Psy- cz. VI - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-12, 10:57   #1981
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
Wasze psy też uwielbiają tak wodę?
Byle nie tę z mydłem i nie w łazience.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 10:59   #1982
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Byle nie tę z mydłem i nie w łazience.
no
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 22:38   #1983
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
Hej. Byłam wczoraj ze swoją Scarlett nad rzeką. Wasze psy też uwielbiają tak wodę?


Moje to się boja wszystkiego to i wody tez jedna to dama wiec nie wejdzie bo by się biedna ubrudziła do kąpieli w wannie to jest chętna bo wie ze będziemy ja miziac, dotykać przy tym. A druga znowu ucieka jak może także nie spodziewałabym się po nich ze wejdą do wody żeby popływać sobie same


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 08:59   #1984
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 970
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Byle nie tę z mydłem i nie w łazience.
Ja mojej do wanny nie wsadzę, ale kąpię na dworze Za tym też nie przepada,ale jak mus to mus

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Moje to się boja wszystkiego to i wody tez jedna to dama wiec nie wejdzie bo by się biedna ubrudziła do kąpieli w wannie to jest chętna bo wie ze będziemy ja miziac, dotykać przy tym. A druga znowu ucieka jak może także nie spodziewałabym się po nich ze wejdą do wody żeby popływać sobie same
Miałam wcześniej 2 psy: Majla i Melmana. Majlo niższy, niskie podwozie, do tego białe- jak popadało przeszedł po każdej kałuży. Po każdej.
Melman był wyższy, a jaki miałam z niego ubaw, jak stanął między kałużami i nie wiedział co ma zrobić Kiedyś to musiałam go spod drzwi wygonić, bo nawet siku nie chciał iść zrobić. A jak się zmobilizował to szedł jak bocian po podwórku

A Scarlett kocha wodę. Najbardziej lubi rzekę, bo czuje dno. Biega jak szalona

Majlo czarny, Melman biały.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a (362).JPG (196,8 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a (371).JPG (210,2 KB, 16 załadowań)
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 13:09   #1985
miNino
Raczkowanie
 
Avatar miNino
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 140
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Byle nie tę z mydłem i nie w łazience.
Moj sie o dziwo ostatnio wreszcie przyzwyczail do kapieli w wannie, mila ewolucja po tym jak potrafil z niej wyskoczyc i uciekac po calym mieszkaniu
miNino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 17:03   #1986
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: Psy- cz. VI

Moj wchodzi do rzeki ale tak statecznie , po jajeczka .Postoi , postoi ,pokontempluje i wychodzi. Zero szalenstw. Jak mu raz rzucilam patyka do wody to miesiac nie wszedl bo sie pietral ,blizej niz na 2 m do brzegu. Kapiele to koszmar. Za to lubi po deszczu łazic , niestety dla mnie

Edytowane przez robcia
Czas edycji: 2019-08-13 o 17:04
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 17:25   #1987
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Psy- cz. VI

Moje jak otwieram drzwi i widzą,że deszczowo to nawet łapki na ziemi nie chcą postawić, stoją w ganku i patrzą: iść czy nie iść, oto jest pytanie ?
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-13, 17:49   #1988
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Psy- cz. VI

Miałam kiedyś takiego delikwenta, który jak padało, to nie sikał.

Mój pies generalnie lubi wodę, ale nie umie pływać (przez brak jednej łapy), więc się tylko w niej tapla. Za to suczka jak umoczy łapę, to otrzepuje z obrzydzeniem, chociaż z wyglądu i charakteru podpada pod rasę, która powinna lubić wodę. Ale to też zależy, bo raz oboje mi się wpakowali do takiego maksymalnie śmierdzącego bagienka porośniętego zielonymi glonami, takie to było ok.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-15, 07:03   #1989
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
Hej. Byłam wczoraj ze swoją Scarlett nad rzeką. Wasze psy też uwielbiają tak wodę?
Mój nie lubi, nawet kałuże omija
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-15, 09:29   #1990
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 970
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
Moj wchodzi do rzeki ale tak statecznie , po jajeczka .Postoi , postoi ,pokontempluje i wychodzi. Zero szalenstw. Jak mu raz rzucilam patyka do wody to miesiac nie wszedl bo sie pietral ,blizej niz na 2 m do brzegu. Kapiele to koszmar. Za to lubi po deszczu łazic , niestety dla mnie
Jak wchodzę z moją do rzeki to jest na smyczy, bo może uciec do drugiego parku. Chodzę z nią po tej wodzie i jak idziemy w górę rzeki jest taki duży głaz. Przy nim jest na tyle 'płytko', że Scarlett czuje tam dno i wspina się na niego. Moczy sobie też grzbiet, na czym mi zależy jak jest gorąco.
Dalej jeszcze są inne głazy, gdzie jest już głębiej. Ostatnio mówię do mojej 'idź na skałkę'. To moja na pewniaka tam idzie. I straciła grunt pod łapami. Zanurzyła się konkretnie, macha tymi łapami i tak fuczy na mnie Gdyby umiała mówić pewnie przeklęłaby mnie na amen A jak wyjdzie to zabija mnie wzrokiem

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
Moje jak otwieram drzwi i widzą,że deszczowo to nawet łapki na ziemi nie chcą postawić, stoją w ganku i patrzą: iść czy nie iść, oto jest pytanie ?
To identycznie jak mój Majlo i Melman robili Majlo spojrzał, wyszedł 50 cm , oblał trawę i do korytarza

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Miałam kiedyś takiego delikwenta, który jak padało, to nie sikał.

Mój pies generalnie lubi wodę, ale nie umie pływać (przez brak jednej łapy), więc się tylko w niej tapla. Za to suczka jak umoczy łapę, to otrzepuje z obrzydzeniem, chociaż z wyglądu i charakteru podpada pod rasę, która powinna lubić wodę. Ale to też zależy, bo raz oboje mi się wpakowali do takiego maksymalnie śmierdzącego bagienka porośniętego zielonymi glonami, takie to było ok.
Scarlett pierwszy raz wskoczyła do wody wiosną zeszłego roku. Było jeszcze chłodno. Chyba pierwszy raz puściłam ją luzem, a ta wskoczyła do rzeki. Za kaczką...
Moja też nie bardzo radzi sobie z pływaniem. Mam jeszcze niedaleko byłą żwirownę. Byłam z nią tam kilka razy, ale ogólnie przy brzegach są duże spady i nie czuje się tam bezpiecznie.
Jak wracałyśmy z parku, Niusia weszła na ostatni odcinek rzeki przed zapięciem na smycz. Też wlazła w jakieś bajorko, błoto się z niej lało, była czarna i śmierdząca. Musiałam wrócić z powrotem, żeby ją ogarnąć A jak jej kupiłam basen to miała wywalone. Wlazła do oczka
Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Mój nie lubi, nawet kałuże omija
Jak pisałam, skądś to znam
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-15, 20:12   #1991
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Psy- cz. VI

Moi to nawet siku nie zrobią, bo mokro

Raz wyszlam i ja moklam w piżamie, a ci na mnie patrzyli dziwnie stojąc w ganku i się pewnie zastanawiali czy zgluplam , nie ruszyli sie w ogóle na to siku
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-17, 14:58   #1992
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Psy- cz. VI

Powiem Wam stał się cud Tosia w końcu przestała sikac w domu! BA już nawet nie wola na dwór co 2h, tylko umie trzymać. Myślałam, że ten moment nigdy nie nastanie. A tu skończyła 6 miesięcy i już od 3 tyg nie sika w domku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-17, 15:38   #1993
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Powiem Wam stał się cud Tosia w końcu przestała sikac w domu! BA już nawet nie wola na dwór co 2h, tylko umie trzymać. Myślałam, że ten moment nigdy nie nastanie. A tu skończyła 6 miesięcy i już od 3 tyg nie sika w domku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to super
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-17, 22:45   #1994
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 970
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Powiem Wam stał się cud Tosia w końcu przestała sikac w domu! BA już nawet nie wola na dwór co 2h, tylko umie trzymać. Myślałam, że ten moment nigdy nie nastanie. A tu skończyła 6 miesięcy i już od 3 tyg nie sika w domku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sunia mojej koleżanki w styczniu będzie miała 2 lata, a dalej załatwia potrzeby w domu

Znalazłam- Scarlett w bajorku. Musiałyśmy przejść koło pałacu pełnego przechadzających się gości...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg s (1).JPG (146,6 KB, 18 załadowań)
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 22:46   #1995
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: Psy- cz. VI

Piesel dzisiaj pierwszy raz w zyciu uszedl moze 1 km i zawrocil do domu. Bylo takie ciezkie powietrze , wilgoc , parno , zaczal ziajac , boki mu chodzily ,nawet na pysku zrobil sie jakis taki "zapadniety" . Przegrzal sie ewidentnie ale po tak krotkim spacerze?

Edytowane przez robcia
Czas edycji: 2019-08-21 o 22:01
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-21, 07:10   #1996
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
Piesel dzisiaj lierws,y raz w zyciu uszedl moze 1 km i zawrocil do domu. Bylo takie ciezkie powietrze , wilgoc , parno , zaczal ziajac , boki mu chodzily ,nawet na pysku zrobil sie jakis taki "zapadniety" . Przegrzal sie ewidentnie ale po tak krotkim spacerze?
Mój w upały to ledwo wyjdzie, a już ciagnie w cień, załatwi się i chce wracać do domu. Ewidentnie nie lubi upałów, zresztą tak samo jak ja
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-21, 19:25   #1997
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Psy- cz. VI

My dziś mieliśmy chwilę grozy... Mała poszła na balkon co uwielbia. Była tam może z minute i słyszę taki pisk... Wbiegła do domu, tylnia lapka do góry. Nie chciała na niej stanąc, jak dotykalam to pisk. Łapka od razu opuchnieta i biegiem do weta. Okazało się, że tak jak myślałam coś ja na tym balkonie uzadlilo. Dostała leki, kroplowke i po 2h było już ok. Opuchlizna itd. Wszystko zeszło. Jednak stracha miałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 10:06   #1998
kamelka33
Zadomowienie
 
Avatar kamelka33
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 759
Dot.: Psy- cz. VI

Witam🙂 jestem od 2 dni szczęśliwą posiadaczką Golden Retriewera, 3,5 miesięcznego Oscara😍 czy mozecie polecić mi jakieś forum lub stronę typowo na temat tej właśnie rasy? Od przeszukiwania internetu już mam wodę z mózgu, chciałabym poczytać jakieś sprawdzone i mądre informacje, przede wszystkim o żywieniu psiaka. Z góry dziękuję.
kamelka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 11:06   #1999
glossyzuz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 730
Dot.: Psy- cz. VI

goldena żywi się tak samo jak kundelka czy przedstawiciela każdej innej rasy...
glossyzuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-23, 14:29   #2000
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Witam🙂 jestem od 2 dni szczęśliwą posiadaczką Golden Retriewera, 3,5 miesięcznego Oscara😍 czy mozecie polecić mi jakieś forum lub stronę typowo na temat tej właśnie rasy? Od przeszukiwania internetu już mam wodę z mózgu, chciałabym poczytać jakieś sprawdzone i mądre informacje, przede wszystkim o żywieniu psiaka. Z góry dziękuję.
Na fb sa grupy milosnikow ras , gdzie mozna podzielic sie informacjami . Jestem pewna , ze goldeny tez maja swoja grupe
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 19:08   #2001
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez glossyzuz Pokaż wiadomość
goldena żywi się tak samo jak kundelka czy przedstawiciela każdej innej rasy...
Mając jednak na uwadze, że to duza rasa ze skłonnością m.in. do dysplazji bioder. Czyli jednak nie tak samo jak przedstawiciela KAŻDEJ innej rasy.

Kamelka, a hodowca nie udzielił Ci żadnych informacji?
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 19:27   #2002
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Witam🙂 jestem od 2 dni szczęśliwą posiadaczką Golden Retriewera, 3,5 miesięcznego Oscara😍 czy mozecie polecić mi jakieś forum lub stronę typowo na temat tej właśnie rasy? Od przeszukiwania internetu już mam wodę z mózgu, chciałabym poczytać jakieś sprawdzone i mądre informacje, przede wszystkim o żywieniu psiaka. Z góry dziękuję.
Niestety takie fora to już przeżytek, a szkoda, bo sama je lubiłam Teraz ludzie przenieśli się na facebooka, możesz znaleźć grupę miłośników goldenów albo ogólnie psów
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-24, 18:40   #2003
glossyzuz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 730
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Mając jednak na uwadze, że to duza rasa ze skłonnością m.in. do dysplazji bioder. Czyli jednak nie tak samo jak przedstawiciela KAŻDEJ innej rasy.

Kamelka, a hodowca nie udzielił Ci żadnych informacji?
to samom dysplazja nie ma nic do rzeczy, zadnego psa nie powinno sie karmic syfem
glossyzuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-24, 19:01   #2004
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez glossyzuz Pokaż wiadomość
to samom dysplazja nie ma nic do rzeczy, zadnego psa nie powinno sie karmic syfem
Tutaj nie chodzi o jakość karmy, tylko o proporcje składników.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-24, 20:15   #2005
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez glossyzuz Pokaż wiadomość
to samom dysplazja nie ma nic do rzeczy, zadnego psa nie powinno sie karmic syfem
Skłonność do dysplazji ma znaczenie. Ogólnie duże rasy powinny jeść karmę z dodatkiem glukozaminy i chondroityny, które wspierają stawy.
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-25, 09:23   #2006
glossyzuz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 730
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Skłonność do dysplazji ma znaczenie. Ogólnie duże rasy powinny jeść karmę z dodatkiem glukozaminy i chondroityny, które wspierają stawy.
nie wspierają, to pic na wodę fotomontaż byle tylko od ludzi kasę wyciągać.



Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Tutaj nie chodzi o jakość karmy, tylko o proporcje składników.
jak już tak konkretnie pod "dysplazję" lecimy to raczej trzeba się zastanowić nad całkowitym odrzuceniem suchej karmy...
glossyzuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-04, 09:35   #2007
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Psy- cz. VI

Dziewczyny stosowała może któraś z was obroże feromonowa? My mamy taki problem, że Tosia w nocy nie chce spać. Idziemy przed spaniem na bardzo długi spacer, daje jej Konga, czy uczę komend widać, że jest już zmęczona, oczy jej się kleja, ziewa, ale jak tylko gaśnie światło to zaczyna się cyrk... Szczeka sobie tak o, albo chce iść na balkon i tam też szczeka na każdy najmniejszy ruch, gdzie w dzień może się walić, palić i na nic nie szczeka. Po prostu w nocy robi się z niej diabeł, a w dzień jest aniołek... Próbowałam np. Włączyć tv przed spaniem, lampkę czy nawet muzykę releksacyjna dla psów i nic. Więc kupiłam ta obroże i nagle magia drugi dzień pies idzie normalnie spać, jednak w dzień no też widzę, że się trochę inaczej zachowuje co nie bardzo mi pasuje. I tak myślę czy jest sens zakładać jej ta obroże tylko na noc? Np. O 19 i rano zdejmować czy to mija się z celem jej działania?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-06, 10:42   #2008
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: Psy- cz. VI

Czy ktos chcialby na priv wysluchac zali? Pokochalam psa ale nie moge go miec ...
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-06, 10:47   #2009
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
Czy ktos chcialby na priv wysluchac zali? Pokochalam psa ale nie moge go miec ...
moj boze wspolczuje, az mi łzy w oczach stanęły

jak chcesz to pisz
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-06, 21:48   #2010
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
Czy ktos chcialby na priv wysluchac zali? Pokochalam psa ale nie moge go miec ...

Przytulam. Napisz więcej jak chcesz.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-06 09:18:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:43.