Jaki kurs angielskiego możecie mi polecić ?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Nauka języków obcych - kącik językowy

Notka

Nauka języków obcych - kącik językowy Nauka języków obcych - kącik językowy, to miejsce wymiany informacji o kursach, podręcznikach, materiałach i ciekawostkach językowych. Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-01-18, 09:05   #31
dolwa09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 9
Dot.: Jaki kurs angielskiego możecie mi polecić ??

Ja chodzę do szkoły Berlitz i jestem zadowolona, także bardzo polecam A dodatkowo oglądaj seriale i słuchaj radia po angielsku, to też bardzo pomaga w nauce.

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2019-05-25 o 07:38 Powód: przywrócenie tresci
dolwa09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-10, 16:47   #32
kruczoczarna11
Raczkowanie
 
Avatar kruczoczarna11
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 43
Dot.: Jaki kurs angielskiego możecie mi polecić ??

Mi bardzo pomagało oglądanie prostych seriali komediowych typu Przyjaciele czy Jak poznałem Wasza matkę - ale oglądałam z angielskim dźwiękiem i angielskimi napisami. Te napisy bardzo pomagają osłuchanie się, bo czasem słyszymy zlepek słów, a napisy pomagają je oddzielić od siebie.
kruczoczarna11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 17:37   #33
pantera79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 10
Dot.: Jaki kurs angielskiego możecie mi polecić ??

ja za namową siostry wybrałąm się na kurs językowy do angielskiej wioski [nazwa] i nie żałuję bardzo fajna przygoda, czułam się jak bym byłą na wakacjach za granicą wszyscy do okoła mówili w jezyku angielskim,dzieki temu kursowi otworzyłąm się na ten jezyk.

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2019-10-13 o 10:16 Powód: reklama
pantera79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-09, 11:35   #34
wikunia88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki kurs angielskiego możecie mi polecić ??

ja mogę polecic ci angielską wioskę byłam na nim, i mile mnie ten kurs zaskoczył, dzieki nauce a odbywała się głownie na rozmowach z native speakerami dużo wykrzesałam z sibie nawet nie wiedziałam że jestem w stanie tyle się nauczyć , bez zadnego stersu czy jakiej kolwiek presji, kursy na bardzo wysokim poziomie
wikunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-10, 16:12   #35
Karola275
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki kurs angielskiego możecie mi polecić ??

Polecam kursy konwersacyjne w szkole Chatschool - chatschool.pl Nic tak nie pomaga w nauce jak praktyka ! Dla mnie największym problemem było pokonać własne bariery, żeby nie bać się mówić. Jak trafisz na super lektora/native speakera to zajęcia będą czystą przyjemnością, język cały czas praktykujesz, no i przed wszystkim oswoisz się z rozmową. Mnie takie praktyczne lekcje bardzo pomogły przed wyjazdem na Erasmusa do Anglii

Edytowane przez Karola275
Czas edycji: 2020-10-14 o 09:47
Karola275 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-20, 18:09   #36
Efilek
Przyczajenie
 
Avatar Efilek
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki kurs angielskiego możecie mi polecić ??

moim zdaniem najlepiej jest zapisać się na jakiś kurs, nie zastąpi ci to samego słuchania. po pierwsze masz kontakt z inną osobą, więc w rozmowie musisz myśleć na bieżąco. po drugie zawsze jest osoba która będzie poprawiać ci błędy i zwracać na nie uwagę. w uczeniu się samemu tego nie ma...

ja się do kursów językowych przekonałam dopiero jak poznałam metodę colina rose polecam poczytać co to takiego, ale zapewniam że zupełnie zmienia postrzeganie nauki języka. jeśli chodzi o szkoły gdzie praktykują taką naukę to jest to np. engram
Efilek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-25, 11:28   #37
ania010190
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki kurs angielskiego możecie mi polecić ??

Jeżeli szukasz dobrego kursu online to polecam lekcjeonline.pl. Nauka na wysokim poziomie, wiem bo sama korzystam
ania010190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-09-04, 08:10   #38
RobSza_11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki kurs angielskiego możecie mi polecić ??

Jeśli ktoś chcę szybko nauczyć się mówić po angielsku, polecam platformę online Krisa Amerikosa, amerykańskiego nauczyciela z wieloletnim doświadczeniem. Płynność w mówieniu zdobywa się dzięki częstej konwersacji w kilkuosobowej grupie studentów. W zależności od tematu, pokoje rozmów są tworzone jeden raz lub dwa razy po 15 minut podczas godzinnej lekcji. W tym czasie odpowiada się na pytania zadane przez nauczyciela na czacie, dzięki czemu każdy z uczestników ma możliwość swobodnej wypowiedzi.
Chyba największą zaletą tego kurs jest nielimitowana ilość zajęć w ciągu dnia. Odbywają się one po kilkanaście razy dziennie na różnych poziomach. Kursy Krisa Amerikosa są bardzo elastyczne czasowo i świetnie dopasowują się do studentów niezależnie od miejsca, w którym się znajdują. Dużym plusem jest to, że lekcji nie trzeba wcześniej rezerwować - wystarczy dołączyć kiedy Ci wygodnie.
Uczniowie uczestniczący w zajęciach, to ludzie z całego świata, którzy posługują się różnymi językami, a co za tym idzie, daje to możliwość osłuchania się z różnymi akcentami. Większość nauczycieli to native speakerzy, którzy posiadają wszechstronną wiedzę i skuteczne umiejętności jej przekazywania.

Żeby móc dowiedzieć się więcej o tym sposobie nauczania, dołącz do bezpłatnego seminaru, który dokładnie przybliży wygląd kursu i opiszę jego specyfikę. Dowiesz się również, w jaki sposób uczyć się języka angielskiego indywidualnie całkowicie ZA DARMO!!!

Oto link: https://www.krisamerikos.com/a/13802/cbN2KY63

Jeśli to Cię nie przekonuje, warto sprawdzić, co myślą o tym kursie inni studenci. W tym celu warto odwiedzić stronę z feedback'ami czyli filmikami, na których absolwenci wypowiadają swoje opinie związane z tym kursem. Do tej pory zrobiło to prawie 250 studentów mówiących w 50 językach. (osób mówiących tam po polsku jest co najmniej kilka).

Oto link: https://www.krisamerikos.com/a/38256/cbN2KY63

Sam używam tego programu i bardzo go sobie chwalę. Jeśli twoim celem jest nabranie płynności w mówieniu, to trudno będzie znaleźć lepsze rozwiązanie twojego problemu. Oprócz mówienia, kurs pomaga przyswajać zasady pisowni i gramatyki oraz kształci w zakresie pisania, czytania i rozumienia ze słuchu. Cena adekwatna do efektów. Polecam!

Oto link (należy kliknąć ''Speak Now''): =====> https://www.krisamerikos.com/a/9281/cbN2KY63
RobSza_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-21, 19:32   #39
Monika8879
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki kurs angielskiego możecie mi polecić ??

Może nie kurs do "odsłuchania", ale z czystym sumieniem, jeśli ktoś byłby zainteresowany mogę polecić VOCABO. Przecudowni lektorzy, sami oferują kontakt po zajęciach, podsyłają materiały, ale co najlepsze serio można sie nauczyć mówić. Mają takie podejście, że nauka to komunikacja i priorytetem jest dogadanie się a nie idealna znajomość gramatyki bo cóż Ci z niej, jak nie umiesz mówić - po zatym z mojego doświadczenia moge powiedziec ze gramatyka zaczela mi wchodzic automatycznie na zajęciach, ktore btw nie byly z podrecznika i kserówek tylko przygotowane z różnych ciekawych stron i źródeł
Monika8879 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-24, 13:23   #40
Martaste1
wiosna2021
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki kurs angielskiego możecie mi polecić ??

Cytat:
Napisane przez Angel28 Pokaż wiadomość
Witam jeżeli źle umieściłam proszę o przeniesienie
W maju wybieram się do UK . I chciała bym troszkę podszkolić język żeby tam nie zaniemówić ,chodzi mi o kursy takie słuchowe próbowałyście ?typu mp3. Chciała bym choć w sposób podstawowy się tam porozumieć w sklepach restauracjach itp wogóle ten wyjazd mnie stresuje właśnie tym jenzykiem i też dużo słyszałam że osoby perfekcyjnie posługujące się językiem w szkole ciężko mogły się dogadać w obcym kraju jak to jest??
Proszę o pomoc bo się strasznie boję że sobie nie poradzę
Ja polecam kurs języka angielskiego na lingo expert. Bardzo dużo przykładów, ćwiczeń z zakresu rozmów kwalifikacyjnych, księgowości, inwestowania, marketingu. Ja robiłam ten kursi byłam mega zadowolona. xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2022-07-12 o 10:46 Powód: link
Martaste1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-24, 23:17   #41
viseria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki kurs angielskiego możecie mi polecić ??

Moim zdaniem dobrze sprawdza się mieszanka... Seriale z napisami, ze wsłuchiwaniem się we frazy, może jakaś gra w języku angielskim no i apki w stylu DuoLingo (kliknąć w telefon na parę minut to żaden problem, łatwo o kontynuację w ciągu dnia).
viseria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-07, 10:16   #42
Laura977
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki kurs angielskiego możecie mi polecić ??

Ja polecam Ci kursy online. Możesz je robić w domu w swoim czasie.
Ostatnio robiłam kurs angielskiego w biznesie i w pracy. Nauczyłam się bardzo dużo wyrażeń z zakresu marketingu, bankowości, finansów, inwestycji, zasobów ludzkich, podatków, zarządzania i wielu innych.

Dostałam lepiej płatną pracę. polecam wszystkim

xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2022-07-12 o 10:46 Powód: link
Laura977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-29, 11:30   #43
Tomek82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Jaki kurs angielskiego możecie mi polecić ??

Hej,

Jeśli chodzi o polecane kursy to ja w ostatnio skończyłem kurs ze strony
ence.pl i bardzo polecam! Szybko zrobiłem postęp w angielskim plus na pocztku nauczyciele dobierają poziom pod twoje możliwości więc dodatkowy plus. Szczerze polecam!

Edytowane przez Tomek82
Czas edycji: 2022-12-29 o 14:40
Tomek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-23, 12:31   #44
MariuszSz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-09
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Jaki kurs angielskiego możecie mi polecić ??



Ja polecam naukę angielskiego online w szkole Virtua Lingua https://www.virtualingua.pl/ - szybki kontakt z sekretariatem i bardzo przyjazna atmosfera na zajęciach, bezstresowo No i najważniejsze - lektorzy super a ceny rozsądne. Polecam.
MariuszSz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Nauka języków obcych - kącik językowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-23 12:31:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:42.