TOP MODEL - Zostań modelką - część IV - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-13, 13:15   #1081
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Tak Piróg lubi się na innych wyżywać. A niby taki tolerancyjny....



Też mnie ten Adam denerwuje. I to prawda Mateusz ma świetne ciało i jego twarz też mi się bardzo podoba .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam się, co do Adama nie wiem czy ktoś z was zauważył,że ma on uszkodzone uszy tzn,, kalafiorowe ucho'' jak dla mnie to wada.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 13:16   #1082
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez nikita343 Pokaż wiadomość
Zgadzam się, co do Adama nie wiem czy ktoś z was zauważył,że ma on uszkodzone uszy tzn,, kalafiorowe ucho'' jak dla mnie to wada.
tego nie da się nie zauważyć
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 13:37   #1083
201703061429
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 423
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Adam dostałał sie do programu bo jest najbardziej konfliktową osobą, dzieki niemu duża się dzieje a to jak wygląda to była drugorzędna sprawa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201703061429 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-14, 08:20   #1084
poise
Wtajemniczenie
 
Avatar poise
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Finlandia
Wiadomości: 2 233
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez nikita343 Pokaż wiadomość
Zgadzam się, co do Adama nie wiem czy ktoś z was zauważył,że ma on uszkodzone uszy tzn,, kalafiorowe ucho'' jak dla mnie to wada.
Znajomy ze studiów też trenował MMA i jedno ucho miał właśnie tak uszkodzone. Teraz z ciekawości poczytałam o tym i to częste przy MMA i innych sportach walki.

Kamila mnie na maksa irytuje. Totalne drewno i jakaś taka zmanierowana, ale the show must go on, więc jest

Bardzo żałowałam jak odpadła Zuza. Mariusza też w sumie szkoda. Całe szczęście, że akurat w TM nie trzeba wygrać, żeby jakaś agencja się zainteresowała.
__________________


poise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-14, 20:47   #1085
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez poise Pokaż wiadomość
Znajomy ze studiów też trenował MMA i jedno ucho miał właśnie tak uszkodzone. Teraz z ciekawości poczytałam o tym i to częste przy MMA i innych sportach walki.

Kamila mnie na maksa irytuje. Totalne drewno i jakaś taka zmanierowana, ale the show must go on, więc jest

Bardzo żałowałam jak odpadła Zuza. Mariusza też w sumie szkoda. Całe szczęście, że akurat w TM nie trzeba wygrać, żeby jakaś agencja się zainteresowała.
No Zuzy mi szkoda, bo nie uważam żeby źle wychodziła na zdjęciach czy w inny sposób sobie nie radziła, ale Mariusz, mimo początkowego zainteresowania mojego swoją osobą coraz bardziej mi się wydawał ciapowaty i nieporadny, więc nie zdziwilo mnie bardzo że odpadł. Oczywiście poza programem może sobie poradzić, pewnie coś tam się w jego karierze będzie działo
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-16, 14:30   #1086
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 641
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Ja w ogóle nie ogarniam co wśród finalistów robi Adam (niski, krępy i ta "małpowata" twarz), ale też Sasza, który dla mnie nie jest kompletnie przystojny, jest przeciętny, w niektórych ujęciach wręcz brzydki, ma takie prymitywne rysy.

Coraz bardziej lubię Darię, ma fajny balans między pewnością siebie i świadomością swoich braków.

Dołączam do głosów że Piróg jest wkurzający - drze się na tych uczestników, poucza ich i ogólnie zachowuje jakby to było jego prywatne show, zamiast ich wspierać i doradzać.

A, no i wybieranie kiepskich zdjęć a potem jechanie po nich przez jury - klasyk.
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-16, 16:54   #1087
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

[1=bceb01c221ea3319abad6ab 25f068feed7228d52_657f8c4 7e3c47;66441811]Ja w ogóle nie ogarniam co wśród finalistów robi Adam (niski, krępy i ta "małpowata" twarz),[/QUOTE]
186cm wzrostu to niski?
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-16, 17:36   #1088
Donatella_Rosa
Zadomowienie
 
Avatar Donatella_Rosa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 531
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
186cm wzrostu to niski?


