Uwagi na temat moderacji. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-01-18, 06:22   #91
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Uwagi na temat moderacji.

No dokładnie.

Każdy użytkownik (w tym mod) ma prawo wypowiadać poglądy na daną kwestię. A poglądy mamy różne. Przykładowo, ktoś wyżej przywołał post Trzepotki o obecności właściciela podczas usypiania/pożrgnania zwierzaka. Akurat mi ta dyskusja umknęła, ale akurat w tej kwestii mam diametralnie inne zdanie niż Trzepotka i gdyby ta dyskusja mi nie umknęła to zapewne bym je wyraziła.

Kwestia polega na tym, że ani ja, ani Trzepotka pomimo krańcowo innego poglądu na tę sprawę nie zaczęłybyśmy się wzajemnie prowokować/ kłócić/ wyzywać / walczyć do upadłego o swoją rację z tego powodu. A część Użytkowniczek tak właśnie postępuje w dyskusjach na tematy o wiele bardziej błahe.Walczą do upadłego, byle tylko wykazać, że to "ja mam rację a ona nie". A później pretensje do moda, że swoim wpisem przerywa komuś "zabawę". Lub przeciwnie- ZP/PW ze skargą na to, że akurat nie przerwał.

Drogie użytkowniczki- szanujcie się wzajemnie a wtedy nie będzie podstaw do naszych interwencji.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-21, 15:01   #92
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Uwagi na temat moderacji.

Dziewczyny,
tak jak obiecałam: omówiłyśmy na BO sprawę "czcionek moderatorskich". Niestety, na apce nie widać czcionek, ani kolorów, więc niestety zmiana czcionek niczego nie zmieni dla kogoś, kto korzysta z forum na apce. Do sprawy możemy powrócić w chwili, gdy wprowadzone zostanie nowe forum, nad którym IT pracuje (niestety, nie jestem w stanie podać konkretnej daty).

Jedna z Wizażanek stwierdziła także, że część osób (tzn. pisała jedynie w swoim imieniu, ale tak może być) nie orientuje się, kto jest moderatorem, a kto nie. Dziewczyny, pod każdym forum jest lista, który mod się nim opiekuje. Nie jest nas znowu aż tak wiele, by nas nie zapamiętać, zwłaszcza że (nie umniejszając innym forom) największy "ruch" i spory wizażowe panują na Plotkach i Intymnym). Skład Moderacji jest stały i rzadko się zmienia, więc zapamiętać nas można bez trudu.

Na razie proponuję przyjąć taki kod, że jeśli mod bierze udział w dyskusji jako użytkownik (czyli wypowiada swoje zdanie ad meritum) to tak należy go postrzegać (wcale nie trzeba się z jego opinią zgadzać). Jeśli jednak zwraca się z prośbą lub uwagą n/t powsciągnięcia emocji, zaprzestania kłótni, uspokojenia "spuchniętej" atmosfery to znaczy, że taką prośbę należałoby uszanować i zastosować się. Wbrew pozorom te dwie sytuacje łatwo jest odróżnić i nie sądzę, by Wizażanki z jakimś tam forumowym stażem miały z tym kłopot.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-21, 15:07   #93
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 892
Dot.: Uwagi na temat moderacji.

A nie można zrobić dla modek nowych kont? Prywatnie byście nadal korzystały z tych znanych, a oficjalne moderatorskie konto mogłoby mieć prefix albo sufix MOD. Nie wiem, np. MijanouMOD
I wtedy wszystko jasne bez domyślania się kodów, a nawet bez sprawdzania list forów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-21, 15:13   #94
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Uwagi na temat moderacji.

Miałoby to sens, gdyby modek było wiele. Ale jest nas niewiele, łatwo zapmiętać nicki. Skład moderatorski jest stały. Tym bardziej, że przecież gros z Was nie porusza się po całym forum a jedynie po wybranych działach.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-21, 15:43   #95
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Uwagi na temat moderacji.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
tak jak obiecałam: omówiłyśmy na BO sprawę "czcionek moderatorskich". Niestety, na apce nie widać czcionek, ani kolorów, więc niestety zmiana czcionek niczego nie zmieni dla kogoś, kto korzysta z forum na apce. Do sprawy możemy powrócić w chwili, gdy wprowadzone zostanie nowe forum, nad którym IT pracuje (niestety, nie jestem w stanie podać konkretnej daty).

Jedna z Wizażanek stwierdziła także, że część osób (tzn. pisała jedynie w swoim imieniu, ale tak może być) nie orientuje się, kto jest moderatorem, a kto nie. Dziewczyny, pod każdym forum jest lista, który mod się nim opiekuje. Nie jest nas znowu aż tak wiele, by nas nie zapamiętać, zwłaszcza że (nie umniejszając innym forom) największy "ruch" i spory wizażowe panują na Plotkach i Intymnym). Skład Moderacji jest stały i rzadko się zmienia, więc zapamiętać nas można bez trudu.

