Byliczkowe targowisko próżności :0) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs - Paznokcie w stylu ART

Notka

Konkurs - Paznokcie w stylu ART Napisz jakie masz sposoby na stworzenie pięknych, niepowtarzalnych, artystycznych wzorów stylizacji paznokci i wygraj wspaniałe nagrody marki IsaDora!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-04-14, 00:25   #1
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876

Byliczkowe targowisko próżności :0)


Witajcie
Ostatnio na wizażu widać mnie mniej, powiem więcej wcale.
Porzuciłam stylizację paznokci, ale o swoich paznokciach nigdy nie zapominam. Jako że byłam całe życie obgryzaczką, moje obecnie w miarę zapuszczone paznokcie są dla mnie chlubą niezmierną i maluję je codziennie. Bardzo się cieszę że w końcu mogę pozwolić sobie na każdy kolor, bez obawy że moje palce będą wyglądać jak tuczki :P Jak to po obgryzaniu, płytka nie jest zbyt piękna, w związku z czym piłuję ją w kształt migdałka co wydłuża ją optycznie. Niestety ma to też swoje minusy, niektóre zdobienia, głównie geometryczne, po prostu źle wyglądają na paznokciach z półokrągłym wolnym brzegiem.
Co nie zmienia faktu, że lubię pobawić się co nie co tym, co pozostało mi po stylizowaniu paznokci

Mam nadzieję że moja krwawica przypadnie Wam do gustu i będzie źródłem inspiracji


Tak wyglądają moje pazury, rok po zaprzestaniu obgryzania.

Mały paznokieć "dosztukowany", ucierpiał niestety w starciu z drzwiami od samochodu...





Blue&Green
1. Do pierwszych paznokcie użyłam dwóch lakierów, jeden marki Essence w kolorze zielonego jabłka , a drugi Golden Rose w przepięknym błękitnym kolorze letniego, bezchmurnego nieba.
Dodatkowo użyłam dwóch kolorów brokatu, aplikując je odwrotnie do koloru położonego na paznokciach- zielony lakier- błękitny brokat i odwrotnie.
Brokat nabierałam na metalowe kopytko do odsuwania skórek, delikatnie uderzając palcem w rączkę, aby brokat się osypywał.
Zdobienie bajecznie proste, a na początek wiosny bardzo ożywiające













2. NieNudne Nude
Do tego zdobienia użyłam lakieru Essence w pięknym kolorze nude, który lekko wpada w blady róż. Uwielbiam nosić ten kolor także na paznokciach, gdyż sprawia on że płytka wydaje się dłuższa i smuklejsza, odwrotnie do jasnych odcieni, które jak ostatnio usłyszałam "pogrubiają", jasne paznokcie wysmuklają płytkę.
Aby jednak nie było za nude'no serdeczny paznokieć postanowiłam zaakcentować z przytupem. A więc mamy na nim:
  • jajo Swarovski crystal AB
  • kryształki Swarovski crystal AB SS5
  • perełki
  • srebrny bulion









PS. Duże kryształy najlepiej zaaplikować na kropelkę bądź super glue. Po mocniejszym podważeniu paznokciem odejdą, ale przy zwykłym użytkowaniu spokojnie przetrwają najhuczniejszą imprezę




Kolejne stepy już jutro.. a w zasadzie to chyba wypada że już dzisiaj :0)





POZDRAWIAM!!

__________________

Edytowane przez byliczka
Czas edycji: 2012-04-14 o 00:29
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 02:02   #2
wiewiorek80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: York
Wiadomości: 65
Dot.: Byliczkowe targowisko próżności :0)

Rany , jak to porzuciłas stylizacje paznokci? To na kim ja Sie bede wzorować? DLACZEGO mi to robisz :-(
wiewiorek80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 16:30   #3
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Byliczkowe targowisko próżności :0)

Cytat:
Napisane przez wiewiorek80 Pokaż wiadomość
Rany , jak to porzuciłas stylizacje paznokci? To na kim ja Sie bede wzorować? DLACZEGO mi to robisz :-(
Ano tak. Nie tyle rzuciłam, że zrezygnowałam kompletnie z tego, ale przedłużam paznokcie wyłącznie mamie, cioci i szwagierce. Niestety studia mgr pochłonęły mnie do tego stopnia, że nie mam nawet czasu siąść przy paznokciach na godzinkę, poza tym zbliża się mój ślub, więc tym bardziej mam ważniejsze rzeczy

Ale na lakierowanie zawsze czas znajduję.


