Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes Szukasz pracy, pracujesz, prowadzisz własny biznes, masz wiele pytań i wątpliwości, a może masz wiedzę, którą chciałabyś się podzielić z osobami, które jej poszukują. To forum jest właśnie dla Ciebie.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary Wczoraj, 23:53   #841
Mahdab
Zakorzenienie

Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Mahdab, hahaha, aż tak intrygujące? Już dawno bym Wam tutaj napisała, ale niestety branża mała i specyficzna, a na wizażu jednak dużo różnych rzeczy pisze (m. in. o niepłodności) i boję się rozpoznania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wyślij chociaż nam PW, jest mało prawdopodobne, że się kiedykolwiek poznamy na żywo
Też się boję zawsze pisać na forum szczegółów.
Moglibyśmy założyć klub dla stale poszukujących.
Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
To miło, że tak sobie dają cynk obecnemu pracodawcy na to bym się najbardziej wkruwiła, nienawidzę takich praktych
Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Ja tak samo. Kontaktowanie się potencjalnego pracodawcy z obecnym pracodawcą kandydata jest słabe.

Podejrzewam, że mogli pytać o mnie mojego poprzedniego pracodawcę (koleś się pod jakimś pretekstem pytał o nazwisko mojego przełożonego z tamtej firmy, a ja jestem z nimi w niezgodzie) Rozmowa poszła naprawdę super i nie przyjęli mnie (chociaż równie dobrze mógł się trafić ktoś bardziej super/tańszy itd.). I przeciek mógł pójść stamtąd, bo tu się wszyscy znają.
A z drugiej strony tamta firma gdzie byłam też nie jest na końcu świata, więc ktoś mógł kogoś znać i też dac cynk do mojej jeszcze obecnej firmy. Nigdy się nie dowiem.
Jestem przerażona jak się wiele wokół nas dzieje rzeczy nas dotyczących, o których nigdy się nie dowiemy.

Mahdab jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
bezrobocie, praca, rozmowa kwalifikacyjna, szukam pracy

Nowe wątki na forum Praca i biznes

Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości