ENDERMOLOGIA działa? warto?? lato tuż tuż!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-08, 17:35   #1
kulikuli
Przyczajenie
 
Avatar kulikuli
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 20

ENDERMOLOGIA działa? warto?? lato tuż tuż!!


Witam forumowiczki! przymierzam się do solidnego zadbania chcę zmienić siebie! ale powoli stopniowo będę wprowadzać nowe nawyki żywieniowe, trener personalny i tutaj pojawia się pytanie czy warto masować ciało? Moje jest dość ubite, ale widać cellulit dość mocny, jak stoję, leże, siedzę nie ma znaczenia, widać go. Zwłaszcza mam cellulit na udach...taka typowa gruszka ze mnie, mam sporą pupę i uda a brzuch w miarę płaski. Zapisałam się na serię ENDERMOLOGII
będę miała masowane pośladki, uda i łydki gdzie mam największy problem. Rozpisałam się na zabiegi:
2 razy w tygodniu i tak przez 5 tygodni
później dopasujemy częstotliwość zabiegu w zależności od uzyskanego efektu.....jeśli ktoś dotrwał do końca posta....to myślicie że warto, macie jakieś doświadczenia? Mnie głównie zależy na wymodelowaniu ciała i likwidacja cellulitu ponoć mogę to osiągnąć poprzez ENDO? Dziękuje za opinie pozdrawiam
kulikuli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-08, 20:02   #2
EwE_biN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 30
Dot.: ENDERMOLOGIA działa? warto?? lato tuż tuż!!

Pewnie to takie kolejne z POSTANOWIEŃ NOWOROCZNYCH nowy ROK nowa JA ! I takie tam ble ble ble....

a tak serio, im więcej na raz tym większe prawdopodobieństwo porażki...piszesz że stopniowo, a ja mam wrażenie czytając twojego posta że wszystko na raz!

życzę wytrwałości, dodam jeszcze od siebie że warto masować ciało, to bardzo dużo daje - terapia próżniowa, bo o tym mowa w poście drenuje ciało, wyszczupla i niweluje cellulit, ale tutaj potrzebna jest systematyczność i powtarzalność a nie słomiany zapał! tak niestety już jest

napisz czy widzisz efekty po zabiegach, jak już zaczniesz

Edytowane przez EwE_biN
Czas edycji: 2018-01-08 o 20:03
EwE_biN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-08, 22:00   #3
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 280
Dot.: ENDERMOLOGIA działa? warto?? lato tuż tuż!!

Cytat:
Napisane przez kulikuli Pokaż wiadomość
Witam forumowiczki! przymierzam się do solidnego zadbania chcę zmienić siebie! ale powoli stopniowo będę wprowadzać nowe nawyki żywieniowe, trener personalny i tutaj pojawia się pytanie czy warto masować ciało? Moje jest dość ubite, ale widać cellulit dość mocny, jak stoję, leże, siedzę nie ma znaczenia, widać go. Zwłaszcza mam cellulit na udach...taka typowa gruszka ze mnie, mam sporą pupę i uda a brzuch w miarę płaski. Zapisałam się na serię ENDERMOLOGII
będę miała masowane pośladki, uda i łydki gdzie mam największy problem. Rozpisałam się na zabiegi:
2 razy w tygodniu i tak przez 5 tygodni
później dopasujemy częstotliwość zabiegu w zależności od uzyskanego efektu.....jeśli ktoś dotrwał do końca posta....to myślicie że warto, macie jakieś doświadczenia? Mnie głównie zależy na wymodelowaniu ciała i likwidacja cellulitu ponoć mogę to osiągnąć poprzez ENDO? Dziękuje za opinie pozdrawiam
Jeszcze przyszło mi do głowy, bo piszesz, że masz ubite ciało, że warto sprawdzić hormony. Zwłaszcza jeśli ćwiczysz, dobrze się odżywiasz, kiedy teoretycznie nie ma podstaw do cellulitu. Wtedy miałabyś kompleksowe działanie (coś od wewnątrz może warto by pobrać), bo jak cellulit jest wynikiem niewłaściwej gospodarki hormonalnej, to te zabiegi mogą nie pomóc. Podobnie jak laserowe usuwanie owłosienia z twarzy przy np. podwyższonej prolaktynie.
A masować zawsze warto! Byle regularnie
Zyta_Flores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 11:15   #4
kulikuli
Przyczajenie
 
Avatar kulikuli
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 20
Dot.: ENDERMOLOGIA działa? warto?? lato tuż tuż!!

Cytat:
Napisane przez Zyta_Flores Pokaż wiadomość
Jeszcze przyszło mi do głowy, bo piszesz, że masz ubite ciało, że warto sprawdzić hormony. Zwłaszcza jeśli ćwiczysz, dobrze się odżywiasz, kiedy teoretycznie nie ma podstaw do cellulitu. Wtedy miałabyś kompleksowe działanie (coś od wewnątrz może warto by pobrać), bo jak cellulit jest wynikiem niewłaściwej gospodarki hormonalnej, to te zabiegi mogą nie pomóc. Podobnie jak laserowe usuwanie owłosienia z twarzy przy np. podwyższonej prolaktynie.
A masować zawsze warto! Byle regularnie
Masz na myśli hormony płciowe? estrogeny, prolaktynę i męskie androgeny? wiesz, miesiączkuje regularnie, nadmiernego owłosienia nie mam, ale może faktycznie moje ubite ciało może być wynikiem jakiś nieprawidłowości hormonalnych
co do diety, staram się jeść regularnie i dostarczam organizmowi odpowiednią ilość makroelementów, ale przyznam się że przynajmniej kilka razy w tygodniu pije białe wytrawne wino, bardzo dobrej jakości - jeden/ dwa kieliszki wieczorem po całym dniu dobrze mi robi, zwłaszcza na sen zaobserwowałam że jak nie piłam w ogóle i nie jadłam słodyczy to miałam ładniejsze ciało i mniejszy cellulit ze słodyczami mam różnie, sięgam po mnie zwłaszcza przed miesiączką. Czytałam dobre opinie o Endermologii LPG i jak zacznę intensywniej ćwiczyć + masować ciało - słodycze i wino = wymodelowane ciało na lato heh życzyłabym sobie ktoś osiągnął efekty działając w ten sposób? dobrego dnia pzdr
kulikuli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 12:03   #5
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 280
Dot.: ENDERMOLOGIA działa? warto?? lato tuż tuż!!

Cytat:
Napisane przez kulikuli Pokaż wiadomość
Masz na myśli hormony płciowe? estrogeny, prolaktynę i męskie androgeny? wiesz, miesiączkuje regularnie, nadmiernego owłosienia nie mam, ale może faktycznie moje ubite ciało może być wynikiem jakiś nieprawidłowości hormonalnych
co do diety, staram się jeść regularnie i dostarczam organizmowi odpowiednią ilość makroelementów, ale przyznam się że przynajmniej kilka razy w tygodniu pije białe wytrawne wino, bardzo dobrej jakości - jeden/ dwa kieliszki wieczorem po całym dniu dobrze mi robi, zwłaszcza na sen zaobserwowałam że jak nie piłam w ogóle i nie jadłam słodyczy to miałam ładniejsze ciało i mniejszy cellulit ze słodyczami mam różnie, sięgam po mnie zwłaszcza przed miesiączką. Czytałam dobre opinie o Endermologii LPG i jak zacznę intensywniej ćwiczyć + masować ciało - słodycze i wino = wymodelowane ciało na lato heh życzyłabym sobie ktoś osiągnął efekty działając w ten sposób? dobrego dnia pzdr
To jestem ciekawa Twojej opinii po serii tych zabiegów

Tak, prolaktynę, TSH, estrogeny. No słodycze to świetny budulec cellulitu, chipsy, piwo

Jak masz słodkie zachcianki przed miesiączką, to może wskazywać na zespół napięcia przedmiesiączkowego, co nasila m.in podwyższona prolaktyna. Ja też miałam regularne, ale w drugiej połowie cyklu puchałam, zatrzymywała się woda w organizmie i to mi bardzo negatywnie podziałało na skórę. Ponoć działa na to dobrze niepokalanek (zioło albo tabletki), a zioła na pewno warto pić, bo oczyszczają organizm.
W moim przypadku podziałało leczenie od wewnątrz, sport (ale zawsze uprawiam, więc się właśnie zdziwiłam, skąd mi się te problemy wzięły).
Lepsze ponoć czerwone Alkohol generalnie wypłukuje witaminy i makroelementy, wysusza. Na pewno dobry nie jest i może też mieć wpływ, ale tu się nie wypowiem, bo nie stosuję

Też miłego! Piękne słońce dzisiaj
Zyta_Flores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-11, 22:19   #6
intermanka
Recenzentka Miesiąca - Luty 2020
 
Avatar intermanka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 127
Dot.: ENDERMOLOGIA działa? warto?? lato tuż tuż!!

Mówisz o endermologii LPG ? Miałam 8 zabiegów na pośladki, uda, boczki i brzuch- 2 razy w tygodniu pierwsze 6 i po razie dwa ostatnie. Dodatkowo przed zabiegiem smarowałam się serum antycellulit. Skóra fajnie po zabiegu zaczerwieniona, jędrna ale ogólnie szczerze jestem rozczarowana bo taki sam efekt był po porządnym masażu z serum, który robiłam w domu. Zlikwidowania cellulitu nie zauważyłam, żadnego. Lepszy efekt był po bańkach. Nie wiem może mój cellulit jest wyjątkowo uciążliwy , mam nadzieje,że w twoim przypadku będzie lepszy efekt Przy wszelkich zabiegach same one nie wystarczą - dieta, ruch, ćwiczenia, a zabiegi, kosmetyki, masaże traktować jako dodatek
__________________
Zapraszam:

https://www.instagram.com/dankakosmetycznie/
intermanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-12, 18:31   #7
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 280
Dot.: ENDERMOLOGIA działa? warto?? lato tuż tuż!!

Cytat:
Napisane przez intermanka Pokaż wiadomość
Mówisz o endermologii LPG ? Miałam 8 zabiegów na pośladki, uda, boczki i brzuch- 2 razy w tygodniu pierwsze 6 i po razie dwa ostatnie. Dodatkowo przed zabiegiem smarowałam się serum antycellulit. Skóra fajnie po zabiegu zaczerwieniona, jędrna ale ogólnie szczerze jestem rozczarowana bo taki sam efekt był po porządnym masażu z serum, który robiłam w domu. Zlikwidowania cellulitu nie zauważyłam, żadnego. Lepszy efekt był po bańkach. Nie wiem może mój cellulit jest wyjątkowo uciążliwy , mam nadzieje,że w twoim przypadku będzie lepszy efekt Przy wszelkich zabiegach same one nie wystarczą - dieta, ruch, ćwiczenia, a zabiegi, kosmetyki, masaże traktować jako dodatek
Ja właśnie wspominałam o bańce. Od 5 zabiegu to już sobie na tym zasypiałam Wydaje mi się, że to też zależy od tego, czy to cellulit wodny czy tłuszczowy. Pewnie który stopień. Bańka działa trochę na zasadzie drenażu limfatycznego. Poza tym przypomniało mi się, że teraz rozważałam taki masaż na rolkach, który mają niektóre fitness kluby, ale niestety żaden z moich. To może być fajne, bo i podnosi ukrwienie skóry (może zadziałać na cellulit) i rozmasowuje mięśnie po treningach.
Zyta_Flores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-16, 16:53   #8
kulikuli
Przyczajenie
 
Avatar kulikuli
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 20
Dot.: ENDERMOLOGIA działa? warto?? lato tuż tuż!!

Cytat:
Napisane przez intermanka Pokaż wiadomość
Mówisz o endermologii LPG ? Miałam 8 zabiegów na pośladki, uda, boczki i brzuch- 2 razy w tygodniu pierwsze 6 i po razie dwa ostatnie. Dodatkowo przed zabiegiem smarowałam się serum antycellulit. Skóra fajnie po zabiegu zaczerwieniona, jędrna ale ogólnie szczerze jestem rozczarowana bo taki sam efekt był po porządnym masażu z serum, który robiłam w domu. Zlikwidowania cellulitu nie zauważyłam, żadnego. Lepszy efekt był po bańkach. Nie wiem może mój cellulit jest wyjątkowo uciążliwy , mam nadzieje,że w twoim przypadku będzie lepszy efekt Przy wszelkich zabiegach same one nie wystarczą - dieta, ruch, ćwiczenia, a zabiegi, kosmetyki, masaże traktować jako dodatek
Tak, myślałam tylko i wyłącznie o ENDRMOLOGII LPG innego sprzętu nawet nie biorę pod uwagę. Dużo czytałam i robiłam rozeznanie który sprzęt jest najskuteczniejszy, tutaj zdecydowanie króluje LPG.

I tak jestem świeżo po pierwszym zabiegu. Na początek był wywiad - przyznałam się do słodyczy i wina mówiłam o aktywności fizycznej, o tym ile pije wody dziennie, kawy, herbaty, co jem, ile razy dziennie i co jaki czas..... zostałam jeszcze bardziej uświadomiona że mogę mieć bardzo dobre efekty jeśli będę stosowała się do zaleceń - wiadomo - odpowiednie nawodnienie, regularność posiłków o niskim indeksie glikemicznym, aktywność fizyczna, rezygnacja z wina i słodyczy - w tygodniu (w weekend będę nadrabiać he he ) (oby nie) .....

Sam zabieg był dla mnie.....mega bolesny nawet na najniższych parametrach...moje ciało jest tak twarde i ubite że boli mnie nawet lekkie zassanie dowiedziałam się że to kwestia czasu, że jak ciało zostanie pobudzone i trochę rozmasowane będzie już mniej bolało przy kolejnych zabiegach. Mam nadzieje bo nie było to przyjemne, a pokładam ogromne nadzieje.
Następny zabieg mam w czwartek, napiszę czy było coś lepiej. O efektach pisać nie będę, bo za wcześnie, wiadomo, tyle że skóra po zabiegu była lekko zaróżowiona.
Założyłam sobie że jeśli po 10 zabiegach czyli po zakończeniu karnetu nie będę widziała efektów to też zrezygnuje i nie będę kontynuować. Odezwę się. Pzd
kulikuli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 21:02   #9
micha_w
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 36
Dot.: ENDERMOLOGIA działa? warto?? lato tuż tuż!!

Cytat:
Napisane przez kulikuli Pokaż wiadomość
Tak, myślałam tylko i wyłącznie o ENDRMOLOGII LPG innego sprzętu nawet nie biorę pod uwagę. Dużo czytałam i robiłam rozeznanie który sprzęt jest najskuteczniejszy, tutaj zdecydowanie króluje LPG.

I tak jestem świeżo po pierwszym zabiegu. Na początek był wywiad - przyznałam się do słodyczy i wina mówiłam o aktywności fizycznej, o tym ile pije wody dziennie, kawy, herbaty, co jem, ile razy dziennie i co jaki czas..... zostałam jeszcze bardziej uświadomiona że mogę mieć bardzo dobre efekty jeśli będę stosowała się do zaleceń - wiadomo - odpowiednie nawodnienie, regularność posiłków o niskim indeksie glikemicznym, aktywność fizyczna, rezygnacja z wina i słodyczy - w tygodniu (w weekend będę nadrabiać he he ) (oby nie) .....

Sam zabieg był dla mnie.....mega bolesny nawet na najniższych parametrach...moje ciało jest tak twarde i ubite że boli mnie nawet lekkie zassanie dowiedziałam się że to kwestia czasu, że jak ciało zostanie pobudzone i trochę rozmasowane będzie już mniej bolało przy kolejnych zabiegach. Mam nadzieje bo nie było to przyjemne, a pokładam ogromne nadzieje.
Następny zabieg mam w czwartek, napiszę czy było coś lepiej. O efektach pisać nie będę, bo za wcześnie, wiadomo, tyle że skóra po zabiegu była lekko zaróżowiona.
Założyłam sobie że jeśli po 10 zabiegach czyli po zakończeniu karnetu nie będę widziała efektów to też zrezygnuje i nie będę kontynuować. Odezwę się. Pzd
Jeśli Pani kosmetolog przeprowadziła wywiad i dala wskazówki na temat Twoich nawyków żywieniowych i ilości ruchu to brawo dla niej. Ale miejcie dziewczyny świadomość, że sama endermologia bez naszego działania nam nie pomoże. Nie ma co się oszukiwać, że wydamy 1000 czy 2000 pójdziemy na kilka zabiegów i kupimy sobie fajne efekty. Trzeba działania endermologia + dieta a najlepiej jeszcze trochę sportu. Takie trio da super efekty, odchudzanie będzie szybsze a nasz psychika nie padnie w związku z wolnymi efektami w przypadku stosowania tylko jednej metody. Ja osobiście byłam na 10 zabiegach endermologii i nie było to LPG. Miałam problem z celulitem wodnym na udach i z efektów jestem zadowolona.
micha_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 14:02   #10
kulikuli
Przyczajenie
 
Avatar kulikuli
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 20
Dot.: ENDERMOLOGIA działa? warto?? lato tuż tuż!!

Tak tak dostałam wskazówki żywieniowe i te dotyczące aktywności fizycznej i nawodnienia organizmu. Jak pisałam wcześniej rozmowa z panią kosmetolog jeszcze bardziej uświadomiła mnie z czego powinnam zrezygnować, aby uzyskać założony efekt. Wiecie jak to jest niby o czymś wiemy, ale jak usłyszymy to od kogoś to jakoś bardziej trafia, przynajmniej ja tak mam
Mam za sobą już 3 zabiegi z czego pierwszy był traumatyczny a następne dwa całkiem znośne. Faktycznie jakby ciało się przyzwyczajało, za to mam drobne siniaczki zwłaszcza na udach. Nie przeszkadzają mi szczególnie, smaruje skórę arniką. Generalnie nie wiem czy mi się wydaje ale ciało zrobiło się gładsze w dotyku i nie jest już takie twarde, zbite. W piątek mam kolejny zabieg w między czasie mam zaplanowany fitness i stretching, nie jem słodyczy i ogólnie trzymam się postanowień!
kulikuli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 15:31   #11
EwE_biN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 30
Dot.: ENDERMOLOGIA działa? warto?? lato tuż tuż!!

ciekawe jak długo wytrzymasz
EwE_biN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-08, 08:44   #12
kulikuli
Przyczajenie
 
Avatar kulikuli
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 20
Dot.: ENDERMOLOGIA działa? warto?? lato tuż tuż!!

Cytat:
Napisane przez EwE_biN Pokaż wiadomość
ciekawe jak długo wytrzymasz
EwE_bin bije o twojego posta sarkazm czyt, - spotęgowana ironia, złośliwość
o co Ci chodzi?
kulikuli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-13, 11:03   #13
EwE_biN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 30
Dot.: ENDERMOLOGIA działa? warto?? lato tuż tuż!!

Cytat:
Napisane przez kulikuli Pokaż wiadomość
EwE_bin bije o twojego posta sarkazm czyt, - spotęgowana ironia, złośliwość
o co Ci chodzi?
Bo z reguły tak to się kończy....dbać o siebie, regularnie ćwiczyć, zdrowo się odżywiać trzeba cały czas a nie z doskoku z przyczyn zewnętrznych - bo ślub, bo podróż poślubna....jak motywator zniknie to i chęć opadnie i wrócą stare nawyki.... i wtedy zapomnij że będziesz myślała o jakimś masażu próżniowym wpiep*ając kolejnego tłustego pączka .... a małżonek mocno się rozczaruje widząc sflaczałe ciało...po pewnym czasie oczywiście bo efekty zabiegów przez jakiś czas będą widoczne, ale dopóki nie zmienimy podejścia do siebie to jesteśmy skazane na porażkę.....
EwE_biN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-14, 12:31   #14
intermanka
Recenzentka Miesiąca - Luty 2020
 
Avatar intermanka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 127
Dot.: ENDERMOLOGIA działa? warto?? lato tuż tuż!!

Cytat:
Napisane przez EwE_biN Pokaż wiadomość
Bo z reguły tak to się kończy....dbać o siebie, regularnie ćwiczyć, zdrowo się odżywiać trzeba cały czas a nie z doskoku z przyczyn zewnętrznych - bo ślub, bo podróż poślubna....jak motywator zniknie to i chęć opadnie i wrócą stare nawyki.... i wtedy zapomnij że będziesz myślała o jakimś masażu próżniowym wpiep*ając kolejnego tłustego pączka .... a małżonek mocno się rozczaruje widząc sflaczałe ciało...po pewnym czasie oczywiście bo efekty zabiegów przez jakiś czas będą widoczne, ale dopóki nie zmienimy podejścia do siebie to jesteśmy skazane na porażkę.....
Brutalnie napisane ale niestety coś w tym jest... ja też uważam,że bez zdrowego podejścia i choć odrobiny ruchu żadne zabiegi nam nie pomogą, a jak już to tylko na chwile ,na pewno efektu nie utrzymają. Troszkę o tym pisałam przy moim zabiegu kriolipolizy https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=22946 jak ktoś ma ochotę zapraszam Mnie osobiście zabiegi pomogły na tyle,że mocno zmotywowały do dbania o siebie, lepszego odżywiania, ruchu i to mi zostało do teraz - choćby przez to były warte swojej ceny.
Co do samej endermologii lpg czyli masażu próżniowego (miałam 8 zabiegów) nadal uważam,że masaż bańką chińską , wykonywany u siebie w domu w połączeniu z kosmetykami antycellulit/ujędrniającymi dają najlepsze rezultaty i są nie porównywalnie tańsze.

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Cytat:
Napisane przez mariolkapietrzak Pokaż wiadomość
Ja też chodzę, u siebie we wrocławiu do dermamed estetica (https://dermamed-estetica.pl/). 999zł za cały pakiet moim zdaniem bardzo dobra cena, bolało na początku strasznie i miałam siniaki ,ale jak się organizm przyzwyczai to już pod koniec aż tak nie boli, polecam Wam, rok temu robiłam i miałam ciało praktycznie bez cellulitu na wakacje, teraz też się zbieram żeby kupić karnet
A moim zdaniem drogo, ja płaciłam koło 50zł za zabieg. Na marginesie: skoro miałaś siniaki i bardzo bolało to znaczy, że Ci źle/za mocno robili - chyba coś z tą reklamą poszło nie tak
__________________
Zapraszam:

https://www.instagram.com/dankakosmetycznie/
intermanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-18, 09:51   #15
kulikuli
Przyczajenie
 
Avatar kulikuli
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 20
Dot.: ENDERMOLOGIA działa? warto?? lato tuż tuż!!

Cytat:
Napisane przez EwE_biN Pokaż wiadomość
Bo z reguły tak to się kończy....dbać o siebie, regularnie ćwiczyć, zdrowo się odżywiać trzeba cały czas a nie z doskoku z przyczyn zewnętrznych - bo ślub, bo podróż poślubna....jak motywator zniknie to i chęć opadnie i wrócą stare nawyki.... i wtedy zapomnij że będziesz myślała o jakimś masażu próżniowym wpiep*ając kolejnego tłustego pączka .... a małżonek mocno się rozczaruje widząc sflaczałe ciało...po pewnym czasie oczywiście bo efekty zabiegów przez jakiś czas będą widoczne, ale dopóki nie zmienimy podejścia do siebie to jesteśmy skazane na porażkę.....
Owszem zgodzę się z tym co napisałaś, że trzeba o siebie dbać cały czas więc może znasz sposób żeby wytrwać w postanowieniach, żeby nie odpuszczać?... Nie będę ściemniać byłam ost chora okropne grypsko mnie dopadło i teraz ciężko mi ruszyć cztery litery No nie chce mi się! Choć chcę żeby mi się chciało ! ale mi się nie chce szkoda mi tego bo widziałam już efekty mojej pracy ładniejsze ciało mi się zrobiło....narzeczony to zauważył! powiedział komplement to dużo dla mnie znaczy bo po części robię to dla niego...
kulikuli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-22, 08:31   #16
RoLaa
Przyczajenie
 
Avatar RoLaa
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 9
Dot.: ENDERMOLOGIA działa? warto?? lato tuż tuż!!

No pewnie że warto! Najlepiej łączyć różne rzeczy tzn. sport + rozciąganie + masaż + dieta nie ma możliwościowi żeby nie było efektu! Ja też jestem na początku swojej drogi z zabiegami w gabinetach medycyny estetycznej i podobnie jak Ty pokładam w nich ogromne nadzieje. Nie poddawaj się! Dużo już zrobiłaś, sama napisałaś że narzeczony zauważył zmiany...masz kryzys każdy go miewa, ale nie poddawaj się teraz kiedy masz efekty bo wszystko wróci! Jak wrócisz na zabiegi endermologii to zachce Ci się ćwiczyć, ciało będzie zdrenowane nie będziesz miała żadnych obrzęków, będziesz się czuła lekko i przyjemnie Ile już zrobiłaś zabiegów? powodzenia!
RoLaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-22, 12:33   #17
Anna199388
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4
Dot.: ENDERMOLOGIA działa? warto?? lato tuż tuż!!

Chodzę już długi czas na zabiegi endermologii w <ciach>. Świetny zabieg, jestem bardzo zaskoczona i zadowolona z efektów które daje, czuję się i wyglądam o wiele lepiej. Pozbyłam się cellulitu, moja skóra stała się bardziej jędrna, ale ważne są regularne zabiegi, bez tego nie można liczyć na dobre efekty. Endermologia poprawia także kondycję skóry. Gdyby ktoś chciał poczytać więcej o endermologii: <ciach>

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-11-11 o 15:36
Anna199388 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 08:48   #18
EwE_biN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 30
Dot.: ENDERMOLOGIA działa? warto?? lato tuż tuż!!

Cytat:
Napisane przez kulikuli Pokaż wiadomość
Owszem zgodzę się z tym co napisałaś, że trzeba o siebie dbać cały czas więc może znasz sposób żeby wytrwać w postanowieniach, żeby nie odpuszczać?... Nie będę ściemniać byłam ost chora okropne grypsko mnie dopadło i teraz ciężko mi ruszyć cztery litery No nie chce mi się! Choć chcę żeby mi się chciało ! ale mi się nie chce szkoda mi tego bo widziałam już efekty mojej pracy ładniejsze ciało mi się zrobiło....narzeczony to zauważył! powiedział komplement to dużo dla mnie znaczy bo po części robię to dla niego...
Jak robisz to dla kogoś czyt.narzeczony to na stracie jesteś skazana na porażkę! Sorry, ale jak narzeczony się ulotni to dla kogo będziesz dbała o swoje ciało? Nie dla niego, więc dla kogo? Ano, powinno się dla siebie. Bo to Ty czujesz swoje ciało, ona pracuje dla Ciebie, powinnaś się ciszyć że jesteś zdrowa i możesz coś dobrego zrobić dla siebie. Rozumiesz dla siebie! Im Ty lepiej będziesz się czuła w swoim ciele tym będziesz pewniejsza siebie, radośniejsza i inni będą chętnej z tobą przebywać. Nie jest to proste, ale dopóki nie zmienisz motywacji może być trudno. A tak swoją drogą, nic się nie odzywasz poległaś totalnie?!
EwE_biN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-15, 10:26   #19
kulikuli
Przyczajenie
 
Avatar kulikuli
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 20
Dot.: ENDERMOLOGIA działa? warto?? lato tuż tuż!!

Nie, nie poległam! Wręcz przeciwnie dużo zrobiłam przez ten miesiąc od mojego ostatniego posta. Ogólnie ujmując wytrwałam w postanowieniach! Mam mega dobre efekty po endermologii, pewnie nie tylko po niej bo też ćwiczę i nie obżeram się hehe ale nie sądziłam że mogę uzyskać ciało gdzie nie będzie widać cellulitu, okej jak ścisnę fałd skóry np. na udach to go widać, ale jak stoję to już go nie widaać, tak więc dla mnie jest to ogromna różnica. Poza tym, jak pisałam miałam ciało dość ubite, twarde teraz jest całkowicie inne. A to wszystko osiągnęłam raptem przez 7 tygodni
Dziewczyny ja osobiście polecam, nie przestaje ćwiczyć i chodzić na zabiegi - bo dzięki temu podtrzymam uzyskane efekty, ale także może coś się jeszcze zmieni w moim ciele chciałabym jak macie jakieś pytania to piszcie, chętnie coś odpiszę

Edytowane przez kulikuli
Czas edycji: 2018-03-15 o 10:28
kulikuli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-16, 12:04   #20
Marzzenie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 6
Dot.: ENDERMOLOGIA działa? warto?? lato tuż tuż!!

kulikuli dalej masujesz ciało? Też się zastanawiam, w lipcu też mam swój ślub a mam wrażenie że cellulitu zwłaszcza na brzuchu mi przybyło. Mocno myślę o endermologii ale sama nie wiem. Dietę wprowadziłam początkiem kwietnia, ograniczyłam colę bo z nią miałam największy problem....ale jednak ten uporczywy cellulit dalej mam! Sukienkę ślubną mam z koronką na brzuchu i boję się że będzie widać mój defekt. Napisz proszę czy dalej masz tak dobre efekty jak pisałaś w marcu. Dzięki śliczne
Marzzenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-17, 08:42   #21
kulikuli
Przyczajenie
 
Avatar kulikuli
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 20
Dot.: ENDERMOLOGIA działa? warto?? lato tuż tuż!!

Ależ oczywiście że polecam! Dalej masuje ciało i mam rewelacyjne efekty, być może trudno w to uwierzyć ale mam ciało o którym zawsze marzyłam! Nie poddałam się choć miałam kryzysy i wątpiłam, najważniejsza jest systematyczność. To prawda że słodycze i cola potrafią wpłynąć na pojawienie się cellulitu....wiem że to uzależnienie...ale uwierz mi jak się CHCE można WSZYSTKO! Napisz czy się zdecydowałaś i jak zalecili Ci robić zabiegi. Powodzenia bo ślub masz tuż tuż!
kulikuli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 10:31   #22
Marzzenie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 6
Dot.: ENDERMOLOGIA działa? warto?? lato tuż tuż!!

Cytat:
Napisane przez kulikuli Pokaż wiadomość
Ależ oczywiście że polecam! Dalej masuje ciało i mam rewelacyjne efekty, być może trudno w to uwierzyć ale mam ciało o którym zawsze marzyłam! Nie poddałam się choć miałam kryzysy i wątpiłam, najważniejsza jest systematyczność. To prawda że słodycze i cola potrafią wpłynąć na pojawienie się cellulitu....wiem że to uzależnienie...ale uwierz mi jak się CHCE można WSZYSTKO! Napisz czy się zdecydowałaś i jak zalecili Ci robić zabiegi. Powodzenia bo ślub masz tuż tuż!
Dziękuje że odpowiedziałaś na mojego posta. Przyznam szczerze że trochę się rozczarowałam, nie miałam żadnego wywiadu odnośnie moich przyzwyczajeń żywieniowych, ani aktywności, ani jaki cel chciałabym osiągnąć - od tak - dostałam ubranko i kazali mi się położyć na łóżku - dopiero jak leżałam - Pani wykonująca zabieg zapytała co masujemy - ja że mam problem z brzuchem - więc zrobiła mi zabieg na brzuch, plecy i ramiona. Po zakończeniu powiedziała mi że zaprasza mnie na kolejny zabieg, ale nie powiedziała za jaki czas, jak często powinnam go wykonywać - w sumie to nic się nie dowiedziałam ;/ trochę mnie to zdziwiło bo Ty inaczej to opisałaś - ciekawa jestem gdzie chodzisz bo chyba powinnam zmienić miejsce - na szczęście nie wykupiłam pakietu, ale za ubranko zapłaciłam. Zresztą przyda mi się na kolejne zabiegi jak trafię gdzie indziej. Podpowiesz? może być na prv pozdrawiam
Marzzenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 10:40   #23
EwE_biN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 30
Dot.: ENDERMOLOGIA działa? warto?? lato tuż tuż!!

też jestem ciekawa gdzie chodzisz, wydaje się bardzo profesjonalne miejsce, mnie też napisz jak możesz na prv thx
EwE_biN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-30, 08:44   #24
Afojack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 35
Dot.: ENDERMOLOGIA działa? warto?? lato tuż tuż!!

Ja jestem właśnie po pierwszej serii zabiegów endermologii w <ciach> i muszę powiedzieć że efekt mega. nie wiedziałam że już tak od razu będzie coś widać, ale poprawa jest znaczna. cellulit dużo duuużo mniej widoczny, skóra napięta i ogóle. ale i tak jeszcze będę zabieg powtarzać bo tak lekarz zalecił dla podtrzymania efektu
__________________
Niemała mądrość mądrze mówić, lecz największa - mądrze czynić

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-10-29 o 17:48
Afojack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 10:04   #25
Marzzenie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 6
Dot.: ENDERMOLOGIA działa? warto?? lato tuż tuż!!

kulikuli uważam że powinnaś na forum napisać gdzie chodzisz - bo przyznam się szczerze że akurat jestem z Warszawy / jak ktoś jest z Krakowa to też ma szansę/ wybrałam się tam - no Niebo a Ziemia w porównaniu z wcześniejszym gabinetem - w ogóle nie ma o czym mówić - poziom mega!

Wszystkiego się dowiedziała - dostałam zalecenia również do domu - co stosować na ciało - co zmienić w diecie - z czego zrezygnować - co dodatkowo wdrożyć żeby uzyskać lepsze efekty - czuję że zajęto się mną profesjonalnie i rzetelnie!

