Piękne, młode i szalone 30+ 40+ - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-09, 18:47   #3691
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Hej

Jak ja zazdroszczę Mar_jolce i Reign... jedna na wakacjach,druga zaraz wyjedzie a tu u mnie zimno i mokro chodzę już w puchówce zimowej, bo o 7.00 brrrr! Kupiłam inny kolor Mar_jolko, ale jestem zadowolona kupiłam też płaszczyk podobny to tego, który wrzucałaś parę dni temu Pani R, granatowy, ubrałam go ze trzy razy i zaraz wskoczyłam w kurtkę i sweter musztardowy a jakże natomiast nie kupiłam żadnego serum, kremu ani innego cudeńka do twarzy, bo mam zapas, a na witaminę C jestem uczulona wyskakują mi krostki, jakbym miała różyczkę

Ach no robię odwyk od siłki, bo za dużo tego Reign... zabiera mi mnóstwo czasu, wygląda to mniej więcej tak, że się gonię: ani konkretnie nie poćwiczę, bo siłka zajmuje ok. dwie godziny bez dojazdu..., ani robota nie do końca w domu zrobiona, bo doba ma określoną pojemność doglądam tez rodziców, czasem ich gdzieś podrzucę po ciężkie zakupy i się robi 19.00 jak dotrę na chatę. Więc coś musiało odpaść. Pracuję dużo więcej niż rok temu, no i tak się porobiło zauważyłam jeszcze jedną niepokojącą rzecz: nie umiem wypoczywać, tylko z tyłu głowy się pojawia myśl, że jest zadanie do wykonania nawet na tym niedzielnym spa był basen i po saunie wchodziłam, żeby się ochłodzić, ale nie tam relaksacyjnie, jak reszta. tylko z taką myślą"to teraz 10 długości... a spoko to jeszcze 10, uff no to ostatnie 10, a może by tak jeszcze z 5?" dlatego odwyk od ćwiczeń, od wypełniania zadań, uczę się na nowo relaksować

A co do wyglądu: ja czuję się oceniana, bo to jest wpisane w nasz ludzki charakter, nie mam do nikogo o to pretensji, sama też oceniam, a siebie najbardziej ba! nawet proszę moje przyjaciółki, żeby czasem spojrzały krytycznym okiem, jak mnie poniesie ze strojem czy czymś tam...

I zajadałam się dzisiaj zupą grzybową mojej mamy, pyszna na obiad, na podwieczorek i kolację mniam! Ten ostatni talerz to już niepotrzebnie zjadłam, ale żal było wylać, oprócz mnie nikt nie je zup w moim domu, chłopcy tylko rosół...

P.S. Nawiązując do Twojego pytania Pani R. Nie...ale przeglądałyśmy razem z przyjaciółkami wiele szaf, moją i ich... ubawiłyśmy się, każda właścicielka szafy była o wiele bardziej surowa w ocenie swojej garderoby niż my i nie wierzę, że mając poczucie estetyki, dobierając ładne dodatki do mieszkania, materiał i faktury nie masz wyczucia co do ogarnięcia swojej osóbki, gust to gust do wszystkiego nie sądzisz?
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew

Edytowane przez zastrzezona
Czas edycji: 2019-10-09 o 19:13
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 19:27   #3692
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Właśnie z tego, co widzę po blogerkach wnętrzarskich, wywiadach, to mnóstwo z nich nie ogarnia własnej strony wizualnej, choć domy mają na medal. Większość z nas nie jest jednak wszechstronna jak Leonardo. Inna sprawa, że moje kwestie estetyczne są tak wyśrubowane jak Twoje sportowe Fajnie, że zauważyłaś problem z nieumiejętnością odpoczywania. Pierwszy krok to w ogóle zidentyfikować, że coś jest nie tak.

Co do mojego stylu, to chyba kwestia postrzegania siebie, bo umiem ubrać kogoś poprawnie. Nie jestem masta od tuszowania niedoskonałości figury, ale jakieś pojęcie mam. Czasem nawet układam sobie w domu zestawy, a później przed wyjściem wchodzę w tryb chaosu i wrzucam na siebie przypadkowe, za duże, za małe, niemodne ubrania, albo pozostałości tego, co akurat było czyste i wyprasowane.
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 19:39   #3693
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Właśnie z tego, co widzę po blogerkach wnętrzarskich, wywiadach, to mnóstwo z nich nie ogarnia własnej strony wizualnej, choć domy mają na medal. Większość z nas nie jest jednak wszechstronna jak Leonardo. Inna sprawa, że moje kwestie estetyczne są tak wyśrubowane jak Twoje sportowe Fajnie, że zauważyłaś problem z nieumiejętnością odpoczywania. Pierwszy krok to w ogóle zidentyfikować, że coś jest nie tak.

