depilacja laserowa Kraków - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-16, 17:23   #211
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 399
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez korneliapilacka Pokaż wiadomość
kennedy a jakim laserem robiłaś depi?
Light sheer

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-21, 13:52   #212
korneliapilacka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 14
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Light sheer

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hmm, to podobo najlepszy prawda? Ale z drugiej strony dwa lata bez problemu? Też super! Myślisz, że jak unormuję hormony, to efekt utrzyma się dłużej?
Może powinnam jeszcze zaczekać...

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Light sheer

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hmm, to podobo najlepszy prawda? Ale z drugiej strony dwa lata bez problemu? Też super! Myślisz, że jak unormuję hormony, to efekt utrzyma się dłużej?
Może powinnam jeszcze zaczekać...
korneliapilacka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-12, 13:26   #213
MisBetinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Light sheer duet to w tym momencie najbardziej skuteczny system depilacji laserowej. Jestem w trakcie pierwszej serii, został mi jeden zabieg w estetika w Krakowie. Efekt jest naprawdę oka i nastawiam się na co najmniej dwa lata spokoju. Zresztą efekt to nie wszystko, równie ważne są odczucia w trakcie depilacji. Nie jest ona bolesna, raczej odczuwalna. W trakcie depilacji od razu znieczulają cię takim specjalnym chłodnym nawiewem.
MisBetinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-13, 12:30   #214
korneliapilacka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 14
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Ja się zdecydowałam i poszłam na pierwszy zabieg depi laserowej do FBI - narazie jestem zadowolona - zobaczymy co będzie dalej I jak moje hormony będę współpracować Ale Pani Ania, która zabieg mi wykonywała podpowiedziała, że mają w zespole dietetyka klinicznego, który pomoże mi w końcu ten organizm ogarnąć więc jestem pełna nadziei!
korneliapilacka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-04, 18:16   #215
disappointed17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 2
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Piszę tę wiadomość ku przestrodze. Jestem brunetką, mam jasna skórę i ciemne twarde czarne włosy. Jestem po serii 8 zabiegów na łydki, uda, pachy, przedramiona, pełne bikini. Depilacje laserem Vectus zaczęłam w 2014 roku w Klinice Vesuna w CH Bonarka (podaję ich nazwę, bo czuję się oszukana). Było to dla mnie ważne gdyż po maszynce mam bardzo podrażnioną skórę. Uważam, że były to pieniądze wyrzucone w błoto. Zmarnowałam tam ponad 10 tysięcy. Zawsze zapewniano mnie, że depilacja na pewno jest skuteczna i że ilość zabiegów to kwestia indywidualna, więc mam się nie poddawać. Nie powiem żeby efektu nie było, jakiś tam jest, ale naprawdę kiepski jak na tę ilość zabiegów. Wciąż muszę używać maszynki (żeby było zabawniej po ostatniej wizycie pani wykonująca zabieg powiedziała do mnie, że nie ma sensu powtarzać zabiegu wcześniej niż za rok i żebym goliła się maszynką). To chyba jakiś żart gdybym chciała nadal golić się maszynka to nie skazywałabym się na ten ból i nie wydawała takich pieniędzy.