Mam rozpisane zabiegi endermologii lpg 2 x w tygodniu i niestety stan mojej skóry na brzuchu nie jest dobry więc na razie mam sesje 15 zabiegów właśnie 2 razy w tygodniu i tak co tydzień/ jestem dobrze nastawiona miałam na razie dwa zabiegi, nie powiem żeby były przyjemne, ale to nie o to chodzi - poza tym na tyle się zmotywowałam że zaczęłam ćwiczyć na razie w domu z Ewką, ale czuje że ciało pracuje i to najważniejsze! Trzymajcie za mnie kciuki a tobie kulikuli jeszcze raz dziękuje mam nadzieje że dalej masz super efekty! odezwij się pozdrawiam
Marzzenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-22, 12:56   #26
Mini8989
Raczkowanie
 
Avatar Mini8989
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 46
Dot.: ENDERMOLOGIA działa? warto?? lato tuż tuż!!

A czy mozecie mi powiedzieć czy po endermologii są efekty?
Mini8989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-24, 09:11   #27
kulikuli
Przyczajenie
 
Avatar kulikuli
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 20
Dot.: ENDERMOLOGIA działa? warto?? lato tuż tuż!!

Cześć dziewczyny sory że tak długo się nie odzywałam, ale u mnie teraz gorący okres - przygotowania do wesela, zaczęliśmy zapraszać gości a jak same zapewne wiecie nie jest to takie chop siup! Tu kawka, tu herbatka - a co tak krótko? posiedźcie jeszcze i tak schodzi bardzo się cieszę na ten wyjątkowy dzień w moim życiu, cieszę się również z tego że przygotowałam się do niego mentalnie i fizycznie .... bo ciało mam piękne i jędrne na poważnie jestem bardzo zadowolona z efektów więc jak ktoś mnie zapyta czy endermologia działa - moja odpowiedź brzmi TAK ZDECYDOWANIE DZIAŁA! ale nie można oczekiwać cudów po 5 zabiegach, to jest praca na dłuższą metę - warto przy tym ćwiczyć, regularnie jeść i pić dużo wody. Ja na chwilę obecną chodzę raz w tygodniu na masaż endo moje ciało się przyzwyczaiło i już wcale nie boli a wręcz przeciwnie sprawia mi to przyjemność Mam nadzieje że ktoś skorzysta z moich doświadczeń i zacznie walkę o lepsze JA pozdrawiam

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Od samego początku chodzę do MEDESTETIS w stolicy
kulikuli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-27, 14:45   #28
EwE_biN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 30
Dot.: ENDERMOLOGIA działa? warto?? lato tuż tuż!!

Dzięki kulikuli że podzieliłaś się opinią bo czekałam na wiadomość od Ciebie, ale się nie doczekałam życzę wszystkiego dobrego w tak ważnym dniu dla Ciebie? Kiedy ślubujesz? pzd

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Mini8989 Pokaż wiadomość
A czy mozecie mi powiedzieć czy po endermologii są efekty?
Z tego co dziewczyny piszą to są, sama mam w planach zapisać się na zabiegi. Mam problem w górną częścią ciała tzn. mam dość grube ramiona mogłyby być trochę mniejsze, a uwierz jestem bardzo aktywną osobą, dużo się ruszam od dziecka, jem zdrowo ale ewidentnie górną część ciała mogłabym zmniejszyć liczę że endermologia mi w tym pomoże. Odezwę się jak zacznę i będę Was informować o postępach jak tylko zacznę hehe
EwE_biN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-09, 11:56   #29
Natalia_kosmetolog
Raczkowanie
 
Avatar Natalia_kosmetolog
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 47
Dot.: ENDERMOLOGIA działa? warto?? lato tuż tuż!!

Szczerze polecam zabiegi Endermologii LPG, efekty są naprawdę spektakularne przy wprowadzeniu odpowiedniej diety i aktywności fizycznej. Zabieg najlepiej wykonać w serii- tj ok 10 sesji.
Natalia_kosmetolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 16:08   #30
AleksandraKosmetolog
Raczkowanie
 
Avatar AleksandraKosmetolog
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 47
Dot.: ENDERMOLOGIA działa? warto?? lato tuż tuż!!

Cytat:
Napisane przez RoLaa Pokaż wiadomość
No pewnie że warto! Najlepiej łączyć różne rzeczy tzn. sport + rozciąganie + masaż + dieta nie ma możliwościowi żeby nie było efektu! Ja też jestem na początku swojej drogi z zabiegami w gabinetach medycyny estetycznej i podobnie jak Ty pokładam w nich ogromne nadzieje. Nie poddawaj się! Dużo już zrobiłaś, sama napisałaś że narzeczony zauważył zmiany...masz kryzys każdy go miewa, ale nie poddawaj się teraz kiedy masz efekty bo wszystko wróci! Jak wrócisz na zabiegi endermologii to zachce Ci się ćwiczyć, ciało będzie zdrenowane nie będziesz miała żadnych obrzęków, będziesz się czuła lekko i przyjemnie Ile już zrobiłaś zabiegów? powodzenia!
Bardzo motywująca odpowiedz. Całkowicie popieram
AleksandraKosmetolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-04 18:45:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:54.