Dietetyczny catering - co myślicie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-03, 00:36   #1
katarynka1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2

Dietetyczny catering - co myślicie?


Kochani,
latka lecą, lat przybywa, tak samo jak kilogramów... Mieszkam w Katowicach, pracuję, mam na głowie dzieci, męża. Jestem załamana wchodząc na wagę, ale niestety nie mam czasu na gotowanie specjalnie dla siebie dietetycznych dań. Słyszałam, że działa na śląsku catering dietetyczny. Ktoś z Was stosował już taką dietę? Dania są rzeczywiście zdrowe? Proszę o pomoc....
katarynka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 06:02   #2
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: catering dietetyczny

Cytat:
Napisane przez katarynka1987 Pokaż wiadomość
Kochani,
latka lecą, lat przybywa, tak samo jak kilogramów... Mieszkam w Katowicach, pracuję, mam na głowie dzieci, męża. Jestem załamana wchodząc na wagę, ale niestety nie mam czasu na gotowanie specjalnie dla siebie dietetycznych dań. Słyszałam, że działa na śląsku catering dietetyczny. Ktoś z Was stosował już taką dietę? Dania są rzeczywiście zdrowe? Proszę o pomoc....

Stosował mąż mojej znajomej , miał wykupione pełne dzienne wyżywienie, był bardzo zadowolony, smakowało mu, schudł.

Ale ja tego na oczy nie widziałam, więc informacje mam tylko od jego żony. Nie pytałam tez o koszty.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 12:39   #3
katarynka1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2
Dot.: catering dietetyczny

A nie przypadkiem happy dieta catering dietetyczny? Męża znajoma zaczęła stosować tą diete i schudła dosyć dużo... Wspominała coś o możliwości wyboru pakietów tygodniowych. Chcę spróbować, troszkę to kosztuję, ale przeliczając na dzień to jednak więcej wydaje na jedzenie, na mieście... na pewno poinformuję o zmianach rozmiaru
katarynka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 10:13   #4
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: catering dietetyczny

Cytat:
Napisane przez katarynka1987 Pokaż wiadomość
A nie przypadkiem happy dieta catering dietetyczny? Męża znajoma zaczęła stosować tą diete i schudła dosyć dużo... Wspominała coś o możliwości wyboru pakietów tygodniowych. Chcę spróbować, troszkę to kosztuję, ale przeliczając na dzień to jednak więcej wydaje na jedzenie, na mieście... na pewno poinformuję o zmianach rozmiaru
Cytat:
Napisane przez sylwia_kato Pokaż wiadomość
Cześć,
jak napisałaś o happy diecie cateringu dietetycznym postanowiłam nawet się zalogować. Jestem pod wielkim wrażeniem tej firmy. Nigdy nie wierzyłam w diety, nie umiałam w nich wytrwać. W końcu jednak postanowiłam wziąć się za siebie. Dla wygody zamówiłam właśnie w cateringu. Pierwszy tydzień był cięzki... ale stosowałam się do zaleceń, żeby jeść tylko ich posiłki. Drugi tydzień przyniósł już duże zmiany. Począwszy od zmiany samopoczucia, do spadku kilograma Niby mało, ale po tygodniu stosowania diety to w sam raz. Domówiłam kolejny pakiet dwu tygodniowy... Jestem po trzech tygodniach stosowania tej diety. Czasami mam cięzkie momenty, ale dzwoniąc do kolsuntanta zawsze otrzymuję dobre rady, które pomagają wytrwać. BARDZO MOCNO POLECAM !
Obie Panie chyba się postanowiły zalogować by tak mocno polecać ten catering
Coś mi tu śmierdzi reklamą
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 13:49   #5
primavery
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 235
Dot.: catering dietetyczny

A ja w geście ostatecznej rozpaczy rozpoczęłam dietę poprzez wykup gotowego cateringu

Dzis właśnie mam 2 dzień stosowania tej diety.... jest mi bardzo ciężko bo jestem mocno rozżarta . Niech to diabli. Tak mi się stało po rzuceniu papierosów. Ciesze się bo juz ponad rok nie palę ale tez mam piętnaście kilo do zrzucenia

Nie wiem jeszcze jak będzie działała ...fajnie bo mi przywożą jedzenie ... tyle że strasznie mało.. może po tygodniu będzie mi łatwiej ale teraz nie mogę przestać myśleć tylko o tym kiedy zadzwoni mi budzik na następny posiłek

Ja bardzo chętnie podziele sie moimi przeżyciami z tym rodzajem diety.

Napiszcie tylko czy jesteście zainteresowane a ja będę zdawać relacje w miarę postępów [ jeżeli takie będą]

Wydawało mi się , że to może być dla mnie idealne ale teraz w drugim dniu zaczynam się zastanawiać. Mam troche dolegliwości żołądkowe. wydaje mi się że to z powodu duzej ilości błonnika czy czegos takiego bo w każdej porcji są chyba otręby.
Wczoraj miałam na podwieczorek przeochydny koktail z avokado z dodatkiem czegoś. Do wieczora miałam niesmak w ustach i w gardle.

Wykupiłam na razie tydzień..ale nie wiem czy firma jest jakaś sprawdzona...

Dlatego prosze jeżeli macie jakieś namiary na uczciwą firmę na Sląsku to prosze na priva piszcie...a ja sprawdzę je wszystkie [ o ile jest ich wiecej niż jedna]
primavery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 08:57   #6
primavery
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 235
Dot.: catering dietetyczny

qrcze czy akurat nie ma żadnej dziewczyny która mi pomoże w odchudzaniu?
Nie wiem na jaki wątek sie zapisać.

Jest mi bardzo cięzko - to trzeci dzień diety.
Czuję się niby dobrze ale ciągle jestem głodna szczególnie po południu i wieczorem.
Jak ja mam teraz diete 1400 kal. to ciekawa jestem ile musiałam zjadac przed odchudzaniem.... chyba z 10 tys. kalorii...ehh
primavery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 18:05   #7
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: catering dietetyczny

Cytat:
Napisane przez primavery Pokaż wiadomość
qrcze czy akurat nie ma żadnej dziewczyny która mi pomoże w odchudzaniu?
Nie wiem na jaki wątek sie zapisać.

Jest mi bardzo cięzko - to trzeci dzień diety.
Czuję się niby dobrze ale ciągle jestem głodna szczególnie po południu i wieczorem.
Jak ja mam teraz diete 1400 kal. to ciekawa jestem ile musiałam zjadac przed odchudzaniem.... chyba z 10 tys. kalorii...ehh
1400 to nie za wiele. A ktoś w ogóle zliczał ile spalasz dziennie? Średnia dla dorosłej, średnio ciężko pracującej kobiety to 2000-2200 kalorii na dobę.


Jak Ci ciężko to podjadaj surową marchewkę, jabłka, gotowane brokuły tylko bez dodatków, kiszone ogórki, kiszoną lub surową kapustę, seler naciowy.Pij dużo ziołowych herbatek, byle nie słodzonych..
Żołądek się skurczy, po tygodniu powinno być Ci już łatwiej.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-26, 20:40   #8
primavery
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 235
Dot.: catering dietetyczny

cava dziękuję.

Tak właśnie już się stało jak piszesz... wreszcie jest mi łatwiej. Już nie czekam tak panicznie na posiłki. Wystarcza mi to co jem.

Ale faktycznie musiałam poczekać prawie tydzień...ehhh.
primavery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 17:39   #9
agnieszka25l
Raczkowanie
 
Avatar agnieszka25l
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 30
Dot.: catering dietetyczny

