Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Jak zawsze na poziomie - pytania, rozmowy, problemy związane z życiem seksualnym.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2020-11-02, 20:43   #2101
White_Dove
Zakorzenienie

Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Ciekawa teoria szkoda,że to nie zawsze się sprawdza,ja akurat problemu nie mam z orgazmem i może miałam na początku współżycia.
Jak facet długo może to łatwiej osiągnąć sadysfakcje no ale z facetami to często jest porażka pod tym względem
Co ciekawe to mi się częściej chciało niż moim ex więc z tym różnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja po ostatnim współżyciu jestem smutna. Facet miał orgazm mnie bolało na początku w trakcie było trochę miło ale nie orgazm. Przez 1,5dnia bolało mnie krocze. Smutno mi że on miał orgazm a ja nie. Dwa dni po współżyciu miałam miesiączkę i on mówił że mnie pragnie i chciałby się kochać a ja mało że miałam okres to jeszcze czułam lekki ból po ostatnim seksie. Wasi też tak gadają nie wiadomo po co ? Wiedział że dostałam miesiączki i nie było szans na nic.
Smutno mi bo bardziej odlatuję jak sama wsadzam sobie w pochwe palec. Wtedy mam orgazm za każdym razem.
White_Dove jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-30, 22:04   #2102
cori96
Przyczajenie

Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Też nigdy nie miałam orgazmu i nic nie zapowiada bym kiedyś miała. Już się pogodziłam z tym, że jestem wybrakowana.
cori96 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-03, 18:22   #2103
Celestine_M
Zakorzenienie

Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
Podbijam, chętnie przygarnę na PW bo też nie mogę znaleźć. Nawet te stacjonarne gdzieś poznikały i zostały jakieś trefne aukcje za kilka stów kiedy na pewno tyle wcześniej nie kosztowała
Ciekawe. Faktycznie ciezko znalezc polska wersje. Za to angielska jest dostepna na Amazon FR i Amazon UK w normalnej cenie, jesli ktos czyta po angielsku.
https://www.amazon.fr/Come-You-Are-s...h-books&sr=1-1
https://www.amazon.co.uk/Come-You-Ar...s%2C169&sr=8-1
Celestine_M jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
ból, ból podczas seksu, brak, brak czucia, brak orgazmu, brak przyjemności, minetka, nałóg, nie czuję nic, orgazm, orgazm podczas seksu, orgazmu, pieszczoty, pochwowego, pomoc, problem, problemy w łóżku, przyjemność, seks, seks -orgazmy, seks brak przyjemnosci, seks oralny, sex, znudzenie seksem

Nowe wątki na forum Seks

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości