zakupy na Coastal Scents - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-28, 15:39   #91
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
No ok, ale trzeba coś ustalić.

Co robimy z zamówieniem?
Czekamy, aż MissSunshine się wypowie i dowiemy się, czy rzeczywiście możemy, jak to subtelnie ujęła vril zawracać głowę miłemu wujkowi

Jeżeli nie, to ja odpadam- płacenie cła i VAT- u w naszym kraju to nie są małe pieniążki (przynajmniej dla mnie- nawet, jeżeli rozłożymy to na kilka osób zainteresowanych zamówieniem, to i tak pewnie wyjdzie koło 50 zł na osobę- ja za to wolę sobie kupić coś innego )

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Myślę jednak że płatność przez PayPal jest tu warunkiem koniecznym, kartą kredytową chyba trzeba zapłacić od razu.

Dziewczyny ja jestem tego co piszę pewna na 99%, no chyba że CS ma to jakoś inaczej. Gdyby więc było inaczej, to oczywiście nie bierzcie mnie pod uwagę przy zamawianiu.
Jeżeli tak jest- to ok Ja mogę poczekać Chociaż, jeżeli nie uda się z wujkiem to ja i tak odpadam :/

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2008-11-28 o 15:41
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 15:45   #92
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Racja, clo przy duzym zamowieniu wyszloby koszmarne.

Co do platnosci PP, to akurat musze przyznac, ze na CherryCulture byl wlasnie problem, bo trzeba bylo zaplacic odrazu po wyswietleniu sie strony przekierowujacej na PP, bo inaczej cale zamowienie szlo sie rypac. Sama musialam z tego wzgledu odwolywac dwa zamowienia i robic je powtornie odrazu placac i dopiero po tym dostawalam maila z OC, czyli zupelnie inaczej niz na Tru i EDM.

Edit. Zrobilam kontrolne zamowienie i kurka, za przesylke licza sobie skandalicznie, po dodaniu do koszyka 2 palet na laczna wartosc 40$, z czego koszt to 30# po upuscie, doliczyli przesylke w wysokosci 25$ Troche przegieli, zwlaszca,z e to zwykle USPS, nierejestrowane. Rzeczywiscie najrozsadniejszym rozwiazaniem bedzie zamowic pake w obrebie USA i poprosic kogos o wysylke do Polski, bo bezposrednio to nawet z upustem sie nie oplaca.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2008-11-28 o 15:57
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 15:47   #93
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Racja, clo przy duzym zamowieniu wyszloby koszmarne.

Co do platnosci PP, to akurat musze przyznac, ze na CherryCulture byl wlasnie problem, bo trzeba bylo zaplacic odrazu po wyswietleniu sie strony przekierowujacej na PP, bo inaczej cale zamowienie szlo sie rypac. Sama musialam z tego wzgledu odwolywac dwa zamowienia i robic je powtornie odrazu placac i dopiero po tym dostawalam maila z OC, czyli zupelnie inaczej niz na Tru i EDM.
Robiłaś zamówienie z Coastal Scents do Polski? Jak duże były koszty cła i podatku (bo przesyłka, z tego, co się zorientowałam to FedExem zwykła około 170$, priorytetowa 220$ (robiłam symulację przy takiej wadze, jaka mniej więcej wyszła mi z Waszych zamówień . Tak więc nie dość, ze duże koszy przesyłki, to jeszcze cło, VAT... Dla mnie za dużo tego

MissSunshine- w takim razie w Tobie jedyna nadzieja

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2008-11-28 o 15:52
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 15:50   #94
MissSunshine
Raczkowanie
 
Avatar MissSunshine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 110
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ale załamka. Nie skombinuję kasy do poniedziałku! Czekam na większą gotówkę we wtorek, więc w środę mogłabym najwcześniej zrobić przelew.
No chyba że zamówienie się zrobi w poniedziałek a wpłata przez PayPal nastąpi w środę, bo to nie jest żaden problem. Tylko czy reszta się zgodzi poczekać na mnie dwa dni?
I tak zanim zebrałabyś pieniądze od wszystkich to pewnie zeszłoby do środy Tylko czy nie musisz natychmiast zapłacić, żebyśmy załapali się na ofertę 25% off??? [edit: już napisałaś na ten temat ] Jeśli o mnie chodzi, to chcę zamówić tylko Neutral Palette, jeśli nie będzie jej w poniedziałek to nie będzie ciekawie...

Aha, jeśli mamy skorzystać z Twojego konta PayPal, to wygląda na to, że musiałabyś zająć się zebraniem od wszystkich zamówień, dodaniem wszystkiego do koszyka, sprawdzeniem wagi paczki (pokaże się na końcu w order options jak zatwierdzisz zamówienie) w celu obliczenia kosztu przesyłki do Polski, jak podasz mi wagę, to sprawdzę na USPS. Bo ja aktualnie nie mam na to czasu - muszę oddać w poniedziałek dwa rozdziały pracy licencjackiej i we wtorek ważny projekt... Dlatego nie mogę poświęcić weekendu na rejestrowanie kto co chce zamówić, zresztą i tak pieniądze za kosmetyki Wizażanki wpłacałyby do Ciebie, więc musisz mieć nad tym kontrolę. A mi przelejecie pieniądze za przesyłkę z USA do PL i ode mnie do Was. Oczywiście, mogę udostępnić Ci hasło do mojego konta, jest tam już wpisany adres mojego wujka, nie będziesz musiała się rejestrować (chyba że masz już konto).


__________________
In love...

Edytowane przez MissSunshine
Czas edycji: 2008-11-28 o 15:52
MissSunshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 15:52   #95
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez MissSunshine Pokaż wiadomość
I tak zanim zebrałabyś pieniądze od wszystkich to pewnie zeszłoby do środy Tylko czy nie musisz natychmiast zapłacić, żebyśmy załapali się na ofertę 25% off??? Jeśli o mnie chodzi, to chcę zamówić tylko Neutral Palette, jeśli nie będzie jej w poniedziałek to nie będzie ciekawie!

Aha, jeśli mamy skorzystać z Twojego konta PayPal, to wygląda na to, że musiałabyś zająć się zebraniem od wszystkich zamówień, dodaniem wszystkiego do koszyka, sprawdzeniem wagi paczki (pokaże się na końcu w order options jak zatwierdzisz zamówienie) w celu obliczenia kosztu przesyłki do Polski, jak podasz mi wagę, to sprawdzę na USPS. Bo ja aktualnie nie mam na to czasu - muszę oddać w poniedziałek dwa rozdziały pracy licencjackiej i we wtorek ważny projekt... Dlatego nie mogę poświęcić weekendu na rejestrowanie kto co chce zamówić, zresztą i tak pieniądze za kosmetyki Wizażanki wpłacałyby do Ciebie, więc musisz mieć nad tym kontrolę. A mi przelejecie pieniądze za przesyłkę z USA do PL i ode mnie do Was. Oczywiście, mogę udostępnić Ci hasło do mojego konta, jest tam już wpisany adres mojego wujka, nie będziesz musiała się rejestrować (chyba że masz już konto).


ja mogę już dzisiaj wpłacić tylko powiedzcie ile i komu
Frantic, a co planujesz kupić?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 15:58   #96
MissSunshine
Raczkowanie
 
Avatar MissSunshine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 110
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Racja, clo przy duzym zamowieniu wyszloby koszmarne.

Co do platnosci PP, to akurat musze przyznac, ze na CherryCulture byl wlasnie problem, bo trzeba bylo zaplacic odrazu po wyswietleniu sie strony przekierowujacej na PP, bo inaczej cale zamowienie szlo sie rypac. Sama musialam z tego wzgledu odwolywac dwa zamowienia i robic je powtornie odrazu placac i dopiero po tym dostawalam maila z OC, czyli zupelnie inaczej niz na Tru i EDM.
Taka dygresyjka, na Cherry Culture wpisałam długaśne zamówienie i dopiero na następny dzień zostało ono opłacone i nic nie poszło się rypać, całe zamówienie było w koszyku - może nie zwróciłaś uwagi
__________________
In love...
MissSunshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 16:05   #97
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: zakupy na Coastal Scents

A owszem bylo w koszyku i gdy je kliknelam wlasnie na drugi dzien, to okazalo sie, ze zamowienie zostalo zlozone ponownie i nadano mu inny numer. To poprzednie najpierw mialo status "not finished", a potem "failed". Moze sama sprawdz w swojej historii zamowien, czy nie masz przypadkiem zdublowanego zamowienia poza tym po niezapalceniu odrazu za zamowienie ie mozna juz bylo wrocic do platnosci, nei ma takiej opcji w spisie zamowienia, a OC na maila tez nie dotarlo, dostalam je dopiero po oplaceniu nowego zamowienia i tak mialam w obu przypadkach.

Cathy nie zamawialam z Coastal Scents tylko z Cherry Culture, koszt przesylki to 9,95$ o ile wartosc zamowienia nie przekracza 50$, wciaz czekam na paczki i licze, ze obedzie sie bez cla

Na Coastal Scents przed chwila robilam tylko symulacje zamowienia, wybralam wysylke USPS International i przy zamowieniu na 40$, wyskoczyl koszt przesylki 25$, dalej nie sprawdzalam, bo juz sie dosc zszokowalam.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2008-11-28 o 16:11
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-28, 16:37   #98
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: zakupy na Coastal Scents

przesylka jest taka bo mozliwe ze oni zamowienia zagraniczne wysylaja bezposrednio z fabryki z hong kongu (to sa palety z HK albo Chin, nie mam pewnosci) - jak na ebay chce sie zamowic palete to wychodzi taka przesylka praktycznie jak na coastalu.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 16:42   #99
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość

Cathy nie zamawialam z Coastal Scents tylko z Cherry Culture, koszt przesylki to 9,95$ o ile wartosc zamowienia nie przekracza 50$, wciaz czekam na paczki i licze, ze obedzie sie bez cla

Na Coastal Scents przed chwila robilam tylko symulacje zamowienia, wybralam wysylke USPS International i przy zamowieniu na 40$, wyskoczyl koszt przesylki 25$, dalej nie sprawdzalam, bo juz sie dosc zszokowalam.
Oj, sorry. Za szybko przeczytałam i jakoś mi się ubzdurało, że mówisz o CS Ja robiłam symulację na trochę większą kwotę (kilka palet, pędzle, eyelinery) i wyszło mi to, co wyszło Też się lekko zszokowałam :/
ps. mam nadzieję i życzę Ci, żeby nie doliczyli jednak cła
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 17:13   #100
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Faktycznie, też zrobiłam kalkulację kosztów bezpośrednio do Polski i to się nie opłaca, zwłaszcza że prawie każda z nas jest chętna na conajmniej jedną paletę, a właśnie przy paletach koszty idą sporo w górę.
Pozostaje więc chyba wyłącznie zamówienie z wysyłką w obrębie USA i przepakunkiem.
Powinnyśmy chyba ustalić OSTATECZNIE co każda z nas chce (niektóre rzeczy moga być akurat niedostępne), wtedy można by złożyć zamówienie już dzisiaj i przekonać się czy trzeba płacić od razu jak na Cherry, czy niekoniecznie. W adresie wysyłki podało by się adres wójka MissSunshine.

W ten sposób dzisiaj będziemy mieć już zaklepane to co każda chce i zaczniemy zbierać kasę. Z doświadczenia wiem (EDM, Tru) że spokojnie do tygodnia można się wstrzymać z zapłatą, bo faktycznie nim zbieżemy od wszystkich kasę, to trochę potrwa.

Gdyby się jednak okazało że trzeba płacić od razu, to będziemy to wiedzieć już na 100% i mamy jeszcze poniedziełek z promocją.

Mogę spróbować zrobić takie zamówienie już dziś, potrzebuję tylko na pw adres od MissSunshine do wysyłki, bo to będzie trzeba wpisać od razu no i ostateczną listę zamówień.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 17:21   #101
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Faktycznie, też zrobiłam kalkulację kosztów bezpośrednio do Polski i to się nie opłaca, zwłaszcza że prawie każda z nas jest chętna na conajmniej jedną paletę, a właśnie przy paletach koszty idą sporo w górę.
Pozostaje więc chyba wyłącznie zamówienie z wysyłką w obrębie USA i przepakunkiem.
Powinnyśmy chyba ustalić OSTATECZNIE co każda z nas chce (niektóre rzeczy moga być akurat niedostępne), wtedy można by złożyć zamówienie już dzisiaj i przekonać się czy trzeba płacić od razu jak na Cherry, czy niekoniecznie. W adresie wysyłki podało by się adres wójka MissSunshine.

W ten sposób dzisiaj będziemy mieć już zaklepane to co każda chce i zaczniemy zbierać kasę. Z doświadczenia wiem (EDM, Tru) że spokojnie do tygodnia można się wstrzymać z zapłatą, bo faktycznie nim zbieżemy od wszystkich kasę, to trochę potrwa.

Gdyby się jednak okazało że trzeba płacić od razu, to będziemy to wiedzieć już na 100% i mamy jeszcze poniedziełek z promocją.

Mogę spróbować zrobić takie zamówienie już dziś, potrzebuję tylko na pw adres od MissSunshine do wysyłki, bo to będzie trzeba wpisać od razu no i ostateczną listę zamówień.
ja chcę to
http://www.coastalscents.com/cfwebst...al-palette.cfm
http://www.coastalscents.com/cfwebst...matte-case.cfm
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-28, 17:35   #102
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: zakupy na Coastal Scents

dzisiaj jedna wizazanka w radio slyszala ze zakupy internetowe do 150 euro nie podlegaja ocleniu!
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 17:39   #103
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: zakupy na Coastal Scents

ja na razie nie zamawiam, poczekam na inna osobe
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 17:46   #104
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Nasze zamówienie:

agabil1: 33,67$ (44,90$)
- 88 Piece Makeup Palette Matte Case x1
- 28 Piece Eye Shadow Neutral Palette x1
- Silica Powder Spheres (sample) x1

frantic: 33,51$ (44,68$)
- 88 Piece Makeup Palette Matte Case x1
- Gel Liners (black) x1
- Silver Duo Fiber Stippling Brush x1
- Tapered Crease Eye Brush x2
- Black on Black Taklon Angle Liner x1
- Silica Powder Spheres (sample) x1

cathy: 29,93$ (39,91$)
- 28 Piece Eye Shadow Neutral Palette x1
- Black Deluxe Shadow x1
- Italian Badger Round Crease Brush x1
- Tapered Crease Eye Brush x1
- Black on Black Taklon Angle Liner x1
- Gel Liners (black) x1
- Pink Oval Fluff Shadow Brush x1

sabbatha: 26,91$ (35,88$)
- 28 Piece Eye Shadow Neutral Palette x1
- Pink Kabuki Brush x1
- Pink Deluxe Oval Shadow Brush x1
- Gel Liners (black) x1

Ferrou: 25,30$ (33,73$)
- Italian Badger Round Crease Brush x1
- Chisel Angle Fluff Shadow Brush x1
- Angle Blush Brush x1
- Foundation Concealer Brush Large x1
- Black on Black Taklon Angle Liner x1
- Gel Liners (indigo blue) x1
- Blackstar Blue Mica (sample) x1
- Complete Oxide Sample Kit x1
- Silica Powder Spheres (sample) x1

kamisio: 18,32$ (24,43$)
- Silver Duo Fiber Stippling Brush x1
- Italian Badger Angle Blush x1
- METALLIC Sapphire Mica Powder (sample) x1
- Sunset Mica Powder (sample) x1
- Cappuccino Glitter (sample) x1
- Brown Oxide - Medium (sample) x1
- Ultramarine Blue (sample) x1
- Silica Powder Spheres (1 oz) x1

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2008-11-30 o 15:30
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 18:02   #105
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
dzisiaj jedna wizazanka w radio slyszala ze zakupy internetowe do 150 euro nie podlegaja ocleniu!
Clo clem, najwiekszy koszt zazwyczaj stanowi Vat.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 19:07   #106
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Dziewczyny, mogłabym się ewentualnie dopisać do zamówienia? Jeszcze nie wiem co dokładnie chcę, ale na pewno będą to pędzle, tylko jest ich tak dużo, ze jeszcze się nie zdecydowałam jak mi pozwolicie, to w ciągu kilku minut na pewno coś znajdę Kasę mogę wpłacić jeszcze dziś.

Pliz pliz pliz
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 19:20   #107
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ok, to zróbmy listę w jednym poście:

agabil1:
- 88 Piece Makeup Palette Matte Case x1
- 28 Piece Eye Shadow Neutral Palette x1

frantic:
- 88 Piece Makeup Palette Matte Case x1
- Gel Liners x1
- Silver Duo Fiber Stippling Brush x1
- Tapered Crease Eye Brush x2
- Black on Black Taklon Angle Liner x1

Czekam na kolejne chętne osoby. W miarę możliwości podajcie linki.
Moja lista bez zmian :
Czyli :
cathy:

Ferrou - polecam obejrzenie na youtubie filmików, gdzie dziewczyny prezentują swoje pędzle z CS i dzielą się wrażeniami na ich temat. Ja dzięki tym filmikom dokonałam swojego wyboru Myślę, że to niepotrzebna wskazówka, ale - wpisz Coastal Scents brushes i ...oglądaj

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2008-11-28 o 19:27
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 19:26   #108
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: zakupy na Coastal Scents

mam pytanie ile wyniosą koszty wysyłki, bo chce tylko 3 próbki mikki i nie wiem czy sie to mi opłaca ?
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 20:33   #109
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mogłabym się ewentualnie dopisać do zamówienia? Jeszcze nie wiem co dokładnie chcę, ale na pewno będą to pędzle, tylko jest ich tak dużo, ze jeszcze się nie zdecydowałam jak mi pozwolicie, to w ciągu kilku minut na pewno coś znajdę Kasę mogę wpłacić jeszcze dziś.

Pliz pliz pliz
Ok czekamy.

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Moja lista bez zmian :
Czyli :
cathy:
cathy ale Chisel Detail Mini Brush jest out of stock, więc nie wpisałam go na listę.

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
mam pytanie ile wyniosą koszty wysyłki, bo chce tylko 3 próbki mikki i nie wiem czy sie to mi opłaca ?
Masz na myśli próbki 3 próbki za 1$? Nie wiem co na to reszta dziewczyn, ale jak opłacisz koszt wysyłki w Polsce to chyba wystarczy. Ile mogą ważyć takie 3 próbki...

EDIT: Słuchajcie mam już adres od MissSunshine, więc teoretycznie mozna spróbować złożyć zamówienie. Czekam jeszcze trochę na listę od kamisia i Ferrou i kto tam jeszcze się zgłosi i spróbujemy zrobić symulację z zamówieniem.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2008-11-28 o 20:42
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-28, 20:43   #110
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Masz na myśli próbki 3 próbki za 1$? Nie wiem co na to reszta dziewczyn, ale jak opłacisz koszt wysyłki w Polsce to chyba wystarczy. Ile mogą ważyć takie 3 próbki...
za długo grzebałem na tej stronie i mam za swoje poprosze o:

- silver duo fiber stippling brush
- italian badger angle brush
- próbke metallic saphire mica powder
- próbka sunset mica powder
- próbke glitteru - capuccino glitter
- próbke pigmentu - brown oxide - medium
- próbkę pigmentu - ultra marine blue

edit
i jeszcze 1 oz Silica powder spheres
http://www.coastalscents.com/cfwebst...er-spheres.cfm


