Kolczyk w pępku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-01, 22:53   #1
BondGirl_007
BondGirl007
 
Avatar BondGirl_007
 
Zarejestrowany: 2018-08
Lokalizacja: Grodzisk Wielkopolski
Wiadomości: 5 033
Talking

Kolczyk w pępku


Hej dziewczyny, mam nadzieję że wszystko dobrze tu zrobię bo to mój pierwszy wątek
Mianowicie chodzi o kolczyk w pępku, który w czasie ciąży i po poradzę miałam zdjęty.( teraz jest4,5 miesiąca po porodzie)
Jednak od jakiegoś czasu próbuje go włożyć spowrotem, jednak są pewne trudności.
Nie mogę go mieć cały czas ponieważ mnie po prostu boli i dlatego wkładam go tylko na chwilę żeby znów przyzwyczajać pępek do kolczyka..
Można powiedzieć że wkładam go 1-2 razy dziennie na chwilę.. I za każdym razem muszę od nowa 'przebić błonkę' i nawet pojawia się kropelka krwi. Spryskuje dziurkę octaniseptem.
Nie wiem dlaczego się tak dzieje bo nigdy nie miałam takiego problemu..
BondGirl_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-08, 07:09   #2
BondGirl_007
BondGirl007
 
Avatar BondGirl_007
 
Zarejestrowany: 2018-08
Lokalizacja: Grodzisk Wielkopolski
Wiadomości: 5 033
Dot.: Kolczyk w pępku

Więc odpowiem sama sobie.. Więc wykombinowalam że zamienię kulki tzn. Odkrecilam tą większą i z innego kolczyka wkrecilam też tą małą aby zmniejszyć obciążenie i w sumie jest dużo lepiej bo prawie wcale mnie już nie boli i już nie muszę wkładać go tylko na chwilę i teraz mam go trzeci dzień i myślę że teraz się ładnie zagoi i już tak zostanie. Dziękuję.
Dowodzenia.
BondGirl_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-08 08:09:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:02.