Zielony Klub - sklep z półproduktami - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-15, 20:30   #61
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Ja do nich pisałam maila kilka razy, ale nigdy nie dostałam odpowiedzi Zaryzykowałam i złożyłam zamówienie , przyszło z opóźnieniem, ale wszystko było ok
Dlatego nie robię zakupów w ich sklepie. Zrobiłam tylko raz i nie powiem, byłam zadowolona. Ale bez wiedzy jaką produkty mają datę ważności ciężko zrobić satysfakcjonujące nas zakupy bo to loteria.
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 20:42   #62
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
Dlatego nie robię zakupów w ich sklepie. Zrobiłam tylko raz i nie powiem, byłam zadowolona. Ale bez wiedzy jaką produkty mają datę ważności ciężko zrobić satysfakcjonujące nas zakupy bo to loteria.
Kilka miesięcy temu zrobiłam zamówienie w mazidłach i część produktów przyszło z bardzo krótką datą ważności, a sklep ma chyba największą renomę wśród miejsc z półproduktami Co do Zielonego Klubu bardzo nie podoba mi się ich polityka, czyli olewanie klientów i brak/minimum informacji o produktach. Wg mnie warto zaryzykować, ale tylko dla produktów, których nie można kupić gdzie indziej. Mnie zależało na zapachach, na szczęście faza na pachnidła mi przeszła i raczej nie zamówię u nich już nic więcej
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 07:05   #63
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Kilka miesięcy temu zrobiłam zamówienie w mazidłach i część produktów przyszło z bardzo krótką datą ważności, a sklep ma chyba największą renomę wśród miejsc z półproduktami Co do Zielonego Klubu bardzo nie podoba mi się ich polityka, czyli olewanie klientów i brak/minimum informacji o produktach. Wg mnie warto zaryzykować, ale tylko dla produktów, których nie można kupić gdzie indziej. Mnie zależało na zapachach, na szczęście faza na pachnidła mi przeszła i raczej nie zamówię u nich już nic więcej
Dlatego ja zawsze pisze maila w sprawie dat produktów które chce kupic w ZIELONYM KLUBIE robiłam kilka razy zakupy i zawsze byłam zadowolona raz mi wysłali oliviemu 50g zamiast 100g ale zaraz dosłali. Pozatym niestety mają niektóre fajne produkty których nie ma w innych sklepach.
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 20:36   #64
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Cytat:
Napisane przez Scarlet23 Pokaż wiadomość
Dlatego ja zawsze pisze maila w sprawie dat produktów które chce kupic w ZIELONYM KLUBIE robiłam kilka razy zakupy i zawsze byłam zadowolona raz mi wysłali oliviemu 50g zamiast 100g ale zaraz dosłali. Pozatym niestety mają niektóre fajne produkty których nie ma w innych sklepach.
Ja się skusiłam na zakup u nich z uwagi na olej konopny w opakowaniu 500 ml. Był prostu najtańszy ze wszystkich sklepów z półproduktami. Ale przed zakupem napisałam do nich maila z prośba o podanie dat wazności i od stycznia nie dostałam od nich żadnej odpowiedzi. Inne dziewczyny tez piszą,że kontakt z klientem mają żaden. dlatego też dziwi mnie, że to Twje pierwsze zdanie...
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 07:05   #65
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
Ja się skusiłam na zakup u nich z uwagi na olej konopny w opakowaniu 500 ml. Był prostu najtańszy ze wszystkich sklepów z półproduktami. Ale przed zakupem napisałam do nich maila z prośba o podanie dat wazności i od stycznia nie dostałam od nich żadnej odpowiedzi. Inne dziewczyny tez piszą,że kontakt z klientem mają żaden. dlatego też dziwi mnie, że to Twje pierwsze zdanie...
Ja zamiawiłam u nich olej śliwkowy 500ml i dostałam odpowiedz na maila potem emulgator 100g tez odpisali ale te zamówienia robiłam rok temu i nie było żadnego problemu z kontaktem a teraz czekam już od poniedziałku i cisza .......
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 08:57   #66
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

kurcze oby olej ktory zamowilam mial dluga date kupilam az 1 kg

Scarlet, napisz do nich jeszcze raz, a dla pewnosci i przez formularz i na maila
__________________

Edytowane przez pierniczkowa
Czas edycji: 2014-10-17 o 09:01
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 09:05   #67
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Cytat:
Napisane przez pierniczkowa Pokaż wiadomość
kurcze oby olej ktory zamowilam mial dluga date kupilam az 1 kg

Scarlet, napisz do nich jeszcze raz, a dla pewnosci i przez formularz i na maila
Chyba zaryzykuje i zamówie Jaki olej zamówiłas - ja chce kupic z marakuji i granatowca na próbe.
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-17, 11:02   #68
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

ja juz nie wiem jak to jest z ich nieodpowiadaniem, wyslalam dzis kolejne pytanie, ale poprzez linka z ich opowiedzi na moje poprzednie pyt i w ciagu godziny mialam odp

ja zamawialam olej palmowy eko, zalezalo mi na certyfikacie RSPO i maslo shea

jesli wszystko bedzie dobrze z dostawa i produktami to pewnie skusze sie na kilka innych olejow (np czarnyszkowy, czeresniowy, jablkowy) i olejki eteryczne

kurcze, dopiero zauwazylam, ze maja olej z zywokostu - na pewno kupie w nastepnym zamowieniu
__________________

Edytowane przez pierniczkowa
Czas edycji: 2014-10-17 o 11:04
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 11:45   #69
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Cytat:
Napisane przez pierniczkowa Pokaż wiadomość
ja juz nie wiem jak to jest z ich nieodpowiadaniem, wyslalam dzis kolejne pytanie, ale poprzez linka z ich opowiedzi na moje poprzednie pyt i w ciagu godziny mialam odp

ja zamawialam olej palmowy eko, zalezalo mi na certyfikacie RSPO i maslo shea

jesli wszystko bedzie dobrze z dostawa i produktami to pewnie skusze sie na kilka innych olejow (np czarnyszkowy, czeresniowy, jablkowy) i olejki eteryczne

kurcze, dopiero zauwazylam, ze maja olej z zywokostu - na pewno kupie w nastepnym zamowieniu
Ja tak własnie napisałam do nich przez poprzedniego maila no ale u mnie ten ostatni był około rok temu może dlatego nie odpisali miałam ich olej jabłkowy i bardzo ładnie pachnie podobnie jak sliwkowy
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 14:08   #70
Deboora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17
Zielony Klub - sklep opinie

Właśnie dzwoniła do mnie ta koleżanka od której dostałam "dobrodziejstwo" i ostrzegła mnie żebym nie kupowała nic ze sklepu zielony klub. Ktoś podobno od dwóch tygodni nie ma ani towaru, ani zwrotu pieniędzy ani odpowiedzi na mail. Podobno też nie odbierają telefonów. Oj nieładnie, nieładnie. Tak klientów się nie traktuje.

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1786

Dalej we wątku jest kilka postów dot. wspomnianego sklepu. W skrócie - trzymać się z daleka.
__________________
http://Prowital.pl
Deboora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 11:52   #71
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Dot.: Zielony Klub - sklep opinie

Włąsnie dostałam od nich paczkę więc maja asortyment i wysyłają zamówiłam w piątek! Ale ostrzega to jest sklep dla ludzi z mocnymi nerwami działają całkowicie antymarketingowo nie odpisuja na emaile w ogóle nie wiem czy maja w tym wzgledze awarie czy coś bo nie ma szans dostac od nich ostatnio odpowiedzi . Wczeniej odpowiadali mi 1 na 100 emaili teraz zero odpowiedzi .

