Historia głupiej i dupka. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-21, 20:48   #1
mrx17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 14

Historia głupiej i dupka.


Chyba muszę się zwyczajnie wygadać. Pół roku temu rozstałam się z facetem. Po kilku dniach od rozstania napisał, że tęskni bla bla bla... i ta to trwało od pół roku.. tęsknił, po czym nie wiedział czego chce i uciekał.. Tak wiem, uznacie mnie za głupią. Jasne, byłam i jestem nią.. Ale w pewnym momencie zrozumiałam, że nie chce tak. On wracał, twierdził, że przemyślał. Słyszałam wiele różnych słów, że jesteśmy skazani na siebie, że będzie dobrze, że się wszystko ułoży... Wierzyłam jak debil.. Pękłam w końcu, powiedziałam, żeby się zdecydował, albo w prawo albo w lewo, nie chciałam kolejnych miesięcy trwać w zawieszeniu. Nie umiał podjąć decyzji, więc odeszłam, wywaliłam go ze znajomych, usunęłam numer.... I kolejny raz powrócił.. gadał dużo rzeczy, aż w końcu usłyszałam kilka dni temu " nie wiem czy się dogadamy jeszcze, muszę się chyba sam ogarnąć, może to potrwać rok, pół". Odpowiedziałam, że życzę mu powodzenia, ale moim kosztem nie będzie się już ogarniał... i wiecie co? Poczułam się jak porąbana, dostałam za pomocą słów w twarz od niego.. Poczułam się zeszmacona do reszty... I wiem,że każda z was powie, że dobrze mi tak... Tylko ja na prawdę czułam, że to ten...No może jestem dziwna, ale to się czuje, albo zależy Ci na tym kimś, albo nie, albo chcesz być z kimś albo nie.. albo Ci kogoś brakuje, albo nie...Skoro gadał, że tęskni, wiecznie pisał, wrócił.. Pomyliłam się.. I nie, już to tak nie boli, jest mi tylko przykro, że byłam głupia. A jednocześnie nie potrafię zrozumieć jego.. tych powrotów, a potem słów, że musi się ogarnąć.. no halo.. Teraz wiem, że tylko się bawił i nigdy nic nie czuł.. Nie potrafię się pogodzić, że wracał tyle razy, chociaż mógł odejść już dawno..Że nagle teraz dotarlo do niego, że potrzebuje się ogarnąć.. to nie jest mały chłopiec, tylko 26 letni chłop..

Edytowane przez panna_felicjanna
Czas edycji: 2018-06-21 o 20:57 Powód: niecenzuralne słownictwo
mrx17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 21:39   #2
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Historia głupiej i dupka.

Hm....a może to jest facet z gatunku tych wiecznie goniących kroliczka? Tylko później, jak już króliczek jest złapany to nie bardzo wie, co z nim zrobic.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 21:58   #3
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: Historia głupiej i dupka.

Też jak myślę o swoim pierwszym związku myślę, że musiałam być głupia. Wstydzę się teraz jak dałam się traktować. Ale to co było trzeba zostawić za sobą i uczyć się na swoich błędach. Wykorzystaj to jako lekcję.
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 22:13   #4
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Historia głupiej i dupka.

Cytat:
Napisane przez mrx17 Pokaż wiadomość
Odpowiedziałam, że życzę mu powodzenia, ale moim kosztem nie będzie się już ogarniał... i wiecie co? Poczułam się jak porąbana, dostałam za pomocą słów w twarz od niego.. Poczułam się zeszmacona do reszty... I wiem,że każda z was powie, że dobrze mi tak... Tylko ja na prawdę czuł
Czyli był nie fair wobec Ciebie, bawił się Tobą przez co cierpiałaś, a kiedy powiedziałaś stop, zamiast przepraszam dał Ci do wiwatu, bo ośmieliłaś się nie chcieć być traktowana podle przez niego? W sumie czego innego się spodziewać, normalni ludzie przede wszystkim nie depczą notorycznie uczuć innych. Dobrze, że to skończyłaś. Nie rozpamiętuj tego, szkoda na dupka marnować choćby minuty uwagi.

A nie było czasem tak, że wracał na seks?
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 10:13   #5
jagodazielona
Raczkowanie
 
Avatar jagodazielona
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 39
Dot.: Historia głupiej i dupka.

niektórzy pomimo wieku nigdy nie dorastają. A może to syndrom Piotrusia Pana?
__________________
"Zapewne tego, co chcę teraz powiedzieć nie zrozumiesz, jednak pewnego dnia zdasz sobie z tego sprawę, że sposobem na przyjaźń, jak uważam, jest znalezienie ludzi, którzy są lepsi niż ty sam."

jagodazielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 10:57   #6
mrx17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 14
Dot.: Historia głupiej i dupka.