Wygląda na niższego, ale może przez to, że ma bardzo krótką szyję.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
Donatella_Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-16, 18:29   #1089
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 641
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
186cm wzrostu to niski?
Cytat:
Napisane przez Donatella_Rosa Pokaż wiadomość
Wygląda na niższego, ale może przez to, że ma bardzo krótką szyję.
No, to fakt, wygląda mi na niższego.
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-16, 18:53   #1090
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Jak dla mnie to te wszystkie podane wymiary chyba sobie sami wpisują, bo nie wierzę, że sa prawdziwe. Chyba nawet w którymś sezonie była kłótnia na castingu, bo się ktoś upierał, że ma ileś w biodrach, a centymetr pokazywał coś zupełnie innego

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-16, 21:38   #1091
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Moim zdaniem z szyją jest ok, tylko chłopak ma skłonności do rozrostu karczycha i wygląda na krótszą Siłownia nieźle go zmieniła, tutaj wygląda jak zwykły chłopak https://s2.fbcdn.pl/7/clubs/3517/tea...dzwiedz-21.jpg
http://asset2.modelmanagement.com/mm...JqcGcifQ;;.jpg

Tutaj wychudzony wygląda na drobniejszegohttp://www.mmanews.pl/wp-content/upl...edz-scream.jpg

Na różnych portalach podają jego wzrost jako 185cm, więc niski raczej nie jest Na wybiegowego modela w Paryżu raczej go nie wezmą, ale wydaje mi się, że prędzej się będą twarzy czepiać niż ciała.

Swoją drogą, Brad Pitt z 180cm wzrostu uważany był kiedyś za wysokiego przystojniaka. Od tego czasu pojęcie wysokiego faceta trochę się zmieniło

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2016-10-16 o 21:41
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-17, 05:54   #1092
tarisi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 273
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Czy pamiętacie może odcinek 10 z V sezonu Top Model?

Była tam sesja nago, ale z jakiegoś powodu nagość została ocenzurowana.
Wcześniej jak cenzurowali to jedynie dolne partie, a tym razem ocenzurowano sutki dziewczyn.
Domyślacie się dlaczego tak się stało?
Widzieliście może ten odcinek bez cenzury?
Ja oglądałem na player.pl

Co ciekawe ten czarny model miał bez żadnej cenzury ukazaną część penisa (aż trudno w to uwierzyć), a dziewczynom TVN zamazało większość piersi.
tarisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-17, 09:40   #1093
Triss Merigold
Raczkowanie
 
Avatar Triss Merigold
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 279
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Nie widziałam wszystkich odcinków, właściwie widziałam tylko fragmenty kilku, ale wydaje mi się, że ludzie są ciekawi w tej edycji.

Bardzo podoba mi się Mateusz M., w czołówce z tymi zaczesanymi do tyłu włosami wygląda super, tak samo zdjęcie ze szczurami, przypomina mi trochę Toma Hiddlestona.
Mateusz Z. wygląda jakby go bili w szkole.
Kamila jest po prostu brzydka i ma męską sylwetkę czego nie da się ukryć, chociaż bardzo się starają.
Triss Merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-17, 19:05   #1094
tarisi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 273
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Zobaczyłem trochę VI sezon Top Model i widzę, że cenzura piersi u dziewczyn jest taka sama jak w 10 odcinku V sezonu.
Zamiast dać oznaczenie 16+, to oni dają 12+ i cenzurują.
tarisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-17, 21:07   #1095
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez tarisi Pokaż wiadomość
Zobaczyłem trochę VI sezon Top Model i widzę, że cenzura piersi u dziewczyn jest taka sama jak w 10 odcinku V sezonu.

Zamiast dać oznaczenie 16+, to oni dają 12+ i cenzurują.


Ale co cie tak te piersi frapuja? Juz drugi post o tym xD


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-17, 22:51   #1096
tarisi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 273
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Ale co cie tak te piersi frapuja? Juz drugi post o tym xD
Główni chodzi o to, że w sezonach I-IV tej cenzury nie było, więc jak potem nagle się pojawiła (10 odcinek V sezonu), to było to co najmniej irytujące (gdyby od początku cenzurowali to byłoby ok).

Oznaczenie 12+ mogłoby to wyjaśniać, ale w internecie (player.pl) jest tak samo, co jest już dosyć niedorzeczne.
tarisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-18, 05:28   #1097
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez tarisi Pokaż wiadomość
Główni chodzi o to, że w sezonach I-IV tej cenzury nie było, więc jak potem nagle się pojawiła (10 odcinek V sezonu), to było to co najmniej irytujące (gdyby od początku cenzurowali to byłoby ok).



Oznaczenie 12+ mogłoby to wyjaśniać, ale w internecie (player.pl) jest tak samo, co jest już dosyć niedorzeczne.

Sorry, ale serio nie rozumiem
To ogladasz to dla cyckow, tak?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-18, 21:03   #1098
may89
Raczkowanie
 
Avatar may89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 197
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Nie wiedziałam , że Ada ma taki paskudny charakter, to jak podczas castingu dogadywała Ewie było niemiłe. Dobrze, że to Ewa super wypadła na castingu jako skromna osoba, Ada ma za duże mniemanie o sobie.
Podczas ćwiczeń porannych Adam chasmko komentował Patryka zamiast mu pomóc.
may89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-18, 23:16   #1099
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Dwa pierwsze zdjęcia, ktore wybrali na panelu super wyszły. I faktycznie podczas sesji Mateusza i Ewy powietrze az się gotowało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-19, 07:38   #1100
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Ada taka przeciętniara i takie komentarze, na prawdę uważa że Ewa nie jest dla niej zagrożeniem?Nie wiem gdzie ma oczy Ktoś tu chyba zazdrości.
Od początku czułam że wypadnie Sasza bo Daria (?) wzięła go do pokoju, zresztą to jakieś dziwne było
Fajne zdjęcie mieli też Adam i Daniel chociaż A.nie trawię za osobowość to dobrze wyszedł na zdj. Mateusz i Ewa też świetnie, rzeczywiście iskrzyło, są bardzo sympatyczni, nie słyszałam żeby obgadywali innych uczestników a Mateusz nie pierwszy raz wspiera kolegów.

Tairisi dla mnie cycków było wystarczająco dużo i mogły by sie nie pojawiać, niestety w każdym programie tego typu chętnie uczestników rozbierają, ale przegięciem jest dla mnie namawianie do odsłonienia się płaczącej dziewczyny która tego nie chce zrobić ( inna sprawa że może ją to zdyskwalifikować w przyszłości)
Tekst tej chudej laski z przestraszonymi oczami że ma lepsze ciało od Darii a ta sie musi odchudzić - następna zakrzywiająca rzeczywistość
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 08:00   #1101
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Ada taka przeciętniara i takie komentarze, na prawdę uważa że Ewa nie jest dla niej zagrożeniem?Nie wiem gdzie ma oczy Ktoś tu chyba zazdrości.
Od początku czułam że wypadnie Sasza bo Daria (?) wzięła go do pokoju, zresztą to jakieś dziwne było
Fajne zdjęcie mieli też Adam i Daniel chociaż A.nie trawię za osobowość to dobrze wyszedł na zdj. Mateusz i Ewa też świetnie, rzeczywiście iskrzyło, są bardzo sympatyczni, nie słyszałam żeby obgadywali innych uczestników a Mateusz nie pierwszy raz wspiera kolegów.

Tairisi dla mnie cycków było wystarczająco dużo i mogły by sie nie pojawiać, niestety w każdym programie tego typu chętnie uczestników rozbierają, ale przegięciem jest dla mnie namawianie do odsłonienia się płaczącej dziewczyny która tego nie chce zrobić ( inna sprawa że może ją to zdyskwalifikować w przyszłości)
Tekst tej chudej laski z przestraszonymi oczami że ma lepsze ciało od Darii a ta sie musi odchudzić - następna zakrzywiająca rzeczywistość
Jestem na świeżo po oglądaniu Asia's next top Model I uwierz mi, wcale ich nie rozbierali. Najwięcej to było bikini do sesji Neutrogeny, jedna z dziewczyn nie chciała, żeby było widać jej piersi i jeszcze juror się za nią wstawił, że ma rację, bo to jej ciało i jej decyzja.
A raczej modelki mają tam ciężko, jedna się nie tak uśmiechnęła i dostała niesamowity ochrzan, bo tam klient jest bogiem.

Warto obejrzeć dla porównania, kwestia zadań jest tam rozwiązana inaczej i według mnie o wiele lepiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 08:14   #1102
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

A widzisz czyli można. Dla mnie zmuszanie/namawianie dziewczyny/chłopaka do rozebrania się wbrew sobie to trochę pogwałcenie jego osoby, traktowanie jak kawałek mięsa który pozuje i musi się rozebrać. Tak naprawdę osoby pracujące przy programie mają w d...e czy uczestnikom jest z tym wygodnie, wydzieranie się jak Piróg na uczestnikach to jakaś norma zaczyna się to traktować jak normalne zachowanie a nie powinno.
Dziewczyna która odpadła była chyba kilkakrotnie rozebrana, pozowała i ze szczurami i z robakami, ścięto jej włosy na chłopaka, była chętna do zrobienia wielu rzeczy dla programu a odpadła bo ... jest za niska i sie nie nadaje, to po co ją brali, żeby robiła tło dla tych kilku osób które sie nadają
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 08:33   #1103
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
A widzisz czyli można. Dla mnie zmuszanie/namawianie dziewczyny/chłopaka do rozebrania się wbrew sobie to trochę pogwałcenie jego osoby, traktowanie jak kawałek mięsa który pozuje i musi się rozebrać. Tak naprawdę osoby pracujące przy programie mają w d...e czy uczestnikom jest z tym wygodnie, wydzieranie się jak Piróg na uczestnikach to jakaś norma zaczyna się to traktować jak normalne zachowanie a nie powinno.
Dziewczyna która odpadła była chyba kilkakrotnie rozebrana, pozowała i ze szczurami i z robakami, ścięto jej włosy na chłopaka, była chętna do zrobienia wielu rzeczy dla programu a odpadła bo ... jest za niska i sie nie nadaje, to po co ją brali, żeby robiła tło dla tych kilku osób które sie nadają
No a tam nikt nie odpadł, bo nie taka figura, brali to, czego chcieli.
I jest facet, który krzyczy dużo, ale są to rady, wskazówki. A nie darcie się dla pokrzyczenia.
Oglądałam tylko 4 sezon Asia's next top model, więc nie wiem jak to było we wcześniejszych edycjach, ale dla mnie sposób prowadzenia programu jest kompletnie odmienny od polskiej edycji.
I Cindy o wiele lepiej weszła w rolę "modelkowej mentorki-matki" niż Dżoana
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 11:53   #1104
201703061429
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 423
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Mnie najbardziej nie podoba się to że jurorzy sami nie wiedzą czego chcą. Odpadła uczestniczka która wg nich wygląda bardzo staro. Aha i dlatego na metamorfozach postanowili jej obciąć włosy aby to jeszcze bardziej podkreślić a pozniej wymyślać że wygląda jak Drzyzga. No coż ktoś musiał przejść dużą przemiane i padło na nią. Albo biorą uczestniczki które odpadają później bo są za grube... A to że Kamila jest dalej w programie to nawet nie chce mi sie tego komentowac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201703061429 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 12:06   #1105
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez kori12 Pokaż wiadomość
A to że Kamila jest dalej w programie to nawet nie chce mi sie tego komentowac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
denerwuje mnie gdy widze ze jest po raz kolejny osoba wytypowana do opuszczenia programu i stoi tam z modelami lepszymi od niej bo wiem ze i tak jej na razie nie wywala
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 13:27   #1106
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Hej Tak sobie postanowiłam poszukać wątku o TM i znalazłam
Widze,że sporo już napisałyście. Mnie od samego początku wkurza Ada. Jest sliczna,ma piękne cialo,ale jest zbyt zarozumiała i pewna siebie,tym bardziej,że w programie nie wypada zbyt dobrze,więc nie wiem skąd ta pewność siebie. Zdjęcia kiepskie,casting wczorajszy to samo. Szkoda mi się zrobiło Ewy jak się z niej prześmiewała. Wkurza mnie Rudy Mateusz i też odnoszę wrażenie,że raczej kręci go coś w stylu kariery blogera,a nie modela.
Wkurzały mnie też metamorfozy. Niektórym robią krzywdę,farbują,scinają włosy,a tym lalkom,które najbardziej przeżywają nic nie zmieniają
A i szkoda mi trochę Jezusa. Bardzo dobrze mi się na niego patrzyło,ale jednak nie potrafił nic z siebie wykrzesać,a szkoda.

Cytat:
Napisane przez Aneczka91 Pokaż wiadomość
No ja tu mówię o modelkach wybiegowych i na światowe kampanie a nie o fotomodelkach z cyckami do playboya czy do gazetki biedronki takie są przedziały co do wymiarów modelek i modeli
Jednak Ola ma 1,75,a mówili,że za niska
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 13:36   #1107
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Ja tam cały czas nie ufam tym podawanym wymiarom Aż specjalnie sprawdziłam wzrost Daniela i Adama po tym jak stali obok siebie na panelu i Daniel był wyraźnie wyższy. Według tego, co podane jest na stronie jest raptem 2 cm wyższy od Adama. Mhm

Co do Kamili, to ja cały czas mam wrażenie, że oglądam jakąś marną interpretację bajki "Nowe szaty króla". Z całym szacunkiem dla tej dziewczyny, bo szczerze jej kibicuje w tym, żeby mogła się czuć wartościową kobietą i nie być narażona na docinki, ale jak dla mnie wygląda po prostu jak przeciętnej urody chłopak przebrany za niezbyt ładną dziewczynę w przesadzonym makijażu. A wszyscy zdają się udawać, że tak nie jest.

Moi faworyci na ten moment to Daria, Ewa, Mateusz M i Daniel.
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 13:37   #1108
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
Wg mnie ten rudy Mateusz idealnie nadawał się do roli tego klauna, pazia. Serio taki mały, wredny klaun, który straszy dzieci.
Jest wstrętny, drażni mnie okropnie.

Z metamorfoz. Blondyn wygląda okropnie w tym blondzie, podkreśliło to tylko jego " świńską" cerę.
No dokładnie,świetne porównanie
A Danielowi faktycznie strasznie kiepsko w tej fryzurze. Szkoda,że niektórym robią taką krzywdę tymi metamorfozami

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Mi tam przypomina Eddie'go Redmayne
Idealne macie te porównania Faktycznie strasznie podobny

Cytat:
Napisane przez may89 Pokaż wiadomość

Mega chamskie zachowanie Adama - tekst do kolegi -typu z taka twarzą więcej zadań nie wygrasz WTF
No dokładnie. I kto to mówi? Sam nie wygląda idealnie,a zazdrość objawia się u niego strasznie.

Cytat:
Napisane przez Donatella_Rosa Pokaż wiadomość
Z dziewczyn fajne są Daria i Ewa. Ta krótko obcięta z tatuażami też mi się podoba, ale nie bardzo się nadaje do modelingu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Daria i Ewa? Przecież wg pewnych siebie uczestniczek są za grube

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
No Zuzy mi szkoda, bo nie uważam żeby źle wychodziła na zdjęciach czy w inny sposób sobie nie radziła,
Mnie półnagie zdjęcie Zuzy,przez które odpadła też bardzo się podobało miała taką zgrabną pupę,a Tyszka skomentował,że za duża

Cytat:
Napisane przez Triss Merigold Pokaż wiadomość
Bardzo podoba mi się Mateusz M., w czołówce z tymi zaczesanymi do tyłu włosami wygląda super, tak samo zdjęcie ze szczurami, przypomina mi trochę Toma Hiddlestona.
.
Wiedziałam,że kogoś mi przypomina

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Dwa pierwsze zdjęcia, ktore wybrali na panelu super wyszły. I faktycznie podczas sesji Mateusza i Ewy powietrze az się gotowało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba strasznie mają się ku sobie. Jak się zaczęli całować tak nie mogli skończyć Ale w sumie oboje wyglądają na fajnych,skromnych ludzi, więc pasowaliby do siebie.

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Moim zdaniem z szyją jest ok, tylko chłopak ma skłonności do rozrostu karczycha i wygląda na krótszą Siłownia nieźle go zmieniła, tutaj wygląda jak zwykły chłopak
http://asset2.modelmanagement.com/mm...JqcGcifQ;;.jpg
No cóż nazwał Patryka p**dą,bo nie radził sobie podczas ćwiczeń,a ciekawe co koledzy z MMA powiedzieliby o białych spodniach i tych butach

Edytowane przez malgosiaw123
Czas edycji: 2016-10-19 o 13:39
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 17:13   #1109
lolita96
Zadomowienie
 
Avatar lolita96
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 225
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

A mnie się Daniel właśnie najbardziej podoba, za☠☠☠iście wygląda w tym blondzie, aczkolwiek nie wiem jak wyglądał wcześniej.
Wygląda tak trochę zimno, mrocznie, interesująco.


A ta Ola nie może mieć 1,75, bo jest niższa od Ady , a Ada ma 1,75. Tak powiedziała na castingu
lolita96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 19:07   #1110
Donatella_Rosa
Zadomowienie
 
Avatar Donatella_Rosa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 531
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Nadrobiłam odcinek. Sasha słusznie odpadł, nie wiem co on odstawiał na tym castingu. Podobała mi się jego mina jak ta babeczka nagle przeszła na rosyjski.
Oli mi troche szkoda, bo mnie sie ona bardzo podoba, uwielbiam wytatuowane dziewczyny, ale faktycznie raczej nie nadaje się na standardową modelkę. Ale dla mnie jest piękna. Zna ktoś jej instagrama, o ile ma?
Ada beznadziejna. Dla mnie jest totalnie przeciętna. Ładna, ale takich słodkich blondyneczek jest duzo.
Do tego wredna i zawistna. Mysle, ze ta jej wysoka samoocena to tylko poza, żeby zatuszować swoje kompleksy. Było to widać gdy dogryzała Ewie po tym jak jej samej nie poszło na castingu.
Ewa i Daria znowu pozytywnie wypadły, chociaż Daria zdziwiła mnie z tym, że nie chciała się zgodzić na pozowanie topless, ostatnio ubolewała, że jest ubrana na nagiej sesji.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Donatella_Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-22 14:49:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:40.