szkoda bo fajny tani sklep a zero podejscia do klienta
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-04, 09:29   #72
Deboora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Moim zdaniem rynek powinien uregulować takie postawy sprzedawcy w sposób jednoznaczny - wyrugować z handlu. Nie może być tak, że klient jest przeszkodą.
__________________
http://Prowital.pl
Deboora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 11:18   #73
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Cytat:
Napisane przez Deboora Pokaż wiadomość
Moim zdaniem rynek powinien uregulować takie postawy sprzedawcy w sposób jednoznaczny - wyrugować z handlu. Nie może być tak, że klient jest przeszkodą.
Fajnie by było
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 08:39   #74
Julka_Jul
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 31
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Tak się stanie zapewne, bo ludzie się wkurzą i przejdą do konkurencji..
Julka_Jul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-11, 15:29   #75
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

te ich ceny jednak kuszą zamówiłam i tym razem błyskawicznie przyszło ale się cieszyłam
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 13:19   #76
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Cytat:
Napisane przez Scarlet23 Pokaż wiadomość
Włąsnie dostałam od nich paczkę więc maja asortyment i wysyłają zamówiłam w piątek! Ale ostrzega to jest sklep dla ludzi z mocnymi nerwami działają całkowicie antymarketingowo nie odpisuja na emaile w ogóle nie wiem czy maja w tym wzgledze awarie czy coś bo nie ma szans dostac od nich ostatnio odpowiedzi . Wczeniej odpowiadali mi 1 na 100 emaili teraz zero odpowiedzi .

szkoda bo fajny tani sklep a zero podejścia do klienta
Pierwszy i ostatni raz u nich coś zamówiłam.
Oczywiście na maile nie odpowiadają, kasa poszła 5 dni temu, więc napisałam, bo nie jestem przyzwyczajona do takiego "poziomu" obsługi i braku kontaktu. Ale po co mi odpisywać? Co ja klient jestem i kasę u nich zostawiam?
Szukałam telefonu do nich, niestety na stronie nie podają numeru.... dziwne.

edit.
po tygodniu od otrzymania kasy milczą.
Zero odzewu na wiadomości. Zażądałam natychmiastowego zwrotu pieniędzy.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2015-07-17 o 08:46
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 14:40   #77
92ana
Raczkowanie
 
Avatar 92ana
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 134
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Jest już wątek mazidłowy, zsk czy inne, ale na temat sklepu Zielony Klub udało mi się znaleźć tylko pojedyncze wiadomości. Czy możecie polecić ten sklep, czy dorównuje sprawdzonym stronom z półproduktami, mimo iż nie jest aż tak rozreklamowany. Co kupujecie, co polecacie a czego nie?
Czy stosowałyście ich aromaty kosmetyczne do domowych mazideł?

http://zielonyklub.pl/
Nie znam tego sklepu, ja zamawiałam do tej pory półprodukty od e-naturalne.pl i jestem z nich zadowolona.
__________________
KOSMETYKI ANI - o sposobach na ładny wygląd i dobre samopoczucie
92ana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 19:21   #78
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Pierwszy i ostatni raz u nich coś zamówiłam.
Oczywiście na maile nie odpowiadają, kasa poszła 5 dni temu, więc napisałam, bo nie jestem przyzwyczajona do takiego "poziomu" obsługi i braku kontaktu. Ale po co mi odpisywać? Co ja klient jestem i kasę u nich zostawiam?
Szukałam telefonu do nich, niestety na stronie nie podają numeru.... dziwne.

edit.
po tygodniu od otrzymania kasy milczą.
Zero odzewu na wiadomości. Zażądałam natychmiastowego zwrotu pieniędzy.
tak jak pisałam to jest sklep dla ludzi o mocnych nerwach lubiących adrenalinę

Wkurzają mnie tez te woreczki strunowe przez nie połowę półproduktu zawsze jakoś niezgrabnie wysypię
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 22:51   #79
anulllka23
Raczkowanie
 
Avatar anulllka23
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 32
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

