Włosy po izoteku, pomożecie? :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-10-07, 18:20   #1
boww152
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 9

Włosy po izoteku, pomożecie? :)


Witam. Nie wiedziałem gdzie napisać na jakim forum ale myślę że mi tutaj pomożecie mam 19 wiosen, płeć męska. Rok temu brałem izotek, połowę dawki dzięki Bogu. W trakcie kuracji i po, włosy straciły na jakości, wypadają. Były też lekko „katowane” lakierem do włosów. Ogólnie są w słabej kondycji, troche przerzedzone i wypadają. Miałem w miare fajne włosy długoscia do nosa. Ściąłem się prawie na zero, chcę je poprawić.



Aktualnie:

Przyjmuje cynk i biotynę, wieczorami po kąpieli wcieram we włosy Jantar. Używam lekkiego szamponu z loreal. Powiedzcie mi jeszcze proszę, co mogę zrobić? Zależy mi na tym aby włosy były lepszej jakości, szybko urosły, nie wypadały i sie zagęściły. Doradzcie proszę
boww152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-17, 15:51   #2
violape
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 23
Dot.: Włosy po izoteku, pomożecie? :)

slyszalam wiele zlych opinii po izotecu. Wlasnie wiekszym ze skutkow ubocznych jest slaby stan wlosow i wrecz ich wypadanie.
violape jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-17, 16:48   #3
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Włosy po izoteku, pomożecie? :)

Niestety to prawda. Ja mialam kiedys grube, geste wlosy, a po Izotku starsznie zmarniały,przerzedzily sie, krusza sie ogolnie sa w fatalnej kondycji mimo,ze uplynelo juz kilka lat.
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-24, 13:55   #4
sanderka303
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 14
Dot.: Włosy po izoteku, pomożecie? :)

Cytat:
Napisane przez boww152 Pokaż wiadomość
Witam. Nie wiedziałem gdzie napisać na jakim forum ale myślę że mi tutaj pomożecie mam 19 wiosen, płeć męska. Rok temu brałem izotek, połowę dawki dzięki Bogu. W trakcie kuracji i po, włosy straciły na jakości, wypadają. Były też lekko „katowane” lakierem do włosów. Ogólnie są w słabej kondycji, troche przerzedzone i wypadają. Miałem w miare fajne włosy długoscia do nosa. Ściąłem się prawie na zero, chcę je poprawić.



Aktualnie:

Przyjmuje cynk i biotynę, wieczorami po kąpieli wcieram we włosy Jantar. Używam lekkiego szamponu z loreal. Powiedzcie mi jeszcze proszę, co mogę zrobić? Zależy mi na tym aby włosy były lepszej jakości, szybko urosły, nie wypadały i sie zagęściły. Doradzcie proszę

Nie czekaj na nic tylko biegnij do doswiadczonego trychologa. Poza tym zmienilabym szampon drogeryjny na bardziej profesjonalny. Poza tym polecam oczyscic skore glowy peelingiem. Zdrowe wlosy potrzebuja zdrowej skory glowy. Tak tez mi moj trycholog powiedzial.A zaufalam mu i od ponad 5 miesiecy jestem na terapii i moj stan wlosow diametralnie sie poprawil. Nie czekaj az samo sie zacznie cos dziac ttylko idz do specjalisty.
sanderka303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-24 13:55:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:03.