Marcowe Mamy 2015 cz. X - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-05, 22:10   #4681
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość

Wieś co crystal25, jestem w pozytywnym szoku jak piszesz o kp pamiętam, że Cię to raczej 'nie podniecalo' i chciałas szybko przejść na mm, a piszesz o kp z takim pozytywnym nastawieniem chyba Ci się trochę pozmieniało, co?

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Kurcze, musze kupić wagę... ale w ogóle to zła jestem, bo jeansy które wczoraj kupiłam, lecą mi z tyłka. Było przymierzyc mniejsze ala: kilogramy to nic, u mnie gorzej ze sprężystościa, mam takie miękkie ciało :-(
nie wiem, dziwne nowe to dla mnie, ale jak widze synka jaki szczesliwy to ja jestem strasznie szczesliwa az mi sie chce plakac kiedy widze jak ciumka jedzonko i przybiera na wadze albo usypia przy podczas karmienia, to odsuwam go od piersi, a on spi i dalej ciumka bo mysli ze jest przy piersi ssak moj ukochany Ogolnie z poczatku bardzo sie wstydzilam, ale tz duzo mnie wspiera we wszystkim stad te zmiany
chudniesz, jedz jajeczka i kielbaske swieta sa a jedrnoscia ciala sie nie przejmuj, czytalam ze cialo potrzebuje duzo czasu na powrot z przed ciazy wiec miesiac to za krotko
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 23:41   #4682
DezireOrient
Raczkowanie
 
Avatar DezireOrient
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 239
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Pozdrawiam z karmienia
Ja też tak zaobserwowalam ciało i doszłam do wniosku ze chyba będzie cud jak odzyskam je takie sprzed ciąży. Tyłek istny flak😱
Brzuch jeszcze został on i chyba taki zostanie. No i kwestia ćwiczeń, bo po cięciu raczej szybko nie zacznę. A miałam wielkie zamierzenia..los inaczej chciał. Jeśli chodzi o wagę to ja już mam -8 kg . Zostały 2 do zrzucenia.
__________________
Mamusi serduszko-Nina <3 <3
TP.USG 27.03.2015
TP.OM 18.03.2015


DezireOrient jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 01:28   #4683
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
Moj synek jak je, to robi sobie przerwy, oprocz tego ze trzeba go pobudzac, bo ciagle przysypia przy piersi, a jak sie przebudzi to usmieszek i ssak otwiera buzke i szuka ale na oddychanie robi przerwy a w nosku zero glutow, bo sprawdzam, wiec to chyba normalne.
My jesli lekarz nie bedzie mial zastrzezen po szpitalu to w srode albo w czwartek juz planujemy, jesli pogoda dopisze.
30 w jeden dzien? niezle ja jeszcze nie wiem ile, bo nie mamy synka w domu, ale przebieram przed karmieniem i czasami w trakcie jedzenia sie sprutuje to mowie do meza ze jego kolej

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------




ale zazdroszcze zaczelam z lekka nadwaga wiec by sie przydalo chociaz do tych kg wrocic co byly przed ciaza rosi:

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------




Po porodzie moja ochota na jedzenie jest zerowa. w klinice prawie wcale nie jadlam, a w domu jem tylko dlatego ze maz jest, gdyby nie on zapomnialabym ze trzeba cos zjesc....

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------



10 minut wiec nie jest tak zle, ale to jezdzenie jest meczace. Wstaje rano i budze meza ze szybko do szpitala jechac, bo mi smutno, synek tam jest....
tabletki przeciwbolowe tez biore prawie ze codziennie, rwie i boli mnie wszystko w kroczu oby jak najszybciej minelo, bo mam dosc oby ci przeszla ta rwa kulszowa po pologu bo to jest straszny bol.

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------



duzo prezentow, jak fajnie a pieluchy sie przydadza zawsze
Ale jesc trzeba kochana, bo skad bedziesz miala sile na opieke? Wiesz takie glupie gadanie. Mi po porodzie bylo strasznie slabo jak dluzej czegos nie zjadlam.

Wy tu o zrzucaniu kilogramow, a ja ten etap juz za soba mam teraz nadrabiam maz sie smieje, gdzie jego sexy brzuszek i figura laseczki. Powiedzialam, ze moze zapomniec o niej hahaha
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 03:55   #4684
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
U mnie podobna sytuacja z mężem jest. Chciałabym powiedzieć, że była... bo dzisiejszy dzień był naprawdę super, ale pewnie zaraz znowu coś się zchrzani. Ostatnio to już w zasadzie tylko warczelismy do siebie. Nie pomagało tłumaczenie, prośby, groźby i od kiedy olałam sprawę, paradoksalnie zaczęło być lepiej. Chyba po prostu tż miał dość tych ciągłych awantur i jakoś się ogarnął. Dzisiaj więcej robi przy malej niż ja

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Wieś co crystal25, jestem w pozytywnym szoku jak piszesz o kp pamiętam, że Cię to raczej 'nie podniecalo' i chciałas szybko przejść na mm, a piszesz o kp z takim pozytywnym nastawieniem chyba Ci się trochę pozmieniało, co?

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Kurcze, musze kupić wagę... ale w ogóle to zła jestem, bo jeansy które wczoraj kupiłam, lecą mi z tyłka. Było przymierzyc mniejsze ala: kilogramy to nic, u mnie gorzej ze sprężystościa, mam takie miękkie ciało :-(


Oj tam...poćwiczysz i wszystko wróci do normy ja juz się nie mogę doczekać kiedy zacznę



Crystal super, że kp Ci się tak podoba, a Theo przy tym szczęśliwy



A ja jestem juz wyspana młoda zasnęła przed 23 i obudziła się po 4 a juz się bałam, że będzie powtórka z zeszłej nocy...
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 06:57   #4685
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
Moj synek jak je, to robi sobie przerwy, oprocz tego ze trzeba go pobudzac, bo ciagle przysypia przy piersi, a jak sie przebudzi to usmieszek i ssak otwiera buzke i szuka ale na oddychanie robi przerwy a w nosku zero glutow, bo sprawdzam, wiec to chyba normalne.
My jesli lekarz nie bedzie mial zastrzezen po szpitalu to w srode albo w czwartek juz planujemy, jesli pogoda dopisze.
30 w jeden dzien? niezle ja jeszcze nie wiem ile, bo nie mamy synka w domu, ale przebieram przed karmieniem i czasami w trakcie jedzenia sie sprutuje to mowie do meza ze jego kolej

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------




ale zazdroszcze zaczelam z lekka nadwaga wiec by sie przydalo chociaz do tych kg wrocic co byly przed ciaza

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------




Po porodzie moja ochota na jedzenie jest zerowa. w klinice prawie wcale nie jadlam, a w domu jem tylko dlatego ze maz jest, gdyby nie on zapomnialabym ze trzeba cos zjesc....

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------



10 minut wiec nie jest tak zle, ale to jezdzenie jest meczace. Wstaje rano i budze meza ze szybko do szpitala jechac, bo mi smutno, synek tam jest....
tabletki przeciwbolowe tez biore prawie ze codziennie, rwie i boli mnie wszystko w kroczu oby jak najszybciej minelo, bo mam dosc oby ci przeszla ta rwa kulszowa po pologu bo to jest straszny bol.
10 minut to nie najgorzej, ale wierzę, że to męczące. Dziś już poniedziałek, więc te troszkę jeszcze wytrzymacie.
A jaka u Was pogoda, tzn ile stopni? Fajnie, że tak szybko na dwór. My się chyba aż tak szybko nie zdecydujemy. U nas wietrznie, chłodno i deszczowo

---------- Dopisano o 06:20 ---------- Poprzedni post napisano o 06:16 ----------

Cytat:
Napisane przez aaakarolina
A ja jestem juz wyspana młoda zasnęła przed 23 i obudziła się po 4 a juz się bałam, że będzie powtórka z zeszłej nocy...
Ładnie spała mogłoby być tak każdej nocy

---------- Dopisano o 06:57 ---------- Poprzedni post napisano o 06:20 ----------

Napisałam post i mi wcięło...
Ja też czuję, ze moje ciało to flak choć ja jestem dopiero 6 dni po cc. Jak tylko minie 6 tygodni to od razu na wizycie pytam o ćwiczenia czy już mogę na razie dieta.
Ps. Jak ja bym zjadła shake truskawkowy z McDonalda
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 07:15   #4686
mordka_1985
Zadomowienie
 
Avatar mordka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 927
GG do mordka_1985
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Mój ma ok 18:00 godz takie akcje ze się pręży i płacze. Brzuch ma twardy. Chwila przerwy i znowu. I tak kilka razy. Aż bordowy jest od tego płaczu wtedy. Albo robi kupę i mija albo trzeba ciasno i ciepło owinąć i przytulić i też mija po jakichś 15-30 minutach.