Z każdą z Was się zgadzam... Myślę, że za każdym razem jak odchodziłam, albo nie.. PRÓBOWAŁAM odejść on wracał... Gonił, króliczka, bo to ja dałam mu pstryczka w nos, a nie on mnie.. On sam nie wie czego chce, jest jak dziecko we mgle. Niby chciał ze mną, ale przecież były jeszcze jego koleżanki.. Jak dla mnie to on nie był dowartościowany, wiecie.. ja już po ponad roku związku nie słodziłam mu, tylko powiedziałam jak coś mi nie pasowało, żeby się ogarnął.. A koleżanki.. Pewnie słodziły na całego.. Skończyło się "och ach" a zaczęło zwykłe życie.
I nie wiem czy to były tylko powroty na sam seks.. on się gdzieś czasem starał... Ba! Nawet mnie zaskoczył i zabrał na weekend nad morze.. Ale ten seks był, zawsze... Miał problem z mówieniem o uczuciach.. ale jakoś wiedziałam, ze jak o nim mówi, to jest to prawdziwe..

Dużo czytam i ostatnio natknęłam się na książkę w której poczytałam o facecie z syndromem Piotrusia Pana.. i kurde.. połączyłam klocki.. Dla mnie dużo tych cech pasuje do niego.

Wiecie co jest najgorsze? On podobno przez całe te pół roku "powrotów i rozstań" nie mówił w domu o nikim innym jak ja...
A jak napisałam do niego czy mam jego kilka drobiazgów, które zostawił odesłać na adres matki czy chce do siebie, to powiedział "jesteś załosna. znikaj z mojego życia" Wiecznie byłam albo żałosna, albo dobrą dziewczyną, która cyt. " jest mało ogarnięta i nie słucha co się do niej mówi" Dobrze, że on słuchał...
mrx17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 10:59   #7
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 399
Dot.: Historia głupiej i dupka.

Mam nadzieje ze juz nie bedziesz tego ciagnac. Widzisz swoj blad- niepotrzebnie tyle ciagnelas te znajomosc. Nastepnym razem ufaj sobie od poczatku- jak sama napisalas: nie bedzie sie ogarnial twoim kosztem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-22, 11:02   #8
mrx17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 14
Dot.: Historia głupiej i dupka.

Właśnie tego się boje, że to się dziwnie spokojnie skończyło, że nie nawrzucał mi jaka jestem okropna.. I mam wrażenie, że on jeszcze wróci.. Ale obym się myliła, bo nie wiem jakbym się zachowała..
mrx17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 11:34   #9
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 399
Dot.: Historia głupiej i dupka.

Cytat:
Napisane przez mrx17 Pokaż wiadomość
Właśnie tego się boje, że to się dziwnie spokojnie skończyło, że nie nawrzucał mi jaka jestem okropna.. I mam wrażenie, że on jeszcze wróci.. Ale obym się myliła, bo nie wiem jakbym się zachowała..
Nie mysl o nim. Nie mysl czy wroci. To jest niewazne- sama jestes kowalem swojego losu i wiesz co powinnas zrobic prawda?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 11:36   #10
Magianelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 95
Dot.: Historia głupiej i dupka.

Cytat:
Napisane przez mrx17 Pokaż wiadomość
Właśnie tego się boje, że to się dziwnie spokojnie skończyło, że nie nawrzucał mi jaka jestem okropna.. I mam wrażenie, że on jeszcze wróci.. Ale obym się myliła, bo nie wiem jakbym się zachowała..
Czekasz nadal na niego?! Bo takie odnoszę wrażenie. Dziewczyno, skończ z nim raz na zawsze. DELETE!! Zacznij żyć prawdziwie, nie rozpamiętuj. Na co Ci taki chłop?! Nie lepiej być samemu, niż z takim, co sam nie wie, czy kocha, czy nie.
Albo nam zależy albo nie i nie ma nic pośrodku.

Boisz się tego, że wróci???? a czy on jest Twoim panem i władcą Twoim, że jak wróci to już jesteś jego i całujesz rączki oraz nóżki?? Zachowaj jeszcze te resztki godności i szacunek do samej siebie, nie bądź śmieszna.
Magianelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 11:42   #11
mrx17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 14
Dot.: Historia głupiej i dupka.

Masz rację, na prawdę.. widzę swoją głupotę.. I to nie tak, że czekam, nie.. Gdybyś mnie zapytała 2 miesiące temu, to odpowiedziała bym "Tak, czekam" Ale teraz już wiem,że nie mam na co czekać, na kogo, on się nie zmieni...
Ja się jedynie boję, że nie wytrwam w tym swoim postanowieniu, żeby to skończyć. Że on wróci, zacznie gadać swoje bzdety, a ja ulegnę. Nie jestem silna, gdybym była to dawno temu bym uciekła I nie uważam, ze jest panem i władcą, jest tylko wiecznym chłopcem, który nie wie czego chce..
I 100% się zgadzam, albo się wie co się czuje, albo się tego nie wie.. Albo czarne, albo białe..
mrx17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-22, 11:53   #12
Magianelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 95
Dot.: Historia głupiej i dupka.

Cytat:
Napisane przez mrx17 Pokaż wiadomość
Masz rację, na prawdę.. widzę swoją głupotę.. I to nie tak, że czekam, nie.. Gdybyś mnie zapytała 2 miesiące temu, to odpowiedziała bym "Tak, czekam" Ale teraz już wiem,że nie mam na co czekać, na kogo, on się nie zmieni...
Ja się jedynie boję, że nie wytrwam w tym swoim postanowieniu, żeby to skończyć. Że on wróci, zacznie gadać swoje bzdety, a ja ulegnę. Nie jestem silna, gdybym była to dawno temu bym uciekła I nie uważam, ze jest panem i władcą, jest tylko wiecznym chłopcem, który nie wie czego chce..
I 100% się zgadzam, albo się wie co się czuje, albo się tego nie wie.. Albo czarne, albo białe..
Gdzie chcesz uciekać wielce?! Czy jesteś w jakiś sposób zależna od niego? Coś was łączy, jakieś dziecko, znajomi?
Magianelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 11:59   #13
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Historia głupiej i dupka.

A ja bym się nie zdziwiła, gdyby to jego "ogarnianie" miało żeńskie imię.


Jak się boisz, że ulegniesz to nie zgadzaj się na żadne spotkania i rozmowy. Wiadomości kasuj bez czytania, choćbyś umierała z ciekawości. On Cię nie kocha, tego możesz być pewna i nigdy nie pokocha. Nie po tym jak się pozwoliłaś gnoić.
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»

Edytowane przez Paprotka_
Czas edycji: 2018-06-22 o 12:01
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 12:13   #14
mrx17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 14
Dot.: Historia głupiej i dupka.

Być może i to ogarnianie ma jakieś żeńskie imię, jest to prawdopodobne.

wiem, że nie kochał mnie nigdy i nigdy nie pokocha.. Byłam głupia i straciłam trochę czasu, ale przynajmniej będę wiedziała jak już nigdy się nei zachowywać.

Edytowane przez mrx17
Czas edycji: 2018-06-27 o 18:41
mrx17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-27, 18:44   #15
mrx17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 14
Bumerang powrócił.

A teraz po tygodniu milczenia... on znów się odezwał wczoraj.. że tęskni, że nie może zapomnieć, że mu się śniłam.. Nic nie odpisuje, a od wczoraj zasypuje mnie wiadomościami... Ba! Uważa, że się nie odzywam, bo pewnie poszłam już do innego...
Już nie mam siły do tego wszystkiego.. On się nie zmieni raczej, nic do niego w ciągu tygodnia nie dotarło zapewne... Dlaczego nie może dać mi spokoju i iść do swoich koleżanek?
Coraz bardziej wierzę w to,że on jest po prostu chory.. Bo jak to inaczej rozumieć.
Kocham, ale racjonalne myślenie podpowiada mi, żeby uciekać jak najdalej..

Edytowane przez mrx17
Czas edycji: 2018-06-27 o 19:42
mrx17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-27, 19:33   #16
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Bumerang powrócił.

Cytat:
Napisane przez mrx17 Pokaż wiadomość
Swoją historię jakiś czas temu opisałam tutaj: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1243841


A teraz po tygodniu milczenia... on znów się odezwał wczoraj.. że tęskni, że nie może zapomnieć, że mu się śniłam.. Nic nie odpisuje, a od wczoraj zasypuje mnie wiadomościami... Ba! Uważa, że się nie odzywam, bo pewnie poszłam już do innego...
Już nie mam siły do tego wszystkiego.. On się nie zmieni raczej, nic do niego w ciągu tygodnia nie dotarło zapewne... Dlaczego nie może dać mi spokoju i iść do swoich koleżanek?
Coraz bardziej wierzę w to,że on jest po prostu chory.. Bo jak to inaczej rozumieć.
Kocham, ale racjonalne myślenie podpowiada mi, żeby uciekać jak najdalej..
Zablokuj go.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-27 19:33:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:59.