Znacie jakiś sprawdzony uczciwy salon, który możecie mi po tej traumie polecić? Pomóżcie!
Pozdrawiam
disappointed17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-06, 11:30   #216
korneliapilacka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 14
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Ja słyszałam wiele dobrego o Face and Body Institute i zdecydowałam się tam chodzić. Jestem dopiero po 2 zabiegach więc ciężko mi powiedzieć jak z efektem końcowym, ale wykonują depi na podobno najlepszych ze wszystkich laserów, czyli Light SHeer, który ma największą skuteczność. Wygrywają konkursy, ich specjaliści występują na kongresach branżowych więc ja im wierzę, no i mam nadzieję, że będzie efekt Bo fakt, za przyjmny zabieg to to nie jest
korneliapilacka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 11:44   #217
beatka_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Ja jestem po 3 zabiegach depilacji bikini w MyBodyClinic i efekty widać, myślę że jeszcze 2 i będzie sprawa załatwiona. Ciekawe na jaki czas Dodam, że mam twarde włosy, więc efektywność jest podobno lepsza. Mają tam LightSheer DUET, też się długo zastanawiałam zanim podjęłam decyzję. Z tego co pamiętam to mają chyba jakieś promocje teraz, ale trzeba zobaczyć na bieżąco.
beatka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-03, 16:12   #218
rechulek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Widziałam, ze kilka dziewczyn pisało tutaj o estetice na Sławkowskiej. Jestem na razie po pierwszym zabiegu. Szłam na pierwszy zabieg przerażona, bo słyszałam, że to strasznie boli, ale kosmetyczka dmuchała mi takim urządzeniem z zimnym powietrzem. Ogólne wrażenie bardzo pozytywne tym bardziej, że załapałam się na fajną promocję we wrześniu:p Czekam na efekt.
Dziewczyny ile zabiegów wykonywałyście??
rechulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 14:58   #219
Olga Zy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Polecam Salon "Nefrezja", ul.Bieżanowska 65. Po serii 9 zabiegów włoski na bikini nie odrastają. Zabiegi były mało bolesne Poza tym fajny gabinet i fachowa obsługa Mają atrakcyjne ceny.

Edytowane przez Olga Zy
Czas edycji: 2017-10-05 o 15:01
Olga Zy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-06, 00:35   #220
1mimi1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Znam ten gabinet na Biezanowskiej. Ich sprzet to nie laser tylko zwykly IPL nie jest to trwala depilacja. Na szczescie w pore sie zorientowalam i zabiegi wykonalam gdzie indziej- prawdziwym laserem.
1mimi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-04, 23:13   #221
paulawawrzak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 188
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Tak naprawdę to nie ma zbytniego znaczenia jaki dokładnie model lasera, byle był light sheer, bo on ma odpowiednią długość wiązki żeby niszczyć włosy Ja z kolei byłam na zabiegach w NUVU estetic, świeżutka nowiutka klinika tuż koło mojego domu, na początku się trochę stresowałam, ale pracują tam tak świetne babeczki, że nie da się tam nie wracać a przy tym widać że są mega dobre w swoim fachu też pracują na light sheer, jak się nie mylę to desire. Polecam ogromnie, ja już nie zmienię gabinetu, jak ma któraś ochotę to same się przekonajcie
__________________
WYMIENIAM! Nowy wątek luty 2014
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=742766
paulawawrzak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-30, 13:50   #222
VanKate
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez kapris20 Pokaż wiadomość
Hej wiem, że było już kilka podobnych wątków, jednak ja chciałam się poradzić w kwestii gabinetów konkretnie w Krakowie!
Proszę poradźcie, do którego warto iść na laserową depilację, gdzie kosmetyczki zajmujące się zabiegami naprawdę znają się na tym co robią , jaki laser jest najskuteczniejszy i najmniej inwazyjny?
Z góry dzięki za porady
Ja polecam gabinet kosmetyczny na ulicy Józefińskiej Active Woman. Jedno z miejsc, w którym czułam się bezpiecznie. Czysto, profesjonalnie, w przemiłej atmosferze. Trafiłam tam z polecenia, więc polecam dalej
VanKate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-24, 23:24   #223
PaWa
Przyczajenie
 
Avatar PaWa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Poczytałam sobie trochę o depilacji (także tutaj, także dzięki) i się zdecydowałam. Jestem po swojej pierwszej depilacji laserem. Byłam w takiej super klinice Bona Dea (Kraków, oczywiście) i gorąco polecam. Ogólnie fajna klinika i personel bardzo fachowy oraz uprzejmy. Pogadałam sobie z panią o innych zabiegach i chyba nawet się dam niebawem namówić, ale po kolei - najpierw włoski! :P