Ja jeszcze jeansów nie kupuje. Liczne na to że moje biodra się jeszcze wstąpią i wejde w te co mam. Póki co leginsy zakupiłam.
__________________
Ślub 08.07.2006
Oliwia Roksana ur. 26.03.2011
Aleksandra zm. 01.04.2014
Synek tp. 15.03.2015
mordka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 09:31   #4687
DezireOrient
Raczkowanie
 
Avatar DezireOrient
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 239
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Witam się jak zwykle z karmienia mała doi,przebrana i gotowa po jedzeniu do snu choć słyszę rewolucję gazową w brzuszku i chyba podam herbatkę koperkowa. Czy u Was jest skuteczna?
Jestem już 1.5 tygodnia w domu i nie było ani na chwilę majtki na spacer z małą. Dzisiaj np mamy -2 i śnieg. I tak codziennie ostatnio. Czekam na pogodę, bo mała do tego wszystkiego ma katarek więc nie będę ryzykować. Miłego dnia!
__________________
Mamusi serduszko-Nina <3 <3
TP.USG 27.03.2015
TP.OM 18.03.2015


DezireOrient jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-06, 09:32   #4688
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Ale dziś mieliśmy beznadziejną noc, mała prawie w ogóle nie spala :-(
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 09:39   #4689
DezireOrient
Raczkowanie
 
Avatar DezireOrient
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 239
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Ojej :/ my jakoś spaliśmy. Chociaż się obudziła o 3 Ale ja ululalam I przespala do 5:30. Znajdź w ciągu dnia chwilę na drzemkę, jak Zosia usnie😗
__________________
Mamusi serduszko-Nina <3 <3
TP.USG 27.03.2015
TP.OM 18.03.2015


DezireOrient jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 10:22   #4690
KasiaKasiaWiki
Basia_KasiaWiki
 
Avatar KasiaKasiaWiki
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: z Wielkiego Miasta
Wiadomości: 1 622
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez DezireOrient Pokaż wiadomość
Witam się jak zwykle z karmienia mała doi,przebrana i gotowa po jedzeniu do snu choć słyszę rewolucję gazową w brzuszku i chyba podam herbatkę koperkowa. Czy u Was jest skuteczna?
Jestem już 1.5 tygodnia w domu i nie było ani na chwilę majtki na spacer z małą. Dzisiaj np mamy -2 i śnieg. I tak codziennie ostatnio. Czekam na pogodę, bo mała do tego wszystkiego ma katarek więc nie będę ryzykować. Miłego dnia!
witaj
a co dajesz małej na katarek? my mamy dawać 10 kropel 2 razy dziennie wit C Cebion.
__________________
Kasia Wiktoria
9/03/2015
KasiaKasiaWiki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 10:30   #4691
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Czy was też tak boli głowa? Czy to wina porodu czy może coś z ciśnieniem? Od 2e-3 dni odczuwam z rana okropny ból głowy. Koleżanka po. Porodzie nabawiła się migren boję się ;(
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-06, 11:00   #4692
mordka_1985
Zadomowienie
 
Avatar mordka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 927
GG do mordka_1985
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
My mamy na powiece i sporo we włoskach na glowie. Do tego cos jak maly czyraczek na pleckach.


Pytanie za 100 punktow kupowalyscie staniki do karmienia ale takie usztywniane? Jak tak to gdzie, chodzi mi o jakis stacjonarny sklep, najlepiej sieciowka zeby bylo gdzies w galerii? Bo po domu chodze w takich szmacianych do karmienia.
W esotiq kupowałam koronkowe na fiszbinach odpinane do karmienia.

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
Crystal co do ubranek, to Ania urodziła sie 56 cm, a te ubranka i tak jej są duże. Chyba też od firmy zależy.

A powiedzcie pieluchy pierzecie w 90 stopniach czy 40-60 st? Bo ja sie zastanawiam czy jest sens prać w aż tak wysokiej temperaturze
Wszystko piore w 40 max 50 stopniach

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez emilia1987 Pokaż wiadomość
Witajcie Kochane, widze ze czekacie juz tylko na mnie
Urodziłam 31 marca o godz 17:05, Synek wazył 3750g, 58 dł. Siłami natury.

Synek wysłuchał mamy prosbe by dał mozliwosc podejsc mi do egzaminu.
Tp miałam na 25 marca a 30 marca w poniedziałek jechałam jeszcze do warszawy na egzamin pisemny który trwał 3 godz, w kazdej chwili mogłam tam zaczac rodzic na dobra sprawe oczywiscie przygotowałam sie na taka okolicznosc i jechałam z torba do szpitala. Po powrocie do domu, wieczorem zmeczona chcialam isc juz spac i ok 23 złapały mnie skurcze co 5 min... Dokladniejszy opis wstawie pozniej, bo w sumie dzis dopiero wrocilismy do domku ze szpitala.
Pozdrawiam Was, postaram sie za jakis czas nadrobic wątek.
Gratulacje!!! Czyli jednak zostałaś marcową mamusią
__________________
Ślub 08.07.2006
Oliwia Roksana ur. 26.03.2011
Aleksandra zm. 01.04.2014
Synek tp. 15.03.2015
mordka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 11:19   #4693
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Emilia gratulejszyns
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 11:43   #4694
żona_marcina
Rozeznanie
 
Avatar żona_marcina
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: prawie Lublin:)
Wiadomości: 935
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Witajcie

Crystal - jesteś dzielną kobietą. Wiadomo, że ból przy porodzie jest przeogromny ale później czeka nas taka cudowna nagroda.
Przyzna, że sama się dziwię, że kobieta po porodzie tak szybko się reanimuje.

DezireOrient - współczuję problemów z tż. Mężczyźni nie rozumieją, że poród to dla nas ogromny wysiłek i ciężko nam być matką i gospodynią domową w kilka dni po porodzie. Ja też po cc, wiec rozumiem, jak ci ciężko.

Sory, mój synio się obudził
__________________

żona_marcina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 12:34   #4695
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez żona_marcina Pokaż wiadomość
Witajcie

Crystal - jesteś dzielną kobietą. Wiadomo, że ból przy porodzie jest przeogromny ale później czeka nas taka cudowna nagroda.
Przyzna, że sama się dziwię, że kobieta po porodzie tak szybko się reanimuje.

DezireOrient - współczuję problemów z tż. Mężczyźni nie rozumieją, że poród to dla nas ogromny wysiłek i ciężko nam być matką i gospodynią domową w kilka dni po porodzie. Ja też po cc, wiec rozumiem, jak ci ciężko.

Sory, mój synio się obudził
dziekuje ja pomimo swojego porodu o 4 rano juz chcialam wstac chociaz mi nie pozwolono bo bylam zbyt slaba, i chcialam isc do synka.
Dopiero po sniadaniu pomogli mi sie wykapac, i dostalam juz moje dziecko i przyszedl maz najcudowniejszy najpiekniejszy dar na swiecie az sie plakac chce ze szczescia

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Ale jesc trzeba kochana, bo skad bedziesz miala sile na opieke? Wiesz takie glupie gadanie. Mi po porodzie bylo strasznie slabo jak dluzej czegos nie zjadlam.

Wy tu o zrzucaniu kilogramow, a ja ten etap juz za soba mam teraz nadrabiam maz sie smieje, gdzie jego sexy brzuszek i figura laseczki. Powiedzialam, ze moze zapomniec o niej hahaha
Ciezko u mnie z tymi checiami, jem, bo wiem ze zeby karmic synka ja tez musze jesc, to bardzo wazne, ale checi kompletnie zero....
sexy brzuszek i figura laseczki moge pomarzyc nawet jak schudne do 50 kgznow mi spadl kg jeszcze nigdy nie widzialam zeby w takim tempie spadaly normalnie to mnie cieszy

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
10 minut to nie najgorzej, ale wierzę, że to męczące. Dziś już poniedziałek, więc te troszkę jeszcze wytrzymacie.
A jaka u Was pogoda, tzn ile stopni? Fajnie, że tak szybko na dwór. My się chyba aż tak szybko nie zdecydujemy. U nas wietrznie, chłodno i deszczowo

---------- Dopisano o 06:20 ---------- Poprzedni post napisano o 06:16 ----------


Ładnie spała mogłoby być tak każdej nocy

---------- Dopisano o 06:57 ---------- Poprzedni post napisano o 06:20 ----------

Napisałam post i mi wcięło...
Ja też czuję, ze moje ciało to flak choć ja jestem dopiero 6 dni po cc. Jak tylko minie 6 tygodni to od razu na wizycie pytam o ćwiczenia czy już mogę na razie dieta.
Ps. Jak ja bym zjadła shake truskawkowy z McDonalda

Nie wiem jaka u nas temperatura, ale swieci sloneczko, i z mezem bez kurtek dzis wyszlismy wiec ladnie jest wiosennie
Jutro zabierzemy synka, chyba ze wyjda niespodzianki z badan krwi jutro rano, ale polozne mowily ze normalnie do poludnia synek juz bedzie z nami w domu jezuuu..... nareszcie czekam juz tak dlugo na ten moment, w nocy spac nie moge bo mysle o dziecku.... a maz mowi ze przez sen zdarza sie ze krzycze i mnie uspokaja kiedy spie, nie wiem skad tak.....
chcialabym cwiczyc ale z moim pocietym kroczem i bolesciami to nawet nie chce myslec kiedy bede mogla zaczac, bo napewno nie za miesiac, zdecydowanie za wczesnie.... wiec zostaje dieta