Na razie proponuję przyjąć taki kod, że jeśli mod bierze udział w dyskusji jako użytkownik (czyli wypowiada swoje zdanie ad meritum) to tak należy go postrzegać (wcale nie trzeba się z jego opinią zgadzać). Jeśli jednak zwraca się z prośbą lub uwagą n/t powsciągnięcia emocji, zaprzestania kłótni, uspokojenia "spuchniętej" atmosfery to znaczy, że taką prośbę należałoby uszanować i zastosować się. Wbrew pozorom te dwie sytuacje łatwo jest odróżnić i nie sądzę, by Wizażanki z jakimś tam forumowym stażem miały z tym kłopot.
czyli przedyskutowałyście i jak zwykle nic z tego nie wynikło


Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Miałoby to sens, gdyby modek było wiele. Ale jest nas niewiele, łatwo zapmiętać nicki. Skład moderatorski jest stały. Tym bardziej, że przecież gros z Was nie porusza się po całym forum a jedynie po wybranych działach.
nadal ma sens. co z tego, że modek jest niewiele? w czym to przeszkadza pod kontem tworzenia osobnych kont do moderowania i do dyskutowania?

jakieś inne argumenty przeciw poza "jest nas mało" i "możecie sobie zapamiętać"?

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2022-01-21 o 15:46
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-21, 17:21   #96
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Uwagi na temat moderacji.

Te przytoczone w moimpoście są całkowicie wystarczające. Przeciętnie inteligentny człowiek jest w stanie zapamiętać kilka nicków "na krzyż". Nie wierzę, że tak elokwentna i inteligentna osoba jak Ty (bez ironii) tego nie potrafi.

BTW
Zobowiązałam się, że sprawę przedyskutujemy na BO. Nie obiecywałam,że nastąpią jakiekolwiek zmiany. Odpowiedź Wam się po prostu należała, żebyście się nie czuły zlekceważone, i nie miały poczucia, że były to puste słowa. Nowe forum rozwiąże problem czcionek i kolorów nicków, więc pozostaje zaczekać.

BTW
Nie bardzo lubię, gdy ktoś gada ze mną ex cathedra, a tak odbieram Twój post. Popraw, jeśli moje odczucie jest mylne.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2022-01-21 o 17:23
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-21, 18:52   #97
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Uwagi na temat moderacji.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
czyli przedyskutowałyście i jak zwykle nic z tego nie wynikło




nadal ma sens. co z tego, że modek jest niewiele? w czym to przeszkadza pod kontem tworzenia osobnych kont do moderowania i do dyskutowania?

jakieś inne argumenty przeciw poza "jest nas mało" i "możecie sobie zapamiętać"?
Ja tez z appki nie mogę używać narzędzi moderatora i jakoś zyje. Wiec skoro ja musze siadać do kompa do moderowania to użytkownik może powściągnąć się w swoich wypowiedziach niezależnie, czy prosi go o to mod czy inna osoba.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-01-21, 19:03   #98
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Uwagi na temat moderacji.

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2022-01-21 o 19:33
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-24, 10:09   #99
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Uwagi na temat moderacji.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Te przytoczone w moimpoście są całkowicie wystarczające. Przeciętnie inteligentny człowiek jest w stanie zapamiętać kilka nicków "na krzyż". Nie wierzę, że tak elokwentna i inteligentna osoba jak Ty (bez ironii) tego nie potrafi.

BTW
Zobowiązałam się, że sprawę przedyskutujemy na BO. Nie obiecywałam,że nastąpią jakiekolwiek zmiany. Odpowiedź Wam się po prostu należała, żebyście się nie czuły zlekceważone, i nie miały poczucia, że były to puste słowa. Nowe forum rozwiąże problem czcionek i kolorów nicków, więc pozostaje zaczekać.

BTW
Nie bardzo lubię, gdy ktoś gada ze mną ex cathedra, a tak odbieram Twój post. Popraw, jeśli moje odczucie jest mylne.
w ilu postach jeszcze obrazisz inteligencję wizażanek?
przeciętnie inteligentna moderatorka jest w stanie chyba ogarnąć 2 konta. taki sam argument

i sorry ale jak widać "ex cathedra" to postawa całej moderacji. nieomylne i nieustępliwe. osobne konta? "nie bo nie". inne czcionki? "nie bo nie". jakakolwiek wyraźna sygnalizacja? "nie bo nie". zamiast merytorycznych argumentów lecisz argumentami ad personam (pasywno-agresywne odwoływanie się do inteligencji wizażanek, które wskazują na potrzebę takich rozwiazań). może się zastanów, kto się tutaj w pozycji ex cathedra stawia.

to by było na tyle jeśli chodzi o jakąś realną chęć współpracy.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-24, 10:27   #100
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 892
Dot.: Uwagi na temat moderacji.

No ale ile osób na forum zaczyna korzystanie ze sprawdzenia listy moderatorów? Ja tego nie zrobiłam, kojarzę mniej więcej, kto jest kim ale nie dokładnie, a na forum jestem od lat. Który w miare nowy użytkownik się w tym orientuje? Tak wygląda praktyka.

Nie wiem, dlaczego pomysł z osobnymi kontami jest odrzucany. Rozwiązałby większość problemów, przynajmniej tych natury technicznej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-24, 12:38   #101
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Uwagi na temat moderacji.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
w ilu postach jeszcze obrazisz inteligencję wizażanek?
przeciętnie inteligentna moderatorka jest w stanie chyba ogarnąć 2 konta. taki sam argument

i sorry ale jak widać "ex cathedra" to postawa całej moderacji. nieomylne i nieustępliwe. osobne konta? "nie bo nie". inne czcionki? "nie bo nie". jakakolwiek wyraźna sygnalizacja? "nie bo nie". zamiast merytorycznych argumentów lecisz argumentami ad personam (pasywno-agresywne odwoływanie się do inteligencji wizażanek, które wskazują na potrzebę takich rozwiazań). może się zastanów, kto się tutaj w pozycji ex cathedra stawia.

to by było na tyle jeśli chodzi o jakąś realną chęć współpracy.
[1=e36b38c1b02253f65e484b4 d30ebb09d9d5f8578_646d457 1ebe9e;89088056]No ale ile osób na forum zaczyna korzystanie ze sprawdzenia listy moderatorów? Ja tego nie zrobiłam, kojarzę mniej więcej, kto jest kim ale nie dokładnie, a na forum jestem od lat. Który w miare nowy użytkownik się w tym orientuje? Tak wygląda praktyka.

Nie wiem, dlaczego pomysł z osobnymi kontami jest odrzucany. Rozwiązałby większość problemów, przynajmniej tych natury technicznej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Inne czcionki- nie, gdyż nie widać tego na appce, tak samo jak podpisów czy podpisów pod nickiem. Niestety, nie ma do tego fizycznej możliwości.



Ja z kolei widzę próbę wymuszenia jedynego słusznego rozwiązania w postaci dwóch kont. Nie bardzo rozumiem jakie problemy (techniczne) miałoby to rozwiązać?



Jedyna refleksja, jaka mi się nasunęła po weekendzie to taka, że modki proszą godzinami o zachowanie spokoju na forum, a przydałoby się jedno ostrzeżenie, a potem oficjalne pkty, bo co chwilę znajdzie się kolejna osoba, która "jeszcze ma coś jednego do powiedzenia".
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-24, 12:45   #102
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Uwagi na temat moderacji.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Inne czcionki- nie, gdyż nie widać tego na appce, tak samo jak podpisów czy podpisów pod nickiem. Niestety, nie ma do tego fizycznej możliwości.



Ja z kolei widzę próbę wymuszenia jedynego słusznego rozwiązania w postaci dwóch kont. Nie bardzo rozumiem jakie problemy (techniczne) miałoby to rozwiązać?



Jedyna refleksja, jaka mi się nasunęła po weekendzie to taka, że modki proszą godzinami o zachowanie spokoju na forum, a przydałoby się jedno ostrzeżenie, a potem oficjalne pkty, bo co chwilę znajdzie się kolejna osoba, która "jeszcze ma coś jednego do powiedzenia".
no to dawajcie te punkty i po sprawie
w czym problem?

tylko wtedy moderacja też musiała by się bardziej do swojej pracy przyłożyć przeczytać uważnie całą dyskusję i wiedzieć kogo upominać. a nie tłumaczyć się głupio, że się nie przeczytało całej dyskusji przed wystawianiem ostrzeżeń i punktów

no i trzeba byłoby być sprawiedliwym. bez pobłażania tym, których się lubi

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2022-01-24 o 12:59
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-24, 13:50   #103
chacaos
Zadomowienie
 
Avatar chacaos
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 922
Dot.: Uwagi na temat moderacji.

Dla mnie często to dziwaczne, że można kogoś wprost obrazić albo ewidentnie trollować i dostanie się upomnienie słowne, tak samo jak wtedy, gdy uczestniczy się w trochę ostrzejszej dyskusji. Brak mi czasem uwzględnienia kontekstu - czym innym jest wymiana zdań między dwiema wizażankami koegzystującymi od dawien dawna w jednym wątku, czym innym jest mizogin prowokujący i dosrywający użytkowniczkom ,,w białych rękawiczkach'', bo nie było wyzwisk. Są sytuacje, w których kartka powinna polecieć od razu i są takie, gdzie spokojnie możnaby było sobie odpuścić i forum by stało jak stoi. Przyszłości forum zagraża brak technicznych zmian (o których mam wrażenie czytamy od lat i ani widu, ani słychu), ciągle najazdy tych samych trolli i jakieś takie panujace, coraz widoczniejsze zaniedbanie. I w tych kwestiach NIC się nie zmienia. Po co udawać, że problemem jest to, że wizażanki takie niespokojne i chlip chlip moda nie słuchajo.

Edytowane przez chacaos
Czas edycji: 2022-01-24 o 13:52
chacaos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-24, 13:50   #104
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Uwagi na temat moderacji.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
no to dawajcie te punkty i po sprawie
w czym problem?

tylko wtedy moderacja też musiała by się bardziej do swojej pracy przyłożyć przeczytać uważnie całą dyskusję i wiedzieć kogo upominać. a nie tłumaczyć się głupio, że się nie przeczytało całej dyskusji przed wystawianiem ostrzeżeń i punktów

no i trzeba byłoby być sprawiedliwym. bez pobłażania tym, których się lubi

Niefajna sugestia, ale w sumie łatwo oceniać z boku. Skoro moderacja się "nie przykłada" to ja stwierdzam, że w powyższym poście też się niewiele wysiliłaś.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-24, 14:11   #105
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Uwagi na temat moderacji.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Niefajna sugestia, ale w sumie łatwo oceniać z boku. Skoro moderacja się "nie przykłada" to ja stwierdzam, że w powyższym poście też się niewiele wysiliłaś.
a w czym ja się miałam wysilić w powyższym poście? ja tutaj nie pracuję


wielokrotnie zgłaszałam łamanie regulaminu. rzadko kiedy odzewem była jakaś reakcja, a jeśli już jakaś była, to jeden post, który zgłaszana użytkowniczka miała w głębokim poważaniu i dalej odstawiała swoje. mam więc pewną opinię na temat pracy moderatorów forum plotkowego.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-24, 14:36   #106
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Uwagi na temat moderacji.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
a w czym ja się miałam wysilić w powyższym poście? ja tutaj nie pracuję


wielokrotnie zgłaszałam łamanie regulaminu. rzadko kiedy odzewem była jakaś reakcja, a jeśli już jakaś była, to jeden post, który zgłaszana użytkowniczka miała w głębokim poważaniu i dalej odstawiała swoje. mam więc pewną opinię na temat pracy moderatorów forum plotkowego.

Ja też tutaj nie pracuję
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-24, 14:45   #107
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Uwagi na temat moderacji.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ja też tutaj nie pracuję
zobowiązałaś się do pełnienia pewnych obowiązków wynikających z funkcji moderatora. to że Ci za to nie płacą, to nie znaczy, że to nie jest praca
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-24, 15:18   #108
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Uwagi na temat moderacji.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
zobowiązałaś się do pełnienia pewnych obowiązków wynikających z funkcji moderatora. to że Ci za to nie płacą, to nie znaczy, że to nie jest praca
No nie jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-24, 15:25   #109
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Uwagi na temat moderacji.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
No nie jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ok, jak tam uważasz


ale w ogóle fajnie, że skupiłaś się na najmniej istotnej części tamtej wypowiedzi
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-24, 15:41   #110
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Uwagi na temat moderacji.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
w ilu postach jeszcze obrazisz inteligencję wizażanek?
przeciętnie inteligentna moderatorka jest w stanie chyba ogarnąć 2 konta. taki sam argument

i sorry ale jak widać "ex cathedra" to postawa całej moderacji. nieomylne i nieustępliwe. osobne konta? "nie bo nie". inne czcionki? "nie bo nie". jakakolwiek wyraźna sygnalizacja? "nie bo nie". zamiast merytorycznych argumentów lecisz argumentami ad personam (pasywno-agresywne odwoływanie się do inteligencji wizażanek, które wskazują na potrzebę takich rozwiazań). może się zastanów, kto się tutaj w pozycji ex cathedra stawia.

to by było na tyle jeśli chodzi o jakąś realną chęć współpracy.
Uwielbiam grać w pokera.
Ale czasem nadchodzi taka chwila, gdy trzeba powiedzieć: "pass", odłożyć karty i odpuścić rozdanie.
I to jest własnie jedna z takich chwil.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-24, 15:45   #111
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Uwagi na temat moderacji.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
ok, jak tam uważasz


ale w ogóle fajnie, że skupiłaś się na najmniej istotnej części tamtej wypowiedzi
Najmniej istotnej dla Ciebie. Dla mnie bardzo istotna kwestia. A resztę omówiłam już wyżej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-24, 17:00   #112
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Uwagi na temat moderacji.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-24 17:00:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:02.