sklep sprowadza towary ze z Anglii zapewne dłuższe opóźnienia w wysyłce
anulllka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-01, 07:05   #80
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Cytat:
Napisane przez anulllka23 Pokaż wiadomość
sklep sprowadza towary ze z Anglii zapewne dłuższe opóźnienia w wysyłce
to jest tez powodu totalnego olewania klienta? nie odpowiedzieli na żadną z moich kilku wiadomości dotyczących zamówienia. cisza absolutna, ignorancja.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-27, 14:07   #81
huncwotta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 4
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Cześć,
co prawda trafiłam tu szukając informacji, ale widzę, że mam ich dostatecznie dużo by się podzielić. Trafiłam do Zielonego Klubu szukając zapachów do samodzielnie robionych perfum. U nich są to "esencje zapachowe", niestety przeważnie zapachy już złożone (mały bajer dla kogoś, kto chce sam stworzyć własną kompozycję), ale nie zawsze. Jest ich za to ogromny wybór. Mają też olejki eteryczne i jakieś dwie inne formy zapachów; extrakty naturalne i cośtam jeszcze :P. Zielony Klub był jedynym z 4 sklepów, od których zaczęłam moją eksperymentalną przygodnę z zapachami. Kupiłam olejki zapachowe z Vera Nord - kompletna porażka, sporo pieniędzy w błoto, kompozycje zapachowe z ZSK, chociaż kocham ten sklep.... niestety szkoda gadać. Niektóre są w miarę, ale generalnie porażka. Skusiła mnie również strona Naturalne Aromaty, pierwsze słowo to chyba ironia :[. Podsumowując z 4 sklepów, pozostał Zielony Klub. Jeżeli ktoś chce się bawić w robienie perfum i szuka do nich czegoś bardziej urozmaiconego niż jedynie olejki eteryczne, to Zielony Klub raczej nie ma konkurencji. A jak ma... to czekam na posty , bo właśnie tej informacji szukałam. Pozdrawiam
huncwotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-27, 10:36   #82
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Odkopuje wątek.
Niedawno zaczęłam bawić się we własne kosmetyki i jedyne doświadczenie jakie mam, to właśnie z tym sklepem, ponieważ mają ogromny asortyment i prawie wszystko dostępne.
Plusem jest wspomniany wyżej asortyment oraz w miarę długie terminy ważności - od roku do 2 lat. Czytałam o kiepskich opakowaniach, ale teraz słoiczki, pudełka i buteleczki są na prawdę dobre jakościowo.
Ceny - jak dla mnie całkiem przyzwoite.

I to tyle..


Teraz minusy. Zamawiałam u nich 3 razy. Dwa razy za kwoty ok 100 zł i raz na kwotę ok 300 zł. Te na kwotę ok 100 zł doszły w miarę szybko, ok 3-5 dni. Ale z tym zamówieniem na 300 zł miałam przeboje. Długo je przygotowywali, a potem wygenerowali etykietę i zwlekali z wysyłką.
Koniec końców doszło, nic nie pomylone.
Na wiadomości z formularza kontaktowego nie odpisują w ogóle - czy jest to pytanie o produkt, czy o zamówienie - po prostu nie. Telefonów nie odbierają, zresztą prawie cały czas jest wyłączony, a skrzynka przepełniona. 2x się nagrałam, ale nie oddzwonili. Na smsa nie odpisali. ZERO kontaktu. Niby spoko, wysłali towar, ale jednak jest to trochę smutne.
Nie wiem czy ktoś jest w ich klubie stałych klientów. Ktoś cos? Ja spełniam wymogi, ale automatycznie mnie nie dodali. Wysłałam wiadomość, że chce aby mnie dodano, ale bez odpowiedzi. Dzwoniłam, ale mają wył telefon.
Bazę produktów na stronie aktualizują, dorzucają wyprzedany towar - więc nie planują zamknąć działalności.
Nie wiem jak można być do tego stopnia chamskim sprzedawcą.
Zapytacie, po co tam kupuję? Bo wszystko mam tam w jednym miejscu, a produkty mi pasują.
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-28, 09:52   #83
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Gdzieś mi mignęły opinie w internecie, że potrafią coś w paczce pominąć i tak jak mówisz nie da się z nimi w tej sprawie skontaktować - ogólnie w jakiejkolwiek sprawie
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-30, 07:41   #84
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

zdecydowanie odradzam zakupy w tym sklepie!
zerowy kontakt ze sprzedającym, jesli się więc chce reklamowac trefny produkt, to szukaj wiatru w polu
napisałam w tej sprawie kilka e-maili, probowalam sie dodzwonić - zero odpowiedzi, zostaję więc z trefnym produktem za kilkadziesiąt złotych wyrzuconych w błoto

jedyne co pozostaje to UOKiK

Edytowane przez Dorota-Coco
Czas edycji: 2020-11-30 o 07:45
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-30 08:41:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:57.