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Czy was też tak boli głowa? Czy to wina porodu czy może coś z ciśnieniem? Od 2e-3 dni odczuwam z rana okropny ból głowy. Koleżanka po. Porodzie nabawiła się migren boję się ;(
mnie nic nie boli, i nie slyszalam ze po porodzie moga wyjsc takie niespodzianki, oby to bylo cisnienie a bierzesz cos przeciwbolowego? Mozna podczas kp wogole? Bo mi w szpitalu dawali przeciwbolowe, a teraz nie wiem, a pobolewa mnie czasami brzuch, albo cale krocze rwie. to bym wziela.
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 13:24   #4696
KasiaKasiaWiki
Basia_KasiaWiki
 
Avatar KasiaKasiaWiki
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: z Wielkiego Miasta
Wiadomości: 1 622
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez emilia1987 Pokaż wiadomość
Witajcie Kochane, widze ze czekacie juz tylko na mnie
Urodziłam 31 marca o godz 17:05, Synek wazył 3750g, 58 dł. Siłami natury.

Synek wysłuchał mamy prosbe by dał mozliwosc podejsc mi do egzaminu.
Tp miałam na 25 marca a 30 marca w poniedziałek jechałam jeszcze do warszawy na egzamin pisemny który trwał 3 godz, w kazdej chwili mogłam tam zaczac rodzic na dobra sprawe oczywiscie przygotowałam sie na taka okolicznosc i jechałam z torba do szpitala. Po powrocie do domu, wieczorem zmeczona chcialam isc juz spac i ok 23 złapały mnie skurcze co 5 min... Dokladniejszy opis wstawie pozniej, bo w sumie dzis dopiero wrocilismy do domku ze szpitala.
Pozdrawiam Was, postaram sie za jakis czas nadrobic wątek.
gratulacje
__________________
Kasia Wiktoria
9/03/2015
KasiaKasiaWiki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 13:24   #4697
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Ale dziś mieliśmy beznadziejną noc, mała prawie w ogóle nie spala :-(
U nasz dzisiaj na szczęście noc była normalna czyli z zegarkiem w ręku co 2 godziny. A byłam tak zmęczona po gościach, że jak usypiałem po karmieniu i potem na następne się budziłam myślałam, że minęło z pięć minut a nie 2 godziny.

Cytat:
Napisane przez mordka_1985 Pokaż wiadomość
W esotiq kupowałam koronkowe na fiszbinach odpinane do karmienia.
O dzieękuję to większa wyprawa mnie czeka bo u mnie w CH nie ma tego sklepu. Jeszcze jest nadzieja, że będzie w Etam, ale remontują sklep... Więc najpierw tam sprawdzę.

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
dziekuje ja pomimo swojego porodu o 4 rano juz chcialam wstac chociaz mi nie pozwolono bo bylam zbyt slaba, i chcialam isc do synka.
Dopiero po sniadaniu pomogli mi sie wykapac, i dostalam juz moje dziecko i przyszedl maz najcudowniejszy najpiekniejszy dar na swiecie az sie plakac chce ze szczescia

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------



Ciezko u mnie z tymi checiami, jem, bo wiem ze zeby karmic synka ja tez musze jesc, to bardzo wazne, ale checi kompletnie zero....
sexy brzuszek i figura laseczki moge pomarzyc nawet jak schudne do 50 kgznow mi spadl kg jeszcze nigdy nie widzialam zeby w takim tempie spadaly normalnie to mnie cieszy

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------




Nie wiem jaka u nas temperatura, ale swieci sloneczko, i z mezem bez kurtek dzis wyszlismy wiec ladnie jest wiosennie
Jutro zabierzemy synka, chyba ze wyjda niespodzianki z badan krwi jutro rano, ale polozne mowily ze normalnie do poludnia synek juz bedzie z nami w domu jezuuu..... nareszcie czekam juz tak dlugo na ten moment, w nocy spac nie moge bo mysle o dziecku.... a maz mowi ze przez sen zdarza sie ze krzycze i mnie uspokaja kiedy spie, nie wiem skad tak.....
chcialabym cwiczyc ale z moim pocietym kroczem i bolesciami to nawet nie chce myslec kiedy bede mogla zaczac, bo napewno nie za miesiac, zdecydowanie za wczesnie.... wiec zostaje dieta

