Zmiana w pracy licencjackiej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-09-09, 22:56   #1
Skyholder
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 17

Zmiana w pracy licencjackiej


Niedługo będę się bronić (licencjat), moja praca przeszła pomyślnie system antyplagiatowy i mój promotor od razu zaznaczył, że nie mogę nic już zmienić w żadnym z plików pracy, czy to format pdf, doc, wersja drukowana itp. Oczywiście, ja jak na złość, zauważyłam kilka błędów (nie są to błędy ortograficzne), błędy typu: w ostatnim podrozdziale zamiast rozdziale, stare nazwy kategorii ( wg promotora niepoprawne, według kategorii robiłam analizę w pracy) które zawarłam we wstępie i tych nazw tam nie zmieniłam, a w dalszej części pracy są nowe nazwy, no i jeszcze to, że czasem nie wiedziałam jakiego słowa najlepiej użyć w danym zdaniu, więc pisałam: tworzenie/ wykonywanie, relacja/kontakt - i zauważyłam, że mam akapit , w którym to nie usunęłam tego i zostało: relacja/ kontakt, zamiast kontakt No i też gdzieniegdzie nie mam kursywy a powinnam mieć. I pytanie: Nawet tego nie mogę zmienić? Coś się stanie, jeśli zmienię? Rozumiem, że nie wolno zmieniać sensu zdań albo zupełnie czegoś nowego pisać, ale czy to, co napisałam wyżej, to już też jest zakazane?
Skyholder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-28, 20:31   #2
milionmalychkawalkow
Zadomowienie
 
Avatar milionmalychkawalkow
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Habana
Wiadomości: 1 305
Dot.: Zmiana w pracy licencjackiej

Cytat:
Napisane przez Skyholder Pokaż wiadomość
Niedługo będę się bronić (licencjat), moja praca przeszła pomyślnie system antyplagiatowy i mój promotor od razu zaznaczył, że nie mogę nic już zmienić w żadnym z plików pracy, czy to format pdf, doc, wersja drukowana itp. Oczywiście, ja jak na złość, zauważyłam kilka błędów (nie są to błędy ortograficzne), błędy typu: w ostatnim podrozdziale zamiast rozdziale, stare nazwy kategorii ( wg promotora niepoprawne, według kategorii robiłam analizę w pracy) które zawarłam we wstępie i tych nazw tam nie zmieniłam, a w dalszej części pracy są nowe nazwy, no i jeszcze to, że czasem nie wiedziałam jakiego słowa najlepiej użyć w danym zdaniu, więc pisałam: tworzenie/ wykonywanie, relacja/kontakt - i zauważyłam, że mam akapit , w którym to nie usunęłam tego i zostało: relacja/ kontakt, zamiast kontakt No i też gdzieniegdzie nie mam kursywy a powinnam mieć. I pytanie: Nawet tego nie mogę zmienić? Coś się stanie, jeśli zmienię? Rozumiem, że nie wolno zmieniać sensu zdań albo zupełnie czegoś nowego pisać, ale czy to, co napisałam wyżej, to już też jest zakazane?
Skoro Twoja praca przeszła przez antyplagiat, to musisz ją wydrukować z tego pliku, który masz po tym badaniu w apd. Ten jeden konkretny, one jest już w .pdf i nie masz jak tam nic zmienić. Jak nie zmienisz, nic sie nie stanie. Nikt na to nawet nie zwróci uwagi To nie jest publikacja w czasopismie, tylko zapis Twojej pracy naukowej, więc jedni czy dwa pomylone słowa nie mają większego znaczenia.
__________________


IG
👊 🔥♀ 💥 ✊
intersekcjonalizm | siostrzaństwo | moc kobiet
g i r l o n f i r e
milionmalychkawalkow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-28 21:31:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:48.