Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-02, 20:16   #661
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Cytat:
Napisane przez acoto Pokaż wiadomość
Tylko że problem jest tylko w tym, że jest zbyt przesuszona skóra. I tylko na zewnątrz robią się widoczne otarcia.
Tak sobie teraz myślę, może to przez to, że miałam przy tej infekcji tabletki dopochwowe?

Myślałam jeszcze żeby zrobić sobie kuracje lactovaginalem, żeby odbudować florę prawidłową po tych antybiotykach. Tylko na zewnątrz nie wiem jak mogę w tym akurat miejscu nawilżyć skórę.
moze to efekt tych tabletek a moze cos innego.
Z logicznego punktu widzenia powinnas posmarowac sie zelem (lubrykantem w sensie, a nie aloesowym np )i czerpac radosc z seksu jak dawniej, bo miejsce jest chronione i nie ma tarcia ktore powoduje otarcia. Jesli to nie pomaga no to znaczy, ze to jednak nie jest to, ze skora jest sucha, tylko cos wiecej, przynajmniej ja tak mysle

Edytowane przez 201708250935
Czas edycji: 2016-01-02 o 20:18
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 22:38   #662
zeze
Przyczajenie
 
Avatar zeze
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 15
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

A czy ktoś ma problem podobny do mojego?
Od prawie trzech lat krwawię podczas stosunku. Na początku krwawienie pojawiało się tylko czasem i nie było to nawet do końca krwawienie, ale czerwonawa wydzielina. Natomiast teraz krwiawienie jest podczas każdego stodunku i jest to obfita żywa krew..
Podczas tego czasu byłam już u wielu lekarzy i wszyscy ogólnie twierdzili, że nic mi nie jest i nie wiedzą skąd to krwawienie. Jeden z lekarzy (oczywiście mężczyzna) zasegurował, że po prostu za ostry seks uprawiam -.- -.- Nie ma to nic z tym wspólnego. Kiedyś mogłam uprawiać seks po parę godzin i wszystko było w porządku, a teraz po 5 minutach krwawię jak na stole operacyjnym.
Już nie wiem co robić, to jest bardzo uciążliwe Właśnie rozstaję się z chłopakiem z którym jestem odkąd te objawy się pojawiły. Teraz będę się bała być z kimkolwiem nowym, bo nie wiem jak na to zareaguje..

Edytowane przez zeze
Czas edycji: 2016-01-07 o 22:40
zeze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 16:59   #663
Rapsody
Raczkowanie
 
Avatar Rapsody
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 66
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Od dwóch miesięcy biorę tabletki anty i od tego czasu pojawia się u mnie problem z suchością pochwy - ból i dyskomfort podczas stosunku, często pieczenie zaraz po, czasem nawet swędzi podczas dnia. Po przeczytaniu opinii w necie zakupiłam dzisiaj globulki dopochwowe Hydrovag. Czy można podczas kuracji współżyć?
Rapsody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 21:10   #664
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Cytat:
Napisane przez Rapsody Pokaż wiadomość
Od dwóch miesięcy biorę tabletki anty i od tego czasu pojawia się u mnie problem z suchością pochwy - ból i dyskomfort podczas stosunku, często pieczenie zaraz po, czasem nawet swędzi podczas dnia. Po przeczytaniu opinii w necie zakupiłam dzisiaj globulki dopochwowe Hydrovag. Czy można podczas kuracji współżyć?
przeczytaj ulotkę leku, który zażywasz?
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 11:35   #665
Betty Q
Przyczajenie
 
Avatar Betty Q
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 19
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Tak, stosujac Hydrovag mozesz uprawiac seks, oczywiście globulkę zakładasz odpowiednio wcześnie by sie zdążyła rozpuścić lub po seksie.
Betty Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 16:06   #666
Rapsody
Raczkowanie
 
Avatar Rapsody
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 66
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
przeczytaj ulotkę leku, który zażywasz?
Przeczytałam, piszą że nie można bezpośrednio po aplikacji, jednak wolałam się upewnić, może są jakieś przeciwwskazania związane bardziej z komfortem niż zdrowiem, o których nie napisali w ulotce.

Cytat:
Napisane przez Betty Q Pokaż wiadomość
Tak, stosujac Hydrovag mozesz uprawiac seks, oczywiście globulkę zakładasz odpowiednio wcześnie by sie zdążyła rozpuścić lub po seksie.
Dzięki
Rapsody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 17:46   #667
samancik0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 52
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

ja jak tylko zaczelam zazywac tabletki antykoncepcyjne, to zaczelam odczowac suchosc pochwy, lekarz od razu polecil mi te globulki Hydrovag, robie sobie kuracje co kilka tygodni i nie mam juz problemu z nawilzeniem! aplikuje je juz po wspolzyciu, tuz przed snem aby spokojnie sie rozpuszczaly!
samancik0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-29, 14:46   #668
paatulenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Prosze o pomoc. Ostatnio po stosunku zauwazylam, ze na przescieradle jest biala, bardzo gesta wydzielina. Uzywamy prezerwatyw, na poczatku myslalam, ze to moze sperma, bo bylo to podobne, nieco ciemniejsze. Prezerwatywa nie byla uszkodzona, wiec to musiala być moja wydzielina. Nie mam innych objawow, ktore moglyby swiadczyc o infekcji. Czy taka gesta wydzielina jest normalna?
paatulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 14:54   #669
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

w odpowiedniej fazie cyklu wydzielina ma prawo być gęsta i biała, ew. lekko żółtawa. jeśli to nie to, to udałabym się do gina.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 00:00   #670
anita9105
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 48
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Cytat:
Napisane przez paatulenka Pokaż wiadomość
Prosze o pomoc. Ostatnio po stosunku zauwazylam, ze na przescieradle jest biala, bardzo gesta wydzielina. Uzywamy prezerwatyw, na poczatku myslalam, ze to moze sperma, bo bylo to podobne, nieco ciemniejsze. Prezerwatywa nie byla uszkodzona, wiec to musiala być moja wydzielina. Nie mam innych objawow, ktore moglyby swiadczyc o infekcji. Czy taka gesta wydzielina jest normalna?
jest coś takiego jak kobiecy wytrysk. Albo po prostu to byl śluz szyjkowy, ktory ma każda kobieta.
anita9105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 07:40   #671
paatulenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Dziekuje za odpowiedzi bylam wczoraj u ginekologa i niestety to infekcja:-(
paatulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-03, 23:41   #672
anita9105
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 48
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Cytat:
Napisane przez paatulenka Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedzi bylam wczoraj u ginekologa i niestety to infekcja:-(
a nie czułas pieczenia albo coś podobnego? Pytam bo nigdy nie mialam ale słyszałam ze infekcje sie rozpoznaje przez to ze jest pieczenie. Lekarz Ci zapisał na to tabletki?
anita9105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 23:48   #673
paatulenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Nie. Wlasnie tylko ta wydzielina taka gesta, w ogole nie pasujaca do dnia cyklu, w ktorym bylam. Zadnego pieczenia, zapachu zmienionego. Nic. Dostalam macmiror, bo to infekcja bakteryjna. A teraz boli mnie podbrzusze i czujetakid jakby podraznienie. wiec chyba te tabletki tak dzialaja.
paatulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 16:16   #674
samancik0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 52
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

ja znalazlam ciekawe informacje na temat roznych uplawow na stronie: <ciach> pamietaj zeby po leczeniu zrobic sobie kuracje probiotykiem, aby niedopuscic do ponownej infekcji!

Edytowane przez Mojwa
Czas edycji: 2016-03-24 o 16:40
samancik0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-04, 19:47   #675
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Wiecie co, rzygam tym... Miałam to nacięcie, a to guzik dało. Prawdopodobnie nabawiłam się vestibulodynii, w jednym miejscu, w przedsionku pochwy jest jedno miejsce które mnie zarzyna, autentycznie zarzyna, piecze... 7 w skali 10 stopniowej bólu. Występuje za każdym razem jak coś jest wprowadzane do pochwy, palec, tampon, wziernik. Partner mówi, że się nie zaciskam, on tam nic nie widzi, wiec ból jest tkankowy, że tkanki są wrażliwe.
Dodatkowo przypomniałam sobie zapewne, od czego mi się to zrobiło - nieleczone infekcje. Z tym, że o ile ból jest, to on kiedyś też był, więc w sumie nie wiem. Wiem, że kiedyś nie puchłam, a teraz puchnę tak, że 2 dni to wyjęte z życia (tutaj zapewne grzyby mają swój udział i aktualnie jestem na antybiotykach, bo mnie złapała infekcja). Co nie zmienia faktu, że mam tego dość, że to boli.

Zaczynam łazić po ginekologach i szukać rozwiązania, nawet jakbym miała iść do profesorów, bo mam tego dość.

Edytowane przez 201708250935
Czas edycji: 2016-05-04 o 19:48
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 22:55   #676
Kiniaa92a
Zakorzenienie
 
Avatar Kiniaa92a
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 853
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Cześć dziewczyny. Od stycznia 2014 biorę tabletki anty. Głównie z względu na mega bolesne miesiączki. Dodatkowo mam problem z torbielami endometrialnymi.
Ale do rzeczy. Bardzo, ale to baaardzo często występują u mnie silne swędzenia i stany zapalne pochwy. Pojawiają się nawet 2 razy w ciągu jednego miesiąca! Mega utrudnia mi to normalne funkcjonowanie. Czasami są tak silne, że nie wychodzę z domu. Po zastosowaniu globulek dopochwowych (Pimafucin, Macmirror) mam spokój na kilka dni, max. tygodni. Potem wszystko wraca. Używam też Tantum Rosa lub płukanek w rumianku, jednak to tylko łagodzi moje objawy. Maści już nie dają rady.
Nie korzystam z publicznych toalet w ostatnim czasie, noszę tylko wygodną, bawełnianą bieliznę, seks także ograniczam.
Mój lekarz ginekolog twierdzi, że taka moja natura, jednak wcześniej tak nie miałam.
Z moim chłopakiem jestem od prawie 8 lat i nigdy wcześniej po seksie nie mieliśmy takich problemów jak teraz.
Przeanalizowałam całą sytuacje i winy dopatruję się w tabletkach antykoncepcyjnych. Czy to możliwe? Mam wrażenie, że odkąd je biorę pojawiły się te problemy.
Lekarz planuje zmienić mi tabletki ze względu na torbiele (wspominał o tabletkach dla matek karmiących, ze względu na brak jakiegoś hormonu). Myślicie, że to pomoże w mojej sytuacji?

Proszę o jakiekolwiek porady i opinie! Z góry dziękuję
Kiniaa92a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 23:00   #677
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Jest możliwe, ja miałam pogorszenie właśnie tego typu na tabletkach anty. Niewiele poradzę bo po trzeciej próbie odpuściłam i nie biorę.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 23:00   #678
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Cytat:
Napisane przez Kiniaa92a Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Od stycznia 2014 biorę tabletki anty. Głównie z względu na mega bolesne miesiączki. Dodatkowo mam problem z torbielami endometrialnymi.
Ale do rzeczy. Bardzo, ale to baaardzo często występują u mnie silne swędzenia i stany zapalne pochwy. Pojawiają się nawet 2 razy w ciągu jednego miesiąca! Mega utrudnia mi to normalne funkcjonowanie. Czasami są tak silne, że nie wychodzę z domu. Po zastosowaniu globulek dopochwowych (Pimafucin, Macmirror) mam spokój na kilka dni, max. tygodni. Potem wszystko wraca. Używam też Tantum Rosa lub płukanek w rumianku, jednak to tylko łagodzi moje objawy. Maści już nie dają rady.
Nie korzystam z publicznych toalet w ostatnim czasie, noszę tylko wygodną, bawełnianą bieliznę, seks także ograniczam.
Mój lekarz ginekolog twierdzi, że taka moja natura, jednak wcześniej tak nie miałam.
Z moim chłopakiem jestem od prawie 8 lat i nigdy wcześniej po seksie nie mieliśmy takich problemów jak teraz.
Przeanalizowałam całą sytuacje i winy dopatruję się w tabletkach antykoncepcyjnych. Czy to możliwe? Mam wrażenie, że odkąd je biorę pojawiły się te problemy.
Lekarz planuje zmienić mi tabletki ze względu na torbiele (wspominał o tabletkach dla matek karmiących, ze względu na brak jakiegoś hormonu). Myślicie, że to pomoże w mojej sytuacji?

Proszę o jakiekolwiek porady i opinie! Z góry dziękuję
a chlopak tez sie leczy? To ze Ty sie leczysz i zaleczasz nie znaczy ze on nie wprowadza choroby od nowa przy seksie, moze nie miec objawow, ale on moze byc przyczyna
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 23:03   #679
Kiniaa92a
Zakorzenienie
 
Avatar Kiniaa92a
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 853
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Jest możliwe, ja miałam pogorszenie właśnie tego typu na tabletkach anty. Niewiele poradzę bo po trzeciej próbie odpuściłam i nie biorę.
Przy aktualnym stanie również jestem gotowa zrezygnować

---------- Dopisano o 00:03 ---------- Poprzedni post napisano o 00:01 ----------

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
a chlopak tez sie leczy? To ze Ty sie leczysz i zaleczasz nie znaczy ze on nie wprowadza choroby od nowa przy seksie, moze nie miec objawow, ale on moze byc przyczyna
W sumie lekarz tego nie proponował, zapytam na następnej wizycie.
Jednak nie wiem czy chłopak może być przyczyną. Czasami nie uprawiamy seksu aż przez miesiąc (!), a i tak swędzenia przychodzą. Myślisz, że mimo tego on może być 'współwinny' całemu zamieszaniu?
Kiniaa92a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-09, 19:42   #680
kalacytrynka
Wtajemniczenie
 
Avatar kalacytrynka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 366
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Cześć dziewczyny
Przychodzę do was z problemem, z którym borykam się od jakiegoś czasu. Być może któraś z Was miała podobnie i będzie w stanie powiedzieć jak się pozbyła takiego stanu

Otóż od około 4 lat uprawiam seks, cały czas z tym samym partnerem. Na samym początku były problemy, ale tylko z pierwszym razem - partner jest dobrze obdarzony przez naturę, a ja jestem drobna i mam wąską pochwę (niedawno stwierdził to ginekolog). Udało się nam za którymś razem dopiero, przy użyciu żelu nawilżającego. Później seks był wspaniały, nic złego się nie działo. Wiadomo, potrzebowałam rozgrzania ale nie było żadnego dyskomfortu.
Potem zaczęłam brać tabletki anty. Zaczęłam mieć nawracające grzybice pochwy. Zawsze było leczone, w trakcie infekcji nie kochaliśmy się, partner też był leczony. Po wyleczeniu seks nadal był ok.
Jesienią znowu dostałam infekcję, wiadomo ginekolog, leki, wszystko pięknie. Wyleczyłam. Tylko krótko po tym zaczęły się problemy z seksem. Do teraz to się utrzymuję. Czuję ból przy wejściu do pochwy przy pierwszym wprowadzeniu członka. Do tego stopnia, że czasem przerywamy bo mam łzy w oczach. Jestem zawsze dobrze rozgrzana po pettingu, nie nastawiam się na ten ból, a jednak występuje mimo ogólnego dobrego nastroju. Są dwie pozycje w których to mogę znieść: misjonarz i gdy jestem na górze. Staram się to jakoś znieść, po kilku ruchach jakby wszystko mija i seks jest świetny. Jednak czuję niewielki dyskomfort przy wprowadzaniu członka w momencie przejścia do innej pozycji.
Konsultowałam się w tym temacie z dwoma ginekologami. Oboje powiedzieli, że jest wszystko w porządku. Jedna powiedziała że po prostu jestem drobna i mam wąskie wejście. Ale na pytanie czemu coś takiego zaczęło się dziać po 3 latach współżycia nie umiała mi odpowiedzieć. Powiedziała też, że tamta grzybica nie ma związku...