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------



mnie nic nie boli, i nie slyszalam ze po porodzie moga wyjsc takie niespodzianki, oby to bylo cisnienie a bierzesz cos przeciwbolowego? Mozna podczas kp wogole? Bo mi w szpitalu dawali przeciwbolowe, a teraz nie wiem, a pobolewa mnie czasami brzuch, albo cale krocze rwie. to bym wziela.
Crystal, bo poród to dieta cud, kilogramy same lecą
No to super, że już za chwilkę do domku. Będziesz się cieszyła z synka 24h/dobę


A my jedziemy do teściów. Jednak złamałam się, 130 km w jedną stronę. Zrobimy im niespodziankę. Zostało nam z pół godzinki jeszcze. Narazie Jagódka śpi cały czas. No ale trasą bez korków to szybko się jedzie
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 13:34   #4698
KasiaKasiaWiki
Basia_KasiaWiki
 
Avatar KasiaKasiaWiki
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: z Wielkiego Miasta
Wiadomości: 1 622
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
Ehh ja już drugie karmienie tej nocy i cały czas nie ma co czytać :/
oj tam, jak karmimy to nie rozpraszamy dzieciaczków bo nam się rozbudzą od wyświetlacza w tel. czy laptopie

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

tout_petie_fille- lol, przypomniało mi się to zdjęcie:[/QUOTE]

za☠☠☠iaszcze zdjęcie hehe

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Cytat:
Napisane przez tout-petit-fille Pokaż wiadomość
: cojest:

Prawie, choć mojej odrzut był w stronę ziemi, jak rakieta kosmiczna


Też próbowaliście na zwykłej wadze łazienkowej? One chyba są pogibane, bo moja raczej nie waży AŻ tyle;> Chociaż mamy wizytę 9-go na szczepienie i wtedy się przekonamy.



70L

Ja też będę musiała zabrać małą na spacer, bo wreszcie jest śliczne słońce



buehehehehe!! ja też wolałam łapać do ręki, bo pod dupą był świeżutko uprany kocyk;P

widzę, że nie tylko u mnie bombardowanie z przewijaka raz mnie tak obsrała, że nie wiedziałam czy mam ją przebierać czy zostawić i się umyć heh

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Lila_17 Pokaż wiadomość
Cześć mamusie i jedna brzuchatko:P Oluś śpi, więc postanowiłam wykorzystac chwilę i Was trochę podczytać Mąż wszystko ogarnął, a my z małym czekamy na wizytę pediatry, żeby sprawdziła żółtaczkę małego, bo coś mu nie schodzi

Mamusie a mam pytanko, te któe kp, bierzecie witaminy takie jak w ciąży, czy jakieś inne? Bo własnie nie wiem, czy dokupić "stare", czy szukać czegoś nowego???
biorę ciążowe, nie che mi się szukać innych, chociaż te nie są zbyt tanie - Omega Med Optima Forte
__________________
Kasia Wiktoria
9/03/2015
KasiaKasiaWiki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 14:07   #4699
antoxa
Rozeznanie
 
Avatar antoxa
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 567
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Smv można brać paracetamol - sama wczoraj musiałam skorzystać z apapu bo trzepalam się z zimna i miałam ponad 38 stopni.
__________________
Antoś
antoxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-06, 14:53   #4700
DezireOrient
Raczkowanie
 
Avatar DezireOrient
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 239
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez KasiaKasiaWiki Pokaż wiadomość
witaj
a co dajesz małej na katarek? my mamy dawać 10 kropel 2 razy dziennie wit C Cebion.
Nic nie daje😫moja położna nie odbiera telefonów, i tak naprawdę tylko raz dziennie psikam wodę morską trochę lub sól fizjologiczna i czyszcze zaraz aspiratorem. Ten cebion Wit C dobre jest może też pogonie tż na dyżur niech jej kusi bo biedna się męczy
__________________
Mamusi serduszko-Nina <3 <3
TP.USG 27.03.2015
TP.OM 18.03.2015


DezireOrient jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 17:29   #4701
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Crystal ja też kompletnie nie mam apetytu. Jem bo musze ale w ogóle głodu nie czuje za to widzę ze jest mnie coraz mniej po tygodniu karmienia cycusiem ale wagi nie mam więc nie wiem

Wlasnie położyłam Szymka do huśtawki walczylam dźwięk łąki i młody odleciał

A ja powiem ze dziś mój ból szwu jest miliard razy mniejszy - jaka ulga uff

Macie dni plakania? Ja od 3 dni płaczę znów bez konkretnego powodu-wystarczy ze Tz coś mi powie co mi się nie spodoba a ja juz w ryk;/

Masakra jaka brzydka pogoda zimno deszcz wiatr okropnosc ;/
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3

Edytowane przez smv
Czas edycji: 2015-04-06 o 17:35
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 18:06   #4702
DezireOrient
Raczkowanie
 
Avatar DezireOrient
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 239
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Ja ciągle płacze. mam traumę porodu która do mnie wraca. Ciągle się kloce z tż więc powody są .
__________________
Mamusi serduszko-Nina <3 <3
TP.USG 27.03.2015
TP.OM 18.03.2015


DezireOrient jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 18:44   #4703
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Crystal ja też kompletnie nie mam apetytu. Jem bo musze ale w ogóle głodu nie czuje za to widzę ze jest mnie coraz mniej po tygodniu karmienia cycusiem ale wagi nie mam więc nie wiem

Wlasnie położyłam Szymka do huśtawki walczylam dźwięk łąki i młody odleciał

A ja powiem ze dziś mój ból szwu jest miliard razy mniejszy - jaka ulga uff

Macie dni plakania? Ja od 3 dni płaczę znów bez konkretnego powodu-wystarczy ze Tz coś mi powie co mi się nie spodoba a ja juz w ryk;/

Masakra jaka brzydka pogoda zimno deszcz wiatr okropnosc ;/

Tez zdarzaja sie takie dni placzu, tylko ze u mnie to chyba przez to ze synek jest w szpitalu, ale nie tylko, jak sobie pomysle o moim porodzie, wpadam w placz.... napewno schudlas jak ja u mnie 8 kg na minusie w dwa dni minus dwa kg poszlo, bardzo ladnie i prosze o wiecej
a te szwy to masz rozpuszczalne? czy polozna ci bedzie sciagac? rwie cie tam mocno?
zauwazylam ze czasami krwawie z tego miejsca, ale delikatnie zazwyczaj po prysznicu. Meczy mnie to dbanie nadmierne o higiene.... ledwo otworze oczy ide pod prysznic, pozniej toaleta prysznic i tak 10 razy dziennie. w nocy spie bez bielizny, a do tego dochodzi problem z wyproznieniem sie, i straszny bol tam gdzie odbyt. I leci mi z cyckow jak nie wiem co, koszulki co chwile do prania, bo jeszcze sie zdarza ze zachlapie.

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez KasiaKasiaWiki Pokaż wiadomość
o

widzę, że nie tylko u mnie bombardowanie z przewijaka raz mnie tak obsrała, że nie wiedziałam czy mam ją przebierać czy zostawić i się umyć heh

moj synek to siusia sobie akorat za nim zakladam nowego pampersa albo po kapieli

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Crystal, bo poród to dieta cud, kilogramy same lecą
No to super, że już za chwilkę do domku. Będziesz się cieszyła z synka 24h/dobę


A my jedziemy do teściów. Jednak złamałam się, 130 km w jedną stronę. Zrobimy im niespodziankę. Zostało nam z pół godzinki jeszcze. Narazie Jagódka śpi cały czas. No ale trasą bez korków to szybko się jedzie

tesciowa bedzie szczesliwa ty nie koniecznie haha
Ostatnia noc, i na zawsze razem, bede jutro poganiac meza do szpitala i to szybko
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 18:45   #4704
lesyeux
Zadomowienie
 
Avatar lesyeux
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 504
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez DezireOrient Pokaż wiadomość
Ja ciągle płacze. mam traumę porodu która do mnie wraca. Ciągle się kloce z tż więc powody są .
a mi znowu też powraca akcja niepokoju... kilka dni z Tzetem i rodzinnie a teraz znowu mam jazdy...

dużo sił i wytrwałości
__________________
Zosia ur. 26.02.2015r.
długa 55 cm waga 3000kg
lesyeux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 18:48   #4705
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Crystal ja też kompletnie nie mam apetytu. Jem bo musze ale w ogóle głodu nie czuje za to widzę ze jest mnie coraz mniej po tygodniu karmienia cycusiem ale wagi nie mam więc nie wiem

Wlasnie położyłam Szymka do huśtawki walczylam dźwięk łąki i młody odleciał

A ja powiem ze dziś mój ból szwu jest miliard razy mniejszy - jaka ulga uff

Macie dni plakania? Ja od 3 dni płaczę znów bez konkretnego powodu-wystarczy ze Tz coś mi powie co mi się nie spodoba a ja juz w ryk;/

Masakra jaka brzydka pogoda zimno deszcz wiatr okropnosc ;/
Mnie czasami jeszcze złapie płacz i to naprawdę o nic jak poźniej ochłonę i tak sobie pomyślę