Moge z czystym sumieniem polecić w warszawie "wygodnadieta" jak szukałam cateringu dietetycznego to mieli najwiecej zdjęć kuchni, warunków a przede wszytkim jedznia to już po zamówieniu mogę zdecydownie tylko polecać. Jedzenie nie dość że jest mega smaczne to równocześnie dietetyczne a że ja mam diete 1000 kcal a mój chłopak też od nich 1500 kcal moge stwierdzić że są bardzo dokładni, precyzyjni w wyliczaniu. Jedzenie jest mega dobre, pięknie wygląda, zawsze świeże, nie suche, dobrze doprawione. Powiem wam że oboje z moim chłopakiem po 3 dniach schudlismy po 2,5kg chociaz ja nie planowałam tak duzo w tak krótkim czasie- ale jestem pewna ze ilosc kcal jest dobrze wyliczona. Dziś na przykład takie menu:
- śniadenie: pasta z tuńczyka ogórka kiszonego, suszonych pomidorów, papryki i oliwek + kromka pełnoziarnistego chlebka
-2 śniadanie: czastki arbuza
- obiad: pyszne risotto grzybowe + mizeria light,
- podwieczorek mus z owoców
- kolacja tarta twarogowa z cukinia i pieczywem chrupkim

Jestem mega najedzona, dostaję bardzo smaczne jedzenie i chudnę. Dodam też że raczej gustuję w wysokiej klasy restauracjach wiec potrafię odróżnić słabego kucharza od dobrego a takich tam mają. Zamówiłam też na próbę w przyszłym tyg 1 dzień z lightbox, zobaczymy- na pewno napiszę.
agnieszka25l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 11:44   #10
Cotechca
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: catering dietetyczny

Hej, ja też szukam opinii na temat diet i nie chcę robić reklamy, ale mój znajomy korzysta z dietbox.pl, teraz sama się zastanawiam nad tą dietą, podobno wszystko jest pyszne i świeże. I można zamówić wariant wegetariański co dla mnie jest super Co wy na to? Ktoś jeszcze korzystał, albo ma porównanie?
Cotechca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 23:25   #11
agnieszka25l
Raczkowanie
 
Avatar agnieszka25l
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 30
Dot.: catering dietetyczny

Wszędzie mają wegetariańską opcję, jeśli rzeczywiscie szukasz dobrego to ja mogę polecić jak pisałam wyżej "wygodną dietę". Dostaję już ją od dłuższego czasu i na 1000kcal chudne ok. 4kg tygodniowo-bez głodu, jedząc pyszne świeże posiłki, które wyglądają bajeczni a smakują jeszcze lepiej. Co do lightbox który testowaliśmy z moim chłopakiem ostatnio- moim zdaniem słaby, dużo gorszy od wygodnej diety, mniej smaczny i mam wrażenie że bardziej kaloryczny niż to jest napisane na opakowaniu, dość monotonne, bez smaku. Być może trafiłam na gorszy dzień. Mojemu chłopakowi jednak smakowało, chwalił opakowania, opis kcal na każdym oraz to że do każdego posiłku dodają saszetkę z odpowiednią na dana pore herbatą. Ja nie poje zadnej poza zielona wiec nie jest to dla mnie plus. W każdym razie ja zostaję na wygodnejdiecie, jest najlepsza i wszystko mega świeże i przepyszne.
agnieszka25l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-16, 18:10   #12
frenk
Raczkowanie
 
Avatar frenk
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 67
Dot.: catering dietetyczny

nie wiem czy ktoś jeszcze odwiedza wątek ? zaczynam od poniedziałku przygodę z cateringiem dietetycznym, ostatnia deska ratunku zanim waga wskoczy na wynik trzycyfrowy
frenk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 17:11   #13
frenk
Raczkowanie
 
Avatar frenk
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 67
Dot.: catering dietetyczny

juz cztery dni i jestem zadowolona, jedzenie smaczne (jak na dietetyczne) no i mam więcej czasu bo nie gotuję
frenk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 14:22   #14
Karola2614
Raczkowanie
 
Avatar Karola2614
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 128
Dot.: catering dietetyczny

ja już dziewczynom w 1 wątku opowiadałam historie swojej diety przeszłam na eatzone, kiedy zaczełam się odchudzac i chodzić na siłownię - kiedyś miałam straszny problem z regularnym jedzeniem i zapychałam się świństwami, a moje ciało tylko roslo Co prawda catering dietetyczny w Polsce wciąż nie budzi zaufania, ale moim zdaniem to catering dobry jak każdy inny - ja nie znosze gotowania, nie jestem w tym dobra, więc takie wyjście z sytuacji ratuje mi tyłek.
Karola2614 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 13:57   #15
frenk
Raczkowanie
 
Avatar frenk
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 67
Dot.: catering dietetyczny

jak dla mnie się sprawdza, jedzenie w miarę smaczne, przyzwyczaiłam sie do porcji i schudłam 5 kilo w trzy tygodnie
frenk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 09:28   #16
PrawieIdealnaJa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 58
Dot.: catering dietetyczny

Ja póki co sama dla siebie robię taki catering, ale codzienne gotowanie mnie już dobija, chyba też przejdę na coś takiego
__________________
dieta&ćwiczenia&motywacja - chcę w tym wytrwać!

moje-lustrzane-odbicie.blogspot.com
PrawieIdealnaJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 12:51   #17
Karola2614
Raczkowanie
 
Avatar Karola2614
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 128
Dot.: catering dietetyczny

Cytat:
Napisane przez frenk Pokaż wiadomość
jak dla mnie się sprawdza, jedzenie w miarę smaczne, przyzwyczaiłam sie do porcji i schudłam 5 kilo w trzy tygodnie
to niezdrowo. teoretycznie powinno sie chudnąć 4 kg na miesiąc.
Karola2614 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 07:38   #18
frenk
Raczkowanie
 
Avatar frenk
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 67
Dot.: catering dietetyczny

nie sądze że niezdrowo , sama napisałaś że teoretycznie 4 kg , ja ważyłam 97 i było to przed okresem kiedy wiadomo że waży się więcej u mnie standardowo waga rośnie ok 1 kg) - teraz ważę 92 i waga po pierwszym skoku stabilnie schodzi co tydzień o ok 0.5 kg
frenk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 10:27   #19
Me_Myself_And_I_82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 139
Dot.: catering dietetyczny

Hej ja zamowilam diete na miesiac z lightBox, dzis dopiero 1wszy dzien, wiec ciezko powiedzic, jak bedzie, wzielam diete 1200 optimum, maz tez bedzie zanawial, ale mysle ze wezmiemy drugi zestaw z wygodnej diety i przez miesiac porownamy sobie, ktore posilki ciekawsze i smaczniejsze i zdecydujemy sie pewnie na 1 firme.
Me_Myself_And_I_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-27, 12:47   #20
veronica20
Przyczajenie
 
Avatar veronica20
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: catering dietetyczny

Sprawdź catering
Łódź
w którym mieszkam trochę ich ma ale jest jedna taka super, też właśnie jedzenie dietetyczne, pyszne ogólnie polecam wszystkim takie dietetyczne dania.

Edytowane przez veronica20
Czas edycji: 2014-03-06 o 10:17
veronica20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 19:52   #21
Margola67
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Dot.: catering dietetyczny

Cytat:
Napisane przez veronica20 Pokaż wiadomość
Sprawdź catering
Łódź
w którym mieszkam trochę ich ma ale jest jedna taka super, też właśnie jedzenie dietetyczne, pyszne ogólnie polecam wszystkim takie dietetyczne dania.
Ha, ja też się zgadzam z tym, że program M. Gessler jest naprawdę wartościowy. Fakt, po obejrzeniu ponad setki rewolucji, może się trochę znudzić, ale warto zwrócić uwagę na szczegóły w restauracjach i zachowaniach restauratorów, a nie tylko na fabułę odcinka.
Wracając do tematu, czy ktoś może ma namiar na taki dietetyczny catering w Rybniku?
Margola67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 11:21   #22
joannaxoxoxo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3
Dot.: catering dietetyczny

Cytat:
Napisane przez PrawieIdealnaJa Pokaż wiadomość
Ja póki co sama dla siebie robię taki catering, ale codzienne gotowanie mnie już dobija, chyba też przejdę na coś takiego
Zrobiłam to samo, bo po całym dniu w pracy nie miałam na nic siły, a tym bardziej na gotowanie
Obecnie korzystam z Dietety.com. Są rewelacyjni! Próbowałam diety kalorycznej 1500, ale chyba się przestawię na strukturalną, bo podobno jest dużo zdrowsza ))
joannaxoxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 22:35   #23
Rosiczka76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 9
Dot.: catering dietetyczny

Uważam, że nie jest Ci potrzebny catering dietetyczny. Jeśli sama nie zechcesz schudnąć to ta forma też Ci nie pomoże. Podstawa utraty wagi jest w głowie a nie w środkach. Zacznij jeść 5-6 posiłków dziennie, czytaj etykiety produktów spożywczych, kupuj z głową, bez cukru, syropów glukozowych itd, jedz 3 razy owoce lub warzywa dziennie, nie jedz przed snem min. 2 godziny. Jedz często ale nie dużo. Znajdź sobie jakieś zajęcie sportowe. Dowolność w wyborze obojętna ma Ci to sprawiać przyjemność. Powodzenia.
Rosiczka76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 12:59   #24
anettt3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 53
Dot.: catering dietetyczny

Moja kolezanka korzystała najpierw z cateringu eat zone, a potem przerzuciła się na slamix, bo było taniej a jej zasoby pieniężne tez się skurczyly po zmianie pracy. No ale mówiła, że obydwa spoko.
anettt3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 09:19   #25
Saberity
Raczkowanie
 
Avatar Saberity
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: catering dietetyczny

Sama kiedyś korzystałam z takiego cateringu. Nie jest najlepszym pomysłem na długą metę, bo można wyprztykać się ze wszystkich pieniędzy, ale na krótki okres to i owszem Ja zamawiałam dania z xxx, jeśli nie szkoda wam wydać kilku złotych więcej to mogę ich polecić

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-09-03 o 23:05 Powód: Reklama.
Saberity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 10:16   #26
MateuszekOkruszek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1
Dot.: catering dietetyczny

Rozumiem Cię doskonale... ja sam szukałem dosyć długo firmy która zajmie się przygotowaniem żywności bezpośrednio pode mnie (w moim przypadku sporty walki) i udało mi się znaleźć <link> jeszcze kilkanaście miesięcy temu ciężko było o firmy z takim cateringiem ale moda na dietetyczny tryb życia rozpowszechniła się na tyle, że dziś otrzymujemy bardzo wiele w atrakcyjnej cenie.

Edytowane przez bernikula
Czas edycji: 2015-04-21 o 13:02
MateuszekOkruszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 21:06   #27
Bajmar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 7
Dot.: catering dietetyczny

W zasadzie catering dietetyczny jedyna dobra opcja, jak ktoś pracuje i chce trzymać się w 100% diety. Nie oszukujmy się, naszykowanie sobie pięciu posiłków na dzień następny pożre cały czas wolny po pracy, a jak się raz zawali to nie ma przebacz. W Warszawie można skorzystać z Good Diet. Rozsądnie wyceniony zestaw pięciu dań z dowozem. Dodatkowo ostatnio wrzucili ofertę na Groupon, więc można faktycznie tanio skorzystać. Korzystałam i dania mają faktycznie dobre i dowożone na czas.
Bajmar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 10:32   #28
mleczykkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Question Catering dietetyczny/ restauracja z ekologicznym jedzeniem na dwóz

Witam,
czy któraś z Was mogłaby mi polecić sprawdzone i dobre restauracje z ekologicznym/dietetycznym jedzeniem na dowóz w rejonie Gliwic - Śląska?

Pozdrawiam i dzięki
mleczykkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 10:29   #29
Gwiazda87
Raczkowanie
 
Avatar Gwiazda87
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: obywatelka świata
Wiadomości: 235
Dot.: Catering dietetyczny/ restauracja z ekologicznym jedzeniem na dwóz

Albo z okolic Wrocławia ! też bym chciała
__________________
(perfekcjonistka,czasem do bólu, ze szkodą dla siebie ) Moje motto : Nic nie jest warte Twojego złamanego paznokcia. - głębokie a zarazem płytkie,czysty obłęd
Gwiazda87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 11:56   #30
100pytando
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 45
Dot.: catering dietetyczny

Hej, kojarzy któraś z Was warszawski catering dietetyczny Maczfit ? Bo się właśnie zastanawiam...

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-08-05 o 15:56 Powód: link
100pytando jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-02 23:29:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:48.