W każdym razie można dopisać sobie do listy polecanych!
PaWa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 12:31   #224
RenataND
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 14
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Zgadzam się z wami, depilacja laserowa z użyciem Light Sheer jest najlepszą metodą na rynku, daje fantastyczne efekty i spokój na lata. Laser diodowy nie jest inwazyjny i bolesny, działa bardzo efektywnie i szybko (jeden zabieg trwa do 15 minut), dlatego kobiety, które mają dość bujnego owłosienia i konieczności ciągłego golenia się powinny chociaż spróbować laseroterapii, żeby wyrobić sobie obiektywną opinię.
RenataND jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 18:59   #225
jowita_kubiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 2
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Ja to jak zwykle spóźniona.
Depilacje robię na zimę. Ale podobno to też świetny czas, będę miała dużo czasu na regenerację skóry. a depilację robię w Instytucie Piękna Bielenda w Krakowie .
jowita_kubiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-17, 20:21   #226
skeebss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 2
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Podbijam,

Wlasnie robie rozeznanie w salonach Krakowskich. Czy ktos moze polecic MyBodyClinic na depliacje laserowa? Ceny maja nawet spoko....
skeebss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-23, 17:12   #227
EwaGru225
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 9
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Również się podłączam Mam problem z dość grubymi i na prawdę mocna czarnymi włoskami. Któraś w Was miała taki problem? Ile zabiegów potrzeba ( oczywiście mniej więcej) i jak się do nich przygotować?
EwaGru225 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-19, 11:35   #228
dzdzoanna
Przyczajenie
 
Avatar dzdzoanna
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 14
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Uważam, że depilacja laserowa to przede wszystkim ogromna wygoda. Ja się zdecydowałam na zabiegi depilacji laserowej w Vici Clinic w Krakowie i jestem bardzo zadowolona z efektów. Obecnie można skorzystać z rabatu -50% na pierwszy zabieg.
dzdzoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-24, 11:59   #229
Dana4775
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 5
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Depilator Laserowy xxx Jestem zadowolona z zakupionego produktu. Efekty widać po kilku użyciach, ale muszą być regularne.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2023-12-28 o 12:45 Powód: link
Dana4775 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-12-27, 21:58   #230
Szpula11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Od 3 lat chodzę do Perfect Estetic na Light Sheer. Zaczełam od nóg i już 1,5 roku ich nie goliłam wcale. Potem zajęłam się pachami też super ulga. Teraz walczę z bikini. Jestem dopiero po 3 zabiegu i już jestem zadowolona. Tak więc z czystym sumieniem polecam.
Szpula11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-07, 10:54   #231
gruzja123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 3
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Domowe sposoby laserami raczej nie polecam. Ja chodzę do Kliniki Janeczko co jakis czas efekty super. xxx Polecam w seriach po 2 3.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2024-02-08 o 13:51 Powód: link
gruzja123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-27, 11:51   #232
Zimmi
Przyczajenie
 
Avatar Zimmi
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 16
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Dobrze jest wcześniej zorientować się, jakie lasery są stosowane w danej klinice. Niestety ale nie wszystkie dają takie same rezultaty, wiele z nich nie poradzi sobie w skutecznym usuwaniu owłosienia i owłosienie po nich odrasta.
Jeśli urządzenie jest dobrej klasy, wystarczy wybrać się raz w roku na zabieg przypominający.
A jeśli chodzi o sam Kraków, proponuje udać się tutaj xxx

Edytowane przez gr8ania
Czas edycji: 2024-03-04 o 10:01 Powód: link reklama
Zimmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-06, 12:41   #233
karolakarota
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 5
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Nie wiem, czy to jest dobry pomysł. Koleżanka twierdzi, że po depilacji laserowej miała problemy ze skórą, wychodziły jej dziwne plamy i... włoski zaczęły szybko odrastać. To w ogóle możliwe, jeśli zabieg jest wykonany prawidłowo?
karolakarota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-06 12:41:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:00.