Czy któraś z was miała podobnie? Co mi poradzicie w takiej sytuacji?
__________________


Jestem szczęśliwa
kalacytrynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 22:57   #681
Martynka1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 6
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Cytat:
Napisane przez kalacytrynka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Przychodzę do was z problemem, z którym borykam się od jakiegoś czasu. Być może któraś z Was miała podobnie i będzie w stanie powiedzieć jak się pozbyła takiego stanu

Otóż od około 4 lat uprawiam seks, cały czas z tym samym partnerem. Na samym początku były problemy, ale tylko z pierwszym razem - partner jest dobrze obdarzony przez naturę, a ja jestem drobna i mam wąską pochwę (niedawno stwierdził to ginekolog). Udało się nam za którymś razem dopiero, przy użyciu żelu nawilżającego. Później seks był wspaniały, nic złego się nie działo. Wiadomo, potrzebowałam rozgrzania ale nie było żadnego dyskomfortu.
Potem zaczęłam brać tabletki anty. Zaczęłam mieć nawracające grzybice pochwy. Zawsze było leczone, w trakcie infekcji nie kochaliśmy się, partner też był leczony. Po wyleczeniu seks nadal był ok.
Jesienią znowu dostałam infekcję, wiadomo ginekolog, leki, wszystko pięknie. Wyleczyłam. Tylko krótko po tym zaczęły się problemy z seksem. Do teraz to się utrzymuję. Czuję ból przy wejściu do pochwy przy pierwszym wprowadzeniu członka. Do tego stopnia, że czasem przerywamy bo mam łzy w oczach. Jestem zawsze dobrze rozgrzana po pettingu, nie nastawiam się na ten ból, a jednak występuje mimo ogólnego dobrego nastroju. Są dwie pozycje w których to mogę znieść: misjonarz i gdy jestem na górze. Staram się to jakoś znieść, po kilku ruchach jakby wszystko mija i seks jest świetny. Jednak czuję niewielki dyskomfort przy wprowadzaniu członka w momencie przejścia do innej pozycji.
Konsultowałam się w tym temacie z dwoma ginekologami. Oboje powiedzieli, że jest wszystko w porządku. Jedna powiedziała że po prostu jestem drobna i mam wąskie wejście. Ale na pytanie czemu coś takiego zaczęło się dziać po 3 latach współżycia nie umiała mi odpowiedzieć. Powiedziała też, że tamta grzybica nie ma związku...

Czy któraś z was miała podobnie? Co mi poradzicie w takiej sytuacji?
Wiesz przyczyn tego bólu może być wiele. Po pierwsze poczytaj sobie np to: https://www.teenzone.pl/bol-podczas-...puje-2291.html

Po drugie weź pod uwagę następujące czynniki:
- dobre nawilżenie
- jeżeli są pozycje w których odczuwasz ból teraz a w innych nie, może być to spowodowane dopasowaniem anatomicznym - kształt pochwy może nie współgrać z kształtem, rozmiarem i zakrzywieniem penisa
- wszelkie infekcje tj. czy grzybicze czy inne powinny być leczone zarówno u Ciebie jak i partnera - mogą istnieć ogniska infekcji w Twojej pochwie, które są draznione podczas stosunku w w jednej pozycji w innej nie
- przetestuj seks w prezerwatywie - używajcie jej przez jakiś miesiąc wraz z lubrykantem i sprawdź czy będzie poprawa czy nie - jeżeli będzie, oznacza to, że ból może być spowodowany infekcjami i wtedy koniecznie Ty i Twój facet na leczenie
- i teraz ostatnia rzecz, niby logiczna ale.... przyczyną tego bólu może być też suchość warg sromowych - poproś partnera aby przy zmianie pozycji itp. delikatnie je rozchylał palcami - sprawdź czy to coś zmieni

Powodzenia!
Martynka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 08:03   #682
Majeczka28a
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 94
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Suchość pochwy ehhh temat jakże mi znajomy i jak same na pewno wiecie uciążliwy. Ostatnio chodzę do gabinetu xxx w Rzeszowie, w sumie pierwsza wizyta dopiero. Jeszcze nie zdecydowałam się na żaden zabieg, ale rozważam rewitalizację okolic intymnych albo lifting pochwy ? Któraś z pań korzystała i może coś doradzić na ten temat?

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-09-05 o 09:43 Powód: reklama
Majeczka28a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-12, 17:45   #683
boinnenazwybylyzajete
Zakorzenienie
 
Avatar boinnenazwybylyzajete
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 588
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Dziewczyny, a polecicie coś regenerującego po współżyciu? Pani doktor mnie trochę zbyła, stwierdziła, że pani w aptece mi coś doradzi, z nazwy wymieniła tylko tantum rosa, przetrząsnęłam internet i w sumie nadal nie znalazłam niczego co fajnie by regenerowało podrażnianą skórę. Niestety jestem bardzo wrażliwa w okolicach intymnych, stosuje specjalne płyny do higieny intymnej, ale chciałabym też coś mocniej regenerującego
__________________


Mother
Tell your children not to walk my way
Tell your children not to hear my words
boinnenazwybylyzajete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-12, 20:49   #684
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Cytat:
Napisane przez boinnenazwybylyzajete Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a polecicie coś regenerującego po współżyciu? Pani doktor mnie trochę zbyła, stwierdziła, że pani w aptece mi coś doradzi, z nazwy wymieniła tylko tantum rosa, przetrząsnęłam internet i w sumie nadal nie znalazłam niczego co fajnie by regenerowało podrażnianą skórę. Niestety jestem bardzo wrażliwa w okolicach intymnych, stosuje specjalne płyny do higieny intymnej, ale chciałabym też coś mocniej regenerującego
Hexagyn duo ja moge polecic, ale to bardziej wewnetrznie (mi kazala stosowac 3x w tygodniu, a po 3 tygodniach 2 razy w tygodniu) i feminum jest ogolem znany i lubiany
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-12, 21:26   #685
boinnenazwybylyzajete
Zakorzenienie
 
Avatar boinnenazwybylyzajete
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 588
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
Hexagyn duo ja moge polecic, ale to bardziej wewnetrznie (mi kazala stosowac 3x w tygodniu, a po 3 tygodniach 2 razy w tygodniu) i feminum jest ogolem znany i lubiany

poczytam sobie o nich w necie! dzięki!ale mam pytanko czy tak doraźnie co jakiś czas "po" mogę stosować?
__________________


Mother
Tell your children not to walk my way
Tell your children not to hear my words
boinnenazwybylyzajete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 07:52   #686
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Spróbuj Multi Gynu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 08:35   #687
boinnenazwybylyzajete
Zakorzenienie
 
Avatar boinnenazwybylyzajete
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 588
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Spróbuj Multi Gynu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
o, super dzięki za pomoc dziewczyny!
__________________


Mother
Tell your children not to walk my way
Tell your children not to hear my words
boinnenazwybylyzajete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 09:48   #688
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Cytat:
Napisane przez boinnenazwybylyzajete Pokaż wiadomość
poczytam sobie o nich w necie! dzięki!ale mam pytanko czy tak doraźnie co jakiś czas "po" mogę stosować?
stosuj jak Ci wygodnie
tylko uprzedzam, ze po Hexagynie zostaja takie strzepki (jak przy infekcji grzybicznej) ale to tylko grobulka sie tak rozpada.

Hexagyn raczej zapobiegawczo, nawilzenie pochwy i odbudowa jej, za to ten żeluś jest dobry jako środek doraźny polepszajacy regeneracje
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 19:15   #689
boinnenazwybylyzajete
Zakorzenienie
 
Avatar boinnenazwybylyzajete
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 588
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
stosuj jak Ci wygodnie
tylko uprzedzam, ze po Hexagynie zostaja takie strzepki (jak przy infekcji grzybicznej) ale to tylko grobulka sie tak rozpada.

Hexagyn raczej zapobiegawczo, nawilzenie pochwy i odbudowa jej, za to ten żeluś jest dobry jako środek doraźny polepszajacy regeneracje
Dziękuję, chyba właśnie czegoś regenerujacego potrzebuje
__________________


Mother
Tell your children not to walk my way
Tell your children not to hear my words
boinnenazwybylyzajete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-18, 09:37   #690
pro100
Raczkowanie
 
Avatar pro100
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 33
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Porady poradami pewnie nie ma się czym przejmować tak jak pisały poprzednie osoby ale myśle, że powinnaś wybrać się do ginekologa żeby to potwierdzić
pro100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-20 12:17:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:58.