Crystal - jak Cię to pocieszy to pierwszy miesiąc z maluszkiem leci jak z bicza strzelił to i te wszystkie bóle i niedogodności równie szybko mijają

Wracamy właśnie od teściów i macania cycków tym razem nie było. Teściowa jeszcze mnie przepraszała
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 18:55   #4706
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Mnie czasami jeszcze złapie płacz i to naprawdę o nic jak poźniej ochłonę i tak sobie pomyślę

Crystal - jak Cię to pocieszy to pierwszy miesiąc z maluszkiem leci jak z bicza strzelił to i te wszystkie bóle i niedogodności równie szybko mijają

Wracamy właśnie od teściów i macania cycków tym razem nie było. Teściowa jeszcze mnie przepraszała
ja bym dala pomacac, to bym strzelila w.... chyba dobrze ze przeprosila
mam nadzieje ze szybko minie polog, i krocze sie samo zagoi nie chce juz nikomu tam sie pokazywac, mam dosc i to bardzo
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 19:04   #4707
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
ja bym dala pomacac, to bym strzelila w.... chyba dobrze ze przeprosila
mam nadzieje ze szybko minie polog, i krocze sie samo zagoi nie chce juz nikomu tam sie pokazywac, mam dosc i to bardzo
Uwierz mi, ja byłam w takim szoku, że mnie zatkało...

Szybko się zagoi. Teraz tylko znaleźć wygodną pozycję do karmienia żeby zadek nie ciągnął i z dnia na dzień będzie coraz lepiej. A kiedy mają ściągać Ci szwy?

W ogóle wczoraj wujek z ciocią mi powiedzieli, że się po porodzie bardzo zmieniłam z wyglądu. Ja tam różnicy nie widzę. Że wypoważniałam
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 19:12   #4708
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Uwierz mi, ja byłam w takim szoku, że mnie zatkało...

Szybko się zagoi. Teraz tylko znaleźć wygodną pozycję do karmienia żeby zadek nie ciągnął i z dnia na dzień będzie coraz lepiej. A kiedy mają ściągać Ci szwy?

W ogóle wczoraj wujek z ciocią mi powiedzieli, że się po porodzie bardzo zmieniłam z wyglądu. Ja tam różnicy nie widzę. Że wypoważniałam
haha wierze tego sie spodziewac nie mozna
niech sie zadek szybko goi bo boli mi nie sciagaja, ponoc sa rozpuszczalne, ja sie nie dam dotknac nikomu cos ty, juz na sama mysl panikuje tz mowi ze trzeba do poloznej zadzwonic bo musi przyjsc mnie ogladnac a ja nie chce
a ja uslyszalam ze ladniejsza sie zrobilam po porodzie, cokolwiek to znaczy , bo pod koniec wygladalam jak wieloryb
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 19:18   #4709
DezireOrient
Raczkowanie
 
Avatar DezireOrient
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 239
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
haha wierze tego sie spodziewac nie mozna
niech sie zadek szybko goi bo boli mi nie sciagaja, ponoc sa rozpuszczalne, ja sie nie dam dotknac nikomu cos ty, juz na sama mysl panikuje tz mowi ze trzeba do poloznej zadzwonic bo musi przyjsc mnie ogladnac a ja nie chce
a ja uslyszalam ze ladniejsza sie zrobilam po porodzie, cokolwiek to znaczy , bo pod koniec wygladalam jak wieloryb
A mi każdy mówi że mam podkowy pod oczami i blada jestem. ja to sobie tłumaczę cięciem, to jednak operacja i osłabienie organizmu więc zanim się dojdzie do siebie dużo czasu trzeba.
__________________
Mamusi serduszko-Nina <3 <3
TP.USG 27.03.2015
TP.OM 18.03.2015


DezireOrient jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 19:22   #4710
papalinka83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 061
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Czesć mamusie U mnie fajne święta, bo przyjechali rodzice z babcią i wujkiem przywieźli jedzonko, Ja mało czego spróbowałam, ale młody ma i tak problemy z brzuszkiem i nie wiem, czy to od jedzenia, czy po prostu wchodzi w okres kolkowy. Mega jestem niewyspana

Co do połogu, to dziewczyny bądźcie dzielne, niedługo będzie lepiej. Ja z Ola bardzo źle znosiłam polog, ale było minęło. Czas szybko leci

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

A co do kg to u mnie niestety stanelo na -10, 8 zostalo i pewnie tak jak poprzednio jak skoncze kp to czeka mnie prawdziwa dieta
__________________
Ola 20.09.2013

Pawełek 20.03.2015
papalinka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-11 13:14:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:49.