I ja też... poproszę :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-05, 11:36   #1
czarna.japonka
Przyczajenie
 
Avatar czarna.japonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9
Smile

I ja też... poproszę :D


Baaardzo proszę o poświęcenie również i mi chwili [może trochę dłuższej ;-) ]. Poniżej zamieszczam opis wraz ze zdjęciami.

1. OPALAM się na czerwono, później brązowieje. Czasami schodzi skóra lub pojawia się alergia na słońce (w postaci wyprysków, wysypki).

2. OCZY koloru: zmienny ciemny brąz (czasami jakby z domieszką zieleni), "cieniowane" tęczówki miejscami ale nie są to typowe plamki. Oprawa w kolorze ciemny blond. Tęczówka ma obwódkę, która w zależności od oświetlenia staje się ciemniejsza lub stanowi rozmytą granicę.

3. PIEGI typowych nie mam, za to znamiona/pieprzyki są brązowe.

4. CERA koloru hm blada, jasna różowo-żółta. Nos zimą/jesienią/latem od wiatru nad morzem ;-) zaróżowiony :-/ Rumieńce są różowe.
Ciężko mi jednoznacznie określić odcień cery. Nos i policzki zaróżowione, skóra na nadgarstkach ma lekko żółty odcień.

5. Naturalny KOLOR WŁOSÓW - ciemny blond/b.jasna szatynka

6. USTA różowe

7. KOLORY zawsze czarny. Jako blondynka czerwienie, biały. Jako ruda zieleń, ewentualnie brąz.

Co chciałabym zmienić:
1. KOLOR WŁOSÓW, zastanawiałam się nad powrotem do naturalnego (ale nie przez zdejmowanie tego, a ufarbowanie na zbliżony do mojego blond tak by później odrosty były mniej widoczne). Zastanawiałam się również nad ciemną, brązową farbą?

2. FRYZURA. Nie chcę mieć włosów krótszych niż tuż przed ramiona. Źle mi w grzywce, która puszy się i zaczyna skręcać w pierścienie. Ulubioną usługą u fryzjera jest "podcięcie" końcówek i tyle. Czyżby w dalszym ciągu tylko podcinanie?

3. TYP KOLORYSTYCZNY nie bardzo wiem, jaki jest mój? Którymi kolorami powinnam się otaczać?

4. KSZTAŁT TWARZY? Owal czy trójkąt?

5. MAKIJAŻ na co dzień tylko tuszuję rzęsy (lubię podkreślone) i używam kremu nawilżającego. Chciałabym uzyskać od Was propozycje wieczorowego oraz dziennego makijażu. Aaaa i makijaż musi uwzględniać to, że noszę okulary, minusy czyli bardziej wyraźny i zdecydowany.

Załączam zdjęcia
1 i 2 - naturalny kolor włosów (w słońcu i poza nim)
3 - oko (może przyda się do propozycji makijażu)

Wkrótce 20 urodziny, chciałabym wyglądać trochę poważniej ;-)

Czekam na sugestię i liczę na pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (110,4 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (111,3 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.JPG (112,9 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (98,3 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (10,0 KB, 119 załadowań)

Edytowane przez czarna.japonka
Czas edycji: 2006-10-10 o 12:26 Powód: powiększenie czcionki...bo nie dowidzę ;)
czarna.japonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 13:21   #2
Anecioreczek
Raczkowanie
 
Avatar Anecioreczek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 104
Send a message via Skype™ to Anecioreczek
Dot.: I ja też... poproszę :D

Twój naturalny kolor jest bardzo ładny, i wydaje mi się ze mogłabyś powrócić do niego.
Jesli chodiz o ciemne farby wydaje mi się że dodały By Ci troche latek,no ale chyba oto Ci chodiz prawda?
Nie przesadzaj jednak z kolorem ciemnym bo bedziesz wygladac jak śmierć:P jasna buzia i ciemne włosy...myśle że kolor
http://www.studio-metamorfoza.pl/Met...ia/met_1_2.jpg

byłby fayny

jesli chodzi o puszenie,to zastosuj Prostownice tlyko raz na jakiś czas żeby Ci sie włosy nie zniszczyły

tyle odemnie.. :P
__________________
Anecioreczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 13:24   #3
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: I ja też... poproszę :D

po pierwsz jestes śliczna
ja tam amatorsko proponowalabym zmiane koloru włosów, na troszke ciemniejszy rudy no i powinnas zapuscic troszke brwi, są zbyt wyskubane to tak na początek acha masz sliczne usta, zazdroszcze takich regularnych kształtów
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 14:00   #4
czarna.japonka
Przyczajenie
 
Avatar czarna.japonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9
Dot.: I ja też... poproszę :D

Dziewczyny, strasznie miło jest usłyszeć (a właściwie to przeczytać) miłe rzeczy o sobie Dziękuje.

Anecioraczku właśnie o taki kolor brązu mi chodzi, jak podałaś w linku Tylko, że długo się jeszcze dzisiaj zastanawiałam i chyba (na 99%) wracam do naturalnego. Boję się tylko całego tego proces. Na wizytę u fryzjerki za bardzo nie mogę sobie teraz pozwolić i będę w warunkach domowych to robiła. Dekoloryzatora raczej wolałabym nie używać i tu pytanie czy farba blond pokryje tą rudość i nie wyjdzie zupełna marchewka? I jeśli tą drogę bym obrała to kupić blond ciemniejszy czy jaśniejszy od naturalnego?

Virtual Reality ja swoich ust nie lubię ;-) I uważam je za straszne :P Z brwiami całkowicie się zgadzam, zamierzam je odhodować i może udać się wtedy z nimi do kosmetyczki, choć nieraz i z takiej wizyty nie byłam do końca zadowolona... A odnośnie intensywności rudego - używam 100% color Garnier'a i wtedy jest on bardzo intensywny (podchodzący pod czerwień), tyle że szybko się strasznie wymywa.

Załączam jeszcze jedno zdjęcie. Długość włosów prawie że identyczna (teraz może ze 2-3 cm dłuższe).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg K.jpg (12,0 KB, 70 załadowań)
czarna.japonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 14:19   #5
Anecioreczek
Raczkowanie
 
Avatar Anecioreczek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 104
Send a message via Skype™ to Anecioreczek
Dot.: I ja też... poproszę :D

ja Bym uważała z farbowaniem na jaśniejszy kolor,zawsze może wyjśc ci,coś strasznego...


Moja słynna historia z farbowaniem z rudego na brąz skończyła sie ciemnym fioletem...

wiec..niewiem..ale może Ci wyjśc nie chciany kolor..
__________________
Anecioreczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 14:49   #6
czarna.japonka
Przyczajenie
 
Avatar czarna.japonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9
Dot.: I ja też... poproszę :D

Hmm, ale z kolei rudo-blond pasemka - gdybym przez nie chciała zejść z tego koloru - też tak sobie będą wyglądały pewnie

Może jeszcze jakieś wskazówki i rady? Proszę
czarna.japonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 15:42   #7
izanna
Raczkowanie
 
Avatar izanna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 263
Dot.: I ja też... poproszę :D

Jak patrzę na pierwsze zdjęcie, to przypomniałam sobie, że miałam identyczny kolor włosów, zanim zaczęłam farbować. Podoba mi się ten rudawy kolor na zdjęciu paszportowym. Sądzę, że masz taką urodę, że w większości kolorów będzie Ci dobrze, może z wyjątkiem bardzo ciemnych. Ja wracałam do swoich włosów poprzez kilkakrotny balejaż rozjaśniający, robiony metodą "na czepku" w odpowiednich odstępach czasu, tak że w końcu pozbyłam się nawet rudego odcienia. Co do typu kolorystycznego, myślę że jesteś wiosną. Nie wiem, ale ja u Ciebie widzę parę piegów w okolicy oczu i to w ciepłym kolorze. W ogóle sprawiasz bardzo promienne wrażenie.
izanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-06, 20:39   #8
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: I ja też... poproszę :D

moim zdaniem powinas miec grzywke i w rudym ci lepeij niz w blondzie ale powinien to byc ciemny rudy... i zmien oprawki okularow to moze cie postarzec
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 21:09   #9
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: I ja też... poproszę :D

świetnie Ci w ciepłych włosach, rudy jest ok ale proponuję odcień bardziej stonowany, mniej krzykliwy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dlugieB.jpg (23,2 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dublinredblondeCountryColours.jpg (4,1 KB, 206 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Koki3.jpg (15,0 KB, 12 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 07:51   #10
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: I ja też... poproszę :D

o wlasnie o taki rudy mi chodzilo ladnie by ci bylo w takim
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 05:32   #11
czarna.japonka
Przyczajenie
 
Avatar czarna.japonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9
Dot.: I ja też... poproszę :D

Zmiana koloru przesądzona... Ja bardzo potrzebuję zmiany. W weekend starałam się sama to zrobić używając rozjaśniacza Welli. Kolor niestety cały czas rudy, jaśniejszy może o 1 czy 2 tony i niestety trochę przesuszone :-( Zbieram na fryzjera i może wtedy coś z tego wyjdzie.

Chwilowo na grzywkę się nie odważę, brak prostownicy żeby później coś z nią móc robić. Perspektywa przyjemności fryzjerskiej, jaką planuję powoduje, przesunięcie w czasie tego zakupu.

Za to biorąc pod uwagę kondycję włosów, która po wszystkim pewnie nie będzie najlepsza, myślałam o fryzurze następującej (nie wiem tylko czy zbytnio nie wydłuży mi twarzy? ;-) ) Rodzaj bombki - Z tyłu krótkie, kończące się tak, jak na I zdjęciu, a właściwie to na II, z przodu bardziej zaokrąglone, trochę dłuższe, końcówki na wysokości między ustami a brodą. W przyszłości może skrócenie grzywki odrobinę tak, żeby wyraźnie to przód był krótszy niż tył, a jeszcze w dalszej przyszłości może grzywka, jak na kolejnych zdjęciach. Nie jestem przekonana (wcześniej już o tym wspominałam) czy będzie mi pasowało coś takiego, więc jeśli macie jakieś uwagi, słucham generalnie jednak ja coś z tego rodzaju chciałabym mieć na głowie, choć dopuszczam możliwość wariacji wcześniej pokazanych fryzur.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg to.jpg (42,9 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tyl.jpg (37,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg przyslosc.jpg (34,1 KB, 7 załadowań)
czarna.japonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-09, 18:03   #12
czarna.japonka
Przyczajenie
 
Avatar czarna.japonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9
Dot.: I ja też... poproszę :D

up
czarna.japonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:52.