Niedojrzały facet - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-05-04, 22:43   #1
Anna997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 13

Niedojrzały facet


Cześć dziewczyny piszę tutaj ponieważ chcę się was poradzić odnośnie mojego związku.

Z moim chłopakiem jestem dość niedługo bo zaledwie kilka miesięcy. Oboje mamy po 24 lata. Problem w tym że on nie angażuje się zbytnio w nasz związek. Niestety czuje że to typ faceta który chce czerpać korzyści ze związku ale zachowywać się jak singiel. Oboje mamy pracę zmianowa więc widujemy się kilka razy w miesiącu. Choć nie jesteśmy ze sobą długo już zaczęły pojawiać się zgrzyty. Sytuacja która ostatnio nas poróżniła : mój luby miał prawie dwa tygodnie urlopu. Na cały ten okres wyjechał do swojego rodzinnego domu. Tam porządkował działkę i spotykał się z kolegami na alkohol. Zasugerowałam mu delikatnie że moglibyśmy porobić coś razem gdzieś wyskoczyć na jeden dzień skoro ma długi urlop. Jemu bardzo się to nie spodobało zaczął mówić że mam do niego pretensje i wyrzuty po czym się rozłączył. Ja byłam w szoku nie spodziewałam się takiej reakcji przecież nie chciałam go atakować tylko zasugerować wspólne spędzenie czasu. Nawet nie mozna z nim normalnie porozmawiac. Kolejny problemem jest to że jego rodzice nie wiedzą o mnie. Podobno powiedział im że się z kimś spotyka ale bez żadnych szczegółów: nie wiedzą jak się nazywam, nie pokazywał zdjęć jak wyglądam itp. trochę to dla mnie niepokojące nie rozumiem co to za tajemnica, czy on się mnie wstydzi? On się zawsze wykręca i unika temu. Słownie deklaruje swoją miłość ale niestety czyny nie pokrywają się ze słowami. Dziewczyny proszę doradzcie co o tym sądzicie? Czy odpuścić sobie gościa żeby nie tracić nerwów? Niestety on jest typem który bardzo bardzo ceni sobie kolegów a ja też nie chce z tym na siłę walczyć. Czekam na wasze rady i dzięki
Anna997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 07:33   #2
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Niedojrzały facet

no cóż, nie widać tu niczego więcej, niż wspólnego męczenia d...
zakończ to.
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 09:57   #3
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 399
Dot.: Niedojrzały facet

Cytat:
Napisane przez Anna997 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny piszę tutaj ponieważ chcę się was poradzić odnośnie mojego związku.

Z moim chłopakiem jestem dość niedługo bo zaledwie kilka miesięcy. Oboje mamy po 24 lata. Problem w tym że on nie angażuje się zbytnio w nasz związek. Niestety czuje że to typ faceta który chce czerpać korzyści ze związku ale zachowywać się jak singiel. Oboje mamy pracę zmianowa więc widujemy się kilka razy w miesiącu. Choć nie jesteśmy ze sobą długo już zaczęły pojawiać się zgrzyty. Sytuacja która ostatnio nas poróżniła : mój luby miał prawie dwa tygodnie urlopu. Na cały ten okres wyjechał do swojego rodzinnego domu. Tam porządkował działkę i spotykał się z kolegami na alkohol. Zasugerowałam mu delikatnie że moglibyśmy porobić coś razem gdzieś wyskoczyć na jeden dzień skoro ma długi urlop. Jemu bardzo się to nie spodobało zaczął mówić że mam do niego pretensje i wyrzuty po czym się rozłączył. Ja byłam w szoku nie spodziewałam się takiej reakcji przecież nie chciałam go atakować tylko zasugerować wspólne spędzenie czasu. Nawet nie mozna z nim normalnie porozmawiac. Kolejny problemem jest to że jego rodzice nie wiedzą o mnie. Podobno powiedział im że się z kimś spotyka ale bez żadnych szczegółów: nie wiedzą jak się nazywam, nie pokazywał zdjęć jak wyglądam itp. trochę to dla mnie niepokojące nie rozumiem co to za tajemnica, czy on się mnie wstydzi? On się zawsze wykręca i unika temu. Słownie deklaruje swoją miłość ale niestety czyny nie pokrywają się ze słowami. Dziewczyny proszę doradzcie co o tym sądzicie? Czy odpuścić sobie gościa żeby nie tracić nerwów? Niestety on jest typem który bardzo bardzo ceni sobie kolegów a ja też nie chce z tym na siłę walczyć. Czekam na wasze rady i dzięki
skoro przez 2 tygodnie urlopu nie chcial spedzic z toba czasu to znaczyz emu nie zalezy. proste.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 10:01   #4
Jacek46
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 6
Dot.: Niedojrzały facet

Dla faceta koledzy są świętością. Spędzanie czasu, pogawędki wspólne wyjazdy (np u mnie motocyklowe) Kobieta jest fajna ale tylko na chwile. Potem zrzędzi, narzeka. Dać takiej palec to chce ręke. Prowadzaj ją po knajpach, butikach kinach i teatrach. Ja osobiście się mu nie dziwie że tak robi. Jest rozgarnięty i ma osobowość. To jeden z tych co lubią chadzać swoimi drogami. To, że nie mówi rodzinie o Tobie to znak, że nie chce mieć kobiety i tworzyć związku. Życie jest wtedy lekkie, bezstresowe. Jesteś zapchajdziurą.Już go lubie.. ☺️
Jacek46 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 11:37   #5
dominika152
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 302
Dot.: Niedojrzały facet

Każdy normalny facet wolałby spędzić czas z drugą połówka niż ze swoimi kolegami. Druga połówka jest w stanie dać więcej niż kumple. Dla dojrzałego faceta partnerka jest ważniejsza niż koledzy. Niestety ten facet jest totalnie niedojrzały. On ma 24 lata a zachowuje się jakby miał 14. Jest już po studiach i zaczyna dorosłe życie więc powinien skupić się na związku i ograniczyć spotkania z kumplami. On chyba nie jest świadomy, że pora dojrzeć i nauczyć się odpowiedzialności, na siłę sobie przedłuża dzieciństwo. Duża czerwona flaga - kumple są ważniejsi od ciebie.



Zresztą sam sobie strzela w kolano. Za rok czy dwa większość tych jego kumpli sama zacznie się angażować w związki i nie będą się spotykać. A jak straci również autorkę to zostanie całkiem sam i dopiero wtedy zacznie żałować swoich decyzji.
dominika152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 12:01   #6
dfa92456d73d4ef7a78ce2327709265e19ebf5a3_60cd257269584
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 276
Dot.: Niedojrzały facet

Cytat:
Napisane przez dominika152 Pokaż wiadomość
Każdy normalny facet wolałby spędzić czas z drugą połówka niż ze swoimi kolegami. Druga połówka jest w stanie dać więcej niż kumple. Dla dojrzałego faceta partnerka jest ważniejsza niż koledzy. Niestety ten facet jest totalnie niedojrzały. On ma 24 lata a zachowuje się jakby miał 14. Jest już po studiach i zaczyna dorosłe życie więc powinien skupić się na związku i ograniczyć spotkania z kumplami. On chyba nie jest świadomy, że pora dojrzeć i nauczyć się odpowiedzialności, na siłę sobie przedłuża dzieciństwo. Duża czerwona flaga - kumple są ważniejsi od ciebie.



Zresztą sam sobie strzela w kolano. Za rok czy dwa większość tych jego kumpli sama zacznie się angażować w związki i nie będą się spotykać. A jak straci również autorkę to zostanie całkiem sam i dopiero wtedy zacznie żałować swoich decyzji.
Jakby autorka była jedyną kobietą na ziemi.
Autorko, jesteś czasoumilaczem.
dfa92456d73d4ef7a78ce2327709265e19ebf5a3_60cd257269584 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 12:06   #7
Krystal_26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 131
Dot.: Niedojrzały facet

Bez sensu, to na pewno jest związek ? Jak wy się widujecie góra kilka razy w miesiącu, jego rodzice w ogóle o tobie nie wiedzą a przez 2 tygodnie urlopu nie chciał spędzić z tobą ani jednego dnia ? To chyba jakiś żart, może on twierdzi, że chcę być z tobą, żeby mieć na przykład łatwo o seks, ale to na pewno nie jest normalny związek. Powinnaś to zakończyć
Krystal_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-05, 12:27   #8
rybeczkawizaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 193
Dot.: Niedojrzały facet

Cytat:
Napisane przez Jacek46 Pokaż wiadomość
Dla faceta koledzy są świętością. Spędzanie czasu, pogawędki wspólne wyjazdy (np u mnie motocyklowe) Kobieta jest fajna ale tylko na chwile. Potem zrzędzi, narzeka. Dać takiej palec to chce ręke. Prowadzaj ją po knajpach, butikach kinach i teatrach. Ja osobiście się mu nie dziwie że tak robi. Jest rozgarnięty i ma osobowość. To jeden z tych co lubią chadzać swoimi drogami. To, że nie mówi rodzinie o Tobie to znak, że nie chce mieć kobiety i tworzyć związku. Życie jest wtedy lekkie, bezstresowe. Jesteś zapchajdziurą.Już go lubie.. ☺️
przeraża mnie ten styl
rybeczkawizaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 13:49   #9
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 028
Dot.: Niedojrzały facet

Moim zdaniem chodzi mu tylko o łatwy seks i nic więcej skoro nawet czasu nie chce z Tobą spędzać. Szkoda życia na takie coś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 15:34   #10
Lapis_Lazuli
Rozeznanie
 
Avatar Lapis_Lazuli
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 929
Dot.: Niedojrzały facet

Skoro odwala takie akcje na samym początku związku to znaczy tyle, że jesteś dla niego typową zapchajdziurą.
Lapis_Lazuli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 20:59   #11
anzet
Raczkowanie
 
Avatar anzet
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 131
Dot.: Niedojrzały facet

To nie jest żadna niedojrzałość do związku a jego podejście do Ciebie i tego gdzie jesteś w jego priorytetach. Po prostu on nie traktuje Cię poważnie, jesteś dla niego taką typową zapchajdziurą, czasoumilaczem, poczekalnią, projektem krótkoterminowym, takim jego substytutem dziewczyny z którą tak naprawdę nie wyobraża sobie dalszej przyszłości. On nadal szuka, jak znajdzie coś trochę bardziej mu pasującego to odpali Cię z dnia na dzień a Ty tylko tracisz czas... Z szacunku do siebie powinnaś go zostawić i nie dawać mu już żadnej szansy (no chyba że pasuje Ci taka fikcja i chcesz tylko żeby bardziej się postarał o pozory że coś tam go obchodzisz).
anzet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-07, 19:39   #12
Kr0pek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 64
Dot.: Niedojrzały facet

To nie jest niedojrzałość, po prostu Ty jako osoba nie jesteś na tyle atrakcyjna i ważna dla niego by to z Tobą chciał spędzić czas. Nie ma w tym nic złego jeśli oboje wiedzą na czym stoją, a Ty chyba widzisz to jako coś poważniejszego niż jest.
Kr0pek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-07 19:39:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:45.