3. Old Gold
Pazłotko to bardzo ciekawy sposób ozdabiania paznokci. Wiąże się nie tylko z dłubaniem przy rozlatujących się kawałkach, ale i na tym aby wmontować je jako tako i żeby nie były zbytnio poszczerbione.
Użyłam pazłotka w kolorze zaśniedziałego złota, albo jego podróby bo nie wiem czy złoto śniedzieje... Jako podkładu, który musiał przytrzymać pazłotko na paznokciu użyłam topa z essence nr 01
Nie wiem czy każda z Was kojarzy grubość tego cuda, na jednym ze zdjęć rzut boczny, grubością tego nazwać nie można bo jest cieńsze od kartki papieru, ja jednak zawsze porównuje go do kawałka spalonej gazety, która jest bardzo krucha i po dotknięciu zamienia się w pył. Pazłotko w pył się nie zamieni, ale bardzo łatwo jest je podrzeć.














4. Fastryga

Często wracam do tego wzoru na paznokciach gdyż jest fikuśny, ale jednocześnie elegancki, przez klasyczne połączenie black&white. Moi znajomi ochrzcili te paznokcie jako zafastrygowane, stąd nazwa.
Minilakierek Selene jako podkład, potrzebne były 2 warstwy jak widać, czarna farba akrylowa Polycolor i pędzelek do zawijasów, o ile sie nie mylę to Nails Perfect rozm. 000.













Pozdrawiam
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 10:57   #4
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Byliczkowe targowisko próżności :0)

Fastryga i nudziaki super, chętnie bym jeszcze coś zobaczyła
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 11:03   #5
zartrose
Raczkowanie
 
Avatar zartrose
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 145
GG do zartrose
Dot.: Byliczkowe targowisko próżności :0)

Old gold może najmniej przypadły mi do gustu, ale pozostałe trzy propozycje super!
__________________
,,I got beauty, I got class
I got style, and I got ass!"
zartrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 14:33   #6
Terrorystka77
Raczkowanie
 
Avatar Terrorystka77
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 255
Cool Dot.: Byliczkowe targowisko próżności :0)

nienudne nude są fajne xD
__________________
"Całe życie czekamy na nadzwyczajnego człowieka, zamiast zwyczajnych ludzi przemieniać w nadzwyczajnych. "

Hans Urs von Balthasar

3077
Terrorystka77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 22:02   #7
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Byliczkowe targowisko próżności :0)

Dzięki
na razie po dziewiczemu, ale jutro postaram się zrzucić nowości na kompa, a w nich muffiny

A tutaj:

Metalic&Violet

Lakier to świetny metaliczny kolor z Essence- pewnie zauważyłyście że jestem fanką tych lakierów Do tego na środek dodałam bardzo fajne romby fioletowe, przypominające diamenty. Ta ozdoba jest bardzo fajna do aplikowania na naturalkach, gdyż od wewnątrz romby sa puste i fajnie wtapiają się w lakier, ponad to nie odstają, więc spokojnie pod warstwą topa przetrwają kilka dni












Sparkle Nude


Kolejny zestaw nude'ny tym razem wzbogacony cudnym lakierem z H&M'u. Lakier ten jest transparentny więc idealnie nadaje się jako wierzchnia warstwa, która podbija kolor i nadaje odcieniom nude, brązu, bieli- śliczny złoto- tęczowy połysk.
Okolice wału paznokciowego ozdobiłam kryztałkami Swarovskiego - SS6 crystal Ab i SS5 kolor summer .














