorstwie a ten kierunek przybliżyłby mi teatr i nie tylko. Przy okazji mieszkalnym w Warszawie i mogłabym zacząć chodzić na castingi bo byłabym na miejscu. W dodatku jeśli chodzi o zawód jaki bym miała to łatwiej znaleść w Warszawie prace, mogłabym się realizować w tym co chce w życiu robić. Jak to ładnie napisać? Czy powód powinien być długi?
Sylwuska16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-17, 09:54   #2
Polishwolf97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 91
Dot.: Podanie o przeniesienie

Ten opis zostaw dla uczniów podstawówki gdy uczą się pisać pisma prawne. Powód musi być napisany w sposób dojrzały.

Kierunek na który chciałabym się przenieść daje możliwość poznawania wiedzy o instytucjach Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Również oferuje mi rozwój osobisty w kierunku teatru oraz innych dziedzin kultury. Różnorodność i duża dostępność zarówno prywatnych jak i publicznych placówek kulturalnych w mieście stołecznym Warszawa ułatwi mi udział w przesłuchaniach oraz poznawanie praktycznych aspektów pracy aktorki co ubogaci moje doświadczenie zawodowe.

Ja, jak się przenosiłem na inną uczelnię starałem się pisać prawdę, ale też tak żeby nie zniechęcić dziekana (prodziekana) oraz nie przesadzić. Jest to bowiem pismo mimo wszystko o charakterze urzędowym. Nie może też być zbyt długie.
Polishwolf97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-18, 10:12   #3
Sylwuska16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 21
Dot.: Podanie o przeniesienie

Dziękuje ❤️
Sylwuska16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-18, 17:11   #4
Sylwuska16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 21
Dot.: Podanie o przeniesienie

A ile czasu trzeba czekać na zgodę o przeniesienie na inna uczelnie od dziekana?

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

Jak załatwić sprawę z podaniem? Najpierw zadzwonić do sekretariatu i umówić się na spotkanie? Czy zaniesc podanie i czekać na odpowiedz
Sylwuska16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 08:24   #5
Polishwolf97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 91
Dot.: Podanie o przeniesienie

Należy zanieść do sekretariatu (dziekanatu) i poczekać. Z czekaniem to jest różnie. Warto jest się pytać lub nawet prosić o możliwość spotkania. Lepiej też dodać prośbę o jak najszybsze rozpatrzenia podania.
Polishwolf97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 21:31   #6
Sylwuska16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 21
Dot.: Podanie o przeniesienie

Jak się pisze taka prośbę? Bo trzeba zawszec w podaniu? Czy załączyć oddzielnie? Mam jeszcze pytanie ponieważ muszę napisać e-mail do dziekana nowej uczelni z pytaniem czy są wolne miejsca jak sformułować takiego meila? Żeby wszystko było poprawienie? I jeszcze jedno co w razie gdybym złożyła prośbę o przeniesienie przed tym zanim się dowiem czy są wolne miejsca? Bo będę tylko traciła czas a tak byłoby szybciej.
Sylwuska16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-19 22:31:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:51.