Co do mojego stylu, to chyba kwestia postrzegania siebie, bo umiem ubrać kogoś poprawnie. Nie jestem masta od tuszowania niedoskonałości figury, ale jakieś pojęcie mam. Czasem nawet układam sobie w domu zestawy, a później przed wyjściem wchodzę w tryb chaosu i wrzucam na siebie przypadkowe, za duże, za małe, niemodne ubrania, albo pozostałości tego, co akurat było czyste i wyprasowane.
Podrzucam, może podejdzie do poczytania https://wizerunekkobiety.pl/

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Oczywiście z dystansem
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 19:45   #3694
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

kwestie ciuchow nigdy mi nie spedzaja snu z powiek, nie mam pojęcia, co nosza blogerki i kompletnie mi to wisi, ważne, by się dobrze w tym czuc i w swoim pojęciu dobrze wygladac w danym fasonie/kolorze/stylu - a nie, by pasować do jakiś trendow… Jeśli ja uważam, ze dobrze wyglądam w jakiś spodniach, to fakt, czy sa wąskie, a akurat moda jest na szerokie - nie ma znaczenia. Dla mnie, oczywiście.
Sezon retinolowy rozpoczęty, mam ten zestaw, choć kupiłam w lepszej cenie.
https://allegro.pl/oferta/ole-henrik...taw-8118430942
serum ma ciekawy, fioletowy kolorek, ale ładnie się rozsmarowuje i wchłania.
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-10, 09:37   #3695
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dzień dobry z kawą

Zastrzeżona bardzo podoba mi się to, co autorka pisze. Wczoraj czytałam, ale padłam, dziś znów usiądę do lektury.
Na weekend ma wrócić u nas lato. Ponad 20 stopni
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-10, 10:21   #3696
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Serum salicylowe z TO nie jest u mnie juz dostepne stacjonarnie, mam nadzieje, ze nie wycofali
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-10, 13:38   #3697
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Hej Dziewczyny!


Nobel dla Tokarczuk, jak się cieszę!!!


Która z jej powieści jest waszą ulubioną?
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-10, 14:43   #3698
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!





Nobel dla Tokarczuk, jak się cieszę!!!





Która z jej powieści jest waszą ulubioną?
Też się bardzo cieszę super!

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Myślę że Księgi Jakubowe albo Biegjni a twoja?

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-10, 16:14   #3699
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dzisiaj u mnie dzień urzędowy, bo wszędzie osobiście, a w niektórych miejscach osobiście, żeby złożyć podanie o wydrukowanie kartki a4 i postawienie stempelka, na które czeka się tydzień i odbiera oczywiście osobiście I jutro od nowa to samo, bo wszędzie tylko do 15-stej.

W Manu masy obcokrajowców, wnioskuję więc, że Erasmus się zjechał.

Cinde przyszedł do mnie ten sweter z H&M, który ostatnio kupowałaś. Masz nosa do ciuchów, jest bardzo oryginalny
Nie mam pomysłu na zimową odzież wierzchnią. Chciałabym trafić na jakiś miękki, ciepły płaszcz oversize. Przynajmniej to mi się podoba u innych kobiet, a te, które mierzę są sztywne i wyglądam jak w odzieży z Caritasu.
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-10, 16:25   #3700
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dziewczyny tak na szybko(nie o noblu,ale chwała,że jest !)
Perfumy lub woda toaletowa dla młodego mężczyzny.
Piękne,z pazurem,z ogonem..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-10, 16:27   #3701
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Miszka - u nas hitem jest Loewe 7. Kadzidlany, ciepły, zmysłowy, ale nie przesadzony. Piękny
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-10, 16:31   #3702
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!


Nobel dla Tokarczuk, jak się cieszę!!!


Która z jej powieści jest waszą ulubioną?
Fajna wiadomość, nie jest moją ulubioną pisarką, wolę Joannę Bator, ale nie za tę powieść, za którą dostała litercką Nike "Ciemno, prawie noc" (słaba ekranizacja notabene), ale za "Wyspę zła". Przy Tokarczuk zatrzymałam się gdzieś na "Ostatnich historiach" i "Prawieku..." starocie

Hej wszystkim

Jutro wybieram się na Jokera
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew

Edytowane przez zastrzezona
Czas edycji: 2019-10-10 o 16:43
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-10, 16:49   #3703
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Miszka Fahrenheit!
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-10, 20:00   #3704
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Farenhait mi się z dziadkami kojarzy, też jestem za Loewe lub ew. Narciso Rodriguez blue for him, Spicebomb, lub absoltnie genialne Prady Luna i jej flankery.

Tokarczuk lubię przede wszystkim za Księgi Jakubowe, od dawna mam na półce i czasem do nich wracam.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-10, 20:03   #3705
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Zabrałam się za The last kingdom. Bardzo realistyczny, czyli szare, ubogie zycie w roku 800 ne, niczym nie przypominające Gry o tron, choć... pierwsza bitwa nieco mnie zaskoczyła. Jasne ze bitwy wygladaja lepiej w opisie, niz w realu, ale toczono je od zawsze. żaden ze mnie taktyk, ale mur tarcz czy tez zołw był stosowany już w starozytnosci i o ile pamiętam - nie atakowano go krótkimi mieczami, a bronia długa, czyli włóczniami i podobnymi, by wbijac się miedzy tarcze. jakos nie chce mi się wierzyc, by Anglicy tamtej ery tego nie wiedzieli.
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-10, 20:17   #3706
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Dokładnie to serum Cindy.
Kusi mnie to serum jak nie wiem co Chyba kupie.

Co do perfum dla "młodego mężczyzny", to zawsze bardzo, bardzo mi się podobał L'eau Kenzo pour homme . Miałam epizod w życiu, że sama go używałam, bo lubie ozonowe zapachy. Piękny, świeży, lekko cytrusowy... myśle, że dla młodego mężczyzny idealny, bo nie ciężki:

https://www.douglas.pl/productbrand_...4aAkMJEALw_wcB

W internecie można go dostać po atrakcyjniejszej cenie niz w Douglas. Tu masz też opinie: https://www.ceneo.pl/4400141#tab=reviews_scroll

Jeszcze mi na myśl przyszedł ten, w szczególności jak chłopak lubi sport: http://www.sephora.pl/Perfumy/Dla-me...YaAosBEALw_wcB

Pani_Robot, dzięki Czyli rozumiem, że sweter się spodobał i zostaje z Tobą? .

Mało się udzielam, ale jestem zawalona pracą i troche padnięta. Wstałam dzisiaj po 6-ej, teraz siadłam i to nie koniec pracy, bo musze jeszcze ogarnąć materiały na jutrzejsze zajęcia. Ledwo zakręt łapie. Dobrze, że jutro już weekend. Teraz tak na szybko przeleciałam, doczytam Was jutro

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2019-10-10 o 20:23
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-10, 20:22   #3707
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Miszko dla młodzieńca?

Moj straszy syn 23 lata używa teraz Dolce i Gabbana Intenso

młodszy 16 lat Hugo Boss też Intense ot braterska solidarność, ale oba świeże i ładne

nuty zapachowe korzenne i do używania jesienią i zimą - tym się sugerował młodszy przy zakupie
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew

Edytowane przez zastrzezona
Czas edycji: 2019-10-10 o 20:24
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-10, 21:26   #3708
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kochane jesteście,dziękuję
Dla syna szukam.
15 lat.


Serum Pauli dziś przyszło i już na starcie oczarowało mnie pięknym kolorem różu.
Konsystencja prze boska,będę lubić
Bardzo fajne jest tez to :
https://www.sklepestetyka.pl/paulas-...i-9-30-ml.html
Kusiła mnie promka(30zł taniej),ale zużyłam dwa opakowania,więc chciałam czymś innym porozpieszczać tą moja starczą facjatę
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-10, 23:03   #3709
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Serum salicylowe z TO nie jest u mnie juz dostepne stacjonarnie, mam nadzieje, ze nie wycofali


Podobno wycofane.

Miszka, jakie serum z Pauli?


Z nowości do włosòw testuję odżywkę ze zdjęcia. Znacie firmę? Widzę, że w sephora dostępna. Ja mam po raz pierwszy, zdam relację.
IMG_3949.JPG


Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez uklika
Czas edycji: 2019-10-10 o 23:07
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-10, 23:47   #3710
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Uklika - znam firmę i lubię. Bumble&bumble to moje ulubione kosmetyki do włosów (w sensie szampon i odżywka) po Tonym Guyu. Ich primer do włosów jest chyba najlepszym, jaki miałam, a ten spray do włosów:
http://www.sephora.pl/Wlosy/Stylizac...niowy/P3498031
jest świetnym zastępnikiem suchych szamponów, jeśli jest potrzebne tylko lekkie odświeżenie fryzury. Jest totalnie niewidoczny, a robi robotę.
Przed chwilą skończyłam pracę - wstrząsa mnie jak rośnie ilość "papierkowej" roboty w małej firmie, mi.in. sprawdzanie przelewów na białej liście, wrrr
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 04:25   #3711
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez uklika Pokaż wiadomość
Podobno wycofane.

Mam nadzieje, ze uda mi sie moze gdzies online dorwac i zrobic zapasy
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 10:37   #3712
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Wczoraj byłam z Tż i z siostrą i jej drugą połową na filmie Boże ciało. Co za film! Ten film potrafi wbić w fotel. Aktor grający księdza odkrycie totalne. Nie znam aktora z żadnej roli... więc odniosłam takie wrażenie, że naprawdę zaciągnęli do roli chłopaka z ulicy
jest moc, wyszłam z seansu zachwycona jak rzadko... Bez watpienia jeden z lepszych filmów, jakie ostatnio widziałam. ten film właśnie wbija w fotel Tu nie ma naciąganej fabuły, takie życie od kuchni ukazał Komasa... z jednej strony bez odniesień do duchowości, z drugiej wyłazimy z kina przeżywając wymiar duchowy... Sakrum obok profanum
Do kin dziewczyny

A dzisiaj od rana pęka mi łeb...

Miszka, zaprowadź syna do perfumerii, niech sam oceni co lubi. Każdy nos odbiera inaczej zapachy. Długo byłam przekonana że mój syn lubi zapachy świeże ( i takie jemu kupowałam...) a okazało się, że tak jak jego dziadek uwielbia ciężkie, kapiące od słodyczy zapachy, których mój nos nie lubi...

Kama, ciekawa jestem tego nowego składnika bakuchiolu. Niedawno w perfumerii S natknęłam się na ten alternatywny retinol. Podobno w ogóle nie uczula.

Uklika, nie miałam nigdy nic z bumble. Są dostępne u nas perfumerii ale nigdy mnie nie kusiło...na szczęście

Zastrzezona ale tak w ogóle zrezygnowałaś z ćwiczeń, czy tylko z siłowni? Myslałam dotychczas , że Ty siłownię kochasz
Ja tam nigdy nie połknęłam bakcyla siłowego
Lubię sobie codziennie poćwiczyć, albo chociaż porozciągać się jak mam totalnego lenia, pójść z koleżanką/kami na przebieżkę a później na kawę i...ciasto ale siłownia odpada.

No to mamy literackiego Nobla. Ale jestem dumna z Pl.
Dawno, dawno temu pisałyśmy o książkach O. Tokarczuk, noblistce P. Tokarczuk
Ja dwukrotnie podchodziłam do Ksiąg Jakubowych. Tak jak ciężka jest książka, tak ciężkie jest to wielowątkowe dzieło. Książka trudna, metafizyczna, ciężko było mi się skupić nad wątkami. Po przeczytaniu stwierdziłam, ze było warto ale na pewno do niej już nie wrócę. Pozostałe książki Tokarczuk niestety też wymagają skupienia, w każdym razie jeśli chcemy się zrelaksować przy książce to na pewno trzeba poszukać mniejszego ciężaru gatunkowego
Doceniam jej książki (chociaż przyznaję że przeczytałam tylko kilka), ale nie będę teraz z siebie robiła intelektualistki. Teraz, bo usłyszałam rano w Trójce, że brakuje książek pani Tokarczuk w księgarniach Co było do przewidzenia
Świetnie, że społeczeństwo czyta, że będzie miało przynajmniej głębokie przemyślenia

A jeszcze w temacie czytania, z biblioteki wypożyczyłam i za moment zacznę czytać "NIc co ludzkie" Głuchowskiego. Na podstawie powieści napisano scenariusz do filmu Kler
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4857997/nic-co-ludzkie

Kończę: Małe życie (też z biblioteki), tyle że w innej okładce, z 2015 r.
Tomisko z literkami aż do 813 strony
Mocna, wstrząsająca. Stąd chyba mój dzisiejszy ból głowy...
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4862789/male-zycie

Dzisiaj mam wieczorem spotkanie w klubie z przyjaciółmi. Jutro jadę na imprezę rodzinną do rodziców. A głowa będzie mnie bolała właśnie dzień albo dwa

Miłego dnia

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2019-10-11 o 10:39
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 11:47   #3713
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Troche poukładałam kosmetyki w szafce i upewniłam sie, ze moje zapasy sa wstrzasajace, wiec powinnam co chwila smarowac sie do połowy a nie myslec o czymkolwiek nowym...
Szaro, deszczowo, jutro szczecin i drugi zabieg onda
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 12:48   #3714
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Troche poukładałam kosmetyki w szafce i upewniłam sie, ze moje zapasy sa wstrzasajace, wiec powinnam co chwila smarowac sie do połowy a nie myslec o czymkolwiek nowym...
Szaro, deszczowo, jutro szczecin i drugi zabieg onda
..haha... na pewno ręki sobie nie podamy i nie mówię tego z przyganą bo moje zapasy nie są na pewno tak przerażająco ogromne jak Twoje Kama ale w serach do twarzy chyba mogłabym niejedną zaskoczyć
Zastanawiam się, kiedy zużyję... skoro większość z ser ma krótki okres gwarancji...
Ale nie mam na tyle silnej woli żeby nie otworzyć kolejnego cacuszka.

Stoję przed szafą w garderobie i zastanawiam się co dzisiaj założyć na imprezę
Dobrze, że kupiłam w tym roku okazyjnie dwie sukienki to jakaś się nada do tego długie kozaki i voila...
a może jednak spodnie i bluzka, zawsze to zestaw bezpieczny
A może długaśny sweter i kozaki
Ale mam dylematy przy dokuczliwym bólu łba. Przeciwbólowy łyknięty, nawet dwa ale żebym się świetnie czuła to niekoniecznie...dla dobra tej rozmowy nie użyję wulgaryzmu chociaż czuję wielką potrzebę wyartykułowania kwiecistego słówka a nawet dwa (a co, jak sobie ulżyć to soczyście).

Dobra szukam kreacji, robię się na piękną i poczekam na Tż... któremu przygotowanie zajmie kilka minut nie licząc prysznica
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 13:14   #3715
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kama zazdroszczę tych zapasów. Jaki kapitał jest tam ulokowany!

Z kolorówką lepiej stoję, ale do twarzy mam maskę, krem, resztkę drugiego kremu, hydrolat, dwa olejki i serum. I jestem jak to dziecko we mgle, zdecydowanie muszę doczytać w temacie i zdecydować się na jakąś kompleksową pielęgnację.

La Mary zastanawiałam się nad tym filmem, mignął mi wczoraj trailer.
Sweter i kozaki to zawsze zestaw robiący WOW

Płaszcz spakowany do odesłania, reszta rzeczy też. Zamówiłam, trochę bez przekonania te dwa płaszcze. Mierzyłam w Mango i RE, ale nic mi nie leżało. Musztardowy w czerwieni, a czerwony w czerni, tylko nie znalazłam zdjęć.

Szukam sobie jakiegoś kursu z behawiorystyki zwierząt, ale nie wiem, czy dam radę razem ze studiami, bo zmieniłam uczelnię.

Ale braki z The Ordinary w PL. Dostawa ma być w połowie miesiąca. Zamówiłam skwalan i różowy peeling AHA + BHA. Chciałabym jeszcze to serum z kwasem mlekowym i niacinamide, ale niedostepne.

Marjolka zamawiam kilka rzeczy z Anwen za Twoim poleceniem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hmgoepprod (5).jpg (92,1 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hmgoepprod (7).jpg (51,0 KB, 29 załadowań)

Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2019-10-11 o 14:49
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 16:48   #3716
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Pani R, kosmetykow mam multum, ale ciuchow prawie nie zamawiam i nie kupuje stacjonarnie Nie kusza mnie nawet po części tak, jak gadżety urodowe...Moim problemem jest...wielokrotny wybor Jak chce kupic krem z retinolem, to na wszelki wypadek kupuje 3 rozne, bo a nuz pierwszy jest sredni? Z witamina C to samo, Z filtrami to samo. I tak możecie oczami duszy widzieć, jak moje zapasy rosna, a imie buteleczek jest legion...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 19:52   #3717
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Pani Robot wyświetlił mi się bardzo ładny musztardowy płaszcz.

A my po kolacji czy raczej obiadokolacji włóczyły się po pięknym naszym mieście. Stoliki mamy zarezerwowane na 21:00 jednak na dworze jest tak ciepło i przyjemnie, że wdychamy powiedzmy że świeże powietrze, na pewno świeższe niż w klubie

Zdjęcia kolacji dzisiaj Wam nie wrzucę ale tylko dlatego żeby na noc nie dręczyć waszych żołądków haha...
Załącznik 7694303



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2019-10-17 o 13:00
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 20:18   #3718
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

LaMary, klimatyczne zdjęcie. Miłego wieczoru!

Co do kwestii ubrania vs kosmetyki, to u mnie zdecydowanie więcej ubrań i zakupów odzieżowych niż kosmetyków.

Lubie testować nowe kremy, olejki, sera i inne cudenka, ale zauważyłam taką zależność, że im więcej różnych rzeczy stosuje/testuje, tym gorzej moja skóra na to wszystko reaguje i wariuje - wypryskami, zaczerwienieniem, itp. Im prostsza jest moja pielęgnacja (tj. używam maks 2/3 produktów przez okres przynajmniej miesiąca) i im mniej testuje, tym moja skóra lepiej wygląda. Ale ciężko z tym, bo dużo ciekawych produktów na rynku i obietnice na nich składane... kuszą i tak miło sobie coś nowego kupić .

Np. dzisiaj prowadziłam zajęcia z moją estetyczną i wspomniała mi o jakichś dobrych kosmetykach firmy Environ? Słyszałyście? Firma z RPA - ich produkty bazują głównie na witaminie A. Np. tutaj ich pierwszy lepszy nawilżacz: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...on-avst-1.html
Mają w ofercie kremy, sera, maseczki, tonery...

Soso, doszło Ci zamówienie z NIOD?

Kosmetyki Ole Henriksen, o których chyba Kamlisa wspomniała, też czytałam jakiś czas temu, że są bardzo dobre. W szczególności Power Peel, ale widze, że niedostępny na polskich stronach: https://www.sephora.com/product/powe...system-P375421

Aha, po raz drugi w życiu kupiłam niedawno buty firmy Ryłko (wcześniej w życiu miałam jedynie raz buty od nich jak miałam chyba 13 lat). Koszmar jak bardzo są niewygodne... W dodatku podeszewa tuż przy czubku odkleiła się po ok. 3 tygodniach chodzenia W szoku jestem, w szczególności, że buty nie jakieś super drogie, ale 300zl na ulicy też nie leży. Gwarancja na 2 lata, ale z miłą chęcią bym je po prostu zwróciła, bo ich nie chce, ale pewnie tak sie nie da, i bedzie reklamacja, naprawy i inne takie.

Pije kakao. Taka teraz pora roku... W Łodzi zimno.

eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 21:22   #3719
Reign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 144
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Czesc dziewczyny
Pozdrawiam z pracy, jeszcze 4 godziny, chyba nie wysiedze

LaMAry dziekuje za przepis, wyprobuje

Pani R nie, ja musze korzystac z pomocy salonow wlosowych I paznokciowych, farbuje od lat, hybryde tez od lat, wiec musze chodzic. A tak mi czasem szkoda czasu, no ale coz zrobic ?

Ja mam podobnie jak Kamlisa, bardziej mnie rajcuje kupowanie kosmetykow niz ubran, choc jak bylam mlodsza, to kase przepuszczalam na ciuchy. Pamietam jak zamieszkalam w Stanach, bylam zachwycona cenami ( nizsze niz w Europie) markowych ciuchy, prawie codziennie cos kupowalam hehe. Teraz to raczej jak czegos potrzebuje, albo chce cos nowego na jakis wypad czy wakacje. Albo jak mi cos ciekawego wpadnie w reke tak przy okazji, ale zeby tak specjalnie lazic po sklepach? Nie! Ostatnio to jednak czesciej online kupuje.
Cinde tez mam ostatnio faze na kakao

Holender, dostalam powiadomienie, ze moje tak wyczekiwane serum z copper dostarcza we wtorek. Nie bedzie nas jeszcze w domu... I teraz sie martwie, czy mi sie nie zepsuje, nie wiem, nie zjelczeje, jak bedzie tyle dni w nagrzanej skrzynce na listy?

Pozdrawiam


Sent from my iPhone using Tapatalk
Reign jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 21:41   #3720
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Reign, cudownego urlopu, odpoczywaj Wrzucaj fotki.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-03 08:27:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:26.