__________________

Edytowane przez byliczka
Czas edycji: 2012-04-17 o 22:03
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-18, 19:16   #8
Laura1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 92
Dot.: Byliczkowe targowisko próżności :0)

Ciekawy pomysł ta fastryga. Ty to masz cierpliwość do nakładania tego papierowego złota
Laura1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 15:26   #9
Terrorystka77
Raczkowanie
 
Avatar Terrorystka77
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 255
Dot.: Byliczkowe targowisko próżności :0)

ladne zdobienia ;*

p.s. prosze o glosy baner ponizej
__________________
"Całe życie czekamy na nadzwyczajnego człowieka, zamiast zwyczajnych ludzi przemieniać w nadzwyczajnych. "

Hans Urs von Balthasar

3077
Terrorystka77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 17:15   #10
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Byliczkowe targowisko próżności :0)

Do pazłotka nie trzeba cierpliwości, wystarczy nauczyć się jego delikatności i uważać na nią. Ono bardzo fajnie się dokształca do płytki, więc nakładanie go to żadna trudność.

A dzisiaj obiecane
Muffins

Baza to błękit z Golden Rose który już wcześniej widziałyście. Płytkę od strony wolnego brzegu malujemy zielonym (zielone jabłuszko Essence również widziane już wyżej), po odczekaniu aż lakier wyschnie malujemy na zielonym lakierze białe paseczki. Brązowym lakierem (brąz z Essence ) malujemy kształt muffinki, od góry półokrągła, dołem falowana, po wyschnięciu sondą stawiamy kropeczki i jakimś kolorem innym, ja użyłam różowe farbki akrylowej, malujemy kreseczki - ma to imitować posypkę do ciast, Niestety różu na zdjęciach nie widać, a szkoda...












__________________

Edytowane przez byliczka
Czas edycji: 2012-04-19 o 17:21
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 19:11   #11
zartrose
Raczkowanie
 
Avatar zartrose
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 145
GG do zartrose
Dot.: Byliczkowe targowisko próżności :0)

Muffinki smakowite
__________________
,,I got beauty, I got class
I got style, and I got ass!"
zartrose jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-19, 21:13   #12
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Byliczkowe targowisko próżności :0)

Cytat:
Napisane przez zartrose Pokaż wiadomość
Muffinki smakowite




One Stroke Painting

A tutaj coś innego, propozycja dla długopazurzastych. Ten step pojawił się jakiś czas temu w Akademii Paznokcia. Co prawda jest to zdobienie na żelu, jednak na naturalkach można jak najbardziej wykonać takie paznokcie. Pomaranczowym brokatem pokrywamy wolny brzeg, zostawiając na końcu wolnego brzegu miejce na zielony brokacik. Złotymi hologramami zaznaczamy linię uśmiechu, a koniec wolnego brzegu kropkujemy zieloną farbą akrylową. W przypadku lakieru dobrze jest to pokryć 2-3 warstwami topa, odczekać aż porządnie wyschnie i metodą one stroke namalować kwiaty. Ja wybralam zielono-żółtą kolorystkę, dla przełamania pomarańczo-złotej bazy.










__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 22:21   #13
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: Byliczkowe targowisko próżności :0)

nooo dałaś czadu z tymi one stroke

poezja!!!



zostawiam 5 gwiazdek za wątek

i zapraszam do mnie na odchudzanie gdzie polecam serdecznie therm line

EDIT: test trwa do 30.04 więc niedługo będą efekty moich starań

Edytowane przez frezyjka85
Czas edycji: 2012-04-21 o 18:12
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 20:33   #14
Terrorystka77
Raczkowanie
 
Avatar Terrorystka77
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 255
Dot.: Byliczkowe targowisko próżności :0)

Kosmiczne pazurki

ps. slicznie prosze o glosik
__________________
"Całe życie czekamy na nadzwyczajnego człowieka, zamiast zwyczajnych ludzi przemieniać w nadzwyczajnych. "

Hans Urs von Balthasar

3077
Terrorystka77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 22:51   #15
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Byliczkowe targowisko próżności :0)

Sparkle Nude
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 21:31   #16
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: Byliczkowe targowisko próżności :0)

cześć kochana
Piękne, pazurki
__________________
Gdy człowiek przestaje marzyć umiera...
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs - Paznokcie w stylu ART


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:14.