__________________
next life - KNK

Edytowane przez kamisio
Czas edycji: 2008-11-28 o 20:47
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 20:47   #111
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: zakupy na Coastal Scents

a ja to
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 20:49   #112
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość

cathy ale Chisel Detail Mini Brush jest out of stock, więc nie wpisałam go na listę.
phi... nie był, jak sprawdzałam wcześniej No nic, mogę żyć bez niego
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 21:05   #113
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Ok edytowałam post z naszym zamówieniem. To do której czekamy na pozostałych chętnych? Nie wiem kiedy u nich kończy sie piątek, nie wiem w jakim mieście jest Coastal Scents.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 21:13   #114
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Została nam chyba Ferrou. Ale nie wiem, czy nadal jest zainteresowana
O 22:11 (czyli nasza godzina teraz) w Naples na Florydzie jest 16:11, a tam się mieści Coastal Scents
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 21:18   #115
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Została nam chyba Ferrou. Ale nie wiem, czy nadal jest zainteresowana
O 22:11 (czyli nasza godzina teraz) w Naples na Florydzie jest 16:11, a tam się mieści Coastal Scents
A to spoko, nie musimy się spieszyć. Faktycznie zostałą chyba tylko Ferrou, ale ostatni raz odzywała się dwie godziny temu, a miała napisać za chwilę. No nie wiem, jeszcze poczekajmy kwadrans. Nie chcę siedzieć tu do północy.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 21:25   #116
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Ok, moje zamówienie:

Italian Badger Round Crease Brush x1

http://www.coastalscents.com/cfwebstore/index.cfm?fuseaction=prod uct.display&Product_ID=14 31

Chisel Angle Fluff Shadow Brush x1

http://www.coastalscents.com/cfwebstore/index.cfm/product/474_37/chisel-angle-fluff-shadow-brush.cfm

Angle Blush Brush x1

http://www.coastalscents.com/cfwebstore/index.cfm/product/894_37/angle-blush-brush.cfm

Foundation Concealer Brush Large x1

http://www.coastalscents.com/cfwebstore/index.cfm/product/981_37/foundation-concealer-brush-large.cfm

Black on Black Taklon Angle Liner x1

http://www.coastalscents.com/cfwebstore/index.cfm/product/1631_37/black-on-black-taklon-angle-liner.cfm

Gel Liners Indigo Blue x1

http://www.coastalscents.com/cfwebst...roduct_ID=1663

Blackstar Blue Mica próbka

http://www.coastalscents.com/cfwebstore/index.cfm/product/334_35/blackstar-blue-mica.cfm



I to by było chyba na tyle Choć szczerze powiedziawszy jeszcze z dziesięć rzeczy by się znalazło
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 21:25   #117
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
A to spoko, nie musimy się spieszyć. Faktycznie zostałą chyba tylko Ferrou, ale ostatni raz odzywała się dwie godziny temu, a miała napisać za chwilę. No nie wiem, jeszcze poczekajmy kwadrans. Nie chcę siedzieć tu do północy.
wysłałam Jej PW- własnie pisze do nas Za chwilę powinna się odezwać

dodano:
o właśnie, była szybsza niż ja
Czyli chyba mamy komplet....

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2008-11-28 o 21:27
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 21:28   #118
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
wysłałam Jej PW- własnie pisze do nas Za chwilę powinna się odezwać

dodano:
o właśnie, była szybsza niż ja
wiadomość miałam już napisana, zostały tylko kosmetyczne sprawy, ale stwierdziłam, że to nie konkurs na najładniejszą wiadomość
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 21:46   #119
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
wiadomość miałam już napisana, zostały tylko kosmetyczne sprawy, ale stwierdziłam, że to nie konkurs na najładniejszą wiadomość
Ok zaraz dopiszę.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 21:56   #120